(33 har stemt )
Som ugens spørgsmål kunne jeg godt tænke mig at vide om det med at have højhælede sko på i sengen er noget der bruges. Og om i tænder på det?. Altså som vi ser det i mange pornofilm.
/Hansi
Skriv en kommentar - KLIK HERSom ugens spørgsmål kunne jeg godt tænke mig at vide om det med at have højhælede sko på i sengen er noget der bruges. Og om i tænder på det?. Altså som vi ser det i mange pornofilm.
/Hansi
Skriv en kommentar - KLIK HER
Høje hæle er ingen hindring her, de skal bare sidde på et par åbne sommer stiletter, smukke bare tæer er for mig meget vigtigt, elsker at slikke tæer som en del af akten og hvis jeg må sprøjte ud over dem så gør jeg det gerne, så derfor åbne stiletter.
Selvom det er en ældre debat, så får I lige MIT besyv med her:
For MIG er højhælede stilletter PISSE sexede på en kvinde..
Fordi de GØR noget ved hele hendes holdning og gang. Når hun STÅR på dem!
I sengen er det mere en REN fetish – for nogen – og noget, hun kan kaste af sig som en del af ophidselsen..!
Min mand og jeg er swinger og i min verden er stiletter et must sammen med stay ups, jeg føler mig ikke sexet i strømpefødder . Jeg nyder ar blive pakket ud , det er en stor del af flirten.
“Pariserrøv”
Det må i så fall være hvis hun må stikke av i hui og hast! 🙂
Høje hæle i frække outfits er klaet et plus, men jeg tænder endnu mere på højhælede støvler, gerne dem der slutter på midt lår. Heldigvis har Nete glæde ved at klæde sig ud for mig. Vi har flere gange bruge støvler i sengen, men aldrig hæle. Det giver mere besvær at skulle stoppe og ændre fordi det ikke lige virker. Super fræk ide super upraktisk i virkeligheden
Hvis mine stiletter er en del af mit lingeri vil jeg helst beholde dem på i sengen også, fordi jeg føler mig sexet og lækker med dem på også
Helt klart stiletter og sort nylonstrømper på i sengen. Det er så frækt
Ja tak højhælede sko og sort nylonstrømper. Det Bare så frækt
Højhælede sko, sammen med hofteholder og frække trusser
Sexet lingeri ja tak..
Højhælede sko i sengen, nej tak.. det tænder mig bare ikke..
For farligt med de spidse hæle,frækt undertøj,jes.
Det samme her. Kunstige patter og stilletter er ikke mig. Som en skriver. De kan være upraktiske.