- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Maria i kælderen
Slagene fra begge piske faldt hurtigt og uophørligt, forpå og bagpå Maria. Sanne startede på numsen…
Forfatter: Karnov
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Det var torsdag eftermiddag, og Maria sad ved sin arbejdsplads på advokatkontoret, havde siddet der hele dagen. Hun arbejdede intenst, med en knude af stress i maven. De sidste uger havde virkelig været hårde ved hende.
Bacheloropgaven skulle afleveres om lige over en uge, og hun var langt fra tilfreds. Desuden havde hun på det sidste taget ansvaret for både en åbent-hus dag på studiet, forældrenes sølvbryllup og en studievenindes polterabend. Ingen af delene var blevet så vellykkede som hun havde villet, og både hendes lillesøster Helene og hendes gode veninde Teresa havde i sidste øjeblik måttet træde til og hjælpe hende med at få styr på tingene. Men først og fremmest havde det udmattet hende konstant at skulle være i kontrol og tage ansvar for alt muligt.
Historien fortsætter under reklamen
Og så var der arbejdet! Hun havde lovet at udføre en række vigtige opgaver, men de var trådt i baggrunden på grund af alt det andet, og Maria havde slækket på sine principper og brugt arbejdstiden på de forskellige arrangementer. Hun havde hele tiden fortalt sig selv at det var en midlertidig prioritering, og at hun selvfølgelig ville hente den tabte arbejdsindsats op, sent på aftenen, ulønnet. Men nu havde hun trukket den for langt. Der var jo også deadlines i advokatkontoret, og de var efterhånden så tæt på at det var fysisk umuligt for hende at nå dem. Døgnet havde simpelthen ikke timer nok! Desuden var der jo stadigvæk bacheloropgaven.
Christian kom hen til hende. “Hvordan går det Maria?” spurgte han i sit venlige, men dog professionelle, tonefald. Maria skulle til at sige at det gik OK, hun havde bare lidt travlt lige nu. Men ordene sad fast i halsen på hende. Man måtte ikke lyve. “Christian,” sagde hun, “det går slet ikke for mig! Jeg kan simpelthen ikke nå de opgaver jeg har påtaget mig. Jeg har haft alt for meget andet at se til. Det er ikke din skyld, det er mine egne prioriteringer, men.. vi er nødt til at finde ud af noget!” Hun havde tårer i øjnene og hendes stemme skælvede.
“Jeg tror helt ærligt at jeg er på randen af at få stress!” Christian lagde blidt sine hænder på hendes skuldre. “Maria!” sagde han, “Det er i orden. Selvfølgelig finder vi ud af noget. Det er en æressag for mig at mine medarbejdere ikke går ned med stress. Hvad er det du ikke kan overkomme?” Maria forklarede hvor hun stod med nogle forskellige sager. Hun kunne godt fornemme at Christian var overrasket og lidt frustreret over hvor langt bagud hun egentlig var. Ikke desto mindre tog han det køligt.
“Du har arbejdet rigtig godt for os her i foråret, så vi finder nok ud af at hjælpe dig ud af den her lille situation. Lad være med at tage det for tungt. Det vigtigste er at du får afleveret en god bacheloropgave.” Maria snøftede. “Du er så sød og rar Christian. Jeg sætter virkelig pris på det. Men jeg synes ikke selv det er i orden. Det er min egen skyld at det er kommet hertil. Jeg skulle have en ordentlig røvfuld, skulle jeg. Desuden.. har jeg i den grad behov for at give slip. Jeg har haft alt for meget ansvar her på det seneste.”
Christian vidste hvad det betød når Maria talte om at give slip. “Hvornår var det du skulle aflevere bacheloropgaven?” spurgte han. “Næste fredag, kl. 12” svarede Maria. “Skal det så fejres bagefter?” “Jeg tager på café med et par veninder der også afleverer. Men ellers ikke noget. Jeg kan ikke overskue flere fejringer lige i øjeblikket.” sagde Maria. “Kunne du være hjemme hos mig og Sanne for eksempel kl. 17? Uden planer for resten af aftenen? Så tror jeg nok vi skal få dig til at tænke på noget andet end stress og opgaver!” Det gibbede i Maria. “Ja,” sagde hun, “jeg tror det er præcis det jeg trænger til.” “Godt,” svarede Christian, “så bliver det sådan. Og lad os så lige se på hvad vi konkret gør med dine arbejdsopgaver.”
Næste fredag kl. 17 stod Maria endnu engang uden for døren til Hellerupvillaen. Bacheloropgaven var vel afleveret, selvom hun selvfølgelig ikke var hundrede procent tilfreds. Caféturen havde været hyggelig nok, hendes hoved snurrede let af den evindelige Lambrusco. Men stress-knuden i maven var ikke sådan lige at komme af med, heller ikke skamfølelsen over de opgaver hun havde måttet smide fra sig på kontoret.
Det var Sanne der åbnede døren. “Kom indenfor, Maria.” sagde hun afmålt. Hun havde et par tætsiddende skindbukser på, en ligeså tætsiddende langærmet t-shirt på overkroppen. Ingen brystholder. Hendes fyldige barm og brystvorterne tegnede sig meget tydeligt under det tynde stof. Maria gik ind, lukkede døren bag sig. “Du kan lægge tøjet derovre.” sagde Sanne. Maria tænkte at hun efterhånden godt vidste hvor knagerækken befandt sig i entreen. Desuden havde hun ikke noget overtøj på i det varme sommervejr. Hun lagde håndtasken fra sig under knagerækken, og tog skoene af.
Så vendte hun sig, og opdagede at Sanne stirrede strengt på hende. “Jeg sagde, du kan lægge tøjet derovre!” Maria tænkte et sekund, Lambrusco-tågen lettede pludseligt. Nå sådan! Hun trak den lette sommerkjole over hovedet, lukkede brystholderen op, tog strømperne af, og til sidst også de nye sorte silketrusser som hun ellers havde set frem til at stikke i vejret for Christian og Sanne. Hun lagde det hele op på hattehylden over knagerækken. “Dyygtig tøs!” sagde Sanne, og klappede i Marias bagdel. “Vi kan meget bedre lide dig nøgen. Gå ned i kælderen og lås dig selv inde i fangehullet. Hvis du kommer til at kede dig, er der jo lidt legesager du kan hygge dig med!”
Maria adlød, gik nøgen og barfodet ned ad kældertrappen, ind ad døren til højre og tændte lyset i den lille gang. Hun kiggede ned i fangehullet. “Legesagerne” måtte være den bunke af assorterede lænker der stadig lå i det ene hjørne. Hun slukkede lyset igen – et ordentligt fangehul var et mørkt fangehul! Derefter famlede hun sig ind gennem den lave tremmedør og ned ad trinet. Hun lukkede hun døren, drejede nøglen to gange rundt i låsen, og rykkede i tremmerne for at sikre sig at den nu var forsvarligt låst. Så tog hun nøglen ud, og sendte den mod venstre hen ad gulvet i gangen, indtil den stødte imod den lukkede dør for enden, uden for rækkevidde. Hun rykkede i tremmerne igen, bare for at fornemme indespærringen. Det fik hende til at slappe af, men gav også en lidt kildrende fornemmelse i maven.
Hun satte sig på tæpperne i fangehullet, og begyndte at overveje hvad der mon ventede hende. Især tænkte hun på den lukkede dør for enden af gangen. Mon det var i aften at hun omsider skulle finde ud af hvad der var bag den? Efter et stykke tid satte hun sig til at lege med lænkerne, føle på dem, og sortere dem. Hun forstod ikke helt hvad det var hun havde med lænker, men hun elskede at høre dem klikke, mærke deres tryk og fikseringen.
Nu gav hun sig til at prøve de forskellige håndjern, fodjern og halsringe, det gav hende lidt et kick at stramme dem og låse dem om håndled, ankler og hals, også selvom hun jo bare kunne låse dem op igen. Efter et stykke tid fandt hun tre sæt håndjern frem af bunken, som alle kunne låses (men ikke låses op) uden brug af nøgle. Hun tog nøglerne ud, og lagde dem oppe ved celledøren. Så spændte hun det ene sæt håndjern om sine ankler, strammede dem godt til, og lukkede så den ene lænke i det andet sæt håndjern omkring den korte kæde som nu forbandt hendes ankler. Derefter tog hun det tredje sæt, og fik i et par forsøg spændt dem om håndleddene bag om ryggen. Hun lagde sig nu på maven, løftede benene op, og svingede dem frem og tilbage så det sæt håndjern der hang mellem hendes ankler kom i sving. Hun greb efter det med de sammenlænkede hænder, det tog nogle forsøg, men til sidst fik hun fat. Og med noget besvær fik hun også lukket den sidste lænke omkring kæden der forbandt hendes håndled. Nu lå hun i en ret stram hog-tie, med lænker der gnavede godt i huden, vred sig hjælpeløst rundt på tæpperne i cellen. Dum lille tøs i lænker – mmmmhh! Og det var noget hun selv havde gjort. Fordi hun vidste at hun fortjente det.
Hun vidste ikke præcist hvor længe hun lå alene i mørket, men det føltes som adskillige timer. Til sidst hørte hun trin på trappen, døren åbnedes og lyset blev tændt. Sanne og Christian samlede nøglen op fra gulvet og åbnede celledøren. “Hvad har vi her,” sagde Christian, “en lille tøs der godt er klar over hvor dum og umulig hun har været?” Sanne kantede sig ned i cellen. “Nå så tøsen har lagt sig selv i lænker. Så er det jo næsten fristende..” Hun fuldførte ikke sætningen, og i et sekund svævede Maria i uvished om hvad hun havde tænkt sig. Så strøg hendes hænder op ad Marias flanker og begyndte at kilde hende uhæmmet over hele kroppen. “Uuuuh!” skreg Maria og vred sig. Hun var helt vildt kilden, og det vidste Sanne udemærket godt. Men hun viste ingen nåde, fingrene fløj frem og tilbage over Marias lænkede og hjælpeløse krop, under armhulerne, ned over balder og lår, og så gik det helt amok under fødderne!
Maria skreg, grinede, hulkede og vred sig indtil Sanne omsider blev træt af legen. “Så!” sagde Christian bagved hende. “Skal vi ikke se at få hende op at stå?” Han rakte de små nøgler til Sanne, som begyndte at låse Marias håndjern op. Maria var rødkindet, stakåndet og ret ophidset efter Sannes kildetur. Det var godt at slippe ud af lænkerne, men det bedste var tanken om at Sanne og Christian nu for alvor ville tage hende under behandling. De førte hende op ad trappen, og hendes hjerte hoppede af fryd da de drejede hende om til venstre. Nu skulle hun omsider få at se hvad der var bag den sidste dør!
Christian åbnede døren, Sanne førte Maria ind i rummet og tændte lyset. Maria stod bomstille og tog synet ind. Midt i lokalet stod en gabestok og en piskebænk på gulvet. Maria kendte med det samme begge indretninger fra sine søgninger på nettet, og vidste præcist hvordan hun i givet fald skulle monteres i dem. Op ad den venstre væg stod en stor seng, ca. to gange to meter, opredt med silkelagen men ikke andet. Bagved den stak en tyk mandshøj træpæl op ad gulvet, med en metalring allerøverst oppe. Det lignede noget der kunne have stået på torvet i en middelalderkøbstad. Op ad endevæggen og væggen til højre var der to lange borde, det bageste var fyldt med lænker og reb i en skøn forvirring, det til højre var overstrøet med diverse former for sexlegetøj, dildoer, vibratorer, gags, butt-plugs. Men det der især fangede Marias opmærksomhed var selve endevæggen.
På en stor træplade, næsten i hele væggens længde, var en lang, lang række af slagredskaber hængt op i stropper på små søm. De var sirligt sorteret i forskellige kategorier. Ude til venstre var der en stor samling katte, eller ‘floggere’ som de vist også kaldtes, men Maria foretrak ‘katte’. Nogle af dem så ud til at være bløde, men der var også nogle der virkede til at være skarpere, tynde bidende snerter, eller tungere læderstrimler.
Det var lidt svært at vurdere, men Maria fornemmede at de var sorteret efter hvor hårdt de slog. Var det den kælne kat der hang yderst til venstre? I hvert fald noget der lignede. Efter kattene fulgte læderstraps, padler, ridepiske (uuh!), længere piske. Og i en gammel paraplyholder på gulvet stod mindst en halv snes spanskrør i forskellige tykkelser og længder. Maria følte knæene blive bløde under sig. Hvilke af de redskaber skulle hun mon nå at smage på i løbet af aftenen?
Der var ringe forskellige steder i både loftet og gulvet. Christian og Sanne førte Maria lidt ud i lokalet, så hun stod frit et stykke fra gabestokken og piskebænken. De fandt rebstykker frem, bandt dem først om hendes håndled, førte så rebene op igennem et par loftsringe, justerede på længden så Marias arme blev strakt skråt opefter, og bandt til. Derefter fik hun besked på at sprede benene, flere reb blev bundet om hendes ankler og derefter om ringe i gulvet, så de fastholdt hendes ben i den bredstående stilling. Hendes nøgne krop var nu helt åben og tilgængelig fra alle sider. Hun skælvede stille, en frydefuld gysen gik igennem hende da Christian og Sanne gik hen i venstre side af endevæggen og udvalgte hver deres kat.
“Nå, Maria!” sagde Christian og stillede sig foran Maria, “Du har jo et par ting at afregne for i aften. Vi kender din begejstring for katte. Nu skal du få kat som du aldrig har fået det før! Så må vi jo se om du stadig er kattemenneske bagefter.” Mens han talte var Sanne gået omkring og havde stillet sig bagved Maria som var hektisk ophidset, og nervøst prøvede at vurdere kattene. De så OK ud, Sannes var vist den kælne, Christians noget blødt i ruskind. Christian nikkede til Sanne, og så gik det løs!
Slagene fra begge piske faldt hurtigt og uophørligt, forpå og bagpå Maria. Sanne startede på numsen, og Maria følte straks varmen og ophidselsen brede sig i kroppen. Christian startede på maven, men bevægede sig snart op på brysterne, forsigtigt, hele tiden opmærksom på Marias reaktion. Det var en vanvittig ophidsende kombination, Maria skælvede og følte lysten vælde op i sig. Snart begyndte piskene at vandre hele vejen rundt på hendes krop. Arme, skuldre, lår, lægge, flanker, Christian og Sanne gik rundt om hende, overdængede hver kvadratcentimeter af hendes krop med bløde kildrende slag, der voksede sammen til en dragt af frydefuld ophidselse. Maria stønnede højlydt, og en lille orgasme rullede igennem hende. Da hun var varm og lyserød over hele kroppen stoppede Christian og Sanne slagene, hængte de to bløde katte på plads, og udvalgte et nyt par, denne gang længere inde i katterækken. Uden et ord gik de tilbage til deres pladser og tog fat igen.
“Åååårrhh” stønnede Maria næsten med det samme slagene begyndte at regne nedover hendes krop på ny. Hun havde haft ret, kattene var ordnet efter skarphed, og nu fik hun fra den lidt skarpere ende. Tynde, bidende lædersnerter, der trak et fletværk af lyserøde striber over hendes hud. Det sved, stak og brændte, og igen begyndte Christian og Sanne at spadsere rundt om hende, og sørge for at ikke et eneste udækket hjørne af hendes krop blev sparet. Maria tænkte kortvarigt på dengang Sanne havde ladet hende mærke pilekvisten oppe på spisebordet. Men det havde kun været én tynd kvist, ført af én hånd, og på én side af kroppen. Nu var det to bundter af bidende snerter der vandrede på alle sider af hendes krop, pakkede hende ind i brændende smerte, som snart druknede al hendes tankevirksomhed, og fik benene til at give efter under hende, så hun til sidst hang slapt i sine arme og udstødte en tynd kontinuerlig jamren. Da piskningen endelig stoppede varede det et minuts tid før hun igen kunne stå på sine ben, og sanse at Christian og Sanne havde lagt kattene på piskebænken, og nu vurderede hendes tilstand indgående.
“Hvad siger du Sanne,” spurgte Christian, “har tøsen fået efter fortjeneste?” “Narh, jeg synes vi skulle spænde hende op på bænken en gang,” svarede Sanne, “jeg kunne godt tænke mig at lære hende lidt om ridepiske.” Selvom Maria endnu var forpustet og lettere omtumlet gibbede det lidt i hende ved den bemærkning. Ridepiske var noget hun ikke havde erfaring med, og som hun fandt både fascinerende og skræmmende. Hun vidste ikke helt om det var det rigtige tidspunkt at stifte bekendtskab med dem – men det var jo ikke noget hun bestemte!
Christian og Sanne løsnede hendes reb og førte hende over til piskebænken. Selve bænken var læderbetrukken, og med en lille pude bagest, som gav et ekstra kip på numsen. Maria blev lagt på plads, hendes ben bøjet nedefter og fremefter, remme spændte hendes knæ og ankler ind mod bænkens sider. Forrest på bænken var der en tværplade med to huller i, som hendes arme nu blev stukket igennem, helt op til skuldrene, hvorefter hendes hænder blev lænket sammen med et sæt håndjern. En lille pude støttede hagen så hun kunne kigge fremad og se Sanne udvælge sig en ridepisk fra endevæggen.
Sanne stillede sig foran Maria og kildede hendes læber med piskens hoved, som var bredt og fladt. “Smag på den Maria, så kan du jo overveje hvordan den kommer til at smage dig i den anden ende!” Hun stak enden af pisken ind i Marias mund, og Maria mærkede på hovedet med læber og tunge. Det føltes ganske blødt, og Maria tænkte at pisken måske ikke var helt så farlig som den så ud. Men det ville hun jo lige straks finde ud af!
Sanne gik bagom Maria, og kælede for hendes balder med piskespidsen. En stille skælven gik gennem Maria. Hvordan ville det være at få ridepisk efter den heftige tur med kattene? Hendes krop var stadig meget varm og snurrende, men hun følte nu ikke nogen særlig ømhed ved piskens lette berøring, og som hun også tidligere havde oplevet det var smerten fra piskene ved at gå over i en voldsom seksuel lyst. Hun mærkede at pisken løftede sig fra numsen og forberedte sig på slaget. Men Sanne trak det i langdrag, nød synet af Marias nervøse ophidselse. Netop som Maria begyndte at slappe af igen, lod Sanne pisken suse.
Piskens hoved ramte Marias venstre balde med et højlydt smæld, og Maria stønnede sagte. Pisken var ganske rigtigt blød, den gav kun en let sviende smerte på huden, der for Maria lynhurtigt blev til frydefuld ophidselse. Sanne lod pisken svirpe yderligere 7-8 gange, og Marias stønnede vellystigt mens hun mærkede sine balder blive endnu varmere. Det her var jo sindssygt lækkert! Hvorfor havde hun egentlig aldrig prøvet ridepisk før?
Men Sanne gik tilbage til endevæggen, hængte den bløde ridepisk på plads, og tog en ny ned. Igen fik Maria lov at smage på den med munden. Også denne pisk havde et bredt hoved, men Maria kunne mærke at det var stivere og tungere end det første. Sanne gik atter bagom hende, og begyndte at lade pisken kæle for hendes bagdel. Hun stak det brede stive hoved op mellem Marias balder, lod det glide nedover indtil det stimulerede hendes køn. Da hovedet atter blev trukket ud i fri luft glinsede det af Marias safter. Så løftede Sanne pisken og slog til.
“Ouh!” stønnede Maria, da slaget ramte hendes højre balde. Denne pisk sved intenst og ubehageligt i nogle sekunder efter at slaget var faldet. Derefter mærkede hun et voldsomt adrenalinsus. I den hårde ende, men stadigvæk ophidsende, tænkte hun. Sanne satte yderligere fire slag, gav Maria 20-30 sekunder til at komme sig mellem hvert slag. Da Sanne hængte pisken tilbage på væggen dirrede Maria af lidenskab, og hendes vejrtrækning var hektisk. Christian eller Sanne måtte meget gerne tage hende lige nu! Men i stedet udvalgte Sanne endnu en ridepisk, denne gang fra den højre ende af kategorien – mon de også var sorteret efter hårdhed?
Den nye pisk havde ikke et bredt hoved, men derimod en snert som bestod af et lille men ret kraftigt stykke snor der sad i en løkke gennem et hul i spidsen. Sanne stak også denne pisk ind mellem Marias læber, stak den langt ind så hun kunne fornemme dens tyngde og stivhed. Hun omsluttede pisken med læberne, fornemmede dens falliske kraft, lod tungen spille over spidsen og snerten. Nu var det alvor!
“Nå Maria, tør du også prøve den?” spurgte Sanne, og trak piskespidsen ud af munden på Maria så hun havde en chance for at svare. Hun tøvede et øjeblik. Bagved hende sagde Christian: “Rasmus måtte jo faktisk arbejde over det meste af forrige weekend for at nå i mål med de ting du måtte slippe. Det var ellers den weekend han skulle have haft børnene.” Maria rødmede. Det var jo rigtigt, hun var her også fordi hun havde svigtet Christian og kollegerne på kontoret.
Selvfølgelig skulle hun have af den sidste pisk også. “Bring it on!” sagde hun bare.
Sanne gik igen bagom hende, tappede hendes bagdel forsigtigt et par gange med piskespidsen, og så kom svirpet. Det gav et voldsomt sæt i Marias krop, og hun udstødte et lille skrig. Pisken havde sat en højrød stribe tværs over begge hendes balder, med et lille mørkerødt mærke for enden hvor snerten havde fået bid. I nogle sekunder var smerten altopslugende. Da Maria kom op til overfladen igen hørte hun Christian sige: “Når sandheden skal frem kom vi faktisk ikke helt i mål med forberedelsen til Otzen-sagen. Eva måtte vist freestyle en hel del på det første retsmøde.” Umiddelbart efter fulgte et nyt svirp, og et højere skrig fra Maria. Nu var det afstraffelse, og ikke fornøjelse. Men hun trængte til det, Christians ord gik rent ind og pirkede til den skam hun havde følt lige siden forrige torsdag. Det hjalp at drukne sig i smerten. “Slå mig igen, Sanne!” stønnede hun. Et nyt svirp fulgte, Maria skreg af fuld hals, men mærkede også hvordan skamfølelsen begyndte at løbe ud af hende. Hun tog imod yderligere fem slag, og hvert slag faldt på hendes egen opfordring. Så sagde Christian stop. Otte flotte striber lyste på hendes svidende og brændende bagdel.
“Nå, Maria, nu skal vi jo også have lidt fornøjelse ud af dig.” sagde han, og stillede sig bag hende. Marias ende struttede bagud på piskebænken, og var i højde med Christians hofte. Hendes spredte ben åbnede hende helt op for ham. Hun hørte ham trække bukserne ned, hendes skælvende ophidselse efter piskningen blev yderligere forstærket ved tanken om hvad der nu skulle ske. En finger gled ned mellem hendes ben, legede kortvarigt med den drivende våde klit, men begav sig så længere bagud, smurte røvhullet med hendes egne safter. Og så gled Christians manddom op bagi hende, fyldte hendes røv helt ud. Det var sindssygt frækt, og hun mærkede en bølge af vellyst bryde frem mellem sine ben. Hvis bare Christian ville lege lidt med hendes klit! Eller hvis bare hun havde haft frie hænder til selv at gøre det..
Historien fortsætter under reklamen
Sanne havde taget fat i en af de bidske katte, og begyndte at sætte skarpe svidende slag over den øverste del af Marias numse, helt tæt op ad Christian. Det tændte hende endnu mere, nu skælvede hun voldsomt af vellyst. Hun hørte Christian sige “Pas på du ikke kommer for tæt.. av, for satan!” og mærkede det gav et lille ryk i ham, men den del af ham der befandt sig inde i hendes krop blev nu ikke ligefrem mindre af det. Sanne stoppede slagene. “Det der kommer til at koste!” sagde Christian, og så begyndte han at tage Maria hårdt, vildere og vildere, det gjorde lidt ondt men også godt og hun stønnede lidenskabeligt indtil Christian endelig kom. Da han var færdig lod han Maria ligge dirrende og forpustet tilbage på bænken og gik over mod Sanne.
“Ned med dem!” kommanderede han kort. Sanne løsnede sine tætsiddende skindbukser, trak dem ned over knæene, åbenbarede en sort g-streng der dragende forsvandt op i mellemrummet mellem de fyldige balder. Maria havde været tæt på at komme da Christian tog hende, nu betragtede hun optrinet dirrende af ophidselse. Havde hun dog bare haft frie hænder! Sanne vendte sig mod endevæggen, og lænede sig indover bordet, indtil hendes overkrop var vandret og numsen strittede bagud. Christian tog den kat op som hun kort forinden selv havde brugt på Maria. Han lod Sanne vente nogle sekunder i den foroverbøjede stilling, og så kom katten i sving. Først trak den tætte fletværk af tynde højrøde streger over Sannes balder, men snart var de jævnt ildrøde. Hun reagerede med dybe støn, og ganske små trækninger i kroppen.
Efter 25-30 slag holdt Christian inde. Maria var udemærket klar over at sådan en omgang ikke var noget at snakke om for Sanne, men hun kunne se på den sitrende skælven i hendes krop at den i hvert fald havde fået hende tændt!
Christian tog fat på at befri Maria fra fastspændingen. Stadig henvendt til Sanne sagde han “Og så kan du jo gøre tøsen selskab i fangehullet i nat!” Marias hjerte hoppede endnu engang. En nat i fangehullet med brandvarme Sanne – det her ville blive godt! Sanne protesterede heller ikke. Hun havde taget skindbukserne helt af, fjernede nu også den tætsiddende t-shirt, mens g-strengen fik lov at sidde. Hun forlod rummet og lagde sig ned i fangehullet mens Christian løsnede remmene om Marias ben. Da han var færdig fandt han et par håndjern på bordet ved endevæggen, som var forbundet til en halsring med en kæde der vel var godt en halv meter lang. Han lænkede Marias hænder sammen bag om ryggen og fastgjorde halsringen. “Bare så du ikke ligger og piller.” Og så blev hun ført ud af rummet og ned i fangehullet, døren smækkede og nøglen drejede om. Christian slukkede lyset og lukkede døren til gangen. Maria lagde sig på maven tæt op ad Sannes bløde varme krop. Fangehullet var virkelig mørkt, selv helt tæt på kunne de to kvinder ikke se, men kun mærke hinanden.
Sannes fingre strøg henover Marias ryg. I mørket stod de øvrige sanseindtryk ekstra skarpt og tydeligt. “Er den dumme lille tøs blevet lagt i jern?” sagde Sanne. Maria svarede “Hun er i jern, og hun er helt utrolig liderlig. Hvad vil du og dine frie hænder gøre ved det?” “Vi må jo se hvad det kan blive til.” svarede Sanne drillende. “Det var jo egentlig meningen at vi ville lære dig lidt om behovsudskydelse her i aften. Det kan være du skal have den sidste lektion nu!” Hendes fingre kildrede i Marias håndflader, som hvilede over den stribede numse. Så gled de længere ned, ind i spalten mellem hendes ben, og kildrede der. Det var endnu bedre. Sanne satte sig op, og Maria spredte benene så hun kunne komme til. Hun kælede blidt for Marias skamlæber, legede med klitten, samtidig med at den anden hånd begyndte at stimulere røvhullet, som endnu var lidt ømt efter Christians afbenyttelse. Maria sitrede af frustreret vellyst, Sanne lod hende nærme sig orgasmen, men trak hende så væk igen. Og endnu engang var hendes egne hænder fikseret på ryggen!
Nu forstod hun hvad Sanne havde ment med behovsudskydelse. De havde leget med hende inde i spankingrummet, ladet hende komme tæt på orgasmen men ikke for tæt. Og nu fortsatte Sanne legen, som faktisk var en grusom og raffineret form for tortur. Maria vred sig, forsøgte at trykke sig ned mod Sannes fingre, men uden held. Sanne insisterede på at bestemme. Efter tyve minutter rystede Maria over hele kroppen. “Please, Sanne!” tryglede hun, “tag mig hele vejen! Jeg skal gøre det så godt for dig bagefter at du glemmer hvad du selv hedder!” Sanne fortsatte sine drillerier, lod to fingre glide dybt ind i Maria, mærkede en dyb skælven brede sig i hendes krop, trak sig så ud igen og cirklede på ny forsigtigt omkring skamlæberne, lige nok til at vedligeholde ilden i Marias skød. Så var det som om hun tog en rask beslutning, stak tre fingre helt op, fandt det gode sted og blev ved med at trykke. Det udløste en gigantisk eksplosion i Marias krop. En hel aftens sammensparet lyst kom til forløsning i ti intenst ekstatiske sekunder. Da hun slappede af og mærkede det bløde velvære sprede sig ud i hele kroppen gik Sanne tilbage til at kærtegne hendes nakke, ryg og balder. “Det her var ikke helt efter planen.” sagde hun. “Det er vist ikke noget vi behøver at fortælle til Christian!”
Efter lidt tid vendte Maria sig om på siden med ryggen til Sanne, lod sine sammenlænkede hænder glide over hendes krop. Sanne lagde sig også på siden, trykkede sig ind mod Maria, hvis hænder nu gled over hendes mave og længere ned. Hun kælede for stoffet på Sannes g-streng, der nødtørftigt dækkede hendes vildtvoksende dusk. Sanne lagde sit øverste lår op over Marias hofte, åbnede sig op for hendes kærtegn. Maria lod sine fingre følge g-strengens stof nedefter, hvor det tyndede ud. Til sin overraskelse mærkede hun at den tynde del af g-strengen, helt nede mellem benene, var besat med en slags små kugler, eller perler.
“Hvad er det?” spurgte Maria, og fingerede ved kuglerne. “Det er små kildende perler som hjælper med at holde fruens blod i kog.” svarede Sanne. “En uundværlig del af en lystig kvindes garderobe. Har du virkelig aldrig set den slags før?” “Nope,” svarede Maria, “men det lyder interessant.” “Altså, havde du overhovedet et sexliv inden vi mødte dig?” drillede Sanne. Maria svarede ikke. Det var egentlig et godt spørgsmål. Hun gav sig til at lege med perlerne og Sannes skamlæber.
Sanne sukkede veltilfreds. “Har du den så også på når Christian tager dig?” spurgte Maria. “Selvfølgelig. Det er der det bliver rigtig godt. Christian klager heller ikke.” “Men kan man også sådan.. gå med den? Altså til daglig?” ville Maria vide, mens hendes fingre legede med en perle og Sannes klit. “Åh ja det er jo også lidt pointen. Hvis man får den sat rigtigt kilder den hele tiden lidt. Engang tog jeg den på til en kedelig advokatmiddag. Vi måtte gå tidligt hjem. Det kostede en lille afklapsning, men alt i alt blev det nu en ret dejlig aften – og nat.” Maria fortsatte sin leg med g-strengen, stak to fingre op i Sanne, en på hver side af perlerækken, sørgede for at de blev trukket med da fingrene gled længere og længere op.” “Mmmmh ja,” mumlede Sanne, “jeg tror du har forstået konceptet!” Men det var lidt akavet med de sammenlænkede hænder, og kort efter rullede Sanne sig væk fra Maria.
“Jeg savner nogle dele af dig.” sagde hun, og vendte sig over mod hjørnet hvor samlingen af lænker lå. “Den lille mand er sød og kær, men ikke altid så kvik. Jeg er ret sikker på at jeg kan finde en nøgle her der matcher det du har fået på.” Maria smilede i mørket. “Sød og kær” var en beskrivelse der på mange måder passede på Christian, men i nattens dyb kunne han sandelig også vise andre sider af sig selv. Efter et par minutters rumsteren i hjørnet vendte Sanne sig igen, famlede ved Marias håndled, og snart var hun befriet for sine lænker.
“Så, tøs!” sagde Sanne, og klaskede blidt i Marias ømme numse, “Nu tager du fat med alle dine talenter. Og hvis du ikke gør det ordentligt kan du og din stribede bag bare vente jer!”. Sanne lagde sig om på ryggen, med spredte bøjede ben, og Maria begyndte at famle over hendes krop i mørket, lod tungen spille over brystvorterne. Snart lagde hun sig omvendt ovenpå Sanne, med et knæ på hver side af hendes hoved, og lod sit eget hoved glide nedefter. Hun slog armene om Sannes lår, begravede tunge og fingre i hendes skød, og gav sig til at lege med klit, g-streng, mellemkød og anus det bedste hun havde lært. Sanne kvitterede med at gnubbe meget forsigtigt på Marias stribede balder. Snart lod Maria påny sine fingre glide langt op i Sanne, famlede efter de gode steder, og trak g-strengens perler med sig. Nu blev Sanne for alvor livlig, den store bløde krop under Maria rystede og skælvede, og da orgasmerne begyndte at rulle var det som at ligge på en vulkan i udbrud. Sannes safter sprøjtede i hovedet på Maria som måtte trykke armene fast omkring hendes lår for at kunne holde sin stilling i forhold til den ekstastiske krop. Da Sannes rystelser og skrig omsider døde hen rullede Maria ned af hende, lagde sig på siden, og fingererede med g-strengen.
“Nå, hvad kan jeg så vente mig?” spurgte hun. “Kys og kærtegn!” svarede Sanne. “Du har altså fået et ret godt tag på kvinder efterhånden.” “Det hjælper jo lidt når kvinderne har en magisk g-streng på.” svarede Maria. “Vil du prøve den?” spurgte Sanne. “Sådan som du lige har sørget for mig har jeg vist ikke mere brug for den.” Tilbuddet var fristende, og Maria følte sig stadig lidt kilden mellem benene. “Mmmh,” svarede hun, “det gad jeg godt.” Sanne krængede g-strengen af med et snuptag, og hjalp så Maria med at få den ordentligt på plads i mørket. Maria kunne mærke at den endnu var våd af Sannes safter. Da den sad helt rigtigt kunne hun også mærke perlerne kilde ganske let i skridtet. Og lidt mere når hun bevægede lårene. Det føltes lækkert. Sanne begyndte at lege med hende igen. Hendes fingre håndterede kyndigt Marias klit og de små lystperler. Men så udstødte hun pludselig et lille gisp da der lød trin ude på trappen. Få sekunder efter blev døren til gangen atter åbnet, lyset blev tændt og faldt skråt ind i cellen. Christian kiggede ind gennem tremmerne med et strengt blik.
“Havde vi ikke aftalt at tøsen skulle lære at vente i aften?” spurgte han, tydeligvis henvendt til Sanne. “Joeh..,” svarede Sanne, “men altså, hvad forventede du egentlig da du smed os to i fangehullet med varme ender?” “Jeg forventede måske at du var en voksen og disciplineret kvinde, der kunne holde en aftale!” svarede Christian strengt. “Jeg troede du var gået i seng..” svarede Sannne spagt. “Jeg skulle SMS’e til Jonas, og havde glemt min telefon i spankingrummet. Nu er der vist lige en enkelt anden ting jeg skal have med!”
Han vendte tilbage med den samme ridepisk som Sanne havde brugt på Maria en times tid forinden. “Nu har du jo lige studeret dens virkning,” sagde han, stadig henvendt til Sanne, “så nu kan du jo passende få samme tur som Maria. Op med dem!” Sanne satte sig på knæene, lænede overkroppen fremefter og struttede med den store bagdel. I det snævre fangehul var der kun lige plads til at Christian kunne få sving i pisken. Maria klemte sig ind i et hjørne og dukkede hovedet.
Pisken svirpede og smældede otte gange mod Sannes numse. Ved det første slag stønnede hun, ved det tredje slag jamrede hun, fra det sjette skreg hun i vilden sky. Bagefter væltede hun sig fladt ned på maven og ømmede sig. “Og så kan du jo kigge på mens jeg giver tøsen det som jeg ellers havde gemt til dig! Maria, sæt dig herop!”
Han havde selv sat sig med ryggen op ad cellevæggen. Maria satte sig med ryggen til ham, skrævede over hans lem som strittede flot efter at han havde pisket Sanne. Nogle af de små perler i g-strengen trykkede herligt på hendes klit, andre blev trukket med pikken langt, langt op. Åååh, det var lækkert. Christians arme omsluttede hende, han tog fat om hendes bryster, æltede dem voldsomt, grådigt, samtidig med at han stødte op i hende.
Han trykkede sin behårede svedige krop tæt op af Marias, den lækre duft og følelse af mandfolk! Samtidig med at hun følte Christians agressive lidenskabelighed bag sig havde hun frit udsyn til Sannes stribede mås foran sig. Hun vidste at hendes egen bagdel så ud på nøjagtig samme måde. Det tændte hende endnu mere. Heftige orgasmer begyndte at rulle igennem hende. Hun stønnede, klynkede, skreg, fangehullet forsvandt omkring hende, alle sanser blev overdøvet af det intense velvære der strømmede igennem hende, og først da hun var gået helt i opløsning og hendes overkrop hang slapt i Christians stærke arme gav han sig selv lov til at komme i hende. Kort tid efter lå de alle tre udmattede på tæpperne i fangehullet.
Historien fortsætter under reklamen
“Skal jeg have håndjernene på igen?” spurgte Maria, da de alle var faldet til ro. “Det går nok,” sagde Christian, “jeg bliver vist alligevel nødt til at sove hernede så I to ikke finder på flere julelege.” Han slukkede lyset i gangen, vendte tilbage i fangehullet og lagde sig imellem sine to kvinder. I mørket trykkede de sig alle tre tæt til hinanden, det var trygt og rart og afslappet, og Maria tænkte ikke længere på opgaver eller deadlines, for første gang i ugevis tænkte hun faktisk slet ikke på noget som helst.






Den Liderlige Bedstefar
02/06/2018 kl 20:38
Sikke en måde at arbejde på, sådan at stresse sig helt op. Og den efterfølgende tur, først i fangekælderen, derefter i strafferummet, og så afslutningsvis i fangekælderen igen. Det er som om, at buret tilpasser sig, alt efter hvor mange der er i det, da der jo i sidste omgang er 3 personer der sover deri.
Men jeg tror, at den advokat(studerende) der tog sig af min erstatningssag i sin tid, hvor hun også stod foran sin eksamen, har været lige så stresset. Resultat: Ingen erstatning. Og en anden lille pudsighed var, da jeg konstaterede, at eneindehaveren af advokatfirmaet, sandelig også stod på Patienterstatningens lønningsliste. Genialt, sådan at kunne tjene dobbelt på erstatningssager, uanset udfald!!!!
denkaadekyk
03/06/2018 kl 7:00 - som svar på Den Liderlige Bedstefar
beklageligvis ikke noget jeg tror er unormalt.
alt er god advokatskik, så længe det ikke bliver opdaget
denkaadekyk
01/06/2018 kl 11:01
umm ja
glæder mig til at de vågner igen