- Sex med en ung pige
- Et godt køb
- Frisøren
- Jill i værelse 244
- Idas studentergave
- Brødre
- Min lille liderlige ”Hermione”
- Bare en almindelig dreng
- Far på ferie med to døtre i en campervan #1
- Overlevelse
- Mors skilte veninde
- Bare på job
- Frida og Idas ufrivillige oplevelser 1
- Familien Jensen
- I journalistikkens navn 1: I samfundets tjeneste
Undertøj eller ej?
kære Alle skønne
Hvor mange af jer kvinder går uden bh og trusser dagligt og hele dagen.
samt hvad med jer mænd. Er der nogen af jer som går uden også.
jeg har aldrig kunne li at gå med noget undertøj, så jeg har altid gået uden hele dagen og nogle gange kan det godt ses, at nogen opdager det. Da man kan se på deres blikke, at de kigger på ens bule.
Jeg nyder at se at der ikke er bh og trusser 😉
/Tidligere Nevø
GIV STJERNER: SKRIV EN KOMMENTARKLIK HER!
Monaf(issen)
19/08/2023 kl 19:01
Jeg bruger meget sjælden trusser og Bh, både hjemme, når jeg har fri fra jobbet samt på jobbet.
Nyder at tænke på, at nogen omkring mig opdager det,f.eks. når jeg handler i supermarkedet og læner ig godt ind over køledisken – er da også blevet opdaget flere gange,og nogle gange har det ført til fræk sex.
Jens
04/03/2023 kl 8:14
Går tit når temperaturen er til det, nøgen rundt her hjemme og sidder gerne på min 1. sals altan uden trusser, der er 90 cm mur omkring så jeg kan sidde og pille uden det kan ses!
Går tit til frisør uden trusser og elsker at pille og få rejsning mens hun vimser rundt, men sørger altid for at den er slap igen når hun trækker klippekappen af mig!
Angert
04/03/2023 kl 20:54 - som svar på Jens
Det lyder sku temmelig frækt skal jeg love for, det er sku også bare vildt lækkert at blive rodet i håret af en søde og dejlige kvindelig frisør, som gør sit bedste for at det skal blive en behagelig oplevelse, hun vil jo gerne have man kommer igen.
Michael
01/01/2023 kl 14:59
I en længere periode gik jeg kun i herre g-strenge, selv på stranden brugte jeg g-streng badetøj. Men efter et vædemål med ex-kæresten, så smed vi begge trusserne.
Har så ikke kæresten mere, men går stadig uden underbukser… og det har jeg gjort nu i snart 2 år. Tror ikke at jeg kommer til at have noget på igen.
Damernes Ven
01/01/2023 kl 15:23 - som svar på Michael
DEJLIGT at gå ‘uden’ trusser.
OG dejligt at gå med brugte dame-trusser, som bærer tydeligt mærker og dufte af hendes fisse safter og mine og andres mande-sperm…
GODT Nytår fra “Damernes Ven” – og… brevven69@yahoo.dk
kan udveksle diverste… på den døgnåbne mail…!!
Ole
21/12/2022 kl 14:34
Bruger aldrig underbukser, nyder pikkens gnidning mod bukserne, det gør at jeg er konstant liderlig
Jens P
29/08/2022 kl 13:57
Piger uden undertøj er da bare SÅ frækt 😀
jens.g.ped@gmail.com
Hrjyde
05/08/2022 kl 19:48
Piger må gerne have på, alle former for lingeri,
Det ret turn on, og kan bedst lide at jeg bestemmer hvornår trusserne skal af 😉
Pia332
03/08/2022 kl 8:54
Jeg bruger ALTID trusser.
Og kan også bedst lide at se piger med BH og trusser mmm
vh Pia332
Anita 48
21/02/2023 kl 12:04 - som svar på Pia332
Er det for at du nyder at “pakke” dem ud? 😚
Pia-332
22/02/2023 kl 15:22 - som svar på Anita 48
Nok mere fordi jeg synes det er utroligt flot og sexet at kigge på.
og røre ved
Vh Pia
Damernes Ven
22/02/2023 kl 18:07 - som svar på Pia-332
Yderst enig med Pia: “det er utroligt flot og sexet at kigge på og røre ved – farver, stoffet, det glatte, bløde og ofte våde og…”
Jeg får aldrig nok af de syn, at mærke følge – og tage på! Låne!!
Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Angert
03/03/2023 kl 14:41 - som svar på Pia332
Det er sku også vildt frækt og lækkert at pakke ud, det er så vildt lækkert at røre ved og mærke hvordan kvinde kroppen smitter imellem mine hænder når jeg kæler og tager fat enden jeg tager bh og trusser af 😜 så Pia332 skal du have hjælp 😂😂😂
MistressNelle
01/08/2022 kl 22:29
Det svinger rigtig meget.. Har altid undertøj på, på arbejde… Jeg nyder at have lækkert lingerie på, som er pirrende og dejligt… Men hjemme bruger jeg aldrig undertøj. Hverken trusser eller bh… På en varm sommerdag, bruger jeg ikke undertøj heller… Der nyder jeg en let brise..
Er dog blevet ret glad for reb og binde brysterne op, så de sidder perfekt… Det er utroligt pirrende oveni..
LiderligQ
09/09/2022 kl 18:16 - som svar på MistressNelle
Helt enig, bundne bryster er SÅ frækt.
Angert
03/03/2023 kl 22:31 - som svar på LiderligQ
Helt enig og det samme med prikken.
Den liderlige kone der søger Q til st dominere mig🤤
21/07/2022 kl 3:05
I de varme dage har jeg en tynd sommerkjole på ingen bh (babser sidder PERFEKT😍, når en lille brise rammer dem😏, så stritter vorterne så lækkert.
trusser er ubrugligt da de kun er til belastning eftersom jeg er konstant våd og liderlig🤤. Tit mine fingere er nede og vende i fisSen, og så slikkes de rene for safter, det gør det så ikke nemmere at holde det tørt dernede 😉
Tidligere nevø
24/07/2022 kl 22:53 - som svar på Den liderlige kone der søger Q til st dominere mig🤤
Hvor er det skønt, at du også går uden bh og man kan se vorterne stritte, samt du heller ikke gider trusser.
jeg har selv aldrig brugt undertøj og ja det har ku ses og fået et sødt smil tilbage, som så den bule/rejsning 🤗
Elskov
27/08/2022 kl 12:30 - som svar på Den liderlige kone der søger Q til st dominere mig🤤
Lækker beskrivelse. Især i denne skønne hede sommer er det spændende at se om der er bare babser under kjolen/ T-shirten. Eller om der er trusser under kjolen/shortsene.
Damernes Ven
27/08/2022 kl 12:55 - som svar på Elskov
SOMMEREN 2022 er.. og har været og forbliver at give unikke muligheder med at nyde ret ‘løse’ BRYSTER og dejligt mange bagdele på KVINDER og mænd, hvor det ikke tyder på, at der er trusser ‘under’
OG – så synes det som om, at kjoler, nederdele, shorts blive løsere og løsere! Ikke mindst så er KVINDE (og mande..) LÅR årgang 2022 dejligere og fyldigere end jeg synes… at huske før!!
Måske er det en aldrende hjerne, som er årsagerne..??
TAK fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk