Pigerne fra Bagsværd – Del 03

.. Samtidig med, at jeg tvang Karla til at bolle mig, sad jeg og ragede hende på brystvorterne ..


Forfatter: emp

Læs del 1 del 2

Jeg forgreb mig nu for alvor på Karla. Hun lå stadig på ryggen på sit håndklæde, og jeg lagde mig ned på knæ i mellem hendes ben, som jeg hev fat i og spredte fra hinanden.

Jeg hev fat i Karlas g-strengsbikinitrusser, som jeg uden videre tog den frækhed, bare at skubbe over på den venstre side af hendes venstre kønslæbe. Jeg blottede hermed Karlas revne og sagde til hende, at jeg også ville se hendes tissekone, ligesom jeg havde set Maries.

Karla prøvede at stritte i mod, ved at ville sætte g-strengen på plads igen, men jeg fjernede den lige så hurtigt igen.

Herefter lagde jeg mig med ansigtet nede i Karlas spredte skød.

Jeg sagde til Karla, at jeg ville slikke og bolle hende i fissen. Karla havde i øvrigt heller ikke fået hår på tissekonen endnu.

Jeg placerede nu min tunge imellem Karlas kønslæber, og jeg lod den køre og ned i hendes revne. Karla gjorde stadig alt for at stritte imod. Hun prøvede på at fjerne mit ansigt. Det gjorde hun ved at placere begge sine hænder på mit hoved, som hun dermed forsøgte at skubbe væk. Men det lykkedes hende ikke, og efter jeg nogen gange havde kørt min tunge op og ned i hendes revne, pressede jeg den nu ind i hende. Jeg pressede min tunge ind imellem Karlas kønslæber. Jeg borede min tunge længere og længere ind i hende.

Da jeg flere gange med tungen ramte Karlas klitoris, der til at starte med ikke var særlig stor, gav det et sæt i hende, så hun nærmest spjættede med hele kroppen.

Efter noget tid fandt min tunge vej til Karlas hul, og lige pludselig lå jeg og gnaskede hende i skeden.

Pludselig havde Karla opgivet at stritte i mod, og det virkede nærmest som om, at hun nu nød, at jeg slikkede fisse på hende. Hun var dog ikke særlig våd imellem sine ben, der stadig var spredte.

I mens jeg lå med ansigtet dybt begravet i hendes skød og slikkede hendes tissekone, havde jeg placeret mine hænder på hendes flade brystkasse, men jeg kunne godt mærke hendes strittende brystvorter, og pludselig var det som om, at Karlas brystvorter var blevet endnu mere stive. Dette kunne jeg tydeligt mærke i mine håndflader.

Jeg kunne mærke, at det ikke ville vare så længe, før jeg endnu engang denne dag ville få en orgasme, så jeg trak tungen til mig igen.

Men jeg blev siddende mellem Karlas spredte ben. Jeg sad på mine knæ, men det var lige hårdt nok for en mand på knap 51, så jeg valgte nu at sætte mig på min røv. Min pik var igen på vej over kanten i badebukserne.

Jeg hev fat i Karlas ben og tak hende hen mod mig. Hun lå nærmest og blundede, og hun havde ikke engang fået trukket g-strengen på plads, så den sad stadig på den venstre side af hendes venstre kønslæbe. Karla lå altså og blottede sin nøgne glatte revne lige foran mig. Nok noget grænseoverskridende for hende, hvis hun var begyndt at tænke over det. Men jeg nød naturligvis synet af hendes nøgne tissekone, der stod en lille smule åben, efter jeg havde slikket hende.

Jeg prøvede på at placere Karlas underliv lige ved min pik, som dog stadig lå i mine badebukser. Men da den jo stadig var stiv, var det svært at få hende til at ligge lige ud for, fordi den pegede op mod himlen. Men efter lidt tid lykkedes det mig at placere hende, så hendes nøgne tissekone lå oven på min store bule. Jeg prøvede på at gnide den lidt mod hende.

Pludselig sprang den over hegnet, og min store stive pik var ude i det fri – lige ved Karlas tissekone. Karla kunne godt mærke, at den rørte hendes revne, så hun blev lidt forskrækket, og det gjorde jeg sådan set også. Men så overvandt min liderlighed alt andet.

Karlas kønslæber var stadig lidt spredte fra hinanden, og pludselig havde jeg stukket mit klamme våde pikhoved ind i revnen på Karla, der få dage forinden – den 17. juli – kun lige var fyldt 11.

Trods Karlas tørhed, pressede jeg nu min pik ind i hende ved at trække hende mere og mere mod mig. Pga. måden hun lå på- og jeg sad på, berørte min pik konstant hendes klitoris, og pludselig begyndte Karla at ligge og spjætte med arme og ben, og hun lå meget uroligt med sit underliv.

Samtidig prøvede jeg på at trænge mere og mere ind i hende, men igen pga. stillingen, var det ikke helt nemt.

Jeg kunne ikke rigtigt blive klog på, om Karla også var liderlig og egentlig nød det, eller hun bare lod det ske, eller om hun i virkeligheden igen prøvede på at stritte imod.

Pludselig rejste Karla sig op, så vi nu sad med front mod hinanden, og dette gjorde, at jeg kunne trænge længere op i hende.

Pludselig havde jeg min stive pik, der igen var enormt stor, inde i skeden på en pige, der som sagt kun lige var fyldt 11.

Jeg fik den idé, at jeg ville bolle Karla bagfra, så jeg vippede hende af pinden og vendte hende om, så hun kom til at sidde med ryggen op af mig. Jeg fik hendes tissekone gledet ned over mig, og nu red Karla mig. Det var dog mig, der måtte lave arbejdet, da hun ikke gjorde en skid. Så hun ville i virkeligheden nok ikke, hvilket sikkert er naturligt, når man er en lille pige på kun 11 år. Men ved at lade Karla glide op og ned over mig, fik jeg spillet min pik af inde i hendes tissekone, og jeg fik den flere gange helt i bund i hendes smalle stramme skede.

Samtidig med, at jeg tvang Karla til at bolle mig, sad jeg og ragede hende på brystvorterne.

Pludselig spurgte Marie, om jeg godt vidste, Karla havde regelmæssig menstruation. Marie blinkede samtidig til Karla.

Det vidste jeg naturligvis ikke.

I det samme lod jeg endnu engang Karla glide op og ned over mig ved at tage fat om hofterne på hende, og så fik jeg ellers min orgasme.

Det føltes som om, jeg sprøjtede flere liter sperm ind i tissekonen på Karla. Jeg kunne blive ved og blive ved. Så meget tændte jeg seksuelt på Karla.

Da jeg var færdig, lod jeg Karla hoppe af mig, og i det hendes kønslæber slap min pik, tog hun sig til fissen. Karla var fuldstændig øm.

I det samme kiggede Marie op på mig med sine bedårende øjne og sagde, at nu havde jeg nok gjort Karla gravid.

Jeg satte mig over på mit tæppe, men jeg blev ved med at sidde og kigge på de to piger, der lå og viskede og tiskede sammen.

Pludselig rejste Marie sig op, og mine øjne fulgte hende savlende og liderligt. Hun slog flere kolbøtter og lavede også vejrmøller. Hun var stadig helt nøgen i modsætning til Karla, der igen havde taget sin bikinioverdel på og sat sine g-strengsbikinitrusser på plads. Hendes tissekone stod dog stadig lidt åben, og g-strengen kom til at sidde dybt oppe imellem hendes ømme kønslæber.

Marie fortsatte i lang tid med at lave kolbøtter, vejrmøller og også saltomortaler.

På et tidspunkt tog hun sin kjole / bluse på, som hun satte, så den kun dækkede til lige over hendes brystvorter. Fordi de var så stive og stadig strittede hårdt ud i luften, var det ingen sag at holde kjolen oppe. Men den dækkede jo ikke meget forneden, og med alle de gymnastiske øvelser Marie lavede, kunne jeg tydeligt sidde og se både hendes tissekone-revne og hendes baller. Jeg blev hurtigt liderlig igen.

Jeg havde stadig mine badebukser på, hvilket jeg sådan set havde haft hele tiden, men i modsætning til Karla, havde jeg endnu ikke proppet den ned i badebukserne endnu. Jeg gad ikke sidde og mase med at holde den dernede, så jeg sad altså lige ved siden af de to mindreårige piger med den i det fri.

Jeg begyndte igen at tage billeder. Jeg fotograferede Marie og alle hendes gymnastiske udfoldelser. På et tidspunkt stod hun på alle fire med røven lige foran mig, og hendes kjole gled nærmest ned over ansigtet på hende, så hun nu igen faktisk var helt nøgen. Jeg slog hurtigt om til at filme i stedet for at tage billeder, og derhjemme brugte jeg i lang tid denne film til at onanere efter.

Jeg vidste jo ikke, hvad de to piger hed, så jeg kunne ikke stønne Maries navn, når jeg spillede den af til filmen, hvor hun stod med sin nøgne tissekone strittende bagud mod mig.

På et tidspunkt var jeg lige ved at rejse mig op og forgribe mig på Marie igen. Jeg nåede lige at tænke tanken om at bolle hende bagfra, mens hun stod dér på hænder og fødder. Jeg tog mig dog i det, og kort tid efter ændrede Marie sin stilling. Hun rejste sig op og lod kjolen glide på plads, så lidt af hendes nøgne krop var tildækket igen. Herefter satte hun sig ned på sit håndklæde.

Da jeg tog hjem derfra, sad de to piger på hver deres håndklæde og snakkede.

Jeg sagde til dem, at de måtte have det godt, og de altså måtte undskylde, at jeg vist havde været lidt nærgående overfor dem. Men at jeg syntes, de var så søde og dejlige at se på, at jeg ikke kunne stå for dem.

Marie svarede, at jeg da vist ikke var lidt nærgående overfor dem. I et kort sekund nåede jeg at tænke, at de havde nydt, at jeg havde misbrugt dem seksuelt, men det fandt jeg hurtigt ud af, ikke var tilfældet, fordi Marie og Karla så nærmest i kor sagde, at jeg jo sådan set havde voldtaget dem, og jeg havde jo også taget Maries mødom.

Ja, og du har jo sikkert gjort Karla gravid, nu hun er begyndt at have menstruation, sagde Marie igen. Men da jeg ud af øjenkrogen så, at Karla puffede til Marie, blev jeg klar over, at jeg nok ikke skulle være så bange for dette. Karla havde vist ikke fået menstruation endnu. Jeg ville nu ellers gerne have set hende være bollet tyk, tænkte jeg for mig selv på vej hjem i bilen.

Selvom jeg også bollede Karla ret så heftigt, havde jeg ikke ødelagt hendes jomfruhinde, hvilket jeg havde på Marie.

Da jeg kom hjem, fik jeg dårlig samvittighed, men samtidig følte jeg mig stadig ret tiltrukket af de to småpiger, som jeg på én eller anden måde var lidt forelsket i. jeg havde ikke styr på, om jeg var mere forelsket i Marie end i Karla eller omvendt.

I den kommende periode onanerede jeg nærmest kun til disse to piger, og jeg kunne nemt sprøjte flere gange til de billeder og film, jeg havde af de to mindreårige småpiger på 10 og 11 år.
Historien fortsætter under reklamen

Men senere droslede det ned, og jeg fik interesse i en hel masse andre piger i samme alder.

Men torsdag den 10. august 2023 dukkede Karla og Marie op i mit liv igen.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *