- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Pigerne fra Bagsværd – Del 01
Igennem pigernes bikinitrusser, vurderede jeg, at ingen af dem endnu havde fået hår på deres tissekone. Jeg vurderede også
Forfatter: emp
Denne historie er opdigtet, hvilket også gælder navne og steder i relation til hinanden:
I Bagsværd bor Marie og flere af hendes veninder, og sammen går de nu i 7.U på Bagsværd Kostskole. Jeg har lært dem at kende via de sociale medier, men egentlig har jeg kendt dem i længere tid, end jeg først selv var klar over.
En dag i sommeren 2022 var jeg taget til Furesøbadet, som er et strandbad tæt på Bagsværd, og Marie var der også sammen med sin veninde Karla.
Jeg sætter mig som regel ved det store træ, hvor en del af de badende går forbi, når de skal i vandet. Det er nemlig her, en del af badebroen er.
Der er to grunde til, at jeg sætter mig dér, hvis jeg kan komme til det.
Den ene er, at der ikke er så meget sol, og selvom jeg synes, det er dejligt med sommervejr, er jeg ikke så god til at sidde i alt for meget sol.
Men jeg erkender, at jeg også sætter mig dér, fordi jeg nyder at sidde og kigge på alle de helt unge piger, der kommer gående eller nogen gange løbende, fordi de skal i vandet. Jeg vil ikke lægge skjul på, at jeg tjekker ud, om de er begyndt at udvikle bryster, og jeg kigger desuden også på, om jeg igennem deres badetøj kan se korrekturen af deres tissekone-revne, hvilket jeg ofte kan.
Det var også tilfældet med Karla og Marie, da kom halvløbende.
Jeg er ikke i tvivl om, at de to mindreårige piger lagde mærke til, at jeg kiggede, og imens de var ude i vandet, sad jeg da også og sendte savlende og lange blikke efter de to småpiger. Blikkene var af liderlig karakter, og jeg var bestemt ikke upåvirket imellem mine ben af de to småtøsers gennemsigtige hvide badetøj, som hos begge bestod af et bikinisæt til piger i netop deres alder.
Selv sad jeg i et par badebukser og en poloshirt, jeg havde trukket op til lige under brystkassen. Jeg mærkede, at badebukserne strammede mere og mere, og da pigerne efter noget tid kom forbi mig igen, fordi de var færdige med at bade for denne gang, var det lige før, min pik var på vej ud over kanten af badebukserne.
Pigerne kiggede sekundkort på mig, men sagde ingenting.
Da pigernes badetøj naturligvis nu var blevet vådt, var det hvide badetøj blevet endnu mere gennemsigtigt, så det næsten lignede, at de var helt nøgne. I det øjeblik dette gik op for mig, ærgrede jeg mig virkelig over, at jeg ikke havde placeret mig i nærheden af dem ovre i det ene hjørne, men det ville jo virke mærkeligt at flytte mig der over nu. Jeg var jo ikke i tvivl om, at pigerne havde lagt mærke til mig, og derfor vidste, hvor jeg sad.
Jeg kiggede selvfølgelig også efter alle mulige andre piger, men Marie og Karla havde helt sikkert opvækket en særlig interesse hos mig.
Fra min plads havde jeg lange øjne, og på afstand kunne jeg se, at Karla nu stod foran Marie, som hun holdt et håndklæde op foran. Marie trak sine bikinitrusser ned, så hendes tissekone blev blottet inde under håndklædet. Marie tørrede sin tissekone, og efter at have sat trusserne på plads igen, trak hun sin top ned og tørrede sine bryster. Hverken Marie eller Karla havde dog endnu som sådan fået bryster. Hos begge piger var kun brystvorterne vokset en meget lille smule. Det så jeg tydelig igennem deres hvide bikinier, da de passerede mig ved træet.
Maries brystvorter strittede en lille smule længere ud, end Karlas gjorde, og Karla er ellers den af de to piger, der er ældst.
Karla er nemlig født den 17. juli 2011.
Marie er født den 1. november 2011.
Så Karla var altså på daværende tidspunkt lige fyldt elleve år, hvor Marie stadig kun var ti.
Igennem pigernes bikinitrusser, vurderede jeg, at ingen af dem endnu havde fået hår på deres tissekone. Jeg vurderede også, at Karla havde en lidt længere tissekone-revne, end Marie havde.
Da Marie havde fået trukket sin overdel på plads, tørrede Karla sig, men hun trak hverken bikini-trusserne eller bh´en af. Hun tørrede sig bare udenpå badetøjet, da dette allerede var næsten tørt pga. det meget varme vejr.
Jeg fortsatte med at sidde og kigge på alle de småpiger, der gik forbi mig for at komme i vandet, eller for at vade tilbage til deres plads. Der var små piger i 11-årsalderen, der var ret veludviklede og allerede nu havde mega store bryster, og helt sikkert også må have haft fået hår på fissen og under armene. De fleste af disse piger var dog barberet under armene.
Pludselig så jeg Karla og Marie komme gående igen, og i et kort øjeblik troede jeg, at de var på vej i vandet igen, men det viste sig, at de to næsten nøgne piger gik op til kiosken.
Jeg tog nu det valg, også at gå op til kiosken, og heldigvis kom jeg til at stå i kø lige bag Karla og Marie. Jeg kan ikke benægte, at jeg igen sendte savlende liderlige blikke efter de to piger, der helt sikkert bemærkede det. De bemærkede vist også min stive pik, der stadig var så stor, at den næsten ikke længere kunne være i mine badebukser. På et tidspunkt kom der nogen andre strandgæster ude fra parkeringspladsen, der ville gå igennem køen, og for at vige for dem, måtte jeg gå lidt frem. Ved et uheld kom jeg til at stå så tæt på Karla, at min stive pik kom i berøring med hendes numse, der struttede ret meget. Jeg stod næsten op af Karla med min overkrop også. Jeg var i hvert fald så tæt på de to piger, at jeg kunne fornemme deres duft.
Dejligt!
Karla og Marie kunne ikke gå længere frem, fordi de så ville komme til at stå op af dem foran.
Først da der kom to piger gående, som også ville møve sig igennem køen, rykkede jeg mig lidt væk fra Karla. Det lykkes mig at komme i kort kropslig kontakt med den kønne lyshåret pige på 12 år. For at kunne komme igennem, var hun tvunget til at gå op af mig og samtidig med, at hun passerede, gloede jeg direkte på hendes meget flotte store ungpige-struttende bryster. Pigen opdagede helt sikkert, hvordan jeg gloede, og det samme gjorde hendes veninde, der var lige så veludviklede. Hun var bare mørkhåret.
I et øjeblik glemte jeg alt om Karla og Marie, fordi jeg gloede heftigt efter de to andre pigers numser, der struttede mere end vildt bagud, og desuden vrikkede under pigernes gang.
Jeg glemte helt at gå frem i køen, og da den unge dreng bag ved mig skubbede mig frem, gled jeg helt tæt på Karla, og for ikke at miste balancen, kom jeg til at tage fat i Karla, som jeg ved et uheld kom til at lægge håndfladerne på brysterne af. Jeg sagde selvfølgelig undskyld, da det virkelig var et uheld.
Da Karla og Marie gik derfra, nåede jeg kun at få et ganske kort glimt af deres struttende numser. Men så blev det jo min tur.
Da jeg gik væk fra kiosken, var jeg lige ved at komme til at gå derhen, hvor Karla og Marie var, men jeg nåede da at tage mig i det, og gik derefter hen mod min egen plads.
Udover at savle over alle de andre mindreårige piger på pladsen, kiggede jeg nu igen langt efter Karlas og Maries plads.
Pludselig kom de gående igen, og de havde stadig kun deres bikinier på. Pigernes bikinier var for længst blevet helt tørre, og pga. af deres farve og gennemsigtighed, kunne jeg igen tydeligt se de to præpubertetspigers brystvorter og tissekone-revner.
Min pik var stadig tæt på at ryge ud af mine badebukser, og efter turen til kiosken, havde jeg desuden igen trukket min poloshirt op. Denne gang havde jeg også blottet mine brystvorter.
Om det var min store bule i badebukserne, eller om det var fordi jeg igen kiggede ret intenst på de to piger, at de grinede, da de passerede mig, ved jeg ikke.
Inden pigerne hoppede i vandet, vendte de sig begge to om og kiggede på mig.
Så nu tog jeg den beslutning at flytte over til deres hjørne, og inderst inde havde jeg selvfølgelig mest lyst til at lægge mit tæppe klods op af deres håndklæder, men det turde jeg dog alligevel ikke. Det ville måske være lige grænseoverskridende nok, så jeg placerede mig, så der kunne ligge et håndklæde imellem deres og min plads.
Mod min vilje, lagde jeg mig ned på ryggen, så jeg hurtigt kunne lade som om, at jeg sov, når pigerne kom.
Der gik lang tid, og jeg sad og ærgrede mig over, at jeg nu ikke fik set alle de andre piger, der ville gå ned mod og op fra vandet, fordi jeg ikke længere sad ved det store træ.
Endelig langt om længe kom Karla og Marie tilbage. Jeg hørte Marie sige med sin lidt hæse stemme, at jeg nok var taget hjem, så pigerne havde altså åbenbart bemærket, at jeg ikke længere sad under det store træ ved badebroen.
Det tror jeg ikke, hørte jeg Karla svare Marie, og så hørte jeg bare Marie sige ganske højlydt:
Nej, det er løgn.
Men det var jo ikke løgn, at jeg nu havde placeret mig tæt ved de to piger, der netop skulle til at tørre sig igen.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg var nu virkelig nysgerrig efter at se, om de igen ville lave ”gymnastiske øvelser”, når Marie skulle tørres, så jeg og ingen andre ved et uheld kom til at se hende nøgen.
Men det gjorde de ikke.






mel3dk
11/02/2025 kl 9:01
dejlig start, mon ikke de to piger er ligt nysgerrige på hvad en dreng kan sammen med en pige
Einstein
11/02/2025 kl 8:33
Spännande Vad kommer att hända🍆