Fia er sund og rask

kom skat slik mig, jeg nød hendes skønne fisse, hun kom hurtigt jeg fik kondom på, og trængte op i hende.

Forfatter: Gamle Nissen

Forsættelse af ”Henning er som os”

Evas vand var gået, Mie og Henning kørte med hende, Michael og Tilde hyggede sig, med lille Ella Marie.
Line have fået en flot mave, det have Mie og Camma os, Lars nød at være der for, Camma og hun nød os ham.

Mai nød at Line var hos hende, vi skulle til tjek med Fia, den tjans have jeg sammen med, mor og datter.
Mik og Laila have det skønt, hendes mave var stor de ventede tvillinger, planlagt kejsersnit.
Alt gik som det skulle, Fia var sund og rask.

Vi planlagde turen til USA, nu skulle Markus møde Fia, uden han viste det, og hans kæreste skulle møde hans tre børn, lige meget hvad.
Jeg skulle have, Mai, Lars, Line og Camma med.
Vi blev hentet af Mia, da vi kom hjem til hende, satte vi os alene jeg er klar, hvis du er klar ja smukke, vi gør det som aftalt.

Markus kiggede da Mia og jeg kom, hvor er Kira ven i haven, Mark ja ven det her er Fia, vi sover lige.
Mia kom med Kira, hils på Mark hej sagde hun på dansk, er det jeres sagde hun nej sagde jeg, vi passer hende mor sover.
Kom med ind sagde hun, og kiggede på Markus med et blik, som var stift.

Jeg tog Fia op af selen, og satte mig ved siden af Kira, hun kiggede på mig Mark, hvor gammel er hun? Næsten 5 måneder Kira.
Hun er fin sagde hun stille, ja sagde jeg vil du holde hende, nej Mark det går ikke jo sagde jeg, her hun sover det klare du nemt.
Så nu har du hende, Mark hun er da så fin, ja og hun dufter af baby hun nikkede.

Hun kiggede på Markus, skulle du ikke ned og handle skat, jo sagde han Mia var hurtig, jeg tager med, bleer til Fia.
Kira kiggede på mig, Mark det er længe siden ja sagde jeg, har i snakket om den gang? Ja vi har, jeg fortryder ikke vi gjorde, nej sagde jeg gør jeg heller ikke, det gør han vel heller ikke? Nej sagde hun.

Jeg kunne jo lide jer begge to, og efter vi har snakket om det, ja så må jeg være ærlig, det kan jeg stadigvæk ven.
Har han fortalt dig alt, ja ven han har tre børn, den ene har han ikke set, de to andre er halv blinde, ja sagde jeg det var de, men de ser næsten normalt nu, operation.
Men han har set, sit sidste barn var sagde hun, ja smukke du holder hende, hun smilte Mark kram mig stille, ja smukke.

Er hun os blid? Nej sagde jeg, hun er sund og rask men smukke, ja sagde hun det er jeres bonus datter.
Mark ja sagde jeg, hun er vågen ja smukke, her giv hende sutten hun smilte, her lille mus viskede Kira, ja du er fin.
Jeg rejste mig, hyg dig lige jeg finder hendes flaske, nej ven jo sagde jeg du kan godt, jeg er snart tilbage.

Jeg fik klaret flasken, her sagde jeg i hygger jer, jeg satte mig Kira smilte, du er sulten lille mus, ja du er.
Hun fik spist færdig, hun lå i Kiras arm da Markus, og Mia kom tilbage.
Han kiggede på Kira hun smilte, kom her skat, din tur din datter var sagde han, ja skat kom her jeg skal på wc.

Mark ja ven kom sæt dig, hun er sund og rask lille Fia, og de er med både Mai, Lars og Line og Camma, Lars kæreste.
Han skal være far, Line skal være mor Mark ja brormand, jeg er den tak brormand.
Og Mai ja sagde jeg, tag det som det kommer, hun er ikke sur på dig.
Kira kom tilbage hun satte sig, skat ja sagde han mine børn er her, og Fias mor skat kig på mig, Mark henter dem, og i aften hygger vi fire Mia sagde, god ide kom Mark vi smutter, hun bliver her.

Line kiggede på Markus, far ja smukke kom jeg er klar, hun krammede ham han viskede tillykke, tak far.
Hun kiggede på Kira, hej jeg hedder Line er du glad for far, ja Line ok krammer ja gerne.
Lars var lige på, med Camma i hånden.

Markus kiggede på Mai, Kira tog ham i hånden gør hvad føler, ja smukke.
Kom smukke mor, ja farmand de kyssede hinanden, hun er flot vores lille Fia mus, kom du skal hilse på Kira, hun ved alt.
Kira krammede hende, lige meget hvad så kommer vi hjem, når vi kan søde og I må os komme, ja Kira snøftede Mai, det vil vi gerne.

Vi hyggede os, vi aftalte med flokken at i morgen, skulle vi alle være sammen men i aften, var det os fire alene.
Thor kom og hentede dem, de skulle til familie hygge hos ham og Tomas.

Vi kørte hjem og klædte om, Mia så fræk ud hun smilte, jeg skal have pik og fisse, hvad med dig farmand? Ja det tænker jeg os, smukke mor.
Vi blev da helt sikker, da vi så Markus og Kira.
Markus så elegant, og maskulin ud Kira, osede af begær og liderlighed, det mærkede jeg da hun krammede mig, skat vi to skal tilbage i fortiden, ja smukke kys mig.

Mia kyssede Markus, hun krammede ham vi to skal, nok få en skøn aften sammen, brormand klare hende, ja smukke fuck du er, smuk.

Kira sagde kom skat, vi laver salaten klar og cocktails, de klare kødet og borddækningen, jeg går ud med deres cocktails.
Hun kom tilbage hun smilte, de hygger sig kys mig skat, vi kyssede længe.
Jeg tog hende på røven, hun krammede mig og stønnede, skat ja smukke jeg lettede hendes kjole, og fandt hendes fisse, hun stønnede skat, kom de er i gæstehuset, vi tager dobbeltsengen.

Kira smed kjolen, hun var smuk med flotte bryster, og en glad fisse hurtigt smed jeg, mit tøj hun smilte, kom skat lad mig sutte dig.
Jeg stoppede hende, smukke en 69er jeg vil slikke dig, ja skat kom elsker dig.
Hendes fisse sejlede, da jeg lod tungen ramme hendes skamlæber.
Hun var grundig med min pik, hun stoppede og stønnede, Mark søde skat knep mig.

Jeg fik min pik inden for, jeg kiggede på hende smukke jeg skal nok, kneppe dig men gør jeg det, gør jeg det for alvor.
Ja skat stønnede hun, sker der noget så er jeg klar, det ved jeg nu jeg forklarer alt senere skat, knep mig.
Hun stønnede mere og mere, så skreg hun knep mig skat jeg kommer, jeg bankede pikken i hende igen og igen, og råbte smukke så kommer jeg og presse, mig helt i bund flere gange.

Vi fik os vasket og kom i tøjet, da vi have klaret salaten gik vi ud til, Markus og Mia.
Kira sagde til Mia skal vi smide tøjet, ingen kan se os her Mia, kom Kira vi går ind og smider tøjet.
Jeg kiggede på Markus, brormand er der noget? Nej sagde han, og det er ærligt sagde han jeg krammede ham, vi tager den senere.

Han sagde kødet skal hvile, jeg sætter det lige ind ok jeg går med.
Vi hørte begge to at, Kira og Mia hyggede sig, jeg kiggede på ham, kom vi smutter ja brormand, kom med.

Vi smed tøjet i annekset, jeg kiggede på ham brormand, ja sagde han jeg bliver kneppet, af Kira og Mia med strap – on.
Knepper jeg Kira er det med kondom, jeg vil ikke have flere børn mig og Mia, gjorde det med kondom, kig der.
Jeg krammede ham, er det helt slut sagde spurgte jeg, jeg ved det ikke sagde han, men ja det er det nok.

Hvad med dig og Mai spurgte jeg, kondom sagde han jeg er slet ikke klar, til flere børn.
Men jeg ved nu at, Kira gerne vil have en lille, men brormand jeg vil ikke, jeg skal nok være der du ved, men ærligt så trænger jeg nok til, at være alene.
Jeg er glad for i har Line og Lars, og at de kalder jer far og mor, men jeg os glad for at, de stadig kalder mig far.

Kom sagde han vi går over til dem, nej sagde jeg kys mig.
Jeg tog om ham og viskede, du smutter ingen steder mere, vil du mænd så gør det brormand, jeg vil ikke undvære dig.
Han kiggede på mig, vil du stadig kneppe mig, ja sagde jeg mærk dog selv efter, så havnede vi ellers i sengen.
Han fik hurtig suttet mig, jeg fik kondom på han smurte sin røv, og min pik kom brormand, knep mig jeg elsker dig, og de andre mere ind i aner.

Jeg kneppede ham bagfra, bedst som vi var i gang kom Kira og Mia, Mia smed sig i sengen så, Markus kunne slikke hende.
Kira kyssede mig og viskede, vi løser det smukke, jeg trak mig ud jeg stønnede, kom brormand om på ryggen.
Du slikker Mia, så tømmer Kira dig, mens jeg knepper din røv ja, stønnede han.
Mia kom hurtigt Markus gryntede, og tømte sig i munden på Kira, jeg trak mig Mia sagde Markus, kom skat vi smutter.

Kira kiggede på mig, skat ja sagde jeg mens jeg, tog kondomet af kom ja skat, bagfra nemlig smukke nu skal du, kneppes for alvor.
Jeg gik til den, da jeg kom, stønnede jeg, vil du være gravid så skal jeg nok smukke, ja skreg hun kom i mig jeg kommer.

Hun kyssede mig, Mark ja Kira jeg mener det, ja sagde hun men Mie din kone, ja sagde jeg her læs det her.
Mark der står hun ringer, ja og det gør hun nu tag den, så forklare hun dig det hele.
Da Mie og Kira have snakket, gik vi over til Markus og Mia.
Vi nød en skøn middag, vi trak inden for Mia, sagde til Markus, kom skat vi to trækker os nu, jeg skal nok kneppe dig, tak smukke.

Kira kiggede på mig, Mark jeg elsker ham jeg vil gøre, alt for ham ja sagde jeg det vil, vi andre os smukke.
Hun satte sig på mig, vi kyssede længe Kira lettede sig, og fik min pik på plads hun stønnede, mens hun stille fik den helt i bund.

Skat det er skønt stønnede hun, ja smukke jeg fik en finger, om til hendes stjerne hun stønnede, skat du er slem, kys mig.
Hun klynkede jeg kommer, bliv ved jeg kommer hun malkede min pik, jeg stønnede fuck smukke, tøm mig så ja skat elsker dig.

Vi blev og sov hos dem, da vi fik morgenmad, sagde Markus ikke en lyd til ungerne, nej sagde jeg Mai, bliver den eneste ja sagde han, det klare jeg selv.
Alle hyggede sig Markus, sad med Mai og Fia mens de andre var i poolen, han sagde alt til hende, hun smilte og kyssede ham, farmand vi elsker dig stadigvæk, og vi kommer på besøg ja smukke mor, jeg elsker os jer.

Mie ringede du bliver, du skal hjælpe Jonsson når det er klaret, tager du Kira med hjem, ja sagde jeg er det noget stort? Ved jeg ikke farmand, tro mig jeg savner dig, jeg savner os dig smukke mor vi ses.

Markus rykkede ud til Thor og Tomas, de have hygget sig flere gange, Kira og mig fik hjulpet Jonsson, og hun skulle med hjem og arbejde, hos os.
Kira kiggede på mig, det bliver godt at komme hjem, jeg har tit savnet Danmark, men jeg er os glad for at være her.

Smukke har du været, sammen med unge? Ja sagde hun, ind til flere skat det er en del, af jobbet.
De har været fra 13 til 19 år gamle, både drenge og piger hvad med dig skat? Jo sagde jeg, det har jeg os men fra 10 til 20 år, og på deres betingelser.
Hun kyssede mig, vi skal i seng skat ja vi skal smukke, hendes mobil brummede hun smilte, her skat læs.

Hvem er det sagde jeg, to unge som var sex slaver, for en hårdkogt kriminel de er 16 og 17 år, de bor hos en plejefamilie, de har en datter sammen.
Her skat det er de to, jeg smilte de ser søde ud, ja skat det er de os, jeg har været sammen med dem begge, han er os til fyre.
Smukke ja sagde hun, vil du møde dem? Ja sagde jeg, hvis de selv vil tro mig skat, ingen af dem, har set en hvid pik.
Hun smilte og sagde, de kommer i morgen kun de to.

Da de kom, var jeg overrasket de hilste på mig, som om de altid have kendt mig.
Liam var på min højde, Susan var lidt lavere, vi snakkede og hyggede Kira sagde til Liam, kom skat vi to skal i Annekset, ja Kira gerne.
Susan smilte Mark ja sagde jeg, hun har fortalt om jer tre kom sagde hun, vi to klare os ja Susan.

Hun var en smuk ung pige, smukke faste bryster en helt glat fisse, hun kiggede på mig og sagde, Mark din pik er flot, må jeg ja smukke.
Fuck hun gik til den, jeg stønnede smukke du er skøn, hun smilte kom skat slik mig, jeg nød hendes skønne fisse, hun kom hurtigt jeg fik kondom på, og trængte op i hende.
Skat stønnede hun, du er lige det jeg har drømt om, knep mig med din skønne pik, fuck det er skønt.

Hun klynkede skat knep mig, jeg kommer søde skat, jeg øgede tempoet mens jeg stønnede, smukke jeg kommer snart, skat jeg vil sluge, klynkede hun.
Jeg stønnede smukke så kommer jeg, hun slugte alt jeg leverede hun kyssede mig, jeg håber vi ses igen Mark, det håber jeg os Susan.
Historien fortsætter under reklamen

Da vi kom ud, var Kira og Liam tilbage Kira sagde, Mark søde de har travlt, men jeg har aftalt med Liam at, når vi kommer tilbage, så vil han gerne, ja sagde Liam jeg smilte til ham, aftale ven jeg glæder mig, os mig Mark.

Mark nyt afsnit ”Vi deler os”

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *