Pigen fra Gladsaxe – 03

Både de to piger og jeg er liderlige. Ingen af os opdager, at Ellas mor Heidi står og filmer


Forfatter: emp

Læs del 1del 2

Få sekunder efter træder Ellas veninde ind i badeværelset. Jeg får et chok, da jeg ser, hvem pigen er.

Hun er Ellas bedste veninde, hedder Maluca og er også 12 år – og så er hun pigen, som jeg tog på det højre bryst i elevernes spisefrikvarter tidligere på dagen.

Ella rejser sig op. Nøgen og ikke mindst våd, som hun jo er, kravler hun ud af badekarret, så hun kan tage imod sin veninde, der får end drivvåd krammer.

Hurtigt får pigerne i fællesskab taget alt tøjet af Maluca, og da begge pigerne kravler over kanten på badekarret, som de nu begge to befinder sig i sammen med mig, er jeg lige ved at få Malucas store patter i hovedet. I forvejen er jeg allerede i færd med at overbeglo dem, og jeg må indrømme, at jeg i en kort stund glemmer alt om Ella.
Men nu er begge piger som sagt nede i badekarret sammen med mig. Jeg står stadig dér, hvor jeg stod, da jeg bollede Ella i munden. De to piger står i den anden ende, men karret er jo ikke større end, at vi i princippet står ved siden af hinanden. Maluca er en lille smule højere end Ella, men hun er ikke højere end mine 168 cm, som jeg ellers vurderede i spisefrikvarteret, da jeg tog hende på brystet.
Ella er næsten et hoved lavere end mig, eller i hvert fald et halvt hoved.

Pludselig spørger Ella mig, om det var dejligt at tage hendes veninde på brystet tidligere på dagen så Maluca har åbenbart fortalt sin veninde om oplevelsen. Jeg håber ikke, hun også har fortalt det til sin lærer eller andre voksne. Det har hun ikke, men det har Ella til gengæld. Hun fortæller nemlig nu Maluca, at hun har fortalt sin mor, at jeg i middags stod og gloede på hende og hendes nøgne tissekone, efter jeg havde taget Maluca på det højre bryst og gloet hende dybt i øjnene.

Jeg vil ikke benægte, at jeg nu bliver en lille smule nervøs, men jeg ved ikke lige, hvordan jeg skal slippe ud af situationen med at være i bad med de to mindreårige piger, som jeg absolut ikke kan holde øjnene fra. Jeg kigger vist lige meget på dem begge to, og efterhånden er jeg blevet godt stor og stiv igen. Jeg er efterhånden ved at sprænges af liderlighed.

Samtidig med at Ella spørger mig, om det var dejligt at beføle hendes venindes bryst, begynder Ella nu selv at rage Maluca på begge bryster.

Efterhånden er jeg træt af at stå op, så nu sætter jeg mig ned i den ene ende af badekarret, og her sidder jeg så og betragter, at de to 12-årige piger står og beføler hinanden på brysterne. Det er tydeligt, at Ella ikke kan have det hele af Malucas store bryster i sine hænder, hvor Malucas hænder sagtens kan dække det hele af Ellas bryster.
Pludselig udbryder Maluca: Kors hvor er dine brystvorter dog stive og hårde, Ella!

Jeg er lige ved ar sprøjte af Malucas udtalelse.
Pigerne stopper med at beføle hinandens bryster, og Ella går ud af badeværelset. Stadig drivvåd og uden et håndklæde omkring sig. Hun har ladet døren til badeværelset stå åben, og Maluca og jeg kan ikke undgå at se, at Ella tager sin lillebrors hænder ude i gangen. Hun placerer dem på sit ene bryst, og han kan sagtens nå op på hendes lille barm, da han er næsten lige så høj som hende.

Jeg hører ikke hele samtalen mellem Ella og hendes mor, men jeg hører, at Heidi siger, at det er en aftale. Jeg må indrømme, at jeg bliver en lille smule nervøs for, at det hele er et nummer i relation til, at Ella har taget mig med op i lejligheden. Måske er de ude på, at jeg skal stilles til ansvar for, at jeg har taget Maluca på brystet. Men på den anden side ville hun vel så ikke gøre, hvad hun gjorde nu, og Ella ville vel heller ikke have gjort det samme tidligere. Omvendt så jeg jo at Ellas mor filmede, at jeg bollede hendes 12-årige datter i munden.

I badekarret stiller Maluca sig foran mig, som Ella tidligere gjorde. Om de to piger har aftalt noget på forhånd eller hvad, får jeg nok aldrig at vide.

Maluca kører sin ubehåret fisse rundt i ansigtet på mig, ligesom Ella gjorde med sin tissekone tidligere. Maluca er helt klart mere udviklet end Ella, og hun har for længst fået hår på fissen, men hun er også barberet på den, hvilket hun også er under armene.
Det er nu ikke Ellas små kønslæber, men Malucas lidt store ydre kønslæber jeg mærker køre rundt på mine kinder. Men hun stikker ligesom Ella tidligere gjorde også sine kønslæber hen på mine læber, og pludselig fornemmer jeg, at Malucas kønsløber er svulmet op. Jeg trækker i et kort øjeblik ansigtet til mig, og synet der møder mig gør mig endnu mere liderlig, end jeg i forvejen er.

Malucas ydre kønslæber er svulmet voldsomt op og er nærmest helt krøllet. Uden på dem rager hendes indre kønslæber, og de er også voldsomt krøllet og ikke mindst drivvåde. Maluca er desuden mere end drivvåd inde i selve fissen, hvor hendes klitoris er blevet mere end hård.

Mens Maluca står og kører sin sjaskhamrende våde fisse af i mit ansigt, småstønner hun nu også. Maluca er mindst lige så liderlig som jeg er.
Liderlig er Ella også stadig. Pludselig står hun i badekarret bag sin veninde, og selvom jeg har hele Malucas store fisse nærmest inde i hele mit ansigt, får jeg et kort glimt af Ella, og der er ingen tvivl om, at hun stadig er liderlig. Men det er hun vist som sagt ret konstant.
Ellas brystvorter stritter så hårdt og stift, at de nærmest ser vulgære ud.
Malucas brystvorter stritter også stift og hårdt, konstaterer Ella nu samtidig med, at hun stående bagved tager sin veninde på brysterne. Ella beføler liderligt Malucas bryster, og nu begynder hun også at stønne.
Jeg prøver på at føre hænderne om bag Maluca, så jeg kan beføle hende på røven – og ligesom Ella, trods den lille spirrevip hun er – har Maluca også en ret så stor numse.

Kors hvor har begge piger dog en dejlig røv, tænker jeg for mig selv, men åbenbart så højt, at de hører mig tænke det. Det får Maluca til at stønne endnu mere, og nu begynder Ella også at småstønne.

Ella begynder nu også at kysse Maluca på hendes nøgne ryg, og efter lidt tid slipper Ella sit tag om Malucas bryster. Dog kun fordi hun er nød til det, da hun bukker sig ned, for at kysse sin 12-årige venindes numse. Ella sidder på hug bag Maluca og hun kysser og slikker nu Malucas røvballer.

Både de to piger og jeg er nu liderlige som aldrig før.
Ingen af os opdager, at Ellas mor Heidi igen står i badeværelsesdøren og filmer, at jeg i princippet misbruger de to 12-årige mindreårige piger seksuelt. Ella og Maluca ved dog godt, at Heidi står der, da det er det, som jeg hørte Ella og hendes mor aftale.

Ellas mor står kun iført trusser og bh, og ved siden af står Ellas lillebror Charles og kigger på det hele. Selvom han ikke som sådan er blevet kønsmoden endnu, mærker han en lille smule kildende fornemmelse mellem sine ben, og han leger med den, mens han ikke kan får sine øjne væk fra sin nøgne storesøster og ikke mindst hendes veninde.

Natten efter kan han slet ikke sove, fordi han ikke kan glemme synet af de to nøgne tweenpiger.
Både Charles og Heidi kan ikke stå for synet af, hvad Ella har gang i.

Pludselig sætter Maluca sig ned over mig. Hun lader sin våde fisse glide ned af min mave, og så sætter hun sig ellers overskrævs på mig, så vi nu sidder ansigt til ansigt. Hun kigger mig dybt i øjnene og konfronterer mig med, at hun har hørt, at jeg har haft den inde i munden på Ella, og at jeg har sprøjtet det dér hvide sperm og sæd ind i munden på hendes bedste veninde. Lidt rød i hovedet svarer jeg, at det er rigtig nok.

Pludselig sker der noget, jeg kun har turdet drømme om. Maluca lader sin drivvåde fisse – stadig med opsvulmede kønslæber – glide ned over mit meget stive jern. Ganske langsomt begynder Maluca nu at ride mig. Jeg prøver at finde samme rytme, så jeg kan lave lidt af arbejdet.

Imens Maluca rider mig, møver Ella sig ind imellem os, så jeg igen har hendes tissekone lige foran og nærmest inde i mit ansigt. Jeg stikker igen tungen ind i Ellas våde skede. Ellas kønslæber er nu også svulmet en lille smule op, men slet ikke i samme omfang som Malucas.

Imens Ella får slikket sin tissekone af mig, slikker Maluca Ellas baller. Maluca boller desuden stadig mig ridende.
Jeg har endnu ikke opdaget, at Ellas mor står og filmer os med Ellas lillebror ved sin side.
Pludselig mærker jeg, hvordan Malucas våde fisse strammer om min pik samtidig med, at hun stønner skrigende, hvorefter hun bliver bomstille.
Hun rejser sig op og skyller sig af, hvorefter hun står ud af badekarret.

Ella laver alle mulige ting i badekarret, da Maluca er stået ud af det. Hun stiller sig i bro lige foran mig, så jeg igen denne dag kan glo direkte ind i tissekonen på hende. Hendes bryster står igen som to små buler op i luften. Men hendes brystvorter står nu som to endnu mere stive og hårdt strittende splitter og peger voldsomt direkte op mod loftet i badeværelset.

Jeg kan lige med en meget strakt arm nå at placere min hånd oven på Ellas tissekone, som udover at være virkelig våd – både af vandet og af diverse skede-væsker – også føles ret varm.

Da Ella vender sig om, så det nu er hendes lidt store numse, der rager op mod loftet, kan jeg ikke længere holde til det. Jeg mærker spermen trænge sig så voldsomt på, at der kun er to muligheder.
Enten skal jeg bare lade den gå med det samme, og tanken om Ella i badevandet, der pludselig vil blive fyldt med min spermklat, tænder mig. Maluca er jo desværre stået ud af badekarret.

Jeg vælger dog at rejse mig og stille mig imellem Ellas ben. Jeg lader i en kort stund min pik køre frem og tilbage nærmest oven på Ellas numserevne. Men så sætter jeg mig ned mellem hendes ben, og igen slikker jeg Ellas tissekone. Denne gang bagfra. Jeg fornemmer, at hun er tæt på at få en orgasme, men det er jeg jo også.
Jeg stikker den bagfra ind imellem Ellas kønslæber, og der går ikke lang tid før jeg bare kører på. Voldsomt og liderligt kører jeg den frem og tilbage i skeden på den 12-årige Ella Emilie, som jeg helt klart har varme følelser for. Udover liderligheden efter hende, føler jeg mig virkelig forelsket i hende. Jeg er jo 53 og hun er 12, så jeg kunne vel næsten være hendes bedstefar, men jeg er ligeglad. Jeg er forelsket!

Ella er godtnok sød at se på, når hun har sine briller på, som hun meget dårligt kan undvære, men her i badet har hun dem dog ikke på, og hun ser også virkelig sød ud, uden sine briller.
På et tidspunkt sætter jeg mit voldsomme bolle-tempo ned, og netop som jeg har den dybest inde i tissekonen på hende, stikker jeg munden ned til hendes øre og fortæller hende, at jeg elsker hende virkelig højt.

Jeg elsker dig, Ella siger jeg ganske svagt, stille og følsomt.
Pludselig råber hun op, at jeg skal kneppe hende videre, og inden længe er tempoet igen så voldsomt, at både Ella og jeg bagefter er ret ømme et vis sted.

Pludselig råber Ella op, at nu får hun en skedeorgasme, og det får mig til at køre endnu mere hårdt på, og mens jeg har den helt i bund i den 12-årige piges skede, beføler jeg voldsomt hendes klitoris, som vokser sig endnu større, og igen råber hun op. Denne gang, at hun nu får en voldsom klitorisorgasme.

Ella kramper mere end voldsomt af både sin klitorisorgasme og endnu flere skedeorgasmer på engang. Samtidig lader jeg min sperm sprøjte dybt ind i hende.

Jeg holder desuden et hårdt fast greb om hendes bryster, og ligesom Ellas orgasmer ebber ud, mærker jeg, at hendes brystvorter bliver meget mere bløde, end de lige har været.
Igen sprøjter jeg flere liter sperm – sådan føles det – ind i Ellas tissekone, og mens jeg står dér og sprøjter, ser jeg ud af øjenkrogen, Ellas mor, der stadig står og filmer. Det er først hér jeg opdager det. Ved siden af Heidi, Ellas mor, står Ellas veninde Maluca, og hun filmer os også. Hun er stadig helt nøgen, og i øvrigt har hun Ellas nøgne lillebror Charles stående i sin favn. Han er selv nøgen, og han nyder virkelig at mærker Malucas store bryster og fisse berøre sig i nakken og på ryggen. Charles er ca. 9 eller 10 år.

Da jeg har trukket mig ud af Ella, hjælper jeg hende med at blive vasket, og hun vasker også mig. Allerede inden vi står ud af badet, er Ella voldsomt liderlig igen. Jeg tager dog hjem, efter vi har spist sammen alle sammen. Vi er alle stadig nøgne, bortset fra Ellas mor, der stadig har sin bh og sine trusser på.
Da jeg kommer hjem, er jeg stadig ikke tvivl om, at jeg virkelig elsker Ella.
Historien fortsætter under reklamen

I efterårsferien tager Ella til Jylland for at besøge sin mormor.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Anonym

    25/04/2026 kl 6:12

    Er spændt på nr 4 hvad ellers sker

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *