- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
sønnens scoringer – min glæde 4
”du flygtede, jeg voldtog dig som straf og du nød det… nu bruger jeg din røv stille og roligt, men prøver du at krabbe væk igen, røvpuler jeg dig i et sindssygt tempo

Forfatter: tøsebrugeren
krammemand@live.dk
Jeg hentede en buttplug der var lidt mindre end 2 cm i diameter og bad hende bukke sig ned over ryglænet på sofaen. Hun gjorde tøvende som jeg sagde, og da hun forsvandt ned bag ryglænet, smurte jeg hurtigt pluggen ind i glidecreme og pressede den mod hendes stjerne. Hun gav sig voldsomt, men den kom let indenbords da den var så lille.
Pizzaerne kom og vi satte os til bords for at spise, splitternøgne, hun gav sig lidt da hun maste pluggen op ved at sætte sig. Mens vi spiste sad vi og småsnakkede lidt, da hun pludselig sagde: ”Du ved god at, om 14 dage bliver jeg 14 år gammel, ikke osse?”
Jeg blev lidt paf og der faldt en stilhed over spisestuen. Jeg havde jo regnet med at hun var i hvert fald 15 år gammel, nu var det pludselig en anden sag. Jeg prøvede at lade som om jeg vidste det og sagde i en hård tone: ”Det var fandme dig der ville kneppes af en voksen mand og det bliver du så… ryger jeg i spjældet skal jeg have max ud af dig først…”
hun kiggede på mig længe med et blik jeg ikke kunne tolke, og som et lyn var hun på benene og løb gennem stuen. Jeg sprang op og fulgte efter hende, jeg var ved at fange hende flere gange rundt i stuen, og hun gav et halvt grinende hyl fra sig hver gang, og til sidst stak hun ud af havedøren og ud i haven. Midt på plænen fangede jeg hende og vi tumlede om på græsset. Vi sloges lidt og det lykkedes hende at slippe ud af mit greb og løb igen hen over plænen. Jeg var hurtig på benene, men måtte erkende at hendes unge alder var med hende.
Hun enten vidste ikke, hvor man kom ud af haven, eller også ville hun ikke stikke rigtig af, for hun løb ned for enden, vendte rundt og på vejen tilbage fangede jeg hende midt på plænen igen. Vi kæmpede igen om overtaget, og hun var ikke stærk, men havde en kæmpe kampvilje til at vinde, og jeg fik lagt mig over hende og sagde så forpustet: ”Nu voldtager jeg dig som straf for at prøve at flygte.” og i det samme holdt jeg hende lidt stramt om halsen med den ene hånd og med den anden styrede jeg pikken mod hendes fisse, og da jeg ramte skamlæberne huggede jeg i bund med stor kraft.
Selv om pikken var så stiv som aldrig før, røg den helt i bund i første hug og uden modstand – tøsen var sku drivende våd i fissen af at slås. Vi lå i missionærstilling og jeg huggede med alt kraft helt i bund i hende og trak pikken næsten helt ud inden jeg huggede ind i hende igen. Hun sejlede af væske fra sin fisse og kort efter trillede øjnene rundt i hovedet på hende og hun rystede af orgasme over hele kroppen, og var helt væk fra denne verden.
Jeg satte mig op, stadig med pikken i hende og et ben på hver side af hendes hofter, og mens hun var halvt besvimet trak jeg buttpluggen ud og styrede hurtigt pikken mod hendes jomfrustjerne. Jeg overvejede kort strategien her, men var tåget af liderlighed og pressede stille og roligt pikken op gennem hendes ringmuskel. Da jeg havde pikhovedet indenfor, vågnede hun med store forskrækkede øjne og prøvede at krabbe væk under mig, mens hun rystede på hovedet og sagde: ”nej nej ikke min røv, please… av, alt andet, aaavv.” jeg huggede hende hårdt om halsen og klemte fast: ”du flygtede, jeg voldtog dig som straf og du nød det… nu bruger jeg din røv stille og roligt, men prøver du at krabbe væk igen, røvpuler jeg dig i et sindssygt tempo… hvad gør du??”
Hun faldt til ro og lå helt stille, og jeg lå stille med pikhovedet indenfor. Det strammede helt vildt, og jeg måtte samle mig for ikke bare at voldtage hende voldsomt. Faktisk havde jeg en vild fantasi om at hun allerede i aften ville nyde at blive kneppet i alle sine huller.
Jeg kiggede hende i øjnene og begyndte at nulre hendes klit med tommelfingeren, rundt i et par cirkler og så glide den ned og ind i fissen, og forfra igen. Da hun efter et stykke tid, begyndte at trække vejret roligt, men tungere, trykkede jeg stille pikken indad, mens jeg holdt øje med hendes ansigtstræk om det gjorde for ondt. Pludselig mærkede jeg at jeg var i bund, og hun følte åbenbart det samme, for hun kørte en hånd nedover fissen og ned til røven for at føle mellemrummet mellem pik og røvbalder. Jeg lå helt stille med den i bund og smilede til hende: ”Du er nu officielt indviet i alle dine huller. Nu vil jeg bare træne dig i at blive brugt i alle hullerne frem til mandag morgen.”
jeg begyndte at kneppe hende stille i røven, pludselig åbnede hun øjnene, stirrede på mig, og i et splitsekund huggede hun begge knytnæver i brystet på mig, så jeg tumblede bagover, krabbede af min pik med et av, var på benene og løb som lyn og torden ind mod huset.
Jeg måtte på benene og efter hende, men hun havde et godt forspring og jeg frygtede at hun enten smækkede havedøren eller flygtede videre ud på gaden og væk fra mit fangenskab. Hun stoppede op i havedøren, og kiggede på mig med et stort grin og råbte: ”troede du skulle voldtage mig, taber!!” hun stod og fumlede med havedøren, som om hun ikke kunne lukke den, og det var de få sekunder nok til at jeg kunne nå derop og hun vendte sig for at løbe i det samme, jeg kom gennem døren, så jeg kunne fange hende om halsen med den ene hånd og standse hende.
Jeg smed hende hen over armlænet på sofaen, pressede pikken mod stjernen og pressede den helt i bund. ”du skal sku ikke kalde mig taber, nu bliver du voldtaget, tøs…” og så begyndte jeg at pule hende helt udefra kanten at hendes ringmuskel og helt i bund med alle mine 22 cm oppe i hendes ryg. Jeg tog fat i hendes hår og hev hende bagud og rundt så jeg kunne kysse hende på munden. ”sig du er min lolitadukke og bare skal fyldes med min stive pik i alle huller…”sagde jeg til hende og lagde vægt bag hver ord ved at hamre pikken i bund samtidig med at jeg sagde hvert ord.
jeg kneppede hårdt og hurtigt i hendes stramme røv, og hun stønnede svagt og sagde stille: ”jeg overgiver mig, du er min herre og du må kneppe min lolitakrop som du lyster til mandag formiddag…” Da hun havde sagt det, lagde jeg hånden under hende og gned hendes klit mens jeg pulede løs og kort efter kom hun igen så det krampede i hele hendes krop og hendes røv pulsede i hårde klem om min pik. Det var mere end jeg kunne klare og sprøjtede kraftigt op i ryggen på hende mens jeg holdt pikken hårdt presset op i røven på hende.
Da vi havde ligget lidt og min pik begyndte at blive slap, trak jeg mig ud, kyssede hende krævende og gik ud i bad. Få minutter efter jeg stod under den varme bruser, gled forhænget til side og hun spurgte: ”er der en lille plads til en sølle pige med ondt i måsen?” og hun smilede stort op til mig, og kravlede ind under bruseren til mig, så vi kunne vaske hinanden.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Spar
23/06/2014 kl 17:30
skøn kneppedukke 😀
Kaper
23/06/2014 kl 13:15
Bliver jo bedre og bedre:)