- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Du skylder en middag 2
“Ååårh knep mig! Knep mig og tøm jer op i mig. Giv mig pik” Tigger jeg dem om.
Forfatter: VildHustru
Jeg kommer hjem fra arbejde. Det er fredag og jeg har friweekend, hvilket jeg ser frem til. Da jeg træder ind af hoveddøren kan jeg høre at min mand er i bad, imens jeg sætter min taske og nøgler fra mig på skænken tænker jeg over om jeg skal gå ind under bruseren til min mand. Jeg smiler ved tanken; jeg kunne forkæle ham lidt med et blowjob. Jeg begynder langsomt at klæde mig af imens jeg går mod badeværelset.
Da jeg træder ind i på badeværelset har jeg alt mit tøj i favnen – jeg smider det ned i vasketøjskurven. Jeg nærmer mig brusekabinen og under lyden af vand der rammer min mands krop kan jeg høre at han står og spiller pik. Jeg smiler, og trækker badeforhænget forsigtigt til side – han står med ryggen til, med en arm op af væggen og han har endnu ikke opdaget mig. Jeg træder ind til ham og lader mine hænder vandre op ad hans ryg, ned over hans muskuløse skuldre. Han bliver stående med ryggen til mig og nyder mine kærtegn imens jeg lader mine hænder glide tilbage ned over ryggen min venstre hånd lader jeg glide om på hans brede brystkasse imens min højre hånd glider ned og overtager arbejdet med hans pik. Han læner hovedet tilbage og lader mig spille hans pik af – “Hej skat” hvisker jeg til ham imens jeg kysser ham på ryggen. “Mmmh” brummer han tilbage.
Hans pik bliver endnu hårdere i min hånd og jeg ved at han er tæt på at komme, jeg slipper hans pik og signalerer blidt at han skal vende sig om til mig. I samme bevægelse går jeg på hug foran ham – jeg kigger op på ham og åbner munden. Han smiler skævt til mig – han træder et halvt skridt frem. Hans dejlige pik står lige ud foran min åbne mund – jeg kigger ham stadig dybt i øjnene imens jeg lader mine læber glide langsomt ned over hans pikhoved. Tirrer ham med min tunge.
Jeg mærker hans ene hånd i min nakke og jeg ved at han vil have jeg skal tage ham dybt. Jeg åbner op og lader hans pik trænge ned i halsen på mig. Han står stille et øjeblik med pikken dybt begravet i mit svælg – han holder mit hoved fast.
Jeg kan mærke at han er spændt godt op og ved at det ikke varer længe før han kommer. Han slipper grebet i min nakke og jeg begynder at sutte ham hårdt. Jeg kan smage pre-spermen og jeg sætter farten op. Min mand begynder at stønne og jeg ved at jeg skal holde tempoet. Jeg sutter ham det bedste jeg har lært. Han griber fat i min nakke igen og han begynder at støde – kneppe min mund. Han er hård ved mig og jeg kan næsten ikke få vejret. Jeg kigger ham i øjnene igen imens han presser sig ned i halsen på mig igen og igen. Han holder mit blik fast da han i et sidste ryk tømmer sig. Han brummer dybt nede fra halsen imens hans pik pulserer i min mund og hans pikhoved sender varm sæd ned i svælget på mig.
Min brækrefleks begynder at røre på sig og han mærker det med det samme. Han griber mig i håret “hold det i dig!” hvæser han sammenbidt imens hans pik stadig tømmer de sidste sprøjt i min mund. Jeg kæmper alt hvad jeg kan og kniber øjnene sammen, men kan ikke synke så længe han fylder i min hals. Refleksen sender stød i min krop og i min hals. Han holder grebet og tvinger mig til at kæmpe for at genvinde kontrollen. Efter nogle sekunder slipper han grebet og jeg får luft igen – jeg holder mig for munden imens jeg synker og sluger alt hans sæd. Han trækker mig op og kysser mig “dygtig pige” smiler han til mig.
Han lader en hånd glide ned i mellem mine ben, han kan mærke jeg er drivvåd. Han kærtegner min klit og jeg giver mig hen. Men lige inden jeg er ved at komme stopper han. Jeg kigger på ham og han smiler bare kækt til mig imens han træder ud af brusekabinen. “Helt ærligt” tænker jeg og bliver virkelig skuffet og irriteret på ham. Jeg vender ryggen til ham og gør mit bad færdig.
Da jeg kommer ud beslutter jeg mig for at gå nøgen igennem huset – kun for at tirre ham. Vi er to der kan lege den leg! Jeg spankulerer fornøjet igennem huset, forbi ham i stuen – han har allerede tøj på, og han virker ikke synderligt imponeret over at jeg går nøgen foran ham … “Nøj, hvor er han irriterende” tænker jeg imens jeg forsætter ind på soveværelset. “Hvad skal jeg find….” mine tanker stopper da jeg ser hvad han har lagt på sengen. Det var det outfit jeg havde på sidst vi skulle “ud og spise”. Jeg står helt stille og kigger på det. De bundløse strømpebukser, den sorte nederdel og den sorte blondeskjorte. Jeg kan mærke at oplevelsen fra sidst skruer lidt op for liderligheden.
Jeg står i mine egne tanker da jeg hører min mand træde ind i soveværelset. Han tager fat om mine hofter og kysser mig i nakken “jeg tænkte vi skulle gentage succesen og få ‘lidt lækkert’ i aften!?” Jeg krymper mig under ham. Min fisse trækker sig sammen og jeg kan mærke at tanken tænder mig. Jeg nikker som svar imens han stadig kysser mig i nakken. Hans hænder har fundet mine bryster og hans fingre mine nipples. Han kæler for mig og tirrer mig. Han stopper brat og giver mig et smæk i røven “Kom i tøjet, skat!”
Ganske kort efter står jeg klar. Den sorte blondeskjorte skjuler absolut intet og mine nipples står flot ud igennem blonderne. Jeg studerer mig selv i spejlet imens jeg tager stiletterne på – føler mig fræk og lækker.
Jeg går ud til min mand som står klar ved døren. Han smiler til mig “hvor ser du godt ud, skat!” Jeg rødmer en lille smule, er ikke så god til de komplimenter. Jeg sætter mig til rette i bilen og vi kører afsted. Hans hånd glider hurtigt ned i mellem mine ben og jeg spreder dem med det samme og byder ham velkommen. Han kæler for min klit imens vi kører lidt rundt. Jeg ved godt hvor han vil køre hen og hvilken vej han vil tage. Ved et lyskryds åbner han handskerummet og denne gang har han taget det fjernstyrede æg med – “Tag det i skat”. Lynhurtigt for jeg skubbet numsen ud på kanten af sædet og jeg presser ægget op. Forventningsfuldt kigger jeg på ham. Han smiler til mig og jeg venter men intet sker.
Vi standser ved det næste lyskryds, min mand trækker min skjorte til side så mit ene bryst bliver blottet. Jeg bliver lidt flov og prøver at skjule mit ansigt – for lige ved siden af os holder en bil med nogle unge fyre. De får øje på at min mand hiver, klemmer og niver i min nipple – i samme sekund tænder han for ægget, på et meget intenst niveau. Mine ben klemmer sig per automatik sammen og jeg svajer i ryggen imens jeg sukker og stønner blidt.
Fyrene i den anden bil begynder at dytte. “Vis dig frem, skat!” Beordrer min mand. Helt uden kvaler trækker jeg skjorten til side så begge mine struttende bryster er til frit skue. Jeg begynder at kæle for mig selv og lege med mine nipples foran de unge fyre. Min mand skruer op for ægget og jeg stønner endnu mere. Mit ene ben sætter jeg op på instrumentbrættet og lader min venstre hånd glide ned og finde min klit. Min højre hånd har stadig fat i mine bryster.
Pludselig er der grønt og min mand kører hurtigt videre. Jeg leger stadig med mig selv. Umiddelbart fulgte bilen med de unge fyre ikke med.
Vi kommer ud på den samme rasteplads som sidst. Min mand parkerer bilen og læner sig ind over mig – han kysser mig imens han tager ægget ud af mig igen. Da han fjerner sig fra mig fornemmer jeg en skikkelse ude på den anden side af vinduet. Mine bryster er blottet – og uden tøven ruller min mand vinduet ned. En stor hånd griber om mit ene bryst og jeg sukker ved følelsen af berøringen. Den fremmede mand træder lidt tættere på – jeg rækker ud og begynder at åbne hans bukser. Den fremmede mand lader hans hånd glide ned i mellem mine ben og jeg byder ham velkommen. Jeg ved allerede selv at min fisse er drivvåd og jeg trænger til en orgasme.
Den fremmede lader to fingre glide op i mig ubesværet, jeg hiver den fremmede mands pik ud af hans bukser, men til min overraskelse er han ikke helt klar. Jeg lader ham lege med min fisse og jeg kan mærke jeg nærmer mig en orgasme. Min mand tager fat i min venstre nipple og klemmer hårdt. Den fremmede har fundet mit g-punkt. Min mand kan mærke på mig at jeg nærmer mig en stor og muligvis meget våd orgasme. Så med sin frie hånd holder han mit ben fast så jeg ikke kan klemme sammen – den fremmede opdager hvad min mand har gang i og han får fat i mit andet ben og presser det mod bildøren. Mine ben er fikseret. Mine nipples er under kærlig med bestemt behandling og den fremmede arbejder intenst på mit g-punkt med sine fingre.
Jeg stønner højt og jeg er så tæt på at rulle udover kanten. For hver bevægelse den fremmede laver med sine fingre jo mere saglig bliver jeg. Jeg mærker min mand klemme hårde om min nipple – det giver stød helt ned i klitten. Jeg vrider mig og stønner endnu mere. Min mand læner sig ind til mig “giv slip, skat! Lad mig se dig komme!” Hvisker han stille til mig. Jeg svajer igen i ryggen. Jeg lænder hovedet tilbage. Den fremmede holder tempoet imens han giver mig finger. Jeg giver slip og jeg skriger min orgasme ud. Jeg hører min mand sukke og jeg åbner øjnene – den fremmede pumper stadig fingrene i mig og jeg ser safterne sprøjte ud af mig – helt over på instrumentbrættet. Min mand og den fremmede holder stadig mine ben fast. Jeg synker sammen da min orgasme er slut og mændene slipper mine ben “Dygtig pige” siger min mand. Min mand signalerer at jeg skal åbne bildøren og tilfredsstille den fremmede. Jeg åbner døren og kigger for første gang grundigt på den fremmede.
“Waaauw” tænker jeg. En stor flot meget muskuløs mand. Jeg bliver helt betaget af ham. Mit blik vandrer ned og ser hans pik stadig er slap. Jeg ligger hovedet på skrå “det var Sørens” tænkte jeg. Jeg svinger benene ud af bilen og trækker ham hen til mig. Jeg tager hans slappe pik i munden “det er ikke første gang jeg har suttet en mand hård!” Husker jeg mig selv på imens jeg arbejder med den muskuløse mands pik. Jeg kæler for hans boller med min ene hånd imens jeg sutter ham. Der sker ikke en disse og kan mærke jeg bliver frustreret. Det rammer mig på min selvtillid. Jeg begynder at fnise – den fremmede muskuløse mand trækker sig fra mig, griber mig om halsen og nærmest løfter mig op og stå med hånden om min hals. Min man flyver ud! Alle alarmklokker ringer.
Den muskuløse mand presser mig op af bilen – hans øjne lyner da jeg kigger ind i dem. Han træder tættere på mig og nu kan jeg mærke hans pik begynder at røre på sig. “Grinte du lige af mig?” Hvæser den muskuløse mand af mig imens han holder mig om halsen. “U… u.. undskyld!” Stammer jeg. Min mand står klar til at gribe ind – men jeg føler jeg har læst den muskuløse mand. Jeg kigger ham dybt i øjnene – de lyner stadig – jeg trækker på smilebåndet. Og ganske som jeg forventede strammede hans greb sig om min hals “mmmmh” stønner jeg under hans faste greb om min hals.
Han løfter mit ene ben op på hans hofte og jeg mærker at hans pik i den grad er klar. Den muskuløse nærmest løfter mig i halsen støttende med hans hofte – og mit andet ben kommer også op. Han letter grebet en lille smule om min hals da han hamrer hans pik min fisse i et enkelt stød “aaaaaargh” skriger jeg “åh – ååårh” overtager min stønnen. Foruden lidt støtte fra hans hofter tynger min egen vægt mig ned over hans pik. Den søde smerte af en pik der maser mod toppen af min fisse og presser mod livmodermunden elsker jeg.
Han klemmer igen om min hals “nu skal jeg lære dig, ikke at gøre nar af mig!” Vrisser han. Imens begynder han at støde hårdt op i mig. Min vægt tynger stadig hårdt ned på hans pik ved hvert stød og hans greb om halsen føles som det eneste der holder mig oppe. Jeg skriger under hans behandling – og tager imod. Det føles som om det er det han har brug for. “Und. Skyld. Jeg. Gør. Det. Aldrig. Mere” stammer jeg ud imellem hans stød op i mig.
Han stopper op og kigger på mig – jeg læner hovedet bagover. Han begynder at kysse min hals. Jeg krydser mine ben rundt om ham for at få mere støtte. Jeg tager fat i hans hår “Tag mig!” Hvisker jeg til ham. Han kigger op på mig og begynder at kneppe mig igen – han slipper nu helt grebet om min hals og lader hånden finde mit bryst. Jeg kigger over på min mand som stadig står og er lidt mistroisk.
Jeg læner hovedet tilbage mod bilen og begynder at stønne. Min ømme fisse tager imod den fremmede mands pik og lader ham bruge mig. “Åh… Aaarg. Åh åh åh! Jeg kommer!!!” Stønner jeg imens jeg synker sammen over ham i min orgasme. Jeg kigger igen over på min mand som nu står med en stiv pik i hånden. Min orgasme forsætter stadig. “Kan du holde mig så min mand kan komme til også?” Sukker jeg i den muskuløse mands øre. Han nikker blidt imens han slikker og kysser mig på halsen. Han griber fat under mine lår og træder et par skridt væk fra bilen. Han holder mig godt ned over hans pik imens. Min mand stiller sig op af bilen – jeg høre ham spytte ned på sin pik. Den fremmede træder et skridt frem igen. Og jeg mærker min mand presse pikken mod min røv.
Jeg trækker vejret hurtigt og prøver at slappe af – forbereder mig på at det kan gøre ondt lige når han trænger ind forbi min ringmuskel. Jeg mærker min røv langsomt giver efter for min mands pik. Jeg stønner og byder ham velkommen “bare træng ind i mig, skat!”. Min man lægger ekstra pres på – den fremmede slipper sit greb i mine lår en smule, så min egen vægt igen hjælper til og tynger.
“Aaaaarh!” Skriger jeg da min mands pikhovede svupper ind forbi ringmusklen. Den muskuløse mand trækker sig ud af min fisse for at give plads til min mand kan arbejde sig ind i min røv. Min mand griber fat i mit hår og trækker mit hoved tilbage. I samme sekund tager han et langt pres op i min røv. “Ååååårh du er stram, skat” stønner han da han kommer i bund. “Kæft du er tight!”
Jeg stønner og kan mærke at min røv nu er helt fyldt ud – jeg kigger på den muskuløse mand som straks opfanger signalet til at kneppe mig igen. Han maser pikken op i min fisse igen. Og imens de begge er i bund lader de min krop tynge ned over deres pikke. “Ååårh knep mig! Knep mig og tøm jer op i mig. Knep mig nu! Giv mig pik” Tigger jeg dem om. Og de begynder begge at kneppe mig hårdt. De finder lynhurtigt et passende tempo, hvor de synkront skiftes til at trænge ind i og trække ud. Så de hele tiden på et eller andet tidspunkt er inde i mig på samme tid – jeg føler mig blottet og sårbar når jeg mærker hvordan min fisse og røv er fyldt ud på samme tid.
Jeg skriger under deres behandling “JEG KOMMER!” Den fremmede kan ikke tåle at høre det og tømmer sig op i mig. Min mand følger trop og sender sin ladning op i min røv. Jeg stønner og mærker dem begge komme – deres pulserende pikke der tømmes op i mine huller på samme tid … min krop bliver helt slap. Min man trækker sig først og derefter sætter den fremmede muskuløse mand mig ned. Jeg står og vakler lidt imens deres sæd løber ned af mine ben.
Min mand ligger et håndklæde på sædet i bilen – selvom det næsten kunne være lige efter min sprøjteorgasme tidligere. Jeg sætter mig ind og lukker øjnene. Den fremmede muskuløse mand kommer hen til mig “er du okay?” Spørger han mig. Jeg smiler til ham med lukkede øjne “ja … ja det er jeg!” Hans hånd stryger min hals “tak, fordi du lod mig få dig!” Han trækker sig og lukker bildøren.
Min mand og den fremmede snakker lidt inden vi kører hjemad. Jeg blunder lidt i bilen – men kan godt mærke at mit underliv er ømt og brugt.
Da vi endelig er hjemme, hjælper min mand mig helt ind i badet. Han vasker min krop med en blød svamp. Vasker resterne af sæd af mig. Han får mig ud af badet og tørrer mig inden vi går ind i seng. Da vi endelig ligger i sengen er jeg SÅ tæt på at falde i søvn. Helt udmattet og udkørt.
“Kæft jeg blev bange da han hev dig ud af bilen” siger min mand imens han holder om mig. “Mmmh – jeg blev også forskrækket” svarer jeg med lukkede øjne. “Men hvad skete der?” Spørger min mand.
“Ehm … jeg begyndte at fnise, fordi jeg blev usikker. Han kunne ikke få stiv pik! … begyndte at tvivle på om han tændte på mig! Og så … ja så fniste jeg! Det gjorde ham åbenbart mega liderlig og vred på samme tid!”
Historien fortsætter under reklamen
Der blev stille lidt – min man begyndte at grine “i det mindste fik du en ‘sandwich’ til middag denne gang”.






Læserne siger: