- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Familien Martinez : flytningen dag 2, del 5
De kiggede hinanden i øjnene, ikke som mor og søn, men mere som 2 liderlige mennesker, og det endte i …

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Kim vågnede ved at mærke, en dejlig varme, og en kildrende fornemmelse, omkring tissemanden. Hans første tanke var endnu en våd drøm, men så åbnede han sine øjne op, og ser hovedbund at Maria.
Maria suttede nu ned til roden af tissemanden og så op igen. Hun så op, og de fik endelig øjenkontakt med hinanden.
Hun tog nu tissemanden ud af munden, og slikkede med tungespidsen, ned ad tissemanden, suttede så lidt på Kims nosser. Så slikkede hun op igen, til lige der hvor glansen begynder, og pirrer nu bagsiden af glansen, stoppede og kravlede op og satte sig på Kims underliv med et knæ på hver side af hofterne.
Maria rejste sig op på knæene, tog fat i tissemanden, og styrede den ind i hendes varme og fugtige kusse. Hun sank til bunds på Kims 10 centimeters pik.
Maria løftede sig til kun toppen af glansen var inde og sank så til bunds igen. Kim begyndte at blive lidt modig, så han tog fat i hendes bryster.
Samtidig med at hun begyndte at rotere lidt med hoften. Hun begyndte at ride ham lidt hurtigere, samtidig med at hun roterede. Og han begyndte at ælte, de store dejlige D-skålsbryster, han flyttede langsomt hænderne ned til hendes talje.
Og begyndte at bøje hendes overkrop fremad. Det resulterede sig i, at de lå ansigt til ansigt, mund til mund med hinanden. De kiggede hinanden i øjnene, ikke som mor og søn, men mere som 2 liderlige mennesker, og det endte i et saftigt, stort og vådt tungekys.
Samtidig med at hun stadig red ham. Og han havde godt fat i hoften. Han tog nu fat i hendes baller.
Og så var der et eller andet dyrisk, som tog over ved ham. Han vendte hende let om på ryggen.
Han rejste sig op på knæene, med et ben på hver skulder, lænede sig frem så hendes knæ var ved hendes ører, mens hendes numse blev hævet fra madrassen, de så hinanden i øjnene, mens han begyndte at kneppe hende, først blidt og så begyndte han virkelig at støde meget hårdt,
Maria kom først, i en kæmpe orgasme. Det resulterede bare i at kussen begyndte at trække sig sammen, om Kims pik. Det resulterede hurtigt i, at han kom, i en meget stor, brølende orgasme.
Han faldt forover, så de nu lå ansigt til ansigt mund til mund. De kyssede lidt.
”Tak mor, det var vidunderligt. ”Sagde Kim.
”Det var så lidt, jeg har glædet mig så meget, vi er jo kun lige begyndt at komme i gang med din oplæring. ”Sagde Maria.
Maria rejste sig op, placerede sig lige over Kims hoved, Så sænkede hun sig, og lænede sig frem, så de lå i en 69’er.
”Slik mig ren, min skat. ”Sagde Maria.
Han slikkede kussen ren, både Marias sekret og hans egen sperm røg ned, lidt saltet eksistens. Maria rengjorde også Kims pik, hun nød smagen af sperm og sig selv.
Maria hoppede af Kim, og kravlede op til hans ansigt, kyssede ham og lagde så sit hoved på hans skulder. Han lagde nu sin ene hånd på hendes ene bryst.
”Hvor er far? ”Spurgte Kim.
”Han er ude at købe noget til jeres fødselsdag. Han kommer først senere. ”Sagde Maria.
”Hvad er klokken egentlig? ”Spurgte Kim.
”Klokken er 10.30. ”Sagde Maria.
”Hvad skal vi lave i dag?” Spurgte Kim.
”Lige om lidt skal vi i bad. Og bagefter skal vi ned og spise noget brunch. Muligvis lidt udenfor, og kigge lidt rundt omkring. Muligvis shopper lidt. Så skal du have din første mission. Men den får du først senere. Lige nu skal vi ligge lidt og samle kræfter, efter din første gang sex, så klokken 11 går vi bad sammen. Og bliver vasket godt og grundigt. “Sagde Maria.
Maria begyndte at synge ” Elefantens vuggevise.” Det var altid en hun sang, når børnene blev puttet. Kim synes bare at Maria, havde den mest vidunderlige stemme.
Tiden var gået rigtig hurtigt. De stod ud af sengen og gik ud på badeværelset. Der fik de lige tisset af og så ud i brusenichen. Maria fik sæbet Kim godt ind, selv den stive pik fik en god omgang. Kim vendte sig om og selv numsehulet blev vasket.
Så blev det Marias tur til at blive vasket. Og hun fik den samme omgang, som hun lige havde givet Kim. Overkroppen først, så nede mellem benene. Alt blev vasket godt, så blev hun vendt rundt, så hun stod med en perfekt lille solbrun numse mod hans stive pik.
Kim begyndte nu at gå tættere på Maria, Kim var dog lidt lavere Maria, som kun er 165 cn høj. Sæben løb ned ad hendes ryg, ned mellem ballerne.
Det tændte ham utrolig meget, samtidig med det, stod hun og vrikkede indbydende med numsen. Det var lige som om hun sagde, bare kom og tag mig, jeg vil have dig.
Kim var hurtig, så han bukkede hende forover og stak pikken op i kussen på Maria. Maria kom med et støn, da Kim stødte pikken indenfor, og langsomt kom han længere ind i varmen, for så at komme helt i bund. Maria stønnede af liderlighed og nydelse, Kim placerede nu begge hænder på hendes bryster. Der gik ikke så lang tid før han kom. Det var en dejlig følelse for dem begge.
De fik hurtigt vasket sig igen, tørret sig og de gik ind i soveværelset. De tog det tøj som de havde på i går, fordi det var det eneste de havde. Så de måtte skynde sig ud og shoppe noget mere tøj. Men først var det brunch.
De kom ned i receptionen, fandt restauranten og gik derind. Satte sig ved et bord og bestilte deres mad, de valgte nogle pølser bacon og røræg. De snakkede sammen om morgenen, om alle de ting der var sket for dem.
De tjekkede hotellet ud for at se om de kunne finde nogle butikker med tøj, men det kunne de dog ikke finde, så det gik ud og videre for at shoppe.
De fandt hurtigt en tøjbutik, som var til mænd, kvinder og børn, de gik derind. Maria fandt hurtigt en kjole, som hun synes var pæn. Kim fandt et par shorts og en T-shirt som var pæn.
Så gik de ind i prøverummet og trak gardinet for, og stillede sig foran spejlet. Maria åbnede de 2 stropper på sine overalls, så brysterne kom frem, så togfat i buksekanten og bukkede sig ned, for at tage sine overalls af. Kim stak en finger i kussen på Maria, god temperatur, du må gerne rejse dig op igen, hun grinede, så rejste hun sig op og tog kjolen på.
Det var en rigtig sød lille kjole, som var sommeragtig flagrende, nede fra livet og ned til knæene. Så man faktisk kunne stå bagved, og trække den op uden nogle problemer.
Kim havde fundet et par hvide shorts og en hvid T-shirt. De gik med det samme hen til kassen og betalte, de fik en plasticpose til deres gamle tøj.
De gik nu videre og de kom til et stort shopping Center, de gik hen til nogle udstillingsvinduer og kiggede lidt. De skulle igennem et indgangsparti, hvor at der blæser luft op, det betød jo at kjolen blæste op. Maria tænkte ikke lige over, at hun ikke havde noget undertøj på. Det kan jo være nogle kiggede lidt.
De satte sig ved en bar, for at få noget koldt at drikke, de fik en kold cola og en kold øl. Maria sad ikke ligesom andre kvinder/piger gør, med en kort kjole på, nemlig med samlede ben, hun sad med lidt spredte ben, og fik lidt luft til kussen, det kunne de gamle mænd som gik forbi, altså godt lide.
Hun tog noget at drikke, spredte benene lidt mere, og tømte sin øl. Så bestemte hun at gå ud på toilettet, ikke fordi hun skulle tisse endnu. Det var kun fordi, lige overfor dem, sad 3 store gamle mænd som smilede en del. Så de fulgte efter og det var jo hendes plan.
Hun ringede til Erik, som var på vej.
“Hej skat, har du fuldført dine missioner? ” Sagde Erik
”Ja skatter, nummer 1,2 er fuldført, nummer 3 er måske ved at blive det. ” Sagde Maria
”Hvor er du nu? ” Sagde Erik
”På Dametoilettet, med et par gamle mænd udenfor. ” Sagde Maria
“Okay gå ud og se om de er der, kald dem hen til dig, giv dem telefonen. Imens jeg snakker med dem, går du ud på herretoilettet, hvor du går ind i en boks og smider kjolen og ringer mig op igen. ” Sagde Erik
Maria åbnede nu døren ud til gangen, får at se om de 3 mænd stod der endnu, og det gjorde de, så hun gik hen til dem og sagde at der var en person i telefonen, der gerne ville snakke med dem. Den ene fik røret, og hun gik langsomt ud på herretoilettet.
”Hej i 3, Jeg har et tilbud til jer, men I må vente med at voldtage min kone, til på lørdag der holder vi et lille gangbang, men I må godt få et blowjob ude på herretoilettet, jeg lover min kone levere et ud over det sædvanlige. Og I skal finde 3 andre mænd 60+ til på lørdag, hun tænder på ældre mænd. Nu må I godt gå ud til min kone, og så få det blowjob. Jeg lover jeg det bliver godt, sig intet til Maria om de 3 extra mænd” Sagde Erik
De lagde røret på og gik ud til Maria på herretoilettet, alle boksene var lukkede. De så nede ved fødderne, men så intet, bag dør nummer 1 var der intet, bag dør nummer 2 var der intet, bag dør nummer 4 var der intet, bag dør nummer 5 var der intet, så var der jo kun en dør tilbage.
Og til deres store chok sad Maria, nøgen oven på cisternen, med spredte ben så man kunne se hele kussen.
De 3 mænd blev nu enige om hvem der skulle have det første blowjob, så kunne de andre stille sig op på hver side af boksen og se på showet.
Maria bad om sin telefon igen, og den fik hun så. Og hun ringede så Erik op, men uden at den var på højtaler, Erik sagde nu at hun godt måtte sætte den på højtaler så de 3 mænd kunne høre hvad han sagde.
“Efter I har fået jeres blowjob må i godt tage nogle nøgenbilleder, med jeres egen telefon, til privat brug. Maria kan godt lide at posere nøgen foran et kamera. Når i engang er færdig med det hele kommer I ud hvor jeg sidder og venter, ude på en barstol, med min søn. Der vil i få mit visitkort, hvor der står mit telefonnummer, og hvor vi også har skrevet adressen på vores hotel. ” Sagde Erik.
De 3 mænd hed Kasper, Jesper og Jonatan, de var trillinger på 69. De var mere end rimelig godt udrustet.
Kasper valgte først, så kom Jesper og så komme Jonathan. Maria måtte nu sætte sig ned på toiletsædet, for at kunne få deres pikke i munden.
Kaspers pik var meget tyk, men ikke erigeret. Men det er jo fedt, når hun jo er en lille cockwhore. Så tog hun den i munden, fik den helt ned til roden og stille og roligt begyndte den at vokse. Kørte den langsomt ud af munden, og begyndte at slikke lidt på den som en slikkepind. Så den faktisk nåede at blive rigtig stiv, så den nærmest stod op, ad hans mave. Det var mange år siden, han havde prøvet den fornemmelse. Nu begyndte hun at pirre ham, ved at bruge tunge og tænder, ikke til at bide, men til at nappe og lade tænderne rører glansen.
Hun tog nu en hånd ned til hans nosser, begyndte at massere dem, mens den anden hånd nu lå og nussede mellemkødet, og kørte bare 1 fingrene op og ned, fra mellemkødet til numsehul, og tilbage igen. Hun havde god øjenkontakt med ham, så hun kunne forestille sig hvad han tænkte. Hun tog fat i begge baller på ham, pressede ham helt hen, så pikken gled langt ned i halsen. Det kunne han ikke modstå, der gik 30 sekunder så kom han ned i halsen på Maria. Han fik en god følelse af at komme dernede, det var så stramt. Det var længe siden han havde fået et så godt et blowjob.
Både Jesper Jonathan var meget imponeret over det, så det var jo også bare den tur, de ventede lystigt på at prøve. Men først skulle Maria, lige have lidt at drikke, og forløse de orgasmer, som havde ophobet sig i kroppen.
Så igen satte op på toppen af cisternen, og begynde at onanere, hun kom meget hurtigt, da hun brugte fantasien, og tænkte på hvor frækt det er, at sidde nøgen foran 3 gamle mænd.
Maria kom 3 gange, 1 stor og 2 mindre.
Efter 5 minutter var hun klar til at tage Jesper. Og igen, gik det efter samme rutine, næsten fordi nu skulle Maria tisse, så op med toiletbrættet, og satte sig på porcelænet, med meget spredte ben så man kunne se og høre hende tisse. Det var det samme som skete med Jonathan. Hele seancen varede 1 times tid, de fik 3 billeder hver, fik tisset af, og gik ud til Erik og Kim.
Da de var kommet ud, fandt de hurtigt Erik, men Kim var der ikke, men Erik havde fundet Kim. Kim sad ved et andet bord, og snakkede med en pige. Pigen så rigtig godt ud, hun havde sort hår, ok størrelse bryster og en god lille numse, blå øjne og et rigtig sødt ansigt. Kim havde introduceret hende for Erik. Det viser sig at hun er 2 år ældre end Kim, og hun vidste godt at Kim var yngre end hende, men det generede hende ikke.
Maria introducerede nu Erik, for de 3 mænd Kasper, Jesper og Jonathan. Kim kom nu hen til bordet, og introducerede pigen som hed Julie, hun virkede høflig, velformuleret og intelligent, men også lidt genert. Men ellers en rigtig sød pige og meget smuk pige.
Kim spurgte om det var i orden, at de gik lidt udenfor, det måtte de gerne. I ved hvor vi er, de 2 unge mennesker gik udenfor. Alt imens Erik snakkede en del med mændene og Maria vidste godt, at de snart ville snakke mandesnak. Så hun rejste sig, og sagde hun ville tjekke centret ud.
Der blev snakket en del om, hvad der var sket ude på toiletter, og Erik fik faktisk ros for at have en kone, der var så god til at sutte pik. Det var det bedste blowjob, de nogensinde havde fået, og tro mig de havde fået mange.
Jesper gik op baren, og købte 5 øl til de voksne, og 2 sodavand til de unge mennesker, og han sagde så han lige ville gå ud og finde de 2 unge mennesker, og give dem deres sodavand, og det gjorde han så.
Kasper fortalte nu Erik, at de faktisk var lidt pædofile, Erik lyttede til hvad han sagde, og fortalte så hvad Maria havde fortalt, om Kim og hendes samtale i går, om Kim nok følte sig lidt tiltrukket af en mandepik. Men at han selv skulle, havde lov til at vælge, om han ville være med eller ej.
De sad udenfor og nød solen, som var kommet frem igen i København, efter det havde regnet. Det var rigtig varmt derude, men man kunne mærke at det havde regnet, fordi luften var ikke så klam. Jesper gav dem de 2 sodavandsflasker, og gik nu ind igen og satte sig ved bordet, og snakkede videre, Jesper fortalte faktisk de 2 unge mennesker var begyndt at kysse lidt.
Klokken var omkring 1730, og spisetid. Maria dukkede op og fik sit glas, tømte det i en slurk.
“Der var godt nok en der var tørstig. ” Sagde Kasper.
Erik spurgte om de ville med ud at spise, det ville de gerne, ellers ville det være en almindelig færdigret, og gik nu i samlet flok ud til de unge mennesker, de spurgte Julie om hun ville spise med, det ville hun gerne, så gik de hen mod hotellet.
Maria var blevet lettere beruset af at drikke det glas øl, som var på omkring 1 liter. Det var tydeligt, at alkoholen var gået lidt til hovedet, man kunne mærke det, så det skulle nok blive en sjov aften. Kim og Julie gik bag de andre, men da de var i nærheden, af hotellet,
“Bor I også her?” Sagde Julie.
“Ja vi kom i går. ” Sagde Kim.
” Hvor kommer du egentlig fra. ” Spurgte Kim.
” Jeg var på besøg hos noget af familien, men deres hus brændte ned i søndags, så nu bor jeg her jeg her alene, men oprindelig er jeg fra Bornholm. ” Sagde Julie.
” Hvor sjovt, det er der hvor vi skal bo, jeg ved ikke hvor, jeg ved bare vi skal derover og bo, jeg tror ikke engang Maria, ved præcis hvor vi skal bo, før på onsdag. ” Sagde Kim.
” Det lyder sgu da meget spændende, men Velkommen til øen. Glæd dig til maden på hotellet, det er kun god mad de laver. “Sagde Julie.
De gik nu ind i restauranten, bestilte et bord til 8, og blev henvist til bordet. De fik sat de 3 ældre herrer på deres plads, og de unge mennesker.
Maria trak nu Erik til side, ” Jeg har faktisk gået og tænkt på, at det måske bliver en femkant i aften, med når vi som hovedperson? Hvad siger du til det? Sagde Erik.
“Det er jo altid dejligt, når jeg må bestemmer. Det kunne jeg godt bruge. “Sagde Maria.
“Jeg vil gå ind og spørge de ældre mænd om de vil, og du går lige ud og tisser, men hvad med Kim? ” Sagde Erik.
“Jeg snakker med Julie om det, muligvis vil hun babysitte Kim, det tror jeg vil blive meget godt, hvis hun kunne magte det. “Sagde Maria.
Maria var nu blevet færdig på toilettet, og hun gik ind til de andre, der sad meget godt fordelt. De 4 mænd, sad samlet i den ene ende af bordet, Erdi sad imellem Jonathan og Kim, Mens Maria sad imellem Kasper og Julie. De havde alle bestilt mad, Erik havde bestilt mad til Maria, så det skulle ikke tænke på.
“Julie kan du se efter Kim i nat? “Spurgte Maria.
” Okay, Det er i orden, men det skulle koste noget. “Sagde Julie.
” 1000 kroner. “Sagde Maria.
” Det er alt for meget. En god middag, og åben minibar, det er nok. Han er jo sød og lækker, en som jeg meget gerne ville bruge mere tid på at lære og kende. “Sagde, Julie.
Efter 40 minutter kom maden. Og Maria havde de allerede lagt planer om, hvad de skulle ske, Men at Kaspers hånd lå på hendes lå på hendes lår, under kjole, var ikke planlagt. Men hun bad ham ikke om at stoppe, så han blev ved, og flyttede hånden lidt højere op til midt på låret. Maria løftede numsen, så fik hun kjolen fri, så sad hun ikke på den mere. Jesper tog dette som en accept og forsatte. Maria var nu gledet længere ud på stolen, Jesper drejede Jesper hånden og fik nemt 2 fingre op i kussen, som allerede var drivvåd. Han ville pirre hende gennem resten af middagen.
Jesper havde snakket om at de nok kendte en Lolita, som gerne ville være med i det gangbang. Og han ringede til hende, og hun lød meget interesseret, det ville hun gerne være med i. Hun hed Astrid og var 18.
De fik god mad, og de havde snakket en del. Og hyggede hele. Og klokken var jo nu blevet omkring 20. Så de rejste sig og gik ud til elevatoren, Kørte op på deres etage, Julie og Kim skulle et par etager højere op. Så ringede Kaspers telefon og han tog den, det var Astrid, som stod nede i lobbyen og skulle bruge en etage og værelses nummer. Og 10 minutter efter stod hun der, bankede på døren, og lukkede hende ind.
Maria havde i mellemtiden, tømt minibaren for rom, tog også nogle sodavand, de fik en seks colaer. Hun tog Astrid under armen, for at hun gerne ville snakke med Astrid. Om hvad de skulle lave. Og hun bad alle 4 mænd om at være helt nøgne, inden de kom tilbage. Det er en aftale sagde mændene. Og med det samme, de var gået ud ad døren, så havde de alle sammen smidt deres tøj.
De faldt hurtigt i småsnak, og de komplementerer hinandens kroppe og fandt værelset.
De gik derind og fandt, 2 kyssende unge mennesker, som ikke havde opdaget at de havde fået gæster, så opdagede Julie dem og undskyldte meget.
Maria bad nu Julie om at gå med ud på badeværelset, for at snakke privat. Julie gik slukøret med ud på badeværelset, og regnede med at få en skideballe, men ude på badeværelset sad Maria på kanten af badekarret. Og bad Julie om at lukke døren, omgås sætte sig ved siden af hende, Julie lystrer som en artig lille pige.
“Hvad er dine intention med Kim? ” spurgte Maria.
” Jeg har ikke nogen intentioner., men jeg kan godt lide Kim. “svarede Julie.
” Har i snakket om at blive kærester? “Spurgte Maria.
‘Ikke sådan rigtigt, men jeg vil meget gerne være kærester med Kim, Nen hun var bange for Kim ikke følte det samme.
“Sagde Julie.
” Det kan vi hurtigt finde ud af. Hvis du bliver herude, så går jeg ind og snakke med Kim. Har du noget nattøj? ” Sagde Maria.
” jo, men hun plejer normalt at sove i g-streng og en top, nogle gange i en pyjamas. “Sagde Julie.
” Okay, lad mig lige gå ind og snakker i max 5 minutter med Kim. ”
Siger Maria.
Maria går ind på værelset igen, hvor Kim, sad og snakkede med Astrid. Maria byttede plads med Astrid.
” Har du nogle følelser for Julie? “” “” Spurgte Maria.
“Det må jeg jo indrømme, jeg synes hun er sød, og hun er meget smuk og naturlig, faktisk nærmest en drømme. ” sagde Kim.
” Okay jeg går lige ud og snakker med Julie. “sagde Maria.
Maria går ud til Julie igen.
Hun lukker døren.
Hun havde 2 colaer, og 2 små flasker rom med.
“Du kan vælge at gå ind i soveværelset med din pyjamas på, så viser du mig at du ikke vil være kærester med Kim, eller du smider alt tøjet, hopper op i badekarret og sætter dig ned, uden vand. Du får 2 minutter. ” Sagde Maria.
Jeg bliver både glad, men også lidt nervøs, det vil sige, at dem jeg bor hos, som er min mor og morfar, han er lidt pædofil, lidt ligeglad med mig og mine følelser, han dyrker sex med mig, sådan havde det bare været i 3 år, hvor han viste mig frem som sin lolitadukke, og kunne man så ikke så meget, blev han voldelig, han tænker ikke på kvinder, jo som et sexobjekt, han kom ind efter sengetid hvor lyset var slukket, og tog mig bagfra. ” Sagde Julie.
Mens hun græd, fik hun et gruppekram, og blev trøstet, hun begyndte at tage sit tøj af, hun fremviste en meget flot krop, hun trådte op i badekarret.
“KIM KOM LIGE!!! ” Råbte Julie
Kim gik ud på badeværelset, og så Julie, som sad nøgen i badekarret, han smed hurtigt sine shorts.
” Kim, sæt dig bag mig. ” Sade Julie.
Kim adlød, og Maria var stolt, Over at Kim adlød, men samtidig at det var Julie han adlød. Julie fik tændt vandet, imens gik Maria ind og lagde 3 kondomer på hovedpuden, stak hovedet ud på badeværelset og sagde sov godt. Og så gik de ud ad døren igen.
Ude på gangen, foran Julies værelse, får Maria en idé.
“Hvad har du egentlig på under kjolen? “spørger Maria.
“Jeg har trusser og bh. “sagde Astrid.
” Tag dit undertøj af. “Sagde Maria.
Det gjorde Astrid.
Historien fortsætter under reklamen
“Gør nu som mig, tag din kjole af.” Sagde Maria. Det gjorde Astrid. Så stod de begge nøgne, på en hotelgang uden nogle mennesker, de skynder sig hen til elevatoren, og håber at den er tom, ‘bing’ og heldigvis er den tom, og de tager elevatoren ned til deres egne etage, de skynder sig hen til deres værelse, og i det de står ude foran deres dør, så hører de et ‘bing’ og elevator døren åbner sig. De kan høre et par mande stemmer, og døren til værelset bliver låst op.
Og der sidder de 4 mænd nøgne.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Damernes Ven
07/12/2021 kl 15:53
TAK for unikke ord… Virkelig enestående.
Hvor finder du dine inspirationer – giv et par hints, her – eller endnu bedre: “Damernes Ven” – og: brevven69@yahoo.dk
TAK med 5 stive.. stjerner!!