Avanceret lektiehjælp – 3

trekant analsex sandwich Jeg kunne mærke gennem skillevæggen at Leif trængte sig længere og længere ind i hendes røv

Forfatter: Nørden

Resumé: Sidste afsnit sluttede med at Aase red på Leifs pik og han havde lagt sine hænder på Aases bryster, æltede dem og udbrød så pludselig spontant: ”Hold op noget dejligt brystkød – det vil jeg komme til at tænke på hver gang min mor serverer……..

Det medførte uundgåeligt spørgsmålet fra Aase om, hvad Leifs mor serverede der havde noget med hendes bryster at gøre. ”Det skal jeg såmænd sige dig,” svarede Leif. ”Jeg vil tænke på dine bryster når min mor serverer stegt flæsk med persillesauce.” ”Hva´ siger du,” næsten råbte Aase. ”At min mor siger at til godt stegt flæsk skal man bruge noget ordentligt brystkød.” Da Aase atter havde taget min pik i munden lod hun sin tunge lege med min glans og hendes læber strammede hun hårdt om pikken hver gang hun trak den ud af munden. Hun havde stadig ryggen mod Leif og sad foroverbøjet med sine hænder på hans knæ stadig ridende hans pik i et moderat tempo.

Hun var begyndt at suge min pik langt ned i hendes hals. ”Mmmm – det er så skøn en bamsefar du har – du ved jeg holder voldsomt af den og den ville være skøn for mig at få op i min liderlige fisse,” stønnede hun. ”Ku´ du godt tænke dig at mærke min hårde pik, når den er gejlet rigtigt op,” spurgte jeg hende og fortsatte, ”den ku´ nemlig også godt tænke sig at kneppe dig i dag, men lige i øjeblikket har du jo nok i den hammer, der allerede er oppe i dig.”

Hun svarede mig ikke, men i stedet hørte jeg der sagde: ”SLURP – og hun sugede pikken ind i munden og lod sin tunge hvirvle rundt i superfart omkring glansen før hun derefter slikkede sig ned langs med pikken – ned til pungen, som hun kyssede lidt ømt og sagde så: ”Jeg ska´ ha´ det hele – jeg ku´ godt være moden til en dobbelt i dag.” Hun kyssede mig derefter op langs med pikken, og følelsen gjorde mig næsten uudholdelig liderlig, da hun arbejdede op og ned hele tiden. “Åh …. åhhh … åhhh,” stønner jeg.” Og Aase svarede enkelt igen: ”Er så pokkers liderlig, at I er nødt til at kneppe mig i en dobbelt

Leif der havde ligget lidt passiv i et stykke tid tog nu et fast greb rundt om hendes talje og begyndte at kneppe hende hårdere og hårdere indtil hun rystede og skælvede før hun skreg i en ny orgasme: ”Mmmh – oh – mmh- kan ikke fatte så godt det er – jeg er så helvedes liderlig – mer´ – mer´ – ååh så godt.” Derefter lænede hun sig bagover så hun lå med ryggen mod brystet på Leif og drejede sine ben fremad, så hun kom til at sidde på Leif med hænderne støttende på hans sider. Hun trak sine knæ op og spredte benene så meget som hun kunne. Hun havde stadigvæk Leifs pik i sin røv og fissen glinsede af fissesafter.

”Kom nu Mick,” opfordrede hun mig og jeg stillede mig på knæ foran Aase og imellem hendes og Leifs ben. Jeg holdt min erigerede sjover i hånden for at dirigere den frem mod Aases fisse. Leif rakte mig flasken med glideolien og jeg smurte pikhovedet ind i olie før min glans begyndte at nusse omkring Aases ventende hul. Jeg gned det blålilla pikhoved mod hendes klitoris og Aase begyndte igen at ride Leifs pik langsomt. Stimuleringen af Klitten og bagdelen gjorde hende hurtigt klar til en dobbeltsculler med mig som styrmand og hun stønnede højlydt: ”Åhhh, fortsæt – fortsæt – jeg har savnet din pik oppe i mig Mick.”

Med længere og længere stød gled jeg helt ind i Aases fisse. Leif og jeg fandt frem til en rytme og et tempo som passede os alle tre. Men Aase stønnede hele tiden: Jaaaa – knep mig – velkommen til denne uges premierefuck med en dobbeltdækker – kør pikkene ind i mig og knep – knep mig heftigt. ”Hun blev virkelig hårdt kneppet af Leif og jeg. Vi pumpet på med en stigende hastighed, men på et tidspunkt signalerede og prustede Leif, at han var ved at komme.

”Kom……i………mig…….Leif,….sprøjt…….din……sperm…..i…min…analcylinder…….Herrguuuuud…..jeg…kommer også…..jeg koookkkkeeeeer,” skreg Aase.

Nogle sidste desperate stød klarede Leif med inden han gryntende tømte sig i Aases røv. Hans udløsning gav også Aase en ordentlig udløsning og medens jeg fortsatte med at kneppe hende kom hendes orgasme. Hun rystede krampagtigt af orgasmen med begge pikke stadig i hendes fissekoralrev, hvor hver muskel var spændt. Lang tid gik der, men efter en evighed lagde hun sig ved siden af Leif. Pikkene var gledet ud af hende, og hun lignede mest af alt en opvredet karklud

Der gik imidlertid ikke ret lang tid før Aase begyndte at kæle forsigtigt med sig selv. Hun legede med sine fingre omkring de blodfyldte skamlæber, den ene hånden lod hun ind imellem kærtegne sin klitoris og jeg ser at hele hendes krop sitrede hver gang hun rørte ved festivalknappen. Den anden hånd brugte hun omkring sin fisse og lod sine fingre lege omkring sin rigtig våde elskovsgrotte.

Hun lader ind imellem nogle fingre glide ind i fissen og han kan se på hendes mimik, hvordan hun nyder at fingerkneppe sig selv. Hun bider sig i underlæben og øger så hastigheden, hvormed hun kørte sine fingre ind og ud af elskovsgrotten. Hun stønner højt: ” Oooohh – oouuh – åååhh.” Jeg ser hele hendes krop ryster af orgasmen. Hun smiler til mig og siger da hun møder mit blik: ”Gi´ mig en trekant igen – I må gøre mig liderlige så min røv og fisse næsten skriger efter jeres pikke på én gang – slik og fingerknep mig.”

Jeg bøjede mig hen over Aases og begyndte at slikke hendes skamlæber samtidig med at jeg lod et par fingre glide ind i hendes overstadige og varme kærlighedstunnel. Hun hvinede: ”Åååååååååhhhh…..Guuuudd…. mere……ååååååhhh…..slik mig….ååååh

Jeg fortsatte med lade sine fingre bevæge sig hastigt ind og ud af hendes fisse og hun stønnede bare til mig: ”Min fisse er helvedes liderlig så du må slikke den til en orgasme.” Jeg førte så tungen ned over hendes bryster og helt ned til fisserevnen. Hun stønnede imens: ” Oohhhh – ja – det er godt – sut min klit.” Og der gik ikke lang tid før min tunge hittede hendes knop.

Uden dikkedarer slikkede jeg med uformindsket styrkepå hendes klit, og snart fortalte et ”iiiiiii” at fissen gik på hende. Hun sank helt ned på ryggen, medens hendes fisse gik op i en bro og samtidig prustede hun: ”Gi´ mig din pik Leif.”

Leif stilledes sig på knæ foran hendes ansigt så hun kunne suge ham. Hun begyndte dog med at polerer stolpen med sin ene hånd inden hun lod sine læber lukke sig om Leifs pik Hendes runge roterede om Leifs pik så han jamrende sagde: ”Ffffaan – du kan altid li´ pik og altid i lang tid.” Hun var nu også begyndt at stimulerede pikken på mig ved at gnide på den. Gennem hendes stadig hyppigere stønnen forstod vi at hun nød både mine fingres behandling af hendes kærlighedsgrotte som hun nød at sutte pikken af på Leif.

Til slut kunne Aase ikke holde det ud længere, så hun sagde: “Læg dig på ryggen Mick – jeg vil jeg at ride din stive pik.”

Aase stillede sig med benene på hver side af mig. Før hun sænkede sig ned over min liderlige, blommefarvede glans trak hun sine store skamlæber fra hinanden. Efter at hun havde vredet og skruet rundt med underlivet, følte jeg at både pik og nosser, der lå oven på mine sammenklemte lår, blev opslugt af hendes gigantiske sugende kusse. Da hun klemte og krammede med underlivet, føltes det som om pik og nossekugler ville forsvinde langt op i fissen på hende. Hvor meget jeg end gerne ville, kunne jeg ikke tilbageholde en lidenskabelig stönnen og efter alt ar dømme blev ikke alene jeg stærkt ophidset, men Aase og Leif blev det samme.

Leif stillede sig ved siden af Aase og jeg og imens hun red mit glædesjern tog hun fat om Leifs pik som hun slikkede, suttede og rykkede voldsomt på. Men efter en kort stund så havde Aase det svært med koncentraditionen Og hun stønnede mere og mere og til sidst kom det fra hende: ”Lad mig få en sandwich nu.”

Samtidig lænede Aase sig fremover mod mig og Leif stillede sig i position bag hendes bagdel. Da han havde brugt noget glidemiddel på sin pik og smurt Aases anus gik han til angreb imod Aases ringmuskel. Jeg kunne mærke gennem skillevæggen at Leif trængte sig længere og længere ind i hendes røv

Historien fortsætter under reklamen

Og inden længe kneppede vi to mandfolk Aase i hvert sit hul og gjorde det hurtigere og hurtigere. Så eksploderede det for os alle tre samtidigt. ”Ohm – iiiaaj -. ohh – godt ahh – mere – ahhjj – ohh yeah,” skreg Aase.

Vi kollapsede og fik åndedrættet igen efter vores ekstase. Når vi faldt til ro en smule, sagde Aase:”Gud så vidunderligt, det vil jeg gøre flere gange med jer to. Så det får I love mig, at jeg får.”

Læs næste afsnit

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (37 har stemt 4,22 af 5)
Loading...
Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *