- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Drengeleg i sommerhus 2
Jeg slugte Martins sperm, og hans halvslappe pik gled ud af min mund. Det gav et lille svup da Jørgens pik gled ud af mit sperm våde hul
Forfatter: MyOHmy
Læs forrige afsnit
Lørdag morgen vågnede jeg før Jørgen. Han lå i sin egen side af sengen. Jeg satte mig op og huskede aftenen og natten. Jeg blev ramt af en voldsom reaktion. Jeg var pinlig. Jeg var flov. Jeg listede mine underbukser på, og gik ud af soveværelset. Jeg så på uret på radioen i stuen. Den var 8.30. Jeg gik på toilettet. Jeg låste døren og satte mig på toilettet. Jeg bankede mig selv i hovedet. Hvad fanden var det jeg havde lavet. Jeg havde fandeme haft sex med en af mine venner. Jeg var sq da ikke bøsse. Ja det havde været fedt og dejligt. Ja det var sket mens vi var ”fulde”, men det var sq stadigvæk flovt og pinligt. Hvad hvis nogen af de andre på skolen fik det at vide. Jeg havde også lidt ondt i røven. Jeg mærkede efter med en finger. Jo det var ømt. Men der var jo ikke rigtig noget at gøre ved det. Jeg måtte stå ansigt til ansigt med Jørgen og se hvordan han ville reagere.
Historien fortsætter under reklamen
Vi lå de næste par times tid og nussede og legede med hinanden. Vi kom måske hver i sær en enkelt gang mere, men jeg tror bare at vi havde fået det vi ville hver i sær. Om natten sov Jørgen på sofaen, Martin i børneværelset, og jeg selv i soveværelset. Om søndagen tog vi hjem, uden at snakke om det der var sket i denne weekend. Faktisk gik der 2 år før end Jørgen og jeg kom til at snakke om det igen. Men det er en anden historie som jeg muligvis senere vi skrive om. Martin viste sig i øvrigt ikke at være homoseksuel. Selvom jeg ikke i dag har kontakt med ham ved jeg at han er gift med en kvinde og har 5 børn. Jeg har heller ikke i dag kontakt med Jørgen, men jeg ved at også han er gift og har børn. Jeg selv. Ja jeg lever i et ægteskab med en kvinde, hvor vi dyrker swingerlivet. Og ind i mellem er der en fyr der også er til fyr, og så er det jo bare en ekstra bonus.






Drengen
18/01/2019 kl 12:42
Bringer gode ungdomsminder frem 🙂
Den Liderlige Bedstefar ?????
17/01/2019 kl 15:56
Mindes min egen ungdom. Selv om jeg havde haft “omgang” med flere piger, så havde vi en hyggeweekend, 3 af mine venner og jeg, i mine forældres sommerhus. Ikke fordi vi var bøsser nogle af os, så var vi nok nærmest prøvende i drengesex. Så vi fik prøvet at sutte pik på hinanden, samt røvpulede i stor stil. Sådan et “futtog” bl.a. !!!!
Nik
17/01/2019 kl 22:47 - som svar på Den Liderlige Bedstefar ?????
Det gad jeg godt høre mere om