- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Ellen – Del 1
Jeg vil gerne mødes med dig, og så kan du ellers tro, at jeg vil gøre dig så våd i tissekonen, som du aldrig før har været

Forfatter: jvht
Jeg vil gerne gøre opmærksom på, at dette kun er fiktion. Jeg går på ingen måder ind for, at børn og unge bliver misbrugt seksuelt. Samtidig er jeg dog ret vild med – og fascineret af piger på ca. 9 – 13 år. Allerede i 7 – 8 års-alderen begynder nogen af dem at få en dejlig røv, synes jeg.
Men ellers er det hovedsageligt piger på 10 – 11 – 12 år, som har min store interesse. Netop dér hvor de går i puberteten, og begynder at udvikle sig fysisk. Dejligt hvis de har lidt hvalpefedt.
Ellen er også en af de piger, som uploader videoer på nettet, og da hun en dag besvarer min kommentar til en af hendes videoer, bliver jeg endnu mere interesseret i sex med hende, end jeg i forvejen er.
Hun er lige knap 11 år, og videoen jeg har kommenteret, er én hvor hun viser sit forårs-outfit. Jeg har skrevet til hende, at jeg synes hun ser dejlig ud. Hendes besvarelse er et spørgsmål om, hvem jeg er. I lang tid ved jeg ikke, om jeg bare vil lade som ingenting, da jeg ikke rigtig tør skrive, at jeg er 42. Det skyldes blandt andet, at flere andre piger har skrevet i Ellens kommentarfelt, at jeg også har skrevet til dem, at de er dejlige.
Jeg beslutter mig dog for at skrive tilbage til Ellen, og i hendes private beskedfelt skriver jeg, at jeg ikke har skrevet noget til nogen, jeg ikke mener. Jeg mener virkelig, at de piger jeg har skrevet det til, er dejlige. Jeg foreslår Ellen at skrive til min mail, og får derefter nerver på, ved tanken om hvad der mon nu vil ske.
Min mening er, at skrive til Ellen om min store interesse for piger i den alder hun har netop nu. Jeg vil skrive om, hvor meget jeg går op i, når piger kommer i puberteten, og om hvor meget det fascinerer mig, når små piger begynder at få bryster, som med tiden vokser sig større og større, hvilket jeg elsker at følge med i.
Bare for at køre den helt ud, vil jeg skrive, at jeg samtidig også tænker meget over, om enhver pige jeg ser i 10 – 12 års-alderen, mon har fået hår på sin tissekone og under sine arme. Jeg beslutter mig for, at jeg vil skrive så frækt som muligt til den mindreårige pige, og bliver helt liderlig ved tanken.
Jeg beslutter mig også for, at hvis Ellen finder på at spørge, om jeg er pædofil, vil jeg give hende følgende svar:
Du har lige spurgt mig, om jeg har lyst til sex med børn. Svaret er, at ja det har jeg. For jeg har enormt meget lyst til sex med dig, din dejlige steg, og du er jo kun et barn med dine knap 11 år. Så ja, jeg er pædofil – MEGET.
Jeg kunne godt tænke mig at vide, om du nogensinde har rørt ved dine egne skamlæber, så de er svulmet op. Har du prøvet at lege med din tissekone, så du er blevet våd. Du vil sikkert svare, at det ikke rager mig, hvis du overhovedet svarer. Jeg vil under alle omstændigheder presse dig til det yderste, og blive ved med at spørge, indtil jeg får et svar på dit forhold til din tissekone.
Jeg vil gerne mødes med dig, og så kan du ellers tro, at jeg vil gøre dig så våd i tissekonen, som du aldrig før har været. Jeg vil få dine små barne-skamlæber til at svulme så meget op, at du kommer til at føle det kilder virkelig meget i din tissekone, søde lille Ellen.
Jeg vil pille så meget ved din klitoris, som du aldrig før har oplevet, at nogen har gjort. Hvis du ikke ved hvad klitoris er, kan jeg fortælle dig, at det er den knop du har inde i din tissekone.
Hold kæft hvor er jeg liderlig nu, af at sidde og skrive dette til dig, søde lille Ellen.
Der gik nogle dage, så fik jeg et svar fra Ellen, som lød sådanne:
Ad, hvor er du klam, liderlige gamle mand, at skrive sådan til mig. Jeg er kun en lille pige, og slet ikke klar til sex endnu.
Nu skrev hun så noget, som var bare for at drille mig.
Jeg har tit rørt ved min egen tissekone, for det gør jeg hver gang jeg skal tørre mig, efter at have tisset. Mine skamlæber har aldrig været opsvulmet, men det har nogen gange kildet lidt, når jeg har været i bad, og skulle vaske revnen med sæbe. Måske du vil komme og hjælpe mig med dette næste gang, jeg skal i bad. Men ærgeligt for dig. Jeg vil selvfølgelig aldrig give dig ulækre svin lov til at røre ved mig.
Efter at have skrevet til Ellen, at jeg var meget glad for svaret, og håbede vi kunne bevare kontakten, så jeg kunne følge hendes fysiske udvikling op igennem resten af tween-alderen, forventede jeg aldrig at høre mere fra hende. Jeg fortsatte stadig med at kommentere hendes videoer, og med tiden som hendes bryster udviklede sig, holdt jeg mig ikke tilbage fra at kommentere dem. I en periode gjorde jeg det i hver eneste video, hun lagde ud. Jeg skrev noget i stil, som:
Waauuw, hvor er dine bryster vokset siden din sidste video,
eller:
Wow, dine bryster er blevet store, siden jeg sidst gokkede den af til din video.
Jeg skrev også en gang:
Nøijh! Dine bryster er ved at blive store – og dejlige har de været i lang tid. Vis os i en video, om du har fået hår på din tissekone. Jeg vil så gerne se dig nøgen, min pige, søde skønne dejlige Ellen. Åh, jeg vil kneppe dig i tissekone-revnen.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Læserne siger: