Min modne elsker

Når man nu har fundet ud af, at man er til mænd, hvordan får man så kontakt til ligesindede, hvis man som tyveårig er for genert, uvidende og bange til at gå i sexbiografer, på offentlige toiletter og de andre steder, hvor man efterhånden finder ud af, at den slags foregår.

Til at begynde med var jeg endda bekymret for at besøge bøssebarer – hvis jeg da kunne finde dem, men faktisk var det der, jeg fik kontakt til en mand, som gav mig mange gode elskovsstunder, samt min måske mest ekstreme oplevelse med mandesex. En stor fordel ved at bo i København er muligheden for at være stort set anonym på byture, det gode udvalg af barer, hvor der kommer både bøsser og andre, og ikke mindst antallet af søde og flotte fyre, som er til mænd. Jeg fik med tiden opbygget et rimeligt kendskab til de steder, hvor man kan få lov til at kigge på fyre uden at risikere noget.

Til min store fryd var der ofte fyre, som lagde an på mig, men i de fleste tilfælde var jeg ikke interesseret eller tryg nok ved situationen. Jeg var nok også lidt kræsen, fordi mine første to oplevelser med mænd havde været så fantastiske. De få one night stands, jeg havde med fyre i den periode, var i hvert fald ikke “værd at skrive hjem om” (så det vil jeg lade være med, medmindre redaktionen en dag rationerer mig til short stories :-). Og i sidste ende var jeg nok mere til sikker og regelmæssig sex end til løse forbindelser, når det handlede om mænd.

En aften, hvor jeg stod ved baren og var lidt nedtrykt over, at jeg ikke havde oplevet noget spændende i lang tid, faldt jeg i snak med en mand, som jeg gættede på var omkring 40 år. Han så ret godt ud, veltrænet, solbrændt, med kortklippet, gråsprængt hår, og hans smil og kølige gråblå øjne sendte små ilninger ned af ryggen på mig. Han lagde egentlig ikke an på mig, men fordi han havde haft en kort snak med bartenderen om fitness centre, var jeg blevet involveret i en diskussion om fordele og ulemper ved de forskellige kæder og steder i midtbyen. I den forbindelse må han have bidt mærke i, hvor jeg sagde, at jeg selv plejede at træne, for nogle dage senere løb jeg ind i ham der. Jeg havde undret mig lidt over, at han ikke havde forsøgt at komme i lag med mig i baren, for vi havde snakket en del.

Men jeg var blevet enig med mig selv om, at han enten ikke var interesseret i mig pga. min alder, eller fordi han faktisk ikke var til mænd – mens jeg forsøgte at undertrykke den lille, indre stemme, som hånede mig med, at jeg måske ikke var så uimodståelig, som jeg selv troede. Så da jeg pludselig blev tiltalt, mens jeg var i gang med at indstille en af træningsmaskinerne, og han stod og smilede til mig, da jeg vendte mig om, følte jeg et sug i maven af overraskelse og spænding. Han bad om hjælp med at indstille maskinen overfor, og jeg gjorde mit bedste, mens jeg skiftevis blev kold og varm over hele kroppen, når jeg kom til at røre ved ham.

Jeg var tør i munden og turde næsten ikke se på ham, mens jeg prøvede at finde ud af, om han kunne huske mig fra baren. Han var helt cool og lod sig ikke mærke med noget, men sagde bare tak, da det hele var i orden. Så måtte jeg gå tilbage til min egen maskine og gå i gang med træningen, mens jeg på skift forsøgte at undgå at se på ham og betragtede hans flotte krop i smug. Heldigvis havde jeg altid meget løse træningsshorts på, for det varede ikke længe, før min pik lå hård, varm og dunkende op ad maven på mig. Da vi begge var færdige med vores program, gik vi ud for at få noget mere at drikke. Mens vi stod og ventede, sagde han henkastet: “Du havde ret i, at det er er et godt sted at træne,” og samtidig løb hans ene hånd ned over min ryg og endte på min balde, som fik et klem.

Jeg stirrede lamslået på ham, da det gik op for mig, at han udmærket var klar over, hvem jeg var, og hvor han havde mødt mig. Han smilede listigt og spurgte, om jeg vidste, hvordan caféen overfor var, for han havde overvejet at spise noget mad bagefter. Jeg fik mumlet et eller andet passende, og så gik han tilbage for at træne videre. Jeg var selv næsten færdig med mit træningsprogram, og da jeg havde været i bad, gik jeg over og fandt et bord på caféen og købte lidt mad og noget at drikke. Jeg forsøgte at læse, men blev distraheret, hver gang yderdøren gik op. Endelig kom han ind, og jeg blev pludselig meget “optaget” af min bog. Mens han stod i køen ved disken, gled hans blik rundt i den fyldte café, og ligesom tilfældigt gik han bagefter i retning af mit bord med sin bakke. Jeg så op, han spurgte roligt, om han måtte sætte sig, og jeg nikkede.

Da han var færdig med at spise, lænede han sig tilbage og lod igen blikket løbe rundt, før han vendte sig mod mig. Jeg havde bevidst sat mig et sted, hvor man kunne tale sammen uden den store risiko for at blive overhørt. Så længe han ignorerede mig, havde jeg selv forsøgt at virke afslappet, mens jeg drak det sidste af min øl, men da han fangede mit blik og smilede, blev jeg mat i knæene, hed om ørerne og ude af stand til at skjule min interesse. Jeg beundrede hans kontrol over situationen, da han introducerede sig selv og helt naturligt fik en samtale i gang. Han hed Erik og arbejdede i reklame- og modebranchen, og i løbet af kort tid havde han også fundet ud af mit navn, hvad jeg lavede og den slags. Han spurgte henkastet, om jeg havde overvejet at tjene lidt penge til studierne som model, og gik videre med at bemærke, at jeg jo havde en flot og veltrænet krop og i øvrigt så godt ud.

Før jeg nåede at svare ud over en forlegen mumlen, lænede han sig forover, smilede sit charmerende smil og sagde: “Men du har jo nok regnet ud, at jeg også er interesseret i din krop af en anden grund, ikke? Hvad siger du til det?” Samtidig landede hans hånd på mit lår og gned let frem og tilbage i ly af bordet. Som altid i den slags situationer blev jeg aldeles ude af stand til at sige et kvæk, og jeg mærkede mine kinder blusse, mens jeg så ned i bordet. Efter et par dybe indåndinger tvang jeg mig selv til at se op på Erik og hviske: “Det lyder godt, for jeg har det på samme måde.” Han nikkede tilfreds og spurgte, om jeg havde noget for om aftenen.

Da jeg rystede på hovedet, lagde han diskret et visitkort på bordet og sagde, at hvis jeg kom hen til den adresse kl 20, så kunne vi snakke nærmere om det. Derefter gik han, stadig helt rolig og nonchalant, som om der intet unormalt var foregået. Jeg måtte derimod sidde et stykke tid, før jeg var i stand til at forlade caféen, og jeg var stadig rystet og lidt skræmt ved tanken om, hvad jeg mon havde indladt mig på. Jeg sørgede for at forberede mig grundigt, inklusiv et langt bad og gjorde meget ud af at finde noget tøj, som hverken var for sexet eller pænt.

Jeg endte med et par stramme jeans over meget små trusser sammen med en skjorte med tynd lædervest over. Jeg valgte at tage en bus og gå det sidste stykke i stedet for at cykle, og lidt over klokken otte ringede jeg på dørtelefonen til den lejlighed, som var angivet på Eriks visitkort. Han lukkede mig ind, og da jeg kom op til lejligheden, stod jeg et par sekunder og tog mod til mig, før jeg gik ind ad den åbne dør og lukkede den efter mig. Erik kom ud af en dør lidt nede ad gangen og gik hen mod mig med et smil: “Hej, Anders. Dejligt du kom. Hvad vil du have at drikke?” Han havde et glas rødvin i hånden, så jeg sagde, at rødvin var fint til mig også. Jeg smed jakken, og vi gik sammen ind i stuen, hvor der var hyggelig belysning og god musik på anlægget.

Jeg satte mig i den ene ende af sofaen, og da Erik havde skænket noget vin op, satte han sig i den anden. Mens jeg nød den gode rødvin, spurgte han mig ud, helt uanfægtet og naturligt. Inden længe havde han rede på, at jeg var biseksuel, havde flere erfaringer med mandesex, gerne ville tages i begge ender, men også selv kunne lide at bolle en mand. Han accepterede at overholde mine to krav: at bruge kondom ved analsex, og at jeg ikke ville have sperm i munden, så jeg måtte sluge det.

Til sidst ville han vide, om jeg havde brug for at benytte badeværelset, og da jeg rystede på hovedet, smilte han og sagde, at han også havde ordnet den sag på forhånd, i håbet om at jeg ville “komme på besøg”. Da han var færdig med at fastslå, om jeg vidste, hvad jeg gik ind til, og var klar til det, rykkede han hen ved siden af mig. Mit hjerte hamrede i brystet, der var en million sommerfugle i maven, og jeg turde ikke se på ham. Hans ene hånd kærtegnede min arm oppe ved skuldrene, og med den anden tog han glasset ud af min sitrende hånd og satte det over på bordet. Så fattede han blidt om min hage og drejede mit ansigt ind mod sig, så jeg blev nødt til at se på ham: “Jeg er vild efter din lækre krop, Anders, så nu er det sidste chance for at fortryde.” Som svar lænede jeg mig fremover og kyssede ham, og hans hånd gled om på min nakke, mens han trak mig ind til sig. Vi gav begge små liderlige lyde fra os, mens vores læber og tunger legede tagfat, og mine hænder begyndte at kærtegne hans skuldre.

Da han slap mig, rejste han sig op, mens han trak mig med, og så førte han mig ind i sit soveværelse. Der var som ventet en stor dobbeltseng og et sengebord, hvor kondomer, glidecreme, køkkenrulle og den slags lå klar, men mit blik blev fanget af de store spejle, som hang oppe i loftet og på den ene væg. Da han så, at jeg kiggede på dem, spurgte han, om jeg havde noget imod det, for så kunne han trække noget for. Jeg rystede på hovedet, for jeg syntes bare, det var frækt og pirrende. Han kyssede mig tilfreds, og så gik hans hænder og mund på opdagelse.

Mens han knappede min skjorte op og krængede min vest og skjorten af, lod han tungespidsen køre hen over kinden, rundt ved ørerne, ned langs halsen for så igen at tungekysse mig dybt. Jeg rystede af ophidselse, mens han kærtegnede og kyssede min nøgne overkrop, og da hans hænder fandt frem til den øverste knap i mine jeans, stønnede jeg begejstret, for min pik længtes efter at slippe fri af den stramme indespærring. Erik sukkede tilfreds, da han trak jeans, trusser og sokker af mig på en gang, og han fortalte mig, at jeg var lige så flot og dejlig, som han havde håbet. Hans hænder gled op og ned af mine ben, omsluttede min balder og strejfede min pik og nosser, så jeg var ved at gå til af lyst.

Så skubbede han mig hen til sengen, og da jeg lå på ryggen i al min spejl-udstillede nøgenhed, begyndte han at klæde sig af, mens han slugte mig med øjnene. Jeg var også utålmodig efter at se ham uden tøj, og ikke mindst pikkens størrelse, som altid er lidt kritisk i forhold til, hvad mit røvhul kan klare. Jeg åndede lettet op, da han smed bukser og underbukser og afslørede, at hans erigerede lem var noget mindre end mit eget. Men til gengæld var han fuldstændigt glatbarberet forneden, det så vildt frækt ud, og jeg rakte forventningsfuldt ud efter ham.

Han lagde sig ved siden af mig i sengen, og vi brugte lang tid på at kæle for hinanden med hænderne over hele kroppen. Han forhindrede mig i at bruge munden på hans pik, indtil han endelig trak mig ind over sig i en 69″er. Jeg var i den syvende himmel, da han tog min dunkende kæp i munden, og jeg fik lov til at anbringe min mund overalt på hans glatbarberede skridt. Jeg var dybt fascineret af muligheden for at kysse og slikke hans nosser, rundt om pikken og ned mellem balderne, så langt jeg kunne nå, uden at få hår i munden. Men jeg forsømte heller ikke at sutte pik grundigt og med stor fornøjelse. Erik kom med en del rosende og begejstrede udbrud over mit mundarbejde, men han var nu også selv ret eminent til at bringe mig på udløsningens rand, for derefter at holde en lille pause, hvor han kælede for mine balder og kløften mellem dem.

Da jeg for tredje gang måtte advare ham mod at fortsætte, hvis han ikke ville have munden fuld af sperm, skubbede han mig væk, satte sig op og greb tuben med glidecreme. Jeg troede, jeg skulle blive skør af liderlighed, da han brugte evigheder på at massere creme rundt ved anus og ind i mit røvhul, mens han ind imellem kælede for min numse, mine nosser og min pik. Til sidst tiggede jeg ham om at tage mig, men han rystede bare på hovedet og fortsatte med sine henholdende kærtegn. Da jeg igen tryglede ham om at få pik i min trængende røv, fandt han en dildo frem og sagde, at jeg kunne vælge mellem at vente på hans pik eller blive udblokket af den først.

Jeg valgte det sidste, da han lovede, at han stadig ville bolle mig selv, når han var klar til det. Så trak han et kondom ned over den kunstige pik, som var på størrelse med min egen, og jeg spredte ivrigt mine balder. I spejlene kunne jeg følge med i, hvordan han langsomt pressede den hårde stang ind i min bagerste åbning, og jeg stønnede af fornøjelse, da jeg så og mærkede, hvordan han bearbejdede min snævre tunnel ved at dreje dildoen fra side til side, mens han kørte den ud og ind i mit velsmurte røvhul. Da han lagde sig ned på ryggen og igen manøvrerede mig i position til gensidig fellatio, gik jeg villigt ind på hans ønske.

Denne gang drev han mig på ingen tid ud over kanten med sit dygtige mundarbejde på min desperate pik, og da min orgasme meldte sig, blev dildoen skubbet langt op i røven på mig. Samtidig modtog han villigt min sperm, som sprøjtede uhæmmet i det varme, sugende dyb, da jeg gispende af fryd fik udløsning i munden på ham. Til sidst ebbede den vidunderlige orgasme ud, og han puffede mig ned på sengen, hvor jeg lå og nød de små gys af nydelse, som løb gennem min krop, mens han kærtegnede mig stille og roligt.

Da han trak dildoen ud og lagde sig ind mod min ryg, gnubbede jeg mig forventningsfuldt mod ham, så hans lem blev presset ind mellem mine balder. Han tog dog ikke initiativ til at kneppe mig, og efterhånden blev jeg så desperat efter at mærke hans dejlige pik oppe i mig, at jeg spurgte, om jeg skulle ride ham. Det gør jeg ellers normalt ikke frivilligt, men jeg tænkte, at han ikke var større, end at jeg godt kunne klare det. Men han rystede igen på hovedet, og selvom jeg gjorde alt for at gøre ham lige så vild efter at bolle mig, som jeg var efter at blive røvpulet, hjalp det ikke.

Han nød tydeligt, at jeg kærtegnede ham overalt med hænder og mund, og da han stadig havde fuld rejsning, var han jo også fysisk i stand til at tage mig, så jeg kunne ikke forstå, hvad der var galt. I min desperation sprang jeg til slut ud af sengen og stod midt på gulvet og råbte, at han måtte gøre hvad som helst, bare han gav mig pik. I næste nu stod han ved siden af mig og havde bundet mine hænder på ryggen med et blødt, stofagtigt reb. Så fik jeg et smalt, sort stykke stof for øjnene, så jeg intet kunne se.

Med et fast greb om armen blev jeg ført ud af soveværelset og et andet sted hen i lejligheden. Her blev jeg puffet forover, så jeg lå med overkroppen på en slags læderbriks, og mine ben blev trukket lidt fra hinanden og bundet ud til hver side, så jeg ikke kunne samle dem. Mit hoved støttede mod en del af briksen, men når jeg drejede ansigtet ud til den ene side, var der plads til, at Erik kunne stille sig og presse sin pik mod mine læber. Det gjorde han nemlig, da jeg lå hjælpeløs og prisgivet hans hensigter, og jeg bemærkede straks, at hans pik var mere hård og opsvulmet end før.

Han blev åbenbart stærkt stimuleret af den situation, jeg var bragt i, og jeg klynkede i en blanding af skræk og vellyst, mens jeg blev kneppet i munden. Efter kort tid trak han sig væk og gik om til min røv, og endelig – endelig mærkede jeg hans pik mod min længselsfulde åbning. Jeg havde halvt om halvt ventet, at han ville tage mig uden kondom trods vores aftale, men så vidt gik han dog ikke. Til gengæld kneppede han min røv sønder og sammen i et langt, ubrudt ridt, hvor han først jog pikken brutalt op i mig og gav mig en række seje, dybe stød. Så krammede hans hænder mine balder hårdt, mens han bearbejdede mit yderste trange stykke med små, hurtige stik, og til sidst røvpulede han mig rytmisk, mens vi begge stønnede i takt, indtil jeg mærkede ham komme og hørte hans brøl, da orgasmen krævede sin ret. Da han havde trukket sig ud, lå jeg lidt og gispede efter vejret, men snart efter løste han mine arme og ben og fik mig op at stå.

Så blev jeg ført tilbage til soveværelset, og først her fjernede han bindet for mine øjne. Han smilede til mig og trak mig med ned på sengen, hvor han igen kærtegnede mig stille og roligt. Der gik ikke længe, før jeg fik rejsning, og da han kælede for mig med munden, blev jeg snart i stand til at indtage hans glatbarberede numse. Først fik jeg dog Erik til at vride sig af lyst, da jeg gav mig god tid til at præparere hans røvhul med creme og fingerkneppe ham grundigt, mens han lå sammenkrøbet foran mig og kom med salige udbrud.

Da jeg vendte ham om på ryggen og spredte hans ben, satte han sig op og tog kondomet fra mig. Med stor dygtighed og stimulerende kærtegn rullede han gummiet ned over min pik, som blev hård og strunk under hans kyndige hænder. Jeg skubbede ivrigt hans ben og balder fra hinanden, da han igen lagde sig ned på ryggen, og vi hjalp hinanden med at få målrettet mit stive lem mod hans kneppeklare åbning. Mit pikhovede gled ubesværet ind i hans villige numse, og da jeg mærkede, at min glans var indenfor det snævre stykke, tog jeg ham i fuld besiddelse i ét hug. Erik stønnede lystigt, og hans hænder var overalt på min krop, mens jeg nød at køre min pik frem og tilbage i det mørke, varme, stramme hul.

Jeg kneppede ham, så det klaskede, når mit underliv ramte hans hårløse skridt, og han greb mig hårdt om balderne og pressede mig helt i bund, da jeg nåede klimaks og fyrede skudsalver af sperm af sted i hans udborede røvhul. Jeg kollapsede udmattet og tilfreds ned over ham, og vi lå tæt sammen i lang tid, mens han aede min nakke og indimellem hviskede anerkendende ord i mit øre.

Bagefter tog jeg et brusebad i hans lækre badeværelse, som også havde et spabadekar. Jeg kunne ikke lade være med at forestille mig, hvad vi kunne lave sammen i det, og da Erik spurgte, om jeg havde lyst til at besøge ham igen, nikkede jeg ivrigt og sagde ja tak. I de efterfølgende år var jeg på besøg med nogle måneders mellemrum, og hver gang gav Erik mig stor nydelse på forskellig vis. F.eks. gav han mig massage, indtil jeg var indsmurt i olie over hele kroppen, og et par gange havde vi en skøn seance i spa”en. Jeg kunne få lov til at bolle ham i begge ender, lige så meget jeg lystede, og vi fik også hinanden til at komme med munden.

Men hvis jeg selv skulle røvpules, foregik det altid med bind for øjnene og bundet i det rum, som jeg aldrig så ellers. Ind imellem lagde han mig på ryggen og bandt mine hænder over hovedet og mine ankler til benene på briksen, som vist kunne indstilles i højden, men som regel blev jeg taget bagfra.

Efter den første gang lå det sorte stykke stof altid fremme i soveværelset, og når jeg opgav at overtale Erik og længtes nok efter at blive bollet, rakte jeg ham det eller bandt det selv for mine øjne. Nogle gange lod han mig ligge bundet et stykke tid, før han tog mig, men da han aldrig gjorde mig fortræd, blev jeg efterhånden helt tryg ved hans lille særhed og fandt faktisk også selv legen ophidsende. Men der skulle vise sig at være mere i vente.

*Smæk for skillingen*

Efter jeg havde introduceret Eriks søn til mandesex, var jeg spændt på at høre fra ham. Til min overraskelse og svage bekymring gik der et par uger, før Erik ringede til mig. Men han sagde, at han havde været på forretningsrejse, og at Jim havde været glad og tilfreds, da han hentede ham i sommerhuset, så alt var i orden.

Jeg turde ikke spørge om mere og bed også min skuffelse i mig, da Erik sagde, at han skulle ud at rejse igen og være væk i over en måned. Heldigvis spurgte han, om jeg ville besøge ham i starten af juni, og vi lavede en aftale. I mellemtiden havde jeg haft besøg af Mark og Peter, så da dagen oprandt, havde jeg stadig tydelige slagmærker hen over balderne, mens mit røvhul heldigvis var kommet sig.

Jeg ville dog ikke bryde aftalen og tog hen til Erik lige så nervøs som den allerførste gang. Hvad ville han sige til de første beviser, han havde set, på at jeg kneppede med andre mænd og ikke mindst lod dem slå mig. Ikke at Erik på noget tidspunkt havde antydet, at han forventede, at nogen af os skulle være “tro overfor hinanden”, næsten tværtimod. Men vi udvekslede aldrig oplysninger, og han levede vist efter devisen “hvad øjet ikke ser, har hjertet ikke ondt af”.

Efter jeg havde besøgt Mark og Peter i starten af året, var der gået langt tid nok, før jeg besøgte Erik, til at alle tegn var borte, og der havde ikke været andre fyre (bortset fra et enkelt visit hos Michael og Daniella), fordi Erik havde opfyldt alle mine behov for mandesex. Trods alt var jeg jo mest til piger, så kun en gang imellem fik jeg en ubændig trang til at sutte pik, blive bollet bagi og selv nyde en mands krop, hvilket jo var nemt løst ved at ringe til Erik, hvis han da ikke allerede havde kontaktet mig.

Bortset fra de bekendtskaber han allerede havde hørt om den første gang, var der således ikke nogen konkurrerende mandlig bejler til min krop, hvilket jeg tror, han havde fornemmet. Erik modtog mig med alle tegn på glæde, og han kyssede mig og sagde, at han havde savnet mig, mens hans hænder begærligt vandrede rundt på min krop. Han trak mig direkte ud i badeværelset, hvor spabadet var fyldt med velduftende vand. Så begyndt han at klæde mig af, mens han komplimenterede mig for at se godt ud. Det var nu delvist hans egen fortjeneste, for i den tid vi havde været elskere, havde jeg opbygget en stor garderobe af dyrt og lækkert modetøj, inkl. undertøj.

Når jeg havde haft modeljobs, fik jeg altid lov til at beholde tøjet, og Erik havde flere gange sendt mig hen til tøjbutikker, hvor han kendte indehaveren. Så fik jeg hjælp til at vælge noget tøj, som klædte mig, og jeg fik kun lov til at betale en brøkdel af prisen. Erik gav mig også af og til gaver i form af bodylotion, aftershave, silkeundertøj og den slags, men det blev altid gjort diskret og med finfølelse. F.eks. ved at han smurte min krop ind i noget velduftende creme og henkastet gav mig resten med hjem, eller at han gav mig noget lækkert undertøj eller tøj, “fordi han gerne ville have lov til at tage det af mig”.

Så man kan selvfølgelig sagtens påstå, at jeg blev betalt for sex, men eftersom jeg altid kom med et par flasker lækker vin i værtsgave, og jeg var mindst lige så vild med at være sammen med ham som omvendt, så betragtede jeg det mere som hans måde at hjælpe en ung, ikke særligt sofistikeret fyr til at blive en godt klædt, velplejet og attraktiv elsker. Samt endnu en måde at fortælle, at han satte stor pris på mine besøg, udover alle de dejlige ting vi gjorde ved hinanden. Denne gang fik jeg lov til at tage tøjet af ham samtidig, og det lykkedes mig at undgå at vende ryggen til ham, da vi var nøgne og satte os ned i spabadet.

Som altid havde vi begge forberedt os inden, inkl. et bad, så vi “vaskede” kun hinanden for fornøjelsens skyld med sensuelle kærtegn. Erik fik selvfølgelig med det samme øje på, at jeg var næsten glatbarberet forneden, og han brugte en del tid på at udforske mine hårløse nosser, mit ubevoksede skridt og den glatte kløft mellem mine balder, mens jeg sad foran ham med spredte ben.

Til sidst lod han sine fingre glide rundt i den tiloversblevne hårdusk ovenfor min pik og smilte anerkendende til mig: “Jeg kan godt lide din nye frisure, Anders. Du var også lækker før, da du holdt dine kønshår tætklippet, men det her er endnu mere frækt og sexet.” Jeg rødmede lidt, for han havde aldrig antydet, at han gerne ville have mig til at barbere sig, lige som han selv gjorde, og jeg havde været for blufærdig ved tanken om at stå i omklædningsrum nøgen og helt glatbarberet forneden.

Dette her var et kompromis, jeg var blevet opmærksom på, da jeg så Mark i samme mundering i starten af året, men det havde stadig krævet en del overvindelse at udføre, selvom det ved et overfladisk øjekast ikke kunne ses, at jeg kun havde hår på den øvre del af skridtet. Erik gik videre med at kæle for mig, og snart fik han mig til at sætte mig op på kanten af badekarret med et stort badehåndklæde om mig, så jeg ikke kom til at fryse.

Han satte sig mellem mine ben og gik i gang med at slikke og sutte på min pik, men hans mund fandt også vej til mine glatte nosser, som nærmest blev gumlet på, mens jeg rystede af ophidselse. Så byttede vi plads, og jeg fik endelig lov til at tage hans dejlige pik i munden og lade min tunge arbejde sig op og ned af det hårde skaft, mens jeg kildede den sensitive zone ved hans anus med en våd finger. Inden længe var vi begge to vildt liderlige, og jeg protesterede ikke, da Erik foreslog, at vi tørrede os og fortsatte inde i hans soveværelse. Det var lykkedes mig at glemme alt om de afslørende striber på mine balder, men efter vi havde givet hinanden gensidig fellatio, satte Erik sig op og tog glidecremen.

Da han vendte mig om på maven og skulle til at sprede mine balder, sad han pludselig helt stille, og jeg blev skiftevis varm og kold, da jeg igen kom i tanke om mærkerne efter Peters straffende spanskrør. Jeg mærkede Eriks fingre følge de smalle, stadigt alt for tydelig striber på min ene balde, hen over kløften og videre på den anden side, og jeg kom til at ryste over hele kroppen.

Hans stemme lød helt rolig, da han spurgte: “Har du taget imod dem her ganske frivilligt?” Jeg turde ikke se på ham, da jeg hviskede “ja”, og da han ikke sagde noget, begyndte jeg tøvende og stammende at fortælle om de to gange trekant med Mark og Peter og deres lille leg med en afmålt omgang straf, som jeg til min store overraskelse havde fundet meget frækt og fascinerende.

Mens jeg fortalte, blev hans fingre ved med at kærtegne min numse, men gjorde ikke tegn til at gøre mit bagerste hul klar til at modtage hans pik. Da jeg tav, sagde han stadig ikke noget og hans hænder forlod min krop. Til sidst vendte jeg mig om og så op på ham med tårer i øjnene: “Erik, er du vred på mig?” Han rystede på hovedet, men hans ansigtsudtryk var helt neutralt, og jeg skævede ned mellem hans ben for at se, hvad han virkelig følte.

Til min store lettelse stod hans pik stor og opsvulmet op langs hans mave, og den blottede, fugtige glans signalerede tydeligt, at han havde fundet min fortælling ganske ophidsende. Jeg så op på hans ansigt igen, hvor et svagt smil og et listigt glimt i hans øjne viste, at han selvfølgelig havde lagt mærke til mit bekymrede check af hans tilstand.

Mens han så på mig og nu lod sit begær skinne tydeligt igennem, blev jeg langsomt mere og mere varm i kinderne, og jeg forbandede for gud ved hvilken gang min ulyksalige tendens til at rødme i seksuelt højspændte situationer. Jeg vidste jo godt, hvad han gerne ville, og Erik vidste, at jeg vidste det. Selvom han i mere end et år kun havde kneppet mig i røven, når jeg lå bundet og hjælpeløs, havde han aldrig sagt eller antydet, hvorvidt han ønskede udvide den lille leg med andre former for tvang.

Men nu hvor jeg havde indrømmet, at jeg fandt det ophidsende at blive ydmyget med et par slag bagi, og at jeg godt kunne lide at blive taget af to mænd samtidig, var der ingen tvivl om, at han havde til hensigt at forøge vores repertoire. Spørgsmålet var bare, hvor langt jeg havde lyst til at gå. Langsomt rakte Erik ud efter mig, og jeg kunne ikke undertrykke en svag klynken, da hans hånd med et fast greb om min nakke pressede mig ned mod hans skød.

Jeg åbnede ydmygt munden og omsluttede hans pikhoved, som smagte svagt salt af presperm. Mens jeg lå på knæ og brugte min tunge og læber til at give ham nydelse, begyndte han at stille krav: “For fremtiden skal du tage min sperm i munden. Du behøver ikke sluge den, men hvis du tager hovedet væk efter de første par sprøjt, som du plejer, så betyder det, at du accepterer at få et slag med ridepisken.

Går du ind på det, Anders ?” Jeg slap hans pik for at gispe: “Ja, jeg gør.” Han flyttede sig om til min røv, og jeg gyste, da en stor, kold klat glidecreme ramte min anus. Erik præparerede mit hul med sin sædvanlige grundighed: “Når jeg siger, at jeg vil kneppe dig, skal du følge med uden protester. Hvis du gør modstand eller nægter, så koster det også et slag.

Har du forstået ?” Jeg sagde OK og kunne ikke lade være med at beundre hans list, for jeg havde jo aldrig før sagt nej. Så nu havde han givet mig mulighed for at optjene en straf, hvis jeg gjorde, som jeg plejede, og hvis jeg ændrede opførsel med vilje. Han hev mig op på knæ og kyssede mig heftigt, hvorefter han trak mig ind i sin favn og hviskede i mit øre: “Du skal være barberet forneden lige som i dag, når du kommer på besøg. Hvis du ikke har fået det ordnet, så giver jeg dig et rap bagi og sørger for barberingen.” Jeg gyste af fryd ved hans ord, for det var besværligt at barbere sig selv.

Tanken om, at han gjorde det for mig, og at jeg i tilgift ville få det, jeg længtes efter, var yderst ophidsende. Jeg hviskede “mere” i Eriks øre, og han lo og gav mig et begejstret kram. Så skubbede han mig ned på sengen og lagde sig oven på mig. Vores erigerede pikke lå ved siden af hinanden mellem os, og han gned sit underliv mod mit, så vi begge kom til at stønne over den gensidige pikmassage. Erik rejste sig op på armene og så ned på mig: “Jeg kender et par mænd, som meget gerne vil møde dig, Anders.

Det bliver nu ikke lige med det samme, for jeg vil have dig for mig selv lidt længere, specielt nu. Og til august tager du jo på studieophold i udlandet.” Jeg nikkede, det havde været planlagt længe. “Så hvis du plager om at blive bollet af andre end mig, så ved du, hvad straffen er,” fortsatte Erik, “lige indtil jeg selv foreslår det, for så udløser det selvfølgelig en straf at sige nej.” Jeg nikkede ivrigt og så forventningsfuldt på ham. Han rystede smilende på hovedet: “Du er da vist umættelig, din lille, frække satan. Men du får ikke mere i denne omgang.

” Han rullede ned på ryggen og bad mig vende mig rundt, så vi kunne give hinanden udløsning med munden. Jeg gik straks et skridt videre med legen og klynkede: “Nej, jeg vil ikke…” Erik sprang op og udbrød: “Hvad fanden – vil du hellere kneppes bagi med det samme?” Han greb det sorte stofstykke og bandt det om mine øjne, mens jeg gentog: “Nej, nej, jeg vil ikke…” Da han trak mig op at stå og ud af soveværelset, strittede jeg imod, og jeg kunne høre på hans åndedræt, at han blev mere og mere ophidset og liderlig af min opførsel – eller måske rettere af tanken om konsekvenserne.

Vi var knapt kommet ind i hans hemmelige rum, før han langede mig et slag i røven. Åbenbart havde han den omtalte ridepisk liggende fremme, klar til brug. Mens jeg vred mig lidt af smerte efter slaget, mærkede jeg pisken kærtegne mig mellem benene, hvilket var yderst pirrende. Den aede min pik, kildede mig på nosserne, gled op mellem mine balder og rundt på min lænd og numse.

Hele tiden forventede jeg pludselig at høre den svirpe gennem luften, og den ulidelige venten på et slag, der aldrig kom, var ved at drive mig til vanvid. Erik trak mig over til den sædvanlig briks, men denne gang bandt han mig fast ved at tøjre mine arme med stofrebet løbende under briksen, så jeg kun havde hoved, arme og det halve af overkroppen liggende på briksen. Min underkrop var fri helt op forbi navlen, hvilket også betød, at min pik ikke var klemt inde.

Så snart jeg var bundet fast med røven stukket bagud, kom det frygtede svirp og den brændende smerte, da pisken igen landede på mine ubeskyttede balder. “Har du tænkt dig at opføre dig pænt nu?” Erik stod tæt op ad mig, og hans frie hånd gled ind mellem mine ben og masserede min lystne kæp. Jeg vred mig modvilligt og tiggede ham om at lade mig slippe, hvilket selvfølgelig havde den stik modsatte virkning. Han slap mig et øjeblik, men kort efter skilte hans hænder mine balder, og jeg mærkede hans kondomklædte pik mod min længselsfulde åbning.

Jeg troede, han ville tage mig hårdt og brutalt, men i stedet trængte han blidt og forsigtigt ind i min snævre tunnel. Hans hårde kæp gled ganske langsomt længere og længere ind, mens jeg nu tryglede ham om at bolle mig. Jeg stønnede, at jeg ikke kunne vente med at få pik, og til sidst snøftede jeg bare desperat ned i briksen, da han endelig havde begravet hver en centimeter af sin dejlige pik i min røv og nu kørte sine tommelfingre hårdt hen over de ophovnede, ømme striber på mine stakkels balder.

Han stod længe og nød situationen,* *men pludselig sagde han: “Hvor mange smæk har du fortjent? Er du blevet straffet nok i dag? Lyv nu ikke for mig, så vanker der mere.” Jeg mumlede grådkvalt, at jeg stadig havde et slag til gode for at stritte imod. Han aede mig blidt hen over ryggen: “Det var godt, nu skal du få din belønning.” Så greb han mig om hofterne og kneppede mig rytmisk og skønt, indtil han pludselig trak sig ud. Hans nøgne pik lagde sig mellem mine forslåede balder, som blev presset hårdt sammen om den eksplosionsklare stang. Efter ganske få stød mærkede jeg hans sperm sprøjte ud over min lænd og min røv, hvilket han aldrig havde gjort før.

Da han havde tømt sig helt ud, gik han væk fra mig. Mens jeg stod og gyste over fornemmelsen af klæbrig sæd, der løb ned over min ryg og bagdel og sivede ned gennem kløften mellem balderne, ramte en flad, hård ting lige midt på min røv med et ordentligt klask. Jeg skreg af chok og smerte, da slaget fik sædklatterne til at strinte ud til alle sider, og et større område omkring de to første striber var nu varmt, sviende og formentligt ildrødt. Nu løsnede Erik mig og førte mig ud i badeværelset. Her tog han bindet fra mine øjne og fik mig til at stige op i spabadet med det stadigt varme vand.

Han vaskede omsorgsfuldt min numse, min ryg og mine ben, mens jeg gav mig lidt, da hans berøring, sæben og vandet fik det til at svie på min ømme bagdel. Da han havde tørret os, førte han mig tilbage i soveværelset. Vi lagde os på sengen, og han holdt om mig og nussede mig kærligt overalt: “Var jeg for hård ved dig, Anders? Det var helt fantastisk for mig, men hvis du fortryder, så kan vi godt lade det være en éngangsforestilling.” Jeg kyssede ham og fortalte, at jeg havde nydt hvert et øjeblik.

Eftersom jeg stadig havde en stiv og totalt desperat pik, så kunne han jo godt regne ud, at jeg mente, hvad jeg sagde. Han smilede lykkeligt til mig, og hans mund arbejdede sig med kys og slik ned til mit dunkende lem, som efter ganske kort tid eksploderede i hans varme, våde hule, mens jeg næsten hulkede af lettelse over endelig at få udløsning for min sammensparede ophidselse. Han blev ved med at kæle for mig med munden, og selvom jeg normalt havde behov for en pause, fik jeg denne gang fuld rejsning igen næsten med det samme. Så bollede jeg ham bagi både forfra og bagfra, og til sidst gik han med til at ride mig med sit dejlige røvhul.

Han fik tårer i øjnene af smerte, da jeg havde fået mit pikhovede mast indenfor, og han langsomt sank ned over det fuldstændigt hårde og strunke skaft. Trods kondomet nød jeg hvert et sekund af den intense men kortvarige massage af mit liderlige lem. Da han ikke længere kunne holde til at køre røven op og ned over min umættelige pik, fik jeg ham til at stå på alle fire med numsen ude ved sengekanten. Så gjorde jeg gengæld for hans finale ved at køre mit nøgne lem af mellem hans balder og mine fingre, indtil jeg kom ud over ham, mens han gav udtryk for, hvor meget han nød min opførsel.

Denne gang var det mig, der vaskede ham af i badekarret, og så tog vi begge et hurtigt brusebad, for vi var svedige og klæbrige over det hele efter denne uventede fornyelse af vores elskovsrepetoire. Jeg nåede at besøge ham to gange mere, før jeg tog på et halvt års studieophold i udlandet. Det var dog kun den sidste gang, at jeg fik “enden på komedie”, så jeg måtte rejse af sted med en røv, der var totalt mørbanket både udvendigt og indvendigt. Erik var nemlig snu nok til at straffe mig ved IKKE at give mig pisk, når jeg havde sat næsen op efter det.

Så selvom jeg på alle måder forsøgte at provokere ham den første gang, var han til min store frustration helt upåvirket – for derefter at binde mig og give mig smæk, så snart jeg kom inden for døren måneden efter. Ikke at han slog mig specielt hårdt eller mange gange, men hvert slag blev tildelt mest muligt uventet og effektfuldt, skiftevis med at han kneppede mig i røven både forfra og bagfra, så mine ømme balder blev gnubbet mod læderbriksen eller krammet hårdhændet. Imens græd jeg ynkeligt og bad om forladelse og nød i det hele taget min rolle som ydmyg slave.

Bagefter inde i soveværelset var Erik som altid blid og kærlig, og jeg fik lov til at bestemme og få opfyldt alle mine ønsker, uanset hvor jeg gerne ville anbringe min pik. Det ville blive svært at undvære ham i seks måneder, specielt da han sagde farvel med et løfte om, at jeg næste gang ville få lov til at møde en af hans venner.


Efter Daniella og Michael havde fået mig på højkant igen, var min lyst til sex genskabt. Jeg var ikke klar til at gå på pigejagt endnu, men der var jo også andre muligheder. Den første, jeg overvejede, var selvfølgelig Erik, som jeg ikke havde haft kontakt til i flere år. Jeg var dog lidt i tvivl om, hvordan jeg skulle genoptage vores forbindelse – og om det overhovedet var muligt. Jeg lagde ud med at sætte mig på lur på en café overfor hans lejlighed for at se, om han havde fået en fast kæreste, og måske også for at finde ud af, om jeg stadig var tiltrukket af ham.

Jeg var heldig med mit forehavende, for allerede efter nogle få timer så jeg ham komme ud af døren til opgangen. Han var alene, og han så nøjagtigt lige så godt ud som før. Hans hår var blevet mere gråt, men det klædte ham faktisk, måske fordi han var ret solbrændt. Helt spontant og før jeg nåede at tænke mig om, havde jeg rejst mig og var gået ud af caféen og over gaden.

Erik var standset op, fordi han havde fået et opkald på sin mobiltelefon, og lige da han var færdig med samtalen og proppede mobilen i lommen, standsede jeg foran ham. Da han så op og fik øje på mig, løb der en række umiskendelige udtryk over hans ansigt. Først et mikrosekund af ’blankness’, så genkendelse fulgt af lige blanding overraskelse og chok, dernæst undren og en let bekymret panderynken, fulgt af spirende forhåbning og utilsløret begær.

Den sidste reaktion var meget velkommen og fik et smil frem på mine læber, men hans ansigtsudtryk blev pludselig tillukket, og begæret blev afløst af noget i hans øjne, som jeg kunne genkende fra mig selv. Det var kun et kort glimt, som han hurtigt skjulte ved at slå blikket ned. Da han så op igen, havde han fået kontrol over sig selv, og hans ansigt havde det velkendte selvsikre udtryk med den let ironiske distance til omverdenen. Havde jeg taget fejl? – nej der havde været smerte i hans blik, jeg ville aldrig have lagt mærke til det før, men i denne tid var jeg følsom overfor andre med hjertesorger.

Han sendte mig sit charmerende smil, og jeg mærkede et sug i maven – jo Erik vækkede nøjagtigt de samme lyster i mig, som da jeg mødte ham for næsten otte år siden. ”Anders,” hans stemme havde en helt særlig klang, der sendte en rislen ned langs min rygrad, ”det er længe siden.” Jeg nikkede stumt, og han trådte et skridt nærmere: ”Har du været syg, du ser lidt bleg og tynd ud?” Jeg rystede på hovedet og bed mig i læben, og Erik kendte mig godt nok til at vide, at der var noget alvorligt galt. Han sagde, at han var på vej hen for at købe lidt ind og spurgte, om jeg havde lyst til at spise frokost sammen med ham. Jeg sagde ja tak, og vi fulgtes ad hen til den nærmeste Irma, hvor Erik købte en del forskelligt mad.

Vi snakkede ikke om noget, der var en masse lørdagshandlende i butikken, det var en lettelse, da vi var færdige og forlod stedet med fyldte indkøbsposer i begge hænder. Vi gik hjem til Erik og hjalp hinanden med at lave en lækker frokost, som vi spiste i hans store, lyse køkken. Erik holdt en munter og uforpligtende samtale kørende, jeg hørte lidt om Jims meritter og om hans lillesøster, som jeg aldrig havde mødt. Da vi var færdige med at spise, lænede Erik sig tilbage i stolen og så opfordrende på mig.

Jeg fortalte så om Anna og spritbilisten, og da han var færdig med at trøste mig, og jeg var færdig med at græde, fortalte jeg lidt om Michael og Daniellas ’terapi’. ”Så nu prøver jeg at få mig selv på benene igen på forskellig vis.” Erik var formodentlig helt klar over, hvad jeg mente, men han foldede armene over brystet og så på mig med løftede øjenbryn: ”Og hvor kommer jeg så ind i billedet?” Jeg rødmede, men besluttede at være ærlig: ”Nogle gange er det lettere at være sammen med nogen, som ikke kender Anna.

Og det er nemmere at genoptage mit single liv ved opsøge sex med mænd, fordi det ikke minder mig om hende.” Eriks ansigt var uudgrundeligt, jeg var ved at fortryde, at jeg havde opsøgt ham, det her gik slet ikke som håbet. ”Hvis – hvis du ikke er interesseret, så er det helt OK, det – det er jo længe siden, som du sagde….” Jeg var i vildrede, på den ene side kunne jeg fornemme den gensidige seksuelle tiltrækning, den samme gnist som før, på den anden side var min tidligere elskers attitude afvisende.

Han sukkede, så lænede han sig frem og lagde sin hånd på mit lår under bordet, nøjagtig som dengang han havde givet mig et frækt tilbud i caféen. Jeg kunne ikke lade være med at se forhåbningsfuldt på ham, hans berøring sendte små trækninger gennem mit underliv. ”Anders, jeg vil altid have lyst til dig, og jeg ville gerne hjælpe dig, men ..” Han gik i stå; da jeg forsigtigt spurgte, om han havde en kæreste, eller om der var en anden grund til, at vi ikke kunne være sammen, rystede han på hovedet.

Jeg trak resigneret på skuldrene og sagde, at jeg ikke havde ret til at bede ham om noget, hverken en forklaring eller sex, men hvis han skiftede mening, var han velkommen til at kontakte mig. Vi rejste os begge to op, på en eller anden måde kom vi til at stå tæt på hinanden. Jeg kunne mærke varmen fra Eriks krop, hans duft gjorde mig blød i knæene, det kløede i mine fingre efter at røre hans hud. Jeg længtes efter at glide ind i hans favn og kysse hans sensuelle mund.

Jeg gætter på, at jeg signalerede min trang til ham ganske tydeligt, med både mit kropssprog og mit bedende blik. Et kort øjeblik troede jeg, at han ville vende sig væk, så gav han en lille, desperat lyd fra sig og rakte ud efter mig. Hans ene arm lagde sig om livet på mig, med den anden hånd tog han et fast greb om min nakke. Jeg gjorde ingen modstand, da han trak mig ind til sig og kyssede mig heftigt.

Han pressede sit underliv mod mit, hans tunge fandt ind i min mund, hans hænder var overalt på bagsiden af min krop. De gled ind under min T-shirt, som snart efter blev trukket af, så han kunne komme til at kysse og kæle for min overkrop. Hans tunge nulrede mine brystvorter, som blev stive af fryd, og jeg stønnede svagt. Så førte han mig ind i sit soveværelse, trak resten af mit tøj af, skubbede mig omkuld på sengen og smed selv tøjet.

Hans dejlige pik stod lige ud i luften, med blottet og glinsende hoved, som altid var han helt glatbarberet. Jeg forsøgte at sige, at jeg ikke havde gjort mig klar til hverken oral- eller analsex (selvom jeg heldigvis havde været på toilettet, lige før vi spiste), men det ignorerede han totalt. Jeg blev beordret op på alle fire, da jeg adlød, stillede han sig ved kanten af sengen og fik mig hen i position foran sig. Han smurte glidecreme ind i mit røvhul, trak et kondom på, og så trængte han brutalt op i mig, mens jeg gispede af smerte og liderlighed.

Han tog mig med hårde, dybe stød, i løbet af meget kort tid kom han oppe i min røv, mens han udstødte små skrig af nydelse. Erik trak sig ud og forsvandt uden et ord ud på badeværelset, jeg faldt sammen på sengen, noget chokeret men også lykkelig over hans pludselig holdningsændring og erobring af min uforberedte bagdel. Da han kom ind igen, satte jeg mig langsomt op og sendte ham et spørgende blik. Åbenbart havde Erik stadig ikke tænkt sig at forklare noget, for han greb et nyt kondom og rakte ud efter min pik.

Den stod selvfølgelig opsvulmet og dunkende op ad min mave, jeg lukkede øjnene og lod hans erfarne hænder kærtegne den og rulle kondomet på. Da jeg så på ham igen, havde han lagt sig på ryggen med spredte ben og var i fuld gang med at præparere sin bagerste åbning med glidecreme. Jeg åbnede munden for at sige noget, men Erik gav mig et blik, som var både bydende og bønfaldende: ”Kom her, Anders, jeg vil have dig op i mig!” Automatisk adlød jeg min modne elsker, som jeg så ofte havde gjort i gamle dage, jeg kunne ikke tænke på andet end at røvpule hans stramme hul.

Erik hjalp mig med at få pikken i stilling mellem sine balder, jeg pressede på, og han åbnede sig villigt, så mit lystne lem kunne fylde ham ud. Der var ingen tvivl om, at det gjorde ondt på ham, da jeg borede min pik dybt ind i hans røv, men han stønnede bare ’ja, åh ja’ og klamrede sig til mig, da jeg lagde mig ned over ham. Vi kyssede og kærtegnede hinanden, mens vi begge nød de små trækninger i hans numsehul omkring min kæp. Efter et stykke tid løftede jeg mig op på begge arme og begyndte at kneppe ham med lange, rytmiske tag.

Det føltes helt fantastisk, især når jeg af og til trak mig helt ud for så at trænge ind i hans røv igen Min tidligere elsker var fuldstændig desperat efter at blive bollet af mig, han vred sig liderligt, stemte sin krop op mod min, spredte sine ben mest muligt og trak knæene op mod skuldrene, så hans lysebrune roset var fuldt tilgængelig. Hver gang jeg holdt pause, tiggede han om mere, og han gav små klynk i protest, når jeg trak mig ud. For så at stønne begejstret, når jeg tvang mig tilbage gennem lukkemusklen og igen indtog hans varme hule.

Han så taknemmeligt op på mig, mens jeg til sidst hamrede pikken op i ham med stadigt stigende hast, indtil jeg eksploderede i en kæmpe orgasme og fyldte kondomet til bristepunktet. Denne gang gik vi begge ud på badeværelset og tog et langt bad sammen. Det var dejligt at genopdage hinandens kroppe, mens vi smurte sæbe rundt alle vegne og kælede intimt og afslappet. Vi fik også talt om, hvorvidt det var sikkert at være sammen uden kondom, det viste sig, at vi begge kunne klare frisag mht. risikoadfærd og diverse tests for kønssygdomme.

Men som Erik muntert sagde, rent bortset fra den hygiejniske nødvendighed så havde det nu ikke været nogen skade til, at han tog mig med ’regnfrakke’, ellers var det gået alt for hurtigt. Hvortil jeg ikke kunne lade være med at svare, at hans ophold i min røv så sandelig havde varet alt for kort, selv med kondom. Da Erik spurgte, om jeg ville barberes, nikkede jeg begejstret, for jeg tog det som tegn på, at dette ikke ville blive et engangstilfælde, men at han gerne ville have besøg af mig igen. Som før i tiden var det ganske erotisk at underkaste mig hans erfarne og sikre hænder, som sørgede for, at jeg blev helt glat bortset fra de lyse krøller ovenfor pikken.

Bagefter insisterede han på, at vi skulle skylles og vaskes bagi, hans argument om, at vi snart ville få lyst til hinanden igen, var svært at modsige, eftersom jeg allerede var godt i gang med at få rejsning på ny. Da han var færdig med at massere sæbe rundt i mit stadigt piktrængende hul, fejrede han mit rejsegilde med at bøje sig forover og tage mig i munden, mens han fingerkneppede mig bagi.

Han gjorde det blidt og forsigtigt, men jeg måtte alligevel bede ham om at stoppe ret hurtigt, da jeg var lidt øm både det ene og det andet sted efter vores heftige sex kort forinden. Erik skyllede mig af over det hele og kærtegnede mig, mens han gav udtryk for, at jeg var blevet lækker og lige til at spise. Jeg kunne ikke lade være med at se på ham med et påtaget bekymret udtryk, mens jeg spurgte, om prisen for at besøge ham ubarberet var den samme som før i tiden.

Nu var det Eriks tur til at hejse flaget, da det gik op for ham, at jeg også gerne ville genoptage vores lille leg med straf og underkastelse. Jeg lod straks min hånd tage en tur op ad flagstangen, mens jeg nulrede hans nosser med den anden hånd. Erik ruskede mig let i nakken og annoncerede, at jeg havde fortjent smæk for at møde uforberedt op på både den ene og anden måde. Mine forsøg på at undskylde mig med, at jeg slet ikke havde regnet med, at jeg turde kontakte ham allerede første gang, jeg så ham igen, blev mødt med en streng hovedrysten, som fik det til at gyse dejligt i mig. Da vi var blevet skyllet og tørret, lagde vi os ind i sengen igen. Jeg puttede mig ind til Erik, det var trygt og godt igen at ligge i hans arme.

Han holdt om mig bagfra, kyssede min nakke, aede mit hår og min krop. Jeg fortalte ham, at jeg var meget taknemmelig og spurgte så, hvorfor han havde skiftet mening. Efter nogen tøven gik han til bekendelse: ”Anders, for 5 år siden var jeg forelsket i dig, det tog mig en del tid at komme over det. Jeg er bekymret for, om det vil ske igen. Så jeg tænkte, at det var nemmere ikke at indlede et nyt forhold til dig. Men – tja, jeg kunne ikke stå for fristelsen. Jeg måtte bare ha’ din krop, elske med dig igen.” Jeg turde ikke dreje hovedet og se på ham, jeg var dybt rystet og måtte synke et par gange, før jeg fik fremstammet: ”Det – det vidste jeg ikke, hvorfor sagde du aldrig…” Erik afbrød mig: ”For fanden Anders, jeg var ikke den eneste, som havde det sådan, men jeg er smartere end stakkels Chris og ældre og mere erfaren end Allan, og frem for alt kendte jeg dig bedre end dem.

Tænk dig om, hvad var der sket, hvis jeg havde sagt det?! Du var jo ikke forelsket i mig, vel?!” Jeg tog en dyb indånding og forsøgte at få styr på mine tanker, Eriks ord havde kastet mig ud i kaos. Havde Allan været forelsket i mig? Hvordan vidste Erik det? Hvorfor havde han ondt af Chris, det var da mig, det var gået værst ud over! Hvordan kunne han holde sine følelser hemmelige? Til sidst måtte jeg bare give udtryk for min forvirring, men efter nogle få, usammenhængende sætninger lukkede Erik munden på mig: ”Hør nu her, dit lille fjols, hvis jeg havde sagt noget om det, så havde det ødelagt vores forhold, du var løbet skrækslagen bort.

Prøv lige at tænke på, hvordan det gik, da Chris forsøgte at få eneret på dig. Han var ’broken hearted’ og ude af sig selv, da han tog tilbage til USA kort efter jeres opgør – og selvom han fortjente en hård straf for sit overfald på dig, så havde jeg faktisk ondt af ham dengang. Hvad Allan angår, så betroede han sig til Jim, som fortalte det til mig under jeres lille harems fotojob.” Erik lo pludselig, en lidt bitter og ironisk latter. ”Jeg fik ret hurtigt overbevist Allan om det håbløse i at efterstræbe dig, at han ligesom mig skulle acceptere tingenes tilstand og nyde dit selskab, så længe det varede. Og da du forlod os til fordel for din pigekæreste, trøstede vi hinanden efter bedste evne. Det havde jeg stor fornøjelse af, han er virkelig en sød og lækker fyr.

Men jeg tror nu også, at han nød det.” Nu vendte jeg mig om og stirrede på Erik, han smilede sarkastisk og satte prikken over i’et: ”Der er andre måder at miste den, man holder af, end det du har oplevet, Anders. Men vi har åbenbart valgt den samme metode til at komme videre.” Tårerne steg op i mine øjne, både på hans og egne vegne, jeg lod mig falde tilbage på ryggen, og Erik lænede sig ind over mig. Han kyssede min mund, mine kinder, mine lukkede øjne, hans hænder og læber kærtegnede mig blidt på ansigt, hals og skuldre. Langsomt udvidede han sin aktionsradius til resten af min krop, men vendte flere gange tilbage for at kysse min mund og hviske i mit øre: ”Glem nu bare det, jeg fortalte.

Det er fortid nu.” Han slikkede og nulrede mine brystvorter, til de strittede, så sugede og nappede han i dem, hårdt, jeg jamrede let af smerte. Hans kys var krævende, og han bed mig i øreflippen. ”Fokusér på, hvad jeg vil have nu … hvad du har lyst til.” Erik satte sig op og tog glidecremen, hans ene hånd spredte mine balder, og han afsatte creme ved min anus.

Hans fingre pressede sig ind gennem min åbning, med den anden hånd samlede han mine håndled over mit hoved og holdt mig fast: ”Du vil have noget stort og hårdt op i røven, mens jeg sutter din pik, ikke sandt?” Jeg vred mig lidt og klynkede ’nej, nej, jeg vil ikke’, vi vidste begge to, at jeg lagde op til en ordentlig røvfuld. Min elsker slap mig, fandt en stor dildo frem og satte et kondom på, så måtte jeg sprede ben og blotte mig, så han kunne presse den op i mit bagerste hul. Mine håndled blev bundet sammen over mit hoved, og så lagde Erik sig ind over mig til gensidig fellatio.

Det var svært at holde hans pik i min mund, når jeg ikke kunne bruge hænderne, men jeg slikkede ivrigt alle vegne, jeg kunne nå i hans hårløse skridt. På et tidspunkt lagde Erik sig på knæ ved siden af mig og bearbejdede mit skaft med hånden, mens han suttede blidt på mit pikhoved. Han nulrede mine kugler, masserede mit mellemkød med faste strøg og kneppede mit røvhul med dildoen, til jeg stønnede højt. Alt i alt var det bare så dejligt og uimodståeligt, at jeg eksploderede i munden på ham i en voldsom udløsning, som fik det til at sortne for mine øjne.

Erik slugte hver en dråbe og slikkede mig helt ren for sæd, så fjernede han forsigtigt dildoen, jeg var blevet en del mere øm end før. Desuden rystede jeg let over hele kroppen ved tanken om, at ydersiden af min bagdel snart ville smerte lige så meget som indersiden. Som forventet fandt Erik det sorte tøjstykke frem og bandt det for mine øjne. Han hev mig op at stå og pressede sin pik ind mellem mine balder, mens han hviskede i mit øre, at han ville bolle min søde, lille røv, til jeg bad om nåde. Jeg gjorde lidt modstand og protesterede på skrømt, Eriks vejrtrækning i mit øre viste tydeligt, hvor ophidset han blev af vores sexleg.

Han trak af med mig, snart lå jeg hen over den velkendte briks og rystede af skrækblandet fryd, mens jeg ventede på min straf. Min elsker kærtegnede min ryg og min røv med en pisk, som bestod af flere små, tynde læderstrimler, den type havde jeg aldrig prøvet før. Det første slag ramte mig som et lyn fra en klar himmel, det lykkedes mig at holde mit smerteudbrud tilbage, men da pisken atter hudflettede min bare numse, måtte jeg overgive mig.

Erik slog mig igen, hele mit bagparti brændte og sved, dette var langt værre end den ridepisk, han plejede at bruge! Eller også var jeg bare blevet uvant med at få smæk, mens jeg lå bundet og hjælpeløs. Jeg skreg, hulkede og bad om forladelse, samtidig med at min røv og det øverste af mine lår blev oversået med små, tynde slagmærker. Da Erik smed pisken og krammede mine balder hårdt, kunne jeg ikke sanse andet end smerten i min røv.

Men som jeg havde sagt til Michael ’hellere ondt i røven end i hjertet’, så både min elsker og jeg fik opfyldt vores behov, da han åbnede mig og trængte ind i mit bagerste hul. Jeg kunne ikke få nok af at mærke hans underliv klaske mod mine ømme balder og lår, mens han stødte hårdt op i mig.

Jeg brændte af smerte både udvendigt og indvendigt, da han endelig kom med et brøl og pressede sig dybt op i min røv, mens han fyldte mig med sæd. Når vi var sammen, kunne jeg ikke tænke på andet end den nydelse og smerte, Erik gav mig, den magt han havde over min krop, hvor skønt det var at give mig hen til ham.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg overnattede hos ham, og det blev starten på et lige så langt og lidenskabeligt forhold som vores første tid sammen. Erik forbød mig at tale om det, han havde afsløret, bortset fra at han fortalte mig en noget chokerende historie om Chris. Min modne elsker insisterede på, at han ville afbryde forbindelsen, hvis han mente, at han var ved at falde for mig igen.

Indtil da skulle jeg ikke bekymre mig om den sag, og eftersom han absolut ikke virkede, som om han var forelsket i mig, var det nemt at tage ham på ordet og bare nyde vores dejlige sex. Men senere hen kunne jeg alligevel ikke lade være med at spekulere over, hvad han føler for mig.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Bombersen

    11/10/2015 kl 17:39

    God fortælling, er der flere fortællinger af denne forfatter.

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *