En soigneurs bekendelser 2 – Sicilien

Aldrig havde Cathrine set en så fin og glat lillepigefisse før. Hun slikkede op og ned langs revnen ..

advarsel

Forfatter: Vilde Vest

Læs første afsnit

Ralf Jørgensen er 61 år og kendt i Danmark for sin fortid som professionel cykelrytter. Han arbejder nu som soigneur, det vil sige massør og alt-mulig-mand hos det spanske cykelhold Santander Bank Womens Cycling Team. Holdets stjerne, 21-årige danske Cathrine Ullerup, forfører i fortællingens første del Ralf under massagen.

Cathrine, som er en lettere diktatorisk holdkaptajn og nymfoman, kræver herefter hyppig sex fra sin nye soigneur, men lader ham også forlyste sig med andre af holdets cykelpiger, som belønning. Ordningen passer Ralf godt, da han har en stor svaghed for unge piger.

DEL 2

Ralf havde nu haft sit nye job i 3 måneder. Han havde ellers svoret, at han aldrig skulle arbejde med kvindelige cykelryttere. Og det var kun fordi hans økonomi hænger i laser, at han havde sagt ja til Team Santander Bank.

Men hold nu kæft. Det var det ubetinget bedste job, han nogensinde havde haft.

Lækre Cathrine Ullerup havde en nærmest umættelig sexlyst, og bortset fra på løbsdagene krævede hun nærmest dagligt at blive tilfredsstillet af Ralfs erfarne pik. Eller af de andre piger på holdet. Ralf havde aldrig kneppet så meget i sit 61-årige liv som nu.

Faktisk krævede Cathrine og de andre ryttere så meget soigneur-pik, at han ind imellem måtte ty til viagra for at kunne præstere ofte nok. Heldigvis var det også Ralfs opgave at skaffe præstationsfremmende ting og sager til pigerne, så han havde gode kontakter til af skaffe ”blå piller” til sig selv.

MASSAGE I CATANIA

Forårssæsonen havde været en kæmpe succes for Santander Bank. Resultaterne havde aldrig været bedre. Cathrine Ullerup havde allerede 4 sejre, hvoraf den ene var i det prestigefyldte Flandern Rundt. Så stemningen på holdet var i top.

Nu var der nogle ugers løbspause, inden det gik løs med sommerens store etapeløb, og holdet var taget til Sicilien for at træne de to etaper, som skulle indgå i årets Giro d’Italia.

Ralf havde stillet sin briks op på hotellet i Catania og ventede på at skulle massere Cathrine Ullerup efter dagens træning. Han havde ikke kneppet hende i et par dage, så han håbede, at hans unge smukke landsmand ville have mere end bare massage. Det bankede på døren og Cathrine indtog rummet med sit blændende hvide smil og store krøllede hår.

”Hej Ralf. Er du klar til mig?” Hun var stadig i sit cykeltøj, men det røg hurtigt af og Cathrine lagde sig splitternøgen på ryggen på massagebriksen. Ralf elskede Cathrines lille atletiske krop. Hendes ansigt, arme og ben havde nu fået masser af kulør, men lårene, maven og de små struttende bryster var kridhvide.

Cathrine spredte benene og slikkede på to fingre. Hun begyndte at lege med sig selv foran Ralf.

”Vi har ikke så meget tid, og jeg vil gerne nå både at blive kneppet og masseret. Kom herop”.

Som sædvanlig var det Cathrine der bestemte slagets gang. Ralf stillede sig ved siden af briksen og trak ned i sine shorts. Cathrine var hurtig til at tage det halvstive lem i munden.

Lynhurtigt fik hun suttet og slikket Ralf til fuld størrelse. Hun var allerede selv drivvåd. ”Bare giv mig din store, gamle pik i en fart Ralf”. Hun drejede sig rundt, så Ralf kunne kneppe hende stående, mens hun lå på ryggen på briksen. ”Det skal være hårdt og hurtigt!”.

Ralf kendte dét humør. Cathrine ville bare have en hurtig orgasme, så der var tid til massage også.

Han trykkede sin store, stive 61-årige pik med stor kraft ind i den stramme, våde 21-årige fisse. Cathrine stønnede højlydt. ”Ja for fanden Ralf. Giv mig den!”. Ralf kneppede Cathrine så hårdt han kunne. Hun stimulerede selv sin klitoris og efter kort tid sitrede den lille ungpige-krop af en voldsom orgasme.

Ralf trak sig ud og afleverede 3 lange sprøjt ud over Cathrines mave og hårstriben over hendes fisse.

”Årh ja Ralf. Det havde jeg brug for”. Cathrine lagde sig på maven. Nu skulle benmusklerne løsnes.


Under massagen talte de som sædvanligt om stort og småt. Men Cathrine havde noget særligt på hjerte den dag.

”Ralf, jeg har en særlig opgave til dig, mens vi er her i Catania. Som du ved er det en hård by, som efter sigende stadig er styret af mafiaen. Det betyder, at man skal passe lidt på, hvor og hvordan man færdes. Men det betyder også, at alt kan skaffes, hvis bare man har penge.”

Ralf masserede med hårde tryk på Cathrines venstre lægmuskel. Han var spændt på, hvor samtalen var på vej hen.

”Du skal hjælpe mig med at indfri en fantasi, som jeg har gået med i lang tid.”

”I morgen aften klokken 22 vil jeg prøve at have sex med 2 børn på mit værelse. En dreng og en pige. Lokale her fra Sicilien. De må ikke være over 12 år. Pigen skal være jomfru. Drengen må ikke have fået hår på pikken endnu.”

”Jeg skal bruge dem i en time. Jeg har en adresse, som du skal gå til i aften for at lave aftalerne. Du får alle de penge du skal bruge, for at få det til at ske”.

”Modtaget” var alt, hvad Ralf svarede. Han skiftede til lægmusklen på højre ben.

NATKLUBBEN

Samme aften lidt før midnat stod Ralf foran natklubben Dea Della Notte på Via Cristoforo Colombo. Det var tæt på havnen i Catania. Kvarteret var slidt og råt. Ikke et sted man burde færdes alene.

Ralf kiggede på natklubben. Han kunne ane i mørket, at bygningen var rød med faldefærdige altaner. Der var skodder for alle vinduer og neonskilte med ”Sexy Show” og ”Table Dance”. Rolf gik hen imod en sort dør med en lille luge for oven. Han bankede på og blev lukket ind.

Cathrine havde fortalt Ralf, at han skulle spørge efter Gino. Herefter skulle Ralf selv ordne resten.

En skummelt udseende dørmand viste Ralf hen til et bord i et røgfyldt og mørkt lokale. På en lille forhøjning i midten af rummet dansede en ung, topløs kvinde i takt til noget italiensk popmusik. ”Sit down. Wait.” lød det fra dørmanden. Kort efter dukkede Gino op. En ung fyr med slikhår og et dyrt jakkesæt.

Ralf startede forsigtigt med at spørge til muligheden for at få et ”Private Room” med en af pigerne fra natklubben. Det var intet problem forsikrede Gino. Ralf spurgte videre til muligheden for at møde nogle yngre piger, hvilket Gino også kunne skaffe. Efter et par minutters snak fik Ralf fremsat sit egentlige ønske. Gino nikkede til dørmanden og kiggede på Ralf. ”Come with me. We discuss this in office instead”.

I et baglokale blev Ralf tjekket for mikrofoner. Gino ville gerne lave forretning, men han skulle være sikker på, at Ralf ikke var fra politiet. Ti minutter senere sad Ralf igen i natklubbens store lokale med en kold øl. Han havde betalt Gino 5.000 Euro for en 12-årig dreng og en 11-årig pige, som ville dukke op på Team Santander Banks hotel næste aften.

Den unge pige som dansede, da Ralf kom ind på klubben, kom hen til hans bord. ”Gino says I have to take care of you”. Hun satte sig ved siden af Ralf og lagde sin hånd på hans pik. ”What do you like?”. Gammelmandspikken voksede i hans bukser.

TERESA OG MARCO

Næste aften sad Ralf og Cathrine sammen og ventede på hendes værelse. Ralf havde sat et par kameraer op. Ikke nok med at Cathrine ville kneppe to mindreårige. Hun havde også bedt Ralf om at filme det.

Cathrine så fantastisk ud som sædvanligt. Hun var i par bittesmå shorts og en stram t-shirt, der afslørede at hun ikke havde BH på. Ralf ærgede sig over, at han ikke var 12 år lige den dag…

Præcis klokken 22 bankede det på døren. Udenfor stod dørmanden fra i går. Han havde to børn med, som viste sig at være søskende. Storebror Marco på 12 år og lillesøster Teresa på 11.

Dørmanden skyndte sig at sende børnene ind på hotelværelset. ”They are OK with the agreement. Just tell them what to do. The girl is virgin as requested. Call me when it’s over. Ciao.” Han lukkede døren og skyndte sig hen mod elevatoren.

Cathrine tog børnene i hænderne og viste dem over i værelsets dobbeltseng. Ralf tændte de to stationære kameraer og gjorde klar til også at filme med sin telefon.

Cathrine startede med at kysse 12-årige Marco blidt på munden. Han var en smuk, spinkel dreng. Ikke særligt udviklet endnu. Lys i huden med kulsort, kort hår og brune øjne. Cathrine trak hans t-shirt af og kyssede videre.

Lillesøster Teresa kiggede med store øjne på sin bror og den smukke skandinaviske kvinde, der nu kyssede mere intenst med tungen. 11-årige Teresa var et smukt barn ligesom Marco. Hun var mørkere i huden og havde også brune øjne. Hendes hår var brunt og halvlangt. Det var sat op i to rottehaler, som fik hende til at se enormt lillepige-sexet ud.

Cathrine gentog kysse-seancen med lille Teresa. Først blidt og så mere krævende. Ralf bevægede sig lydløst rundt om sengen og filmede med sin telefon. Han kunne allerede se liderligheden i Cathrines blik. Det var som et rovdyr, der skulle til at nedlægge sit bytte.

De to søskende havde nu fået taget det meste af deres tøj af. Marco havde mørkeblå underbukser på. Hans lille drengepik strittede allerede inde under stoffet.

Teresa havde små lyserøde Hello Kitty trusser på. Cathrine kyssede hendes unge spirende bryster. Teresa trak vejret lidt hurtigere. Det var ny, men skøn, følelse.

Børnene virkede afslappede nu. De indledende kys var en god, forsigtig start. Og Cathrine var sød og smilende. Men hun havde uden tvivl nogle planer, der ville komme til at udfordre de sicilianske søskende.

Cathrine bad nu Teresa og Marco lægge sig ned. Og kysse hinanden. De tøvede først, men kyssede så forsigtigt. Cathrine signalerede, at de skulle bruge tungerne som før. Marco tog initiativ og kyssede sin lillesøster intenst. Hans hænder begyndte at gå på opdagelse på søsterens lille fine krop. Marco var tydeligt ophidset over situationen. Hans vejrtrækning blev tung.

Cathrine legede nu med sin fisse, mens hun betragtede de to kyssende søskende. Med sin anden hånd klemte hun hårdt om sin ene brystvorte uden på t-shirten. Hun lagde sig ned mellem Teresas ben og trak Hello Kitty trusserne af. Aldrig havde Cathrine set en så fin og glat lillepigefisse før. Hun slikkede op og ned langs revnen. Teressa stønnede. ”Oh. Si. Si.”

Både Cathrine Ullerup og de to børn var nu helt opslugt i deres liderlighed. De havde glemt alt om Ralf og kameraerne. Han havde lige nu en god vinkel på Catrines tunge, der borede sig ind i Teresas lille våde sprække. Han havde telefonen i den ene hånd, mens han havde godt fat i sin pik med den anden. Teresas våde børnefisse var det frækkeste han nogensinde havde set.

Cathrine slikkede fortsat Teresa. Samtidig var det lykkes hende at få underbukserne af Marco. Hans lille pik var så stiv, at det lignede at den ville eksplodere. Pikken var glat, men der var antydningen af lidt dun på hans pung. Med to fingre begyndte Cathrine at kærtegne den lille pik. Samtidig spændte Teresas lille krop helt op. Hun havde lige fået sit livs første orgasme.

Cathrine flyttede nu alt fokus over på Marcos lille pik. Hun slikkede og suttede hovedet, skaftet og testiklerne. Samtidig var hun ved at onanere sig selv til orgasme. Marco kunne ikke holde ud længe. Og snart sendte han en serie lange sprøjt ned i halsen på den danske cykelstjerne. Smagen og fornemmelsen af den varme drengesperm gik lige i kussen på Cathrine, der skreg en voldsom orgasme ud.

Teresa, Marco og Cathrine lå stille et øjeblik og kom til sig selv. Men Cathrine var hurtigt klar til mere.

RALFS GAVE

Cathrine var tydeligvis ikke færdig med Marcos drengepik. Hun ville mærke den oppe i sig, og fik hurtigt den hurtigt suttet stiv igen. Hun smilede liderligt til Ralf.

”Jeg synes du skal lægge telefonen og komme herover Ralf. Lille Teresa er faktisk mest med som en gave til dig. For din fine indsats her på holdet indtil nu.” Ralf kunne ikke tro sine egne ører. ”Vil du sørge for at Teresa ikke længere er jomfru, når hun går herfra?”. Cathrine blinkede frækt.

Ralf lagde telefonen og tøj hurtigt sit tøj af. Cathrine og Marco lå i en fræk 69’er. Ralf placerede sin stive gamle pik ud for Teresas mund. Hun havde ikke prøvet det før, men hun vidste præcis, hvad hun skulle gøre. Snart var Ralfs pik omsluttet af hendes fine læber.

Ralf havde drømt om at kneppe en så lille pige i mange år, men han havde ikke troet at fantasien nogensinde skulle blive til virkelighed. Men lige nu fik han suttet pik af den smukkeste lille 11-årige italienske jomfrupige med rottehaler.

Han lagde sig ned for at smage noget børnefisse. Teresa smagte fantastisk. Hun var drivvåd, men Ralf var i tvivl om han kunne være i hende. Det måtte komme an på en prøve.

Ralf lagde sig på ryggen på sengen. Han ville se og mærke lille Teresa glide ned over sin store pik, som han smurte godt ind spyt først. Teresa så lidt skræmt ud ved tanken om, at skulle tage den gamle mands stive pik, men liderligheden overvandt frygten. Hun satte sig op på den 61-årige danskers store pik.

Teresa gled forsigtigt ned og op på Ralfs pik. Hun var meget stram, og det krævede tid at få udvidet den lille børnefisse. Efter lidt tid følte Ralf at han var i bund. Men det var jomfruhinden han stødte imod. Den skulle sprænges nu.

Teresa var et fantastisk syn. Hendes lillepigekrop red ham hurtigere og hurtigere. Den smukke pige var helt omtåget af liderlighed. De bittesmå bryster og rottehalerne tændte Ralf helt vildt. De nærmede sig begge en orgasme.

Ved siden af lå Cathrine på alle 4, mens Marco kneppede hende bagfra i højt tempo. De nærmede sig også klimaks. Cathrine skiftevis stønnede højt og talte til Marco. ”Oh yes boy. Fuck me like that. Faster. Harder”.

Hotelværelset emmede af liderlighed. Og nærmest i samme sekund blev alle forløst på én gang.

Marco skød aftenens anden ladning op i Cathrines kusse. Hvilket fik hende til at komme med et skrig i en stor, våd sprøjteorgasme. Samtidig gennembrød Ralf Teresas jomfruhinde, og skød sin udløsning op i den 11-årige stramme fisse. Teresas orgasme ramte hende hårdt. Og hun krampede over Ralfs pik, mens en blanding af bold og sperm dryppede ud af hende.

Alle fire sank sammen på sengen. Der var stille i værelset.
Historien fortsætter under reklamen

Ralf trak Teresa ind til sig og krammede hendes lille krop. Hans kyssede hende omsorgsfuldt på kinden. Han fik øjenkontakt med Cathrine, der lå og nussede Marco i håret. Han smilede til hende og fremstammede et stille ”Tak for gaven Boss….”

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

9 kommentarer

  1. MartinS

    03/03/2025 kl 17:41

    Vilde Vest du overgår dig selv. Du skulle starte dit eget hold. Tror dog ikke du får Santander med som sponsor med derimod får du mig med på holdet som massør til billig penge.

    Nyder dine noveller.

    1+
    • Vilde Vest

      03/03/2025 kl 20:14 - som svar på MartinS

      Hej Martin – fedt at du er tilbage i flere af de ældre historier 😊 Og tak for den gode feedback. I både soigneur- og juleshowshistorierne er jeg fascineret af ægte kendissser, som har inspireret til mine hovedpersoner. Og så har jeg researchet grundigt for at gøre historierne livlige og detaljerige. Research er for mig en sjov del af skriveprocessen. Nogle gange skriver jeg om steder jeg selv har besøgt, men andre gange får jeg hjælp fra både Google Maps og Streetview til at beskriver byer, bygninger eller natur 😊

      0
  2. Luffe

    09/06/2024 kl 2:21

    Cathrine er alletiders skønne sjove pige. Hun fortjener virkelig, at få så mange ting opfyldt.Lige fra daglig massage og børnesex og så en ældre soigneurs villige lyst til hende og ungt kød. Det er fantastisk at læse om, at Cathrine har så stor sexlyst og behov. Jeg tror, at den virkelige Cathrine, ville komme med et af  hendes vidunderlige grin, hvis hun læste historien -sex stjerner!

    3+
    • Vilde Vest

      09/06/2024 kl 12:21 - som svar på Luffe

      Hej Luffe – du får da rigtig kigget i arkiverne i øjeblikket 😊 Det er faktisk rigtig sjovt når der kommer kommentarer på ældre noveller. Det er en god anledning til at genlæse 🙏🏻 Og jeg tror du har ret. Jeg forestiller mig også at virkelighedens Cathrine ville slå en skraldlatter op, hvis hun læste historierne 😂

      1+
  3. Vilde Vest

    18/04/2023 kl 9:54

    Ja, så bliver cykelsport pludselig meget sjovere 😊 Tak for feedback på begge afsnit. Jeg er glad for at de falder i din smag. Hilsen VV

    4+
    • Damernes Ven

      18/04/2023 kl 13:46 - som svar på Vilde Vest

      KÆRE Vilde Vest – jeg været lidt væk fra siden..

      Jeg burde have skrevet, at du igen og igen overgår dig selv.

      KAN jeg og andre … overtale dig til at skrive mere om aldersforskelle – mener det der med YN… DIN særlige udgave! Det ER årets mest givende bidrag her og der!

      1+
      • Vilde Vest

        18/04/2023 kl 21:32 - som svar på Damernes Ven

        Kære DV – velkommen tilbage så! Og tak 😊 Og JA der skal nok komme endnu af den frække aldersforskel næste gang. Kh VV

        3+
        • Damernes Ven

          19/04/2023 kl 11:05 - som svar på Vilde Vest

          ‘mig’ som takker! TAK for dine ord. Glæder mig – mærker rejsning og tanker!

          ‘hvad’ kan jeg gøre for dig? Håber ‘noget’.

          Damernes Ven og .. brevven69@yahoo.dk

          1+
  4. Jbj

    18/04/2023 kl 7:48

    Sådan! Så fik Rolf S…..nåe nej Ralf J også noget ung stram fisse, det må sgu være frækt at se sin pik forsvinde ind i sådan en stram fisse!

    Super fræk historie og næste gang jeg ser kvinde cykling vil jeg tænke på denne historie, tak for det!

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *