Børnene i mit liv 4

Jeg besluttede mig for at give ham en ordentlig morgensutter og nærmest kastede mig over den stive drengepik ..

advarsel
Forfatter: RasmusP

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Nogen tid efter min oplevelse med min lille elskerinde Anna på stranden kom et vennepar på besøg hos mig til en hurtig kop eftermiddagskaffe, og med sig havde de Lasse, deres 11 årige søn som jeg har kendt lige siden han blev født. De ville høre om han måtte overnatte hos mig et par dage her i weekenden da de skulle på en firmatur og ikke kunne have ham med og han var ikke tryg ved at være alene hjemme og han havde selv foreslået mig. Det så jeg absolut ingen problemer i og fik lige en snak med ham om hvad han spiste og ikke spiste så jeg kunne få købt ind til weekenden.

Vi har altid haft et godt forhold til hinanden, har kunnet lege og pjatte om alt muligt og jeg passede ham tit da han var helt lille og har derfor tit drillet ham med at han altid fik ståpik når jeg skiftede ble på ham, så vores fælles sprog har tit været under bæltestedet når vi kun var os to, og har også altid kunne snakke om de svære ting og om følelser.

Den første aften da vi skulle i seng var et kæmpe tordenvejr under opsejling. Jeg havde redt op til ham i gæsteværelset men han spurgte om han ikke godt måtte lægge sig ind til mig indtil tordenvejret var ovre for han var skide ræd for tordenvejr, og selvfølgelig måtte han det, det var altid rart med en sove kammerat, og så kunne vi ligge og snakke, måske om de frække ting.

Vi har før sovet sammen så det er naturligt for os, også at jeg altid sover nøgen, hader tøj der strammer når jeg skal falde i søvn.

Vi klædte os af sammen og krøb under dynen.

Rasmus, har du barberet hårene af din pik, jeg så du ikke havde nogen. Ja det har jeg, jeg barberer den hver dag lige som jeg barberer mig i ansigtet, jeg hader hår på pikken.

Det er lidt sjovt siger han, jeg går og venter på at jeg sådan rigtigt skal få hår på min og du barberer dine af. Jeg skulle lige til at svare ham da der kom et voldsomt lysglimt på himlen der oplyste hele soveværelset, efterfulgt af et øresønderrivende brag der var så voldsomt at huset rystede lidt. Han fik et chok og helt reflektorisk kryb han helt tæt ind til mig.

Jeg lagde min ene arm beroligende omkring og sagde, bare rolig bassemand, jeg passer jo på dig, ja sagde han alt imens hans krop rystede. Det føltes faktisk utroligt dejligt at ligge der, tæt sammen med ham og mærke hans krop og armen omkring hans krop, så jeg blev liggende. Tror også at han syntes om det, for han blev også liggende. Vi lå sådan ansigt mod ansigt og jeg kiggede på ham i det svage lys i soveværelset da jeg sagde at jeg syntes det var dejligt at ligge sådan, han nikkede og jeg gav ham et lille venskabeligt kys.

Lidt efter siger han at det var dejligt at blive kysset, også selv om det var af en mand, og mor og far kyssede ham aldrig. Det er da en skam siger jeg, det er vildt dejligt at kysse, jeg elsker det, jeg elsker at kysse og blive kysset, skal vi prøve at gøre det sådan rigtigt siger jeg. Han kigger på mig og nikker og vores læber mødes og længe ligge vi og snaver og jeg fik ham lært at bruge tungen, det var så vildt dejligt og jeg blev vildt stiv.

Jeg pressede mig lidt imod ham så han kunne mærke min stive pik, og jeg kunne også mærke han var stiv men vi sagde ingen ting. Jeg bevægede mit underliv i bløde bevægelser så min pik kørte lige uden på bulen i hans underbukser.

Jeg ville syd ovre, ned og se og smage på hans drengepik hvis han da ikke protesterede. Jeg gik langsomt til værks og startede med at kysse hans små brystvorter og hele vejen ned over hans brystkasse og mave og gav hans pik et kys uden på underbukserne.

Jeg tog fat i elastikken og begyndte at trække dem af ham, og han løftede frivilligt røven fra lagnet så jeg kunne få dem ned over hans røv. Jeg trak dem helt af, og foran mit ansigt stod nu en skideflot og lækker godt vokset drengepik med en lille bitte anelse af hår lige på skamhøjen, ellers helt glat men vildt stor af hans alder at være.

Jeg tager fat i den, og hold da fast hvor er den hård, meget mere end min og jeg bøjer mig ned imod den og vil til at tage den i munden da jeg mærker den pulserer, han spænder i den spinkle drengekrop og ud sprøjter spermen fra hans pik, ud på hans mave. Jeg når kun lige at få et par enkelte dråber i munden da jeg endelig får den ind, men jeg slikker den godt ren og bagefter slikker jeg alt spermen fra hans mave af, og han ligger bare helt stille og lader det ske, også da den går på mig og jeg sprøjter ud på hans ene lår og på hans røv og nosser.

Det eneste der var inden for rækkevidde var hans underbukser, så dem tog jeg og tørrede den værste sperm af ham og lagnet. Vi puttede os sammen og jeg siger det var dejligt det vi lige havde lavet, han smiler og nikker og så faldt vi i søvn i hinandens arme.

Vi lå lidt og snakkede om morgenen da vi vågnede inden vi stod op for at tage hul på dagen, og jeg spurgte ham om han kunne lide det vi lavede i aftes og om det var noget han havde prøvet før.

Han kunne godt lide det og det var ikke noget han havde prøvet før, og det var kun lige efter hans pik havde sprøjtet at han var lidt flov over han havde været med til det og i hvert fald aldrig ville gøre det igen, men allerede nu var det glemt og han havde allerede lyst til at prøve igen. Jeg forklarede ham at sådan havde de fleste det som prøver noget grænseoverskridende at de totalt mister lysten, men den komme som regel hurtigt igen, især hvis det gav en god oplevelse.

Han var nysgerrig og spurgte om jeg virkelig spiste hans sperm og om det ikke smagte grimt. Du kan tro jeg spiste det og det smager ikke spor grimt, i hvert fald ikke for mig, jeg vil gerne have meget mere. Du må da gerne få mere fra mig sagde han med en stort smil, og jeg kunne tydeligt se gennem den tynde sommerdyne vi havde over os at han var vildt morgenstiv og besluttede mig for at give ham en ordentlig morgensutter og vippede dyne af ham og nærmest kastede mig over den stive drengepik.

Wow sagde han og begyndte at lave kneppebevægelser i munden på mig imens min tunge snoede sig omkring hans pik. Det var vildt dejligt for os begge for vi lå begge og stønnede om kap at der kom flere faretruende ryk i hans pik, men først da jeg virkelig pressede mig ned over hans lange tynde pik så jeg fik den helt ned i halsen og min stramme halsåbning klemte om hans pikhoved begynde pumpebevægelserne for alvor i hans pik og jeg trak mig en smule tilbage for ikke at få det i den gale hals, og denne gang fik jeg hele ladningen leveret direkte ind på min tunge og fik fuldt udbytte af den varme nektar og smagen af den inden jeg sank hele klatten.

Ej hvor kan jeg altså godt lide når du får mig til at sprøjte, det er meget bedre end når jeg gør det selv sagde han meget tilfreds og så skulle han ellers ud og tisse i en fart. Jeg fulgte med og vi tissede over kors, vaskede hænder og gik ud og fik os noget morgenmad.

Da sengetid var ved at nærme sig den sidste nat han skulle være hos mig spørger han mig direkte og vi også skal sove sammen igen i aften. Ja da siger jeg, i hvert fald hvis du har lyst. Det vil jeg da gerne siger han så kan vi jo hygge os lidt igen lige som i går. Det kan vi i hvert fald, og ved du hvad, jeg har sådan lyst til at prøve og bolle dig. Mener du sådan rigtigt at stikke den ind i min røv. Nemlig og hvis du har lyst kan du også få lov til at bolle mig. Jeg har haft lyst til at bolle med dig lige siden jeg skiftede ble på dig fordi du har sådan en dejlig lille strutrøv. Hi hi grinte han det mopper far mig også med og kalder mig Lasse strutrøv og så giver han mig et ordentlig klap eller klem på ballerne.

Sådan en fræk far Lasse, tror du også han har lyst til at bolle dig siden han er så interesseret i din røv. Måske, det har jeg faktisk aldrig tænkt over, men han gør det jo sikkert ikke fordi vi er far og søn. Det har du sikket ret i, og jeg er ikke din far, så jeg boller dig gerne siger jeg og gnubber min pikbule mod hans bukserøv.

Ingen af os kunne vente længere så vi gik lidt tidligt i seng og især jeg kunne slet ikke vente på at bearbejde den lille lækre drengekrop, så jeg næsten kastede mig over ham og begynde at overslikke og kysse ham alle steder jeg vidste var dejligt for ham, og han nød det også i fule drag, kunne jeg se på hans pik og udtrykket i hans ansigt. Jeg kyssede mig ned til hans pik som jeg passede på med ikke at sutte og slikke for meget på så han kom for tidligt, så jeg tog mig i stedet kærligt af hans små faste nosser som jeg kunne tage helt ind i min mund og lege med dem med min tunge.

Jeg var nu så liderlig at jeg var klar til at gå det sidste stykke med min tunge, så jeg skilte hans baller så der blev fri adgang til den lille brune glatte ring som jeg suttede og slikke på rigtigt længe og grundigt og jeg fik presset min tunge længere og længere ind i ham. Han smagte som jeg havde forventet dernede, men jeg var så ligeglad som jeg overhovedet kunne være, kunne slet ikke få nok af ham. Jeg tror aldrig hans røvhul har været så rent før. Jeg forberedte også hans hul til min pik ved først at stikke en, og siden to fingre op i ham for at udvide ham, inden jeg lagde mig hen over ham, kom en masse spyt på min pik, placerede den i det forberedte hul og trængte langsom og forsigtigt op i ham, helt op, så langt jeg kunne komme.

Jeg kneppede ham langsom i starten, men det blev hurtigt vildere og vildere imens jeg prustede og stønnede. Så kom forløsningen, det var lige så det svimlede for øjnene af mig da min krop spændte sig og sitrede samtidig. Jeg trængte virkelig i bund i ham idet spermen væltede ud af min pik i et utalt af sprøjt og krampetrækninger i pikken. Udmattet synker jeg sammen over ham og ligge og puster lidt inden jeg trækker min dryppende pik ud, lægger mig på ryggen ved siden af ham og rigtigt puster ud.

Han ligger ved siden af mig også på ryggen og stadig med strittende pik, og selv om jeg ikke var tændt mere, besluttede jeg at han også skulle have en god oplevelse ud af det og siger at nu er det hans tur til at kneppe mig, og han strålede som en lille sol, lagde sig oven på mig og ved fælles hjælp bliv vi smurt og jeg hjalp ham med at finde hullet. Han kunne slet ikke vent og nærmest hamrede den lange drengepik helt i bund i min røv, og så skal jeg da ellers love for jeg blev kneppet. Han kneppede næsten som en kanin, han var helt rød i hovedet og stønnede som var han ude at løbe maraton og jeg blev da god nok tændt igen og nyder hans iver og hans dejlige pik oppe i mig og krammer ham vildt og inderligt imens jeg siger, åh ja, knep mig din dejlige dreng, knep mig og giv mig din varme sperm.

Jaaaaaaa! Næsten peb han da hele hans krop nærmest gik i krampe og jeg mærkede hans varme sperm sprøjte ud i mig. Han blev liggende udmattet oven på mig længe og jeg mærkede hvordan hans pik langsomt blev slap og pludselig faldt ud af sig selv. Jeg får ham af mig og tæt slynget sammen falde vi begge hurtigt i søvn.

Da jeg spurgte ham næste morgen hvad han syntes om det vi havde lavet, og at han skulle være 100% ærlig, svarede han at det havde været vildt fedt. Så må du jo komme og besøge mig lidt oftere, eller også må du se om du kan lokke far til lidt sjov.

Hvordan skulle jeg dog kunne gøre det Rasmus, jeg kan jo ikke sige til far at han skal bolle mig. Nej, men du kan jo evt. hvis i nogen sinde bader sammen eller på anden måde er nøgne sammen rose ham og sige at han da forresten har en stor flot pik, eller hvis i sover sammen nogen gange, f.eks. når det tordner, så kan du jo lægge dig sådan at du vender numsen mod ham og lægger dig så tæt på at din numse rører ved bulen i fars underbukser, og så kan du jo mærke om den bliver stiv, eller han skynder at flytte sig.
Historien fortsætter under reklamen

Når ja, det var da en god ide griner han det tror jeg, at jeg prøver, hvis jeg altså tør. Ja, men husk at fortælle mig om det, og det lover han.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Morten

    26/12/2023 kl 12:06

    Jeg blev tændt af din historie, kunne leve mig helt ind i den. Smiler. Tak for det.

    Mortensnap2019

    10+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *