- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Uventet
Synet af min datter der ihærdigt slikker og sutter på mit pikhoved er helt ubeskriveligt, makeuppen får hende til ..

Forfatter: magnolia
Jeg havde helt givet slip på al fornuft og overgivet mig til begæret, mine tanker om skyld og fortrydelse kørte rundt i hovedet imens orgasmen lagde sig, jeg kiggede ned på hende og så hendes ansigt smurt ind i min nyligt afgivne sperm der gled fra læberne ned over hagen og landede på hendes kjole, udtrykket i hendes store smukke øjne var forbavselse blandet med noget jeg ikke kunne aflæse.
Det er slut, den her kommer jeg ikke tilbage fra.
Faldet ned i afgrunden var startet nogle dage før.
Mit liv var ellers ret perfekt i en alder af 51, havde jeg mit eget IT firma, der kørte godt og jeg sad mageligt i det.
Jeg havde ramt en niche og leverede software til automation i landbruget. Bundsolid virksomhed som havde givet mig den økonomiske tryghed og uafhængighed jeg altid havde ønsket.
3 dejlige døtre Maria på 16, Clara på 11 og lille Fie på 6, den yngste havde jeg fået med nr 2 kone Anna der nu var 28. Anna og jeg havde mødtes i Rusland på en forretningsrejse og jeg var faldet pladask for hendes skønhed, blond, høj og de smukkeste blå øjne. Vores yngste datter havde arvet morens skønhed, samt et fabelagtigt humør og en insisterende nysgerrighed på alt.
Maria og Clara boede ved deres mor men kom på besøg hver anden weekend.
Vi boede på en nedlagt gård, som jeg selv havde istandsat igennem flere år.
Alt var perfekt, indtil den onsdag jeg så hende.
Sofia, var naboens datter der var kommet på besøg, da hun skulle være babysitter for Fie, Anna arbejdede som journalist og med krisen i Ukraine var hendes sprogkundskaber i høj kurs ved diverse nyhedsmedier, hun skulle derfor 2 uger til Kiev og vi havde derfor besluttet at skaffe en barnepige.
Sofia var halv thai, hendes mor var kommet herop da hendes far Troels havde givet op på danske kvinder. Jeg havde aldrig lagt mærke til hende før men du hun stod der i køkkenet og smilede til Fie og Anna, kunne jeg ikke tage mine øjne væk. Hendes hud var brun og hendes lange sorte hår var flettet i to lange fletninger, hun havde en kort gul sommerkjole på som fremhævede de begyndende kvindelige former. Mit hjerte bankede hurtigt og jeg blev helt perpleks da Sofia sagde hej Peter. Jeg fik stammet et hej ud og skyndte mig at redde den akavede hilsen ved at spørge til hvordan Sofias konfirmation var gået. Det var okay, sagde hun og forsatte med at snakke med Anna om alt det praktiske hun skulle vide omkring pasningen på fredag.
Jeg skulle til den årlige sommerfest i firmaet på fredag og da Anna tog til Kiev torsdag, havde vi brug for hjælp til pasning.
Hvad gik der af mig! Hvorfor kunne jeg ikke holde mine øjne fra Sofia? Hun var smuk og ramte lige ind i asiatisk skolepige looket, men hun var ikke fyldt 14 endnu. Jeg trak vejret dybt og hoppede i et koldt bad.
Fredagen kom og vores sommerfest var i fuld gang, vi havde det godt sammen på arbejdet og dyrkede filosofien om frihed under ansvar og virksomheden havde en flad struktur, derfor kunne chefen også godt feste med uden det føltes underligt. Da alkoholen havde fået godt fat i mig begyndte begæret til Sofia at gro igen . Jeg havde hele dagen prøvet at undertrykke det faktum at jeg i nat ville skulle møde hende alene.
Alkoholen havde nok skubbet trangen og fjernet hæmningerne yderligere, for pludselig sad jeg i en taxa der netop kørte ind på gårdspladsen.
Klokken var knap midnat og jeg kunne se der var tændt lys i stuen. Det dunkede allerede i min pik ved tanken om at se Sofia.
Jeg fik fumlet mig ind igennem entreen og ind i stuen.
Hej Sofia, gik det godt med Fie? Fik jeg sagt uden at lyde alt for beruset.
Hej Peter sagde Sofia og kom mig i møde med hendes lange fletninger dansende efter hende. Jeg var helt fortryllet af synet og tænkte på synet af hendes fletninger der dansede imens hun red min pik. Hun var nu helt henne ved mig og gav mig et kram og sagde at det var gået så fint og at Fie bare var så skøn og nem. Jeg kunne kun tænke på om hun mærkede min erektion da vi krammede, bulen var i hvert fald umulig at skjule nu. Havde bare lyst til at tage hende ind til mig og kysse den lille mund og derefter se min pik i hendes mund.
Der opstod en akavet stilhed, da jeg ikke svarede men bare stod paralyseret i liderlighed og overvejede mit næste træk.
Hej Far!
Fie, hvad laver du oppe sagde Sofia. Jeg holdt mig vågen, for ville se at far kom hjem.
Fies afbrydelse reddede mig for en potentiel voldtægt af Sofia og fik mig bragt tilbage til virkeligheden.
Nej altså Fie, du skal i seng nu!
Skal jeg putte hende spurgte Sofia. Nej du har gjort det så fint, skynd dig hjem det er blevet sent. Men vi ses på mandag.
Sofia gav Fie et kys på panden, tog sin jakke og løb ud i natten med fletningerne dansende efter sig. Pis tænkte jeg, nå men nok godt der ikke skete mere.
Kom Fie vi skal sove nu. Jaaa, jeg vil sove på mors plads! Så skidt da, jeg magtede ikke at tage den kamp nu. Efter en hurtig tandbørstning dejsede jeg om i sengen og havde tænkt mig at se dyner . Da jeg lagde mærke til at Fies lange lyse lokker var blevet til 2 fletninger og at hun havde fået make up på, hendes læber der nu var blodrøde og hun havde make up omkring øjnene der gjorde hendes store blå øjne endnu mere fantastiske. Er det Sofia der har lagt make up på dig? Ja, er det ikke flot far? Åh jo, det er det bestemt. Jeg havde det underligt indeni, liderligheden var der stadig efter Sofia og måden Fie lå der med fletninger og røde læber gjorde noget uventet ved mig. Søvnen fangede mig før jeg nåede videre med tankerne.
Jeg vågnede pludselig af en drøm fyldt med fletninger og røde læber, jeg lå på ryggen og med den største rejsning, der ikke kun var provokeret af drømmen.
Fie havde åbenbart fået øje på min stive pik i underbukserne og sad nu med hendes lille hånd og følte på min pik. Jeg fik stønnet et hvad laver du Fie og Fie svarede med jeg syntes den bakke ser sjov ud den er helt hård, hvad er det far.? Jamen Fie det er min tissemand. Er det? Sagde hun det vil jeg se, sagde hun og før jeg kunne gøre noget, trak hun bukserne ned og min pik hoppede ud og ramte hende på kinden.
Wow sagde Fie, den er mega stor far! Jeg greb ned for at tage bukserne op igen, men i det samme kunne jeg mærke Fies hånd gribe om min pik. Jeg frøs, synet af hendes lille hånd om min 19 cm lange og pænt tykke pik kombineret med hendes uskyldige ansigt, fletningerne og den slutty makeup. Jeg svarede hende helt forkert, Tak Fie, syntes du den er flot? Jaa, men hvorfor er den så stor? Det fordi du kildede den til den blev stor. Ah okay, den er sjov grinede hun og kørte hendes lille hånd op og ned af min pik.
Jeg kunne mærke jeg mistede kontrollen… Vil du lege med den Fie?
Ja, hvordan gør man far, Hurra for Fies nysgerrige sind tænkte jeg og kunne mærke at jeg nu var helt styret af lyst.
Hvis du holder fast om den med begge hænder og kører op og ned… ja sådan. Fies små hænder spillede ihærdigt min pik imens hun havde et alvorligt koncentreret blik i ansigtet. Arrhhh det så godt skat.
Jeg havde nu besluttet at åbne den sorte boks af ondskab og lyst. Synet af min datter der med slutty makeup i ansigtet spillede min pik, fik mig til at udbryde. Fie, det her er vores hemmelighed, som ingen må vide noget om. Når mor ikke er hjemme skal du nemlig være fars luder datter, okay?
Okay far, jeg siger ikke noget, men hvad er en luder?
Det er et ord kun far må bruge og hvad det betyder finder du snart ud af.
Okay far. … Fie, vil du gøre far rigtig glad ?
Ja far smilte Fie, hvad skal jeg gøre?
Du skal lege at toppen af fars tissemand er en dejlig slikkepind, jo mere du slikker og sutter, jo gladere bliver far. Fie elskede at få opgaver og især hvis det kunne gøre far glad.
Synet af min datter der ihærdigt slikker og sutter på mit pik hoved er helt ubeskriveligt, makeuppen får hende til at se ældre ud men hendes lille ansigt med træk der tilhører en 6 årig gør kontrasten så stor og jeg er så tæt på at komme… men vil også have mere. Vil kneppe min lille luder datter, jeg ved det ikke er fysisk muligt men er samtidig sikker på at jeg vil gøre det alligevel.
Hendes små hænder spiller stadig min pik imens hun ivrigt slikker på mit pik hoved. Nu skal du se hvor meget af tissemanden du kan have i munden, men du skal blive ved med at slikke med tungen. Fie gaber så højt hun kan og det lykkedes at få det meste af pikhovdet ind i munden. Dygtig pige, … jeg tager selv fat om pikken med den ene hånd og den anden ligger jeg på Fies baghoved.
Nu skal du have fars sperm din lille luder. Jeg trykker hendes hoved længere ned over pikken og holder hendes hoved fast imens jeg begynder at kneppe hendes mund. Synet er fantastisk, min 6 årige datter med fletninger, slutty makeup og min store pik der knepper hendes mund.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg kommer og fylder hendes luder mund, holder hende fast og lader hende choke i spermen, slipper hendes hoved og lader de sidste stråler male hendes barneansigt hvidt i klistret sperm…. Der er ingen vej tilbage nu tænker jeg, imens jeg betragter Fie, min luderdatter.






Anonym
10/06/2023 kl 15:33
Venter på fortsættelsen…
Anonym
29/05/2023 kl 2:13
mon slutty make up bliver hendes stil nu når hun er med ham 😏
Øystein
28/05/2023 kl 4:44
En deilig og nysgjerrig pige 🙂
Humle
27/05/2023 kl 18:22
Det kunne være lækkert at være i faderens sted
fdf er
29/05/2023 kl 8:51 - som svar på Humle
ja også her rigtigt dejligt.
Einstein
27/05/2023 kl 7:31
Ååh 🍆💧💧💧
Damernes Ven
26/05/2023 kl 17:10
virker. GOD debut – MERE og flere!
TAK fra mig, Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk
Peter
27/05/2023 kl 1:29 - som svar på Damernes Ven
Lækkert…….. Og selvfølgelig er det muligt at kneppe hende