- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Børnesex juleaften – Vol 7
”Elsker det vi har sammen, og efter i dag, er vi for alvor bundet sammen, at forbudte lyster ..

Forfatter: Den liderlige fyr
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg er stadigvæk væk i mine tanker og erkendelser, om mine lyster. Da Jannie klemmer lidt ekstra om mit skridt. Og hvisker igen kælent i mit øre. ”Tænker du kan gå i bad og høre dig klar, og så gå ind på Lines børneværelse, skal nok sørge for at alt er klart. Tænker at du kan høre når vi meget uartige eventyr skal starte”
Hun kysser mig kærligt, og forsætter ”Elsker det vi har sammen, og efter i dag, er vi for alvor bundet sammen, at forbudte lyster. Jeg ved ikke hvor farligt du før det skal være skat, men har lagt en maske til dig inde på Lines værelse, hvis det nu ikke skal være alt for afslørende og farligt. Men husk nu, en rigtig mand styr ved sine lyster, også de syge!”
Jeg mærker hvordan min pik stille og roligt bliver hård, og jeg rejser mig for at gå i bad. Jannie når lige at kalde på mig inden jeg forlader køkkenet. ”Gi mig dit sygesikringsbevis!” Jeg tøver men gør hvad hun ber om. ”Tak skal, jeg skal nok være forsigtig med det.
Jeg går ud på badværelset, kan konstatere at min dejlige kæreste, allerede har lagt tøj frem til mig. Så jeg skal kun sørge for at gøre mig klar. Jeg nyder det varme vand imod min krop, mens jeg tænker på alle de forbudte og frække ting, jeg har været en del af, det sidste stykke tid.
Mærker hvordan min pik bliver hård igen. Har lyst til at lege, især ved tanken om, at Line ikke måtte få vaskes sin lille børnekrop efter, hun var blevet smørt ind i voksen sæd. Mmmmmm bare tanken om det flade skindende bryst, sender mig næsten i himmelen.
Trækker forsigtigt forhuden tilbage, så mit forholdsvis store pikhovede bliver blottet. Siger lavt ”Et pædopikhovede” mærker, det skræmmer mig og kilder på samtidig, at sige det højt. Overvinder min skræk og siger så lavt ”Jeg er pædofil, jeg er til sex med børn” Jeg er alene på badværelses, men ved at sige disse ord højt, bliver jeg styrket i mine lyster og giver mig mod på at forsætte, lige meget hvad Jannie har fundet på.
Jeg kommer ud af badet, og får mine grå shorts på, der er forholdsvis løse, og ingen underbukser. Tænker at Jannies plan er, at pikken nem skal kunne komme fri. Uartige satan. Hopper der efter i en T-shirt og går ud fra badværelset. Jeg kan høre Line og Jannie inde i soveværelset, lyder til at du pjatter og har det lidt sjovt med tøjet. Jeg lister forbi soveværelset, og går imod Lines værelse.
Jeg åbner døren, og går ind. Jeg når næsten lige inden for, og lukker døren bag mig. Da jeg bliver mødt at en sød duft, en blanding af Slik, honning og børn. Duften tænder mig. Måske fordi jeg ved, at der skal ske noget herinde, som aldrig bør ske på et børneværelse.
Jannie har trukket dit lyserøde gardiner for. Naboerne og andre skulle jo helst ikke se, hvordan et lille barn får voksen pik. Samtidig skinner solen på vinduet, så rummet virker ekstra lyserødt og barnligt.
Man skulle tro, at børnesengen var købt til andet formål at kun at skulle sove i. Den er i hvert fald stor nok til at Line kan bruge den i flere år, eller at der fx også kunne være en voksen i sengen. Der er en pude og dyne, begge med lyserødt Barbie motiv.
Rundt i rummet, ligger der bamser og forskellige stykker legetøj til en pige på 6 år. Jeg går over til hendes lille skrivebord. Jeg kigger ned, ser at både mit og Lines sygesikringsbevis ligger på bordet. Mit er nederst og Lines dækker det meste, men mit fornavn og fødselsdag er tydelig. Der ligger også en hvid latex maske på bordet. Med øjne, og åbning i munden. En hver mand der har den på, vil fremstå som anonym. Tager masken i hånden. Der ligger også en telefon og en lille seddel.
”Hej min pædo skat. Tryk send på telefonen og sæt dig i sengen, så starter vores ny eventyr hvor vi skal lave b……… med Line. Glæder mig” Jeg tygger lidt på ordret B prik prik prik – Mmm Børneporno? Trykker send og tager masken i hånden, og sætter mig så til rette i børnesengen. Kigger på vasken og tænker at jeg bør tage den på. Men kommer i tanke om Jannies ord ved morgenmaden ”Jeg ved ikke hvor farligt du før det skal være skat, men har lagt en maske til dig inde på Lines værelse, hvis det nu ikke skal være alt for afslørende og farligt. Men husk nu, en rigtig mand styr ved sine lyster, også de syge!” Tænker ved mig selv, jeg skal sgu vise den pædo so at jeg er en rigtig mand, og kaster derefter masken over på bordet igen.
Historien fortsætter under reklamen
Da jeg sidder i sengen, kan jeg pludselig høre Jannies stemme, hun går og snakker. Kan ikke helt lure hvem eller hvad hun snakker med……..









nadia
06/09/2021 kl 1:52
kommer der ikke mere?
Den liderlige fyr
30/11/2023 kl 7:01 - som svar på nadia
Der er en ny og pervers på vej 🙂
john1975
20/02/2021 kl 22:21
glæder mig til næste afsnit..
julie lover
06/02/2021 kl 8:13
uuh det bliver spændende.
Henrik
18/07/2021 kl 12:57 - som svar på julie lover
Kommer der ikke en fortsættelse af denne 🙂