Veninderne – Del 5+6

Fire minutter efter at hun havde sat sin cykel i carporten lå hun bundet til sin seng og ..

Forfatter: Jayday

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Julie var faktisk stået tidligt op, men hendes mobil lå under hendes hovedpude så hun kunne ikke høre den og slet ikke da hun var på vej hjem fra bageren med lidt morgenbrød. Julies forældre var ligesom Sasha”s på ferie så hun havde huset for sig selv. Julie cyklede af sted i sine egne tanker med et lille brød i kurven på sin cykel, hun havde slet ikke set manden på cyklen der fulgte efter hende fra bageren, Mikkel var tilbage.

Julie opdagede ham først da hun havde stillet sin cykel i carporten og hans hånd lagde sig over hendes mund og hun brutalt blev skubbet ind ad døren til kælderen og hendes værelse. Mikkel var forberedt og det første han gjorde var at kneble hende med et slips og igen med slips at binde hende fast til sengens fire stolper. Julie var bange, hun var kommet til den konklusion at uanset hvor godt det havde været med Mikkel så ville hun langt hellere undgå ham, men så heldig skulle hun ikke være.

Fire minutter efter at hun havde sat sin cykel i carporten lå hun bundet til sin seng og hendes tynde skjorte var revet i stykker så hendes smukke bryster stak lige op i luften, til Julies rædsel var hendes brystvorter stenhårde og hun kunne mærke varmen i sin fisse blive til en våd fornemmelse.

”Man er nok liderlig hva?” Brummede Mikkel med en dyb og hæs stemme, hans hænder æltede Julies bryster rundt og hans fingre nev jævnligt i hendes brystvorter. Julie prøvede at skrige, men hun vidste godt at det var nytteløst, hun var kneblet og der var ikke andre i huset. Mikkel vidste det også og han grinede bare til hende og rev hendes nederdel af med en voldsom bevægelse, hendes trusser røg samme vej og hun bandede indvendigt over at han nu havde ødelagt et par af de nye dyre G-strengs trusser fra Eskild. En tåre trillede ned af hendes kind, hun var igen hjælpeløs og i Mikkels vold.

Mikkel rejste sig fra sengen og smed sit tøj, hans stive pik vippede ud af hans underbukser, den gyngede lidt op og ned inden at han tog fat i den og kravlede op i sengen til hende.

”Den her kender du jo godt tøs!” grinede han til hende med et sjofelt grin som alt for godt fortalte hende hvad der ventede.
Han lagde sig mellem hendes ben og pressede to fingre op i hende samtidig med at hans tunge næsten klistrede sig fast til hendes klit. Hun rykkede lidt i sengen og hendes ansigt fortrak sig i afsky over igen at være udsat for hans voldsomme begær. Hun måtte dog hurtigt erkende at Mikkel vidste hvad han lavede, hendes fisse var våd som aldrig før og hun stønnede så kraftigt at hun havde besvær med at trække vejret igennem slipset. Mikkel kunne godt se problemet og stoppede med at lege med hendes fisse så han kunne fjerne slipset.

”Det ryger på hvis du begynder at skrige efter hjælp forstået?” hviskede han i hendes øre, hun nikkede svagt til ham som tegn på at hun havde forstået. Han lagde sig ned mellem hendes ben og lod sin tunge presse sig ind mellem hendes skamlæber, hun klynkede og han slubrede løs i hendes fisse. Da han stoppede ønskede Julie at han ville forsætte, hendes forsvar var totalt brudt ned, hun vidste godt at det slet ikke nyttede at kæmpe imod og hendes krop forrådte hende hver gang han rørte ved hende. Han kravlede op mellem hendes ben og førte sin pik op til hendes indgang, langsomt, pinefuldt og erfarent pressede han den indenfor, Julie klynkede over hans voksne stive pik der langsomt fyldte hendes fisse helt ud, den virkede meget større end dagen før. Julies vejrtrækning var langsom og dyb for at skaffe luft nok til at holde bevidstheden, følelsen i hendes underliv var ubeskrivelig for hende, det gjorde ikke ondt, det var bare total nydelse og hendes fisse havde allerede grebet fat i hans pik og truede med aldrig at give slip igen. Han bevægede sig langsomt frem og tilbage og lod hende lige vænne sig til hans størrelse, så satte han tempoet lidt op. Julies tunge vejrtrækning gik direkte over i en klynken og da Mikkel igen satte tempoet op begyndte hun at komme med små skrig hver gang han pressede sin pik i bund på hende. Han smilede, han vidste godt at hun var nedbrudt og at han havde vundet over hendes sjæl men der var andre kampe at kæmpe, hun skulle nedbrydes totalt.

Mikkel løsnede Julies ben og drejede hende om på maven, hun protesterede ikke over det for hun vidste godt at det ville blive straffet. Hun protesterede ikke engang da Mikkel stak sin finger ind i munden på hende og derefter satte den imod hendes anus. Julie spjættede og skreg da han pressede fingeren i bund med et brutalt ryk, smerten imellem hendes baller var brændende og intens, hendes skrig var højt og tårerne begyndte at trille ned af hendes kinder. Mikkel satte endnu en finger imod hullet da hun slappede lidt af og så pressede han den op i hende, hun hulkede stille ned i puden mens at Mikkel langsomt gennempulede hendes røv med to fingre. Mikkel stoppede og fjernede fingrene, spyttede direkte i hendes anus og pressede fingrene op i hende igen og i et forøget tempo pulede han løs, hendes hulken blev lynhurtigt forvandlet til små klynk og skrig og hun pressede nu sin røv tilbage imod ham, det hjalp enormt at han vædede sine fingre og smerten var næsten væk og erstattet af en følelse af at være fyldt ud. Mikkel forsatte indtil at hun var parat til endnu en finger, men i stedet for at bruge fingeren satte han spidsen af sin pik imod hendes anus, hendes hoved løftede sig fra puden.

”Nej, ikke det… ikke endnu, jeg er ikke parat til det please!” klynkede hun svagt til ham, hans svar var et svirpende slag der ramte hendes venstre balle og fik hende til at udstøde et skingert skrig, samtidig med at han pressede hovedet på sin pik indenfor. Det gjorde ondt, rigtig ondt og nu begyndte Julie at græde, ikke bare tårer der trillede men rigtigt græde og hendes krop rystedes af hendes hulken. Mikkel var så enormt ligeglad, hun skulle nedbrydes. Han pressede bare stille og roligt sin pik op i hendes røv, centimeter for centimeter blev hun fyldt ud og hun måtte bide i puden for at skrigeriet ikke fik ham til at kneble hende igen. Hans svirpende slag på hendes røv ramte hende hele tiden imens at han pressede pikken op i hende og det tog til dels en del af smerten væk fra selve hendes anus. Langsomt slappede hendes anus af og lod sig massere af hans tykke pik der dunkende gled langsomt op i hende og så blev trukket næsten helt ud igen og så forfra.

Julie skiftevis tiggede ham om at stoppe og hulkede efter mere pik, hun var slet ikke i stand til at afgøre hvad hun ville have. Da hendes hul ikke lavede decideret modstand mere, men stadig var meget snævert, satte han tempoet i vejret og begyndte at kneppe hende. Julie stønnede over hans bevægelser og efter hans femte stød i den lidt højere fart kom hun for første gang, Mikkel ignorerede det totalt og forsatte med at pumpe løs i hendes røv, hun kom igen og igen og så tabte hun bevidstheden. Et hårdt slag på hendes balle vækkede hende igen, Mikkel kneppede hende stadig i røven og hun anede ikke hvor længe hun hvad været væk. Hendes stønnen forsatte dog ufortrødent og Mikkel gryntede tilfreds med hende. Så trak han sig ud af hende med en underlig lille lyd, næsten et ”pop” fra hendes røv. Han vendte hende igen og kravlede op til hende og spillede sin pik færdig foran hendes ansigt, hans sperm ramte hendes hage, hals og bryster før han fik rettet sin pik ind og ramte hendes mund som hun selv åbnede og taknemmeligt tog imod hans dråber. Mikkel tog sit tøj på og løsnede så Julie fra sin seng.

”Klokken 20 i morgen aften står du på denne adresse ellers så bliver din næste omgang et rent mareridt!” hviskede han ildevarslende i hendes øre. Julie nikkede bare og tog sig til sine ømme baller, Mikkel grinede og klappede hende blidt på kinden.

”Bare rolig, du vænner dig til det med tiden og mig slipper du ikke for lige med det samme!” grinede Mikkel til hende.

Han forlod kælderen og Julie sad igen tilbage med tankerne om det hele, hun var vildt tændt af hans dejlige sex og hans rå måde at tage hende på, men hun var også ekstremt ked af at det kun foregik på hans præmisser og at hun intet havde at sige. Hun gik ud under bruseren og brugte den med det kolde vand til at fjerne noget af den brændende fornemmelse i hendes røv.

Del 6

Peter var lige kommet ind ad døren til sit værelse på det kollegium han boede på, han havde studeret i to år nu og nød faktisk at bo sammen med mange unge. Han samlede noget tøj og smed det i en taske og koblede sin bærbare computer fra opladeren og puttede forsigtigt computeren ned i sin taske og satte det ved døren så han var klar til at tage hjem til Sasha. Han satte sig på sengekanten og tænkte over moralen i det han og Sasha foretog sig, deres forældre var gift, men de var ikke søskende så det var ikke så galt igen, men stadig var der en snert af forbudt elskov over det. Peters tanker gik til sig selv og han kunne ikke finde ud af om hans følelser for Sasha gik dybere end som så, han elskede hende da som sin søster, men kunne han også elske hende som noget andet eller var dette bare sex for ham.

Det bankede pludselig på døren og Peter rejste sig med et suk og åbnede den, udenfor stod to piger som han kendte fra kollegiet, Natasha og Stine.

Natasha fortalte at de havde en lille fest på deres værelse og de ville høre om Peter kom ned og hyggede, Peter sagde aldrig nej til den slags så han nikkede med et smil og sagde at han lige ville have et bad før han kom ned til dem. Stine smilede lumsk ved tanken om Peter, nøgen og under bruseren. Peter lukkede døren, men som så ofte på det forholdsvis lille kollegium så låste han ikke døren fordi at alle kendte alle, resultatet var at der var fri bane til hans lejlighed da han var gået i bad.

Peter stod under bruseren og tænkte på Sasha med sin temmelig stive pik i hånden, han spillede den ikke decideret af fordi at han ville gemme lidt energi til senere på aftenen når han kom hjem fra den lille fest. Pludselig gik døren til hans badeværelse op og han hørte Stines stemme.

”Må jeg komme ud til dig Peter?” lød hendes sensuelle stemme, Peter rømmede sig og bad hende komme ind under bruseren. Badeforhænget blev hevet til siden og Stine trådte ud til ham i brusekabinen, han var forbløffet over hendes krop.

Stine var en lav pige på omkring 155 cm, hendes ben endte i en perfekt numse og hendes talje var gudeskøn, hendes bryster var store og hang en ganske lille smule men slet ikke nok til at det var usexet. Hendes små fingre lukkede sig om hans pik i et stramt greb og hun kyssede ham i et hedt kys hvor hendes tunge var dominerende. De stod sådan i noget tid, med hendes hånd der ganske langsomt kørte frem og tilbage på hans pik og hendes tunge der legede med hans.
Peter lod sine hænder glide ned langs hendes ryg og tog et godt solidt greb i hendes baller og trak hende tæt ind til sig, hun smilede og han kunne mærke hendes store brystvorter blive hårde imod hans bryst.

”Natasha venter i din seng!” hviskede hun i hans øre og han gispede over de ord, Natasha var eftertragtet af alle drenge på kollegiet og sikkert også en del af tøserne. Peter havde fået et rigtig tæt venskab med hende så det overraskede ham en del at hun lå og ventede på ham, og nok endnu mere at hun åbenlyst også ventede på Stine. Hans stive pik begyndte at dunke i forventning.

De tørrede hinanden og trådte ud i værelset og ganske rigtigt, på sengen lå Natasha og ventede, Peters hjerte stoppede næsten og hans åndedræt faldt til et absolut minimum.

På sengen lå en pige på 23 år, hendes bryster var en lille C-skål med små brystvorter der allerede var stenhårde. Hendes hud var en skøn solbrun farve og hendes lange sorte hår indrammede hendes ansigt på smukkeste vis, slank krop med en tatovering af en slange på skulderen og piercet i tunge og navle. Hendes fisse var totalt glatbarberet og hendes lange kønne ben fik næsten Peters knæ til at bukke sammen under ham.

”Natasha!” stønnede han stille og Stine trak ham hen til sengen og den ventende Natasha der spredte armene og tog imod ham. De lå tæt omslyngede i noget tid i et hedt og meget personligt kys, deres tunger nåede et niveau som Peter ikke havde troet muligt, det var slet ikke som kysset under bruseren med Stine. Peter lå på ryggen med Natasha ovenpå ham, hans stive pik lå op langs hendes mave og ganske langsomt bevægede Natasha sig ned langs hans bryst, mave og så til hans navle og pikken der lå rank på langs maveskindet. Der gik et stød igennem Peter da hendes rappe lille tunge første gang ramte hans blodfyldte pikhoved og først nu gik det op for Peter hvor Stine var blevet af, hun lå mellem hans ben og slikkede Natasha imellem hendes ben og Natasha klynkede en smule imens hendes tunge slikkede op og ned ad skaftet på Peters pik. Hendes en hånd gled ind under Peters nosser og med et fast greb begyndte hun langsomt at massere dem samtidig med at hun ændrede taktik med hans pik, hendes varme læber omsluttede nu hovedet og så sugede hun hele pikken ind i varmen, spændte læberne og trak langsomt pikken tilbage igen til den næsten var helt ude og så ind i varmen igen, det var en ren fryd at få suttet pikken af hende imens hendes øjne var låst fast i hans.
Natashas muflede stønnen beviste også at Stine stadig var i gang mellem hendes ben og at Stine vidste hvad hun lavede, men pludselig stoppede hun med at slikke Natasha og kom kravlende op til Peter. Hun kyssede ham hurtigt og så skrævede hun ind over hans hoved så hendes saftige lille fisse blev sænket direkte ned over hans mund. Peters tunge arbejdede ivrigt løs selvom at han hellere ville have at Natasha fik fornøjelsen af den. Stine stønnede i takt med at Peters tunge ramte hendes klit og der gik ikke længe før hun kom og hendes safter langsomt drev ud over Peters hoved. Samtidig kunne Peter mærke at Natasha havde taget et godt greb i hans pik og var kravlet ind over den, langsomt men sikkert dirigerede hun den op i hendes dejlige glatte fisse som langsomt sugede ham op i sig, han kunne ikke undgå at sammenligne følelsen med Sasha”s stramme fisse og selvom at det ikke var ligeså stramt som Sasha så var det tæt på, han var imponeret for Natasha var alligevel 8 år ældre end Sasha.
Natasha var også imponeret, Peters pik fyldte hende godt ud og hendes klynken havde kun været klynk i det første stød så var det blevet til stønnen som hurtigt var blevet til små skrig hver gang hun sænkede sig og han ramte i bund. Stine kiggede overrasket på Natasha, de havde kendt hinanden længe og havde prøvet noget lignende før, men aldrig før havde Natasha reageret sådan på at få en pik op i sig. Natasha kiggede forundret ind i Stines øjne og Stine kunne tydeligt se vellysten og begæret i hendes øjne. Stine smilede til Natasha og i samme øjeblik lænede Natasha sig bagover med en høj stønnen, hendes krop spændtes og alle hendes muskler arbejdede, hendes mave truede med at krampe og hun blev tør i munden, og så eksploderede hendes underliv i safter der pumpede ud over Peter og hun skreg så højt at Stine måtte holde hende for munden. Stines fisse var gennemslikket og derfor flyttede Peter sin tunge om til anus på hende, men hun rykkede væk fra ham med en tydelig bevægelse der indikerede at det var forbudt område. Natasha sad stille på Peters pik og han kunne godt mærke at hendes fisse arbejdede hårdt på at finde sig selv igen, da hun kom, havde han næsten skreget og kommet selv, men han ville holde længere så han havde koncentreret sig heftigt om at holde den gående og det var lykkedes.

Stine flyttede sig væk fra Peter og kiggede på Natasha som hun sad med et sagligt blik i øjnene, det var tydeligt for Stine at Natasha var mere end almindeligt interesseret i Peter og hun valgte derfor at tage sin badekåbe på og forlade dem alene i sengen. Peter opdagede knap nok at hun gik.

Natasha lagde sig ind over Peter og kyssede ham intenst imens at hun begyndte at vugge sit underliv frem og tilbage på hans pik.
”Jeg vil ha mere Peter!” hviskede hun i hans øre og han greb fat i hendes baller og drejede hende rundt i sengen, en svær manøvre hvis pikken skal blive inde i varmen og det glippede da også og pikken svuppede ud, men Peter stak den hurtigt ind igen og det gippede i Natasha. Han løftede Natashas ben op på sine skuldre og lænede sig indover hende så hendes underliv blev løftet op fra sengen og så kneppede han hende rytmisk. Han slikkede på hendes små brystvorter der sitrede af spænding og han kyssede intenst som altid med hende. Så drejede han hende omkring igen og hun lå på alle fire, han overvejede at stikke sin pik ind i anus, men efter det mislykkede forsøg med Stine valgte han den sikre kurs og tog hende i stedet hårdt på alle fire. Natashas skrig nåede ikke længere end til Peters hovedpude som hun bed og skreg i, Peter lænede sig indover ryggen på hende og tog fat i hendes bryster som han blidt masserede. Hun kom igen i en hylende orgasme og Peter måtte denne gang opgive at holde tilbage og han affyrede hele sin ladning af tyk, hvid og klistret sperm op i hendes fisse. Han håbede hun var på pillen for med den styrke han kom med ville de få trillinger.

Natasha og Peter tilbragte resten af natten med at ligge og pille ved hinanden og kysse og fortælle hinanden om alle de søde ting de ville med hinanden. Peter valgte at være ærlig omkring alt og fortalte om Sasha og som forventet tog Natasha det temmelig roligt, faktisk overraskede hun Peter ved at sige at hun da godt ville være med til at lære hende op hvis hun måtte være med. Peter gik næsten i koma over den udmelding men jo mere han tænkte over det desto mere komplet blev det hele for ham, Sasha ville få en komplet træning og det var det som han ville for hans tanker om følelser for hende var blevet afklaret af Natasha.
Historien fortsætter under reklamen

Peter var klar over at Natasha var den rigtige pige for ham, det andet ville aldrig kunne gå alligevel, men nu var han jo startet på at uddanne Sasha. Han tog dog alligevel telefonen og ringede til telefonsvareren derhjemme og indtalte en besked om at han ville blive to dage forsinket før han kom hjem og at han ville have en overraskelse med hjem. Der var jo ingen grund til at haste med det hele, selvom at deres forældre ville være hjemme om 12 dage.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Anonym

    15/04/2026 kl 15:06

    det er en virkelig god historie, glæder mig til næste kapitel og ser frem til at høre hvad mikkel har af planer med julie

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *