- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Historien om min første gang
Vi kyssede igen, mens han nulrede mine brystvorter, og jeg begyndte at løsne hans bukser op. Så satte jeg mig på knæ og trak også hans boxershorts ned. Hans store pik strittede ud i luften, og jeg tog den i munden. Jeg havde aldrig prøvet det før, men vidste godt, hvordan jeg skulle gøre.
Historien om min første gang fandt sted for godt 3 år siden, mens jeg gik på efterskole. Jeg er nu en ung kvinde 19 år, mens jeg, da historien fandt sted, var 16 år. Jeg gik i 10. klasse, og vi skulle allesammen i praktik i en uge ligesom alle andre folkeskoleelever. Da jeg altid har drømt om at blive gartner, men ikke kunne komme i praktik hos en gartner, kom jeg i praktik, som graver, ved en af de nærliggende sognekirker.
Da jeg mødte den første dag, blev jeg temmelig forvirret, for graveren ved kirken var ikke mere end ca. 23 år gammel, og han så skide godt ud. Det viste sig, at Peter var uddannet gartner, men havde søgt jobbet som graver, hvilket han var meget glad for. Jeg blev straks fascineret af ham, og var godt tilfreds med min praktikplads. Han fortalte mig, hvad jeg skulle lave, og jeg gik i gang.
Jeg har altid udforsket min seksuelle side, og har derfor også oparbejdet en stor trang til at tilfredsstille mig selv, så jeg måtte derfor også fortrække til toilettet for at onanere – især når jeg skulle arbejde sammen med sådan en lækker fyr.
På andendagen bad Peter mig om at gøre rent i kirken – altså tørre bænkene af o.l. Jeg fik en spand af ham, og idet han rakte mig den, strejfede vores hænder hinanden, og der gik et sus igennem kroppen på mig. Vi kiggede i det samme på hinanden, og jeg opdagede de flotteste brune øjne, jeg nogensinde havde set i mit liv. Jeg blev rød i hovedet og skyndte mig ind i kirken. Mens jeg gik og gjorde rent inde i kirken, kunne jeg ikke få Peter ud af tankerne, og jeg blev mere og mere ophidset. Til sidst blev det for meget, og jeg kiggede efter et sted, hvor jeg kunne få lettet presset. Det endte med, at jeg lagde mig ned mellem to af bænkene, og hvor var det skønt. Jeg kunne ikke lade være med at stønne Peters navn lidt, for det var jo ham, som havde været skyld i det.
– Er det mig du tænker på, lød det pludselig bag fra mig, og jeg fór sammen. Jeg vendte hovedet og så på ham – han stod med et stort smil på læben.
– Du må vist hellere lige rejse dig op, sagde Peter, og jeg gjorde, som han sagde, mens han gik et skridt nærmere. Han løftede hånden og kørte den ned ad min kind, igennem mit lange hår og om bag min nakke. Så førte han sine læber hen til mine og kyssede mig forsigtig. Så kyssede han mig igen – denne gang blev det til et hedt tungekys, og jeg sitrede over hele kroppen.
– Det er da lige godt fandens, så godt du ser ud Laura. Jeg tænder totalt på dig, det er fandme svært at koncentrere sig om arbejdet, men nu går den ikke længere, vi må videre med arbejdet.
Da han var gået, stod jeg fuldstændig lamslået efter det hede tungekys – aldrig havde jeg oplevet noget lignende. Vi fortsatte vores arbejde, og der skete ikke mere den dag – desværre.
Næste morgen mødte jeg igen, og vi startede med morgenkaffe. Vi opførte os, som om intet var hændt, men pludselig spurgte Peter:
– Kunne du tænke dig at prøve at ringe med klokken oppe i tårnet?
Jeg nikkede, og han gav mig et af sine vidunderlige smil. Vi gik ind i kirken, og han åbnede den lille dør til trappen op til klokken. Jeg gik først op ad trappen med Peter lige bagefter. Jeg vidste at han havde god udsigt til min veldrejede numse, og det ophidsede mig.
– Først viser jeg dig lige teknikken i det, så kan du prøve bagefter, sagde Peter, da vi var nået op i tårnet.
Da det blev min tur, var jeg temmelig nervøs, hvilket han åbenbart kunne se, så han stillede sig bag mig, og greb om mine hænder, som holdt fast i rebet. Sammen fik vi klokken til at ringe, og da han gav slip på mine hænder, strejfede hans hænder begge mine bryster på ydersiden. Mine brystvorter stivnede med det samme, og jeg vendte mig om, og kyssede Peter inderligt. Hans hænder kørte op og ned af min ryg og balder, og jeg greb om hans faste røv. Så kørte han sine hænder ind under min T-shirt, og berørte ganske let mine bryster. Jeg var nu fuldstændig liderlig, og jeg kunne mærke, at det var Peter også. Han trak min T-shirt over hovedet på mig, og jeg gjorde det samme på ham. Så løsnede han min BH og nød synet af mine flotte bryster.
– Waauhh, lød det fra ham.
Vi kyssede igen, mens han nulrede mine brystvorter, og jeg begyndte at løsne hans bukser op. Så satte jeg mig på knæ og trak også hans boxershorts ned. Hans store pik strittede ud i luften, og jeg tog den i munden. Jeg havde aldrig prøvet det før, men vidste godt, hvordan jeg skulle gøre. Peter stønnede, og efter kort tid kom han i munden på mig, og jeg slugte hver en dråbe.
– Nu er det din tur, nu skal jeg slikke dig, min kære, sagde Peter dernæst.
Jeg lagde mig ned på gulvet, og Peter trak bukserne ned på mig, og frem kom min mørke kusse. Jeg spredte benene, og han stak hovedet ned mellem mine ben, og han fandt lynhurtigt min lille klit, som hungrede efter at blive kærtegnet. Han suttede og slikkede min klit, og hans tunge fandt også vejen ned til min skedeindgang. Det varede ikke ret lang tid før min krop spændtes i en bue, og jeg kom i et brag af en orgasme. Jeg så nu, at Peters pik igen havde rejst sig.
– Laura, svar mig ærligt. Har du nogensinde haft samleje før?
– Neeeej, det har jeg ikke, men en gang skal jo være den første.
– Er du sikker på dét Laura, skal det være nu?
Jeg nikkede, og kyssede ham inderligt. Han fandt et kondom frem, og lynhurtigt satte han det på. Så lagde han sig oven på mig og kyssede mig. Vi var begge lidt forpustede, og vi svedte også lidt. Peter suttede på mine brystvorter, mens jeg krammede hans røv. Så tog han fat om sin pik, og spurgte:
– Er du sikker Laura?
– JA, svarede jeg.
Så førte han sin pik ned til min skede, og forsigtigt førte han den ind. Det var en vidunderlig følelse, og det gjorde kun en smule ondt. Da han var nået helt i bund, lå vi sådan i nogle sekunder, inden han begyndte at kneppe mig. Vi var begge utrolig ophidsede, og det gik stærkere og stærkere, og jeg kunne mærke Peters pik vokse inden i mig.
– Jeg kommer, jeg kommer, åååhhh.
Sammen kom vi i en forrygende og orgasme, og jeg kunne mærke spermen sprøjte i kondommet. Vi var begge udkørte, og vi lå lidt og omfavnede og kyssede hinanden.
Praktikugen gik, og vi fik prøvet en del på den uge. Jeg kunne nævne: alteret, prædikestolen, orgeltangenterne osv. Der var ikke det sted, hvor vi ikke kneppede. Det var en fantastisk uge, og vi så da også noget til hinanden, da ugen var slut, altså når jeg kunne slippe væk fra efterskolen.








vibeke
14/09/2009 kl 15:53
en dag jeg var ovre hos ib, der kom lis på besøg, jeg lå helt nøgen på stuegulvet , ib havde taget alt sit tøj af, han stod ret op med stiv pik, som han spillede samtidig med han stod over mig og min 14årige fisse, ib sagde hej lis kom og vær med, ib kom ned til mig, hans meget stive pik kom hurtigt op i min fisse, lis var ikke hurtig til at smide tøjet, men pludselig stod hun helt nøgen ved os, ib kom med alt sit sperm i min fisse, lis var hurtigt nede og slikke hans pik da den kom ud af min fisse, jeg var mere liderlig, så jeg slikkede fisse på lis, det var første gang en pige havde slikket fisse på lis, men som hun sagde ikke sidste, skriver senere.
vibeke
11/09/2009 kl 10:30
forleden lå jeg i haven og tog sol, jeg så vores nabo ib stå oppe i hans soveværelse, jeg lod som ingentung, han er meget sød, taler pænt til mig, han kikker også en del, det må han gerne han er sød, og så er han kun 26år, jeg vendte mig om på maven, lå så han så mig lige bagfra, jeg spredte mine ben en del, jeg ved jeg ser meget sexet ud når jeg ligger sådan, pap har taget mange billeder af mig i alle stillinger, for frække når man tænker på det er hans papdatter, men ok for mig, efter lidt tid tager jeg mine hænder om tager fat i trusserne samler dem mere bagi, ib kan så se mere numse, jeg vrider mig lidt, tager min tshirt ruller den fast, lægger den under fissen, så er det rart at vride sig ovenpå, så vendte jeg mig om, jeg lå så med let spredte ben lige mog ib, jeg havde åbnet mit ene øje lidt, ib stod der stadig, mon ikke han spillede pik, det håbede jeg, mine pæne bryster så han jo også, efter noget tid tog jeg toppen på gik ned baf i haven, der er en lille sø, den har ib også adgang til, der gik ikke lang tid, så kom ib hej vibeke, hej ib, nyder du det gode vejr, ja meget gør du også, ja, men jeg har nu været inde et stk tid, jeg så du lå og solede dig, du er så smuk, så jeg så på dig, gør det noget, nej ib, jeg kunne jo bare have lagt mig et andet sted, vidste du jeg så på dig, ja, så er du vist lidt fræk sådan du vred dig, er du fræk vibeke, ja undskyld jeg spørger, jeg håber ikke du siger til nogen at jeg spurgte, nej det gør jeg ikke , og det er ok, ib satte sig på en bænk ved søen, vibeke kom sæt dig på mit skød, det var ok med mig, ibs hånd var straks på mit ene lår oppe ved trussekanten, jeg kunne mærke ib havde ståpik, jeg tog og gav den et klem, ib tog og kyssede mig, samtidig kom hans hånd op på min 14årige fisse uden på trusserne, da han var færdig med at kysse og jeg ikke sagde noget til hans hånd på min fisse, så tog han den i mine trusser, på min bare fisse, jeg spredte mine ben lidt, min ene hånd kom så ned i de løse shorts ib havde på, jeg spillede hans bare pik hårdt, der gik ikke lang tid, så kom ib meget, hans bukser blev meget våde, min hånd ligeså,ib siger så det var dejligt vibeke, ib spurgte om jeg blev der, han ville så gå hjem og skifte, det var ok, jeg vaskede mine hænder i søen, ib kom tilbage i meget små badebukser, hans pik lå på tværs, var noget stiv igen, han satte sig, tog fat i mig og kyssede igen, samtidig lagde han mig ned på bænken, han sad så på knæ ved siden af, han tog mine trusser af, han slikkede min fisse, meget, jeg fik også finger, han vidste jeg ikke var jomfru så langt han kunne komme op med to fingre, ib tog sine trusser ned, jeg fik så pik meget, han er god og hensynsfuld, han havde ikke spurgt han trængte bare helt op i mig, han spermede også, ingen talte om gummi, men det var den gode periode, senere gik vi ud og badede i søen, straks vi kom op var ib klar igen, der var en pæn sten, når jeg stod på den passede det i højden, jeg fik så pik igen, ib er god, vi har aftalt at mødes når ingen ser os, jeg har også lånt et par bøger af ham, dem kan jeg jo gå ind og aflevere, låne nogle andre, ingen siger jo de skal læses, ib har lånt mig en film med ham og sin søster ,de er meget frække, hun er flot, de knepper på mange måder, også med lis som hun hedder på spisebordet, benene om halsen på ib, der er lyd på så man kan høre det hele også svup svup lyde, lis er meget våd, det skal ib og mig også prøve, lis og ib har jo let til det, ib bor alene, så det vil jeg også udnytte, det er mere normalt end med pap og jan, hurra for ib.
vibeke
07/09/2009 kl 9:48
pap og mig har været ude at køre, det var ikke så fint vejr, så vi valgte at køre til stranden, der var nok ingen, det var der heller ikke, men når vi sad i den varme bil var det dejligt, snakke kæle elske, da vi kørte hjemmefra var jeg i en kort vid nederdel, en lille top bar mave, lignede en der skulle på sextur, pap havde et par løse shorts og en sshirts på, der er jo varme i bilen, straks vi begyndt at køre havde pap en hånd på mine pigelår oppe ved trussekanten der gik ikke lang tid før han fik en finger ind på min bare fisse, jeg blev meget våd, jeg tog fat på hans pik uden på hans bukser, den var meget stiv,jeg siger så pap har du gummi med , nej siger pap, det troede jeg du havde, har du ikke det når jan og dig knepper, nej det køber jan, jeg synes ikke jeg er stor nok til at købe det, så ville jeg ikke drille pap mere, jeg viste han jeg havde 2 stk gummi med , pap blev glad, vi fandt et fint sted at holde, kom der nogen kunne vi se dem i god tid og få tøjet i orden, min nederdel var med elastik, den trak pap ned, han ser stadig meget på mine små trusser, kan ikke forstå jeg kan holde dem oppe, han tager dem så af, hans egne er hurtigt nede, jeg skal give ham gummi på, sæderne bliver lagt ned, pap trækker min bluse op så han kan se og lege med mine pæne bryster, jeg får så hans pik helt op, det gik meget let, pap kan bare løfte sig lidt, så kan han se om der er nogen på vej, det er der ikke, han knepper mig meget længe, han får os vendt nu er det mig der knepper ham, det er rart at ligge oven på, pap kommer så meget i gummiet, han tager den ud, vi tager tøj på, aftaler at køre en anden gang, jeg er blevet 14år nu, så vi skal stadig passe meget på, pap ville høre om det gjorde ondt når jan også ville kneppe den samme dag, nej pap i gør mig jo så våd.
vibeke
04/09/2009 kl 14:28
jeg har sagt ja til pap, i aftes var han inde og sige godnat, han spurgte så, samtidig havde han en hånd på min fisse uden på mine små trusser, ja det vil jeg gerne pap, hans hånd kom så på min bare fisse, min på hnas pik, han havde lynet op og taget den frem fra hans trusser, jeg blev meget våd af hans fingre, nu skal vi lige finde en dag, pap har sagt til mor vi nok kører en tur en dag, bare ud og kikke og snakke lidt, mor smilte og sagde ok.
vibeke
03/09/2009 kl 9:15
her til morgen kom pap ind på mit værelse, jeg har fri fra skole i dag, jan og mor var gået på arbejde, pap satte sig på min sengekant, vibeke jeg synes vi hørte nogle sære lyde herfra i nat, er det rigtig, jeg blev rød i hovedet, pap tog sin ene hånd under min dyne på mine lår oppe ved trussekanten, vibeke siger han og rører min fisse uden på trusserne, rørte jan den i går, ja en del, han tog så min dyne helt af, vibeke så må jeg også røre den ikke, jo pap, han tog straks mine trusser helt af, pap havde en kort morgenkåbe på, den åbnede han, han var nøgen, han tog min hånd på sin meget stive pik, vibeke må jeg slikke din fisse, ja, pap slikkede meget på min 14årige pigefisse,han spurgte om det var i orden hvis han kneppede mig, han havde gummi med, det var det, jeg fik så hans meget store pik op i min fisse, det var dejligt at være fyldt sådan ud, han havde jo sørget for jeg var meget våd, pap kom så helt oppe i fissen, der kom meget, det er en aftale han må komme ind til mig når i er alene, han har også foreslået vi kan køre en tur ham og mig, det vil jeg tænke over, det vil være spændende at kneppe ude i naturen når vi kan se andre.
vibeke
02/09/2009 kl 17:34
min bror jan og mig læser meget om familiesex, jan er 20år, jeg er snart 14år, men meget udviklet, en dag vi sad og læste disse sider , jeg sad oven på jan kun i små trusser, jan havde lige været i bad, så han var også i trusser, vi har ofte rørt den andens kønsdel, dog uden på tøjet, jan har også været inde på mit værelse, under min dyne med stiv pik, den kom så mellem mine ben bagfra, han trak mine små trusser ud, så kunne hans pik komme op på min mave gennem mine trusser, jan foreslog vi satte en pornofilm på, det ville jeg gerne, det var en sød film om bror og søster, jeg sad oven på jans pik, jeg kunne let mærke den var meget stiv, da de unge i filmen tog tøjet af kunne jeg ikke holde mund, jan skal vi ikke gøre som dem, jan var meget hurtig, hans ene hånd kom straks på min fisse , mine trusser tog han af, hans egne kom let af, vibeke vil u slikke den som de gør i filmen, ja, jan, vi lagde os i en 69er, min pigefisse fik dt dejligt, efter kort tid kunne jan ikke holde til min mund om hans pik, han kom op, hans pik kom med meget lidt besvær op i min 13årige fisse, det var meget dejligt, nu gør vi det tit , jan sørger for gummi, det gjorde vi ikke første gang, men det gik .
lotte
29/08/2009 kl 8:04
efter vi havde kneppet en del gange kom vi til at tale om min veninde birte, hun er også 14år, meget slank, flot med pæne bryster ,hun har en dejlig barberet fisse har jeg set når vi bader i skolen, kaj er vist lidt lun på birte, men hvem med skørter er han ikke lun på, vi aftalte jeg skulle prøve at få hende til at sove hos os, når vi så skulle bade ville kaj stå på taget til garagen, der kunne han se ind ad vinduet til badeværelset, hvis det lykkedes skulle jeg få birte til at studse min fisse, der var lidt for meget hår, jeg talte med birte det ville hun gerne, hun måtte gerne for sin mor, hun skulle i byen og er ikke glad for at ladebirte være alene, der kom for mange fyre på besøg, jeg spurgte har du været i seng med nogen, ja med 2 drenge, hvad med dig lotte, jo, med min pap nogle gange, og min bror kaj, ham kender du jo, ja, han er sød han kan godt få mig til at have frække tanker, jeg spurgte så meget frække, ja siger birte, vi kom hjem, kaj sagde hej, lidt senere gik birte og mig i bad, vi tog tøjet af inde på mit værelse, vi havde kun trusser på da vi gik ud på badeværelset, vi mødte kaj i gangen, han kikkede meget på birte mellm benene, vi gik så ind på badeværelset, vi tissede, jeg så kaj uden for vinduet, birte og mig gik i bad, vi sæbede hinanden ind, det var meget sexet særlig mellem benene og på brysterne, jeg så kaj stod og spillede pik, da vi var færdige og tørre studsede birte min 14årige fisse, hun gav mig også lidt finger, det er hun god til, meget ,vi gik ind til mig, efter lidt tid blev vi enige om at gå ind til kaj og se en fræk film, det måtte vi meget gerne, vi kom ind kun i trusser, kaj fandt en film om søskendesex, den er god, kaj og mig har set den før, birte siger til kaj skal du ikke have noget tøj af som os, jo det er nok en god ide, kaj tager tøjet af, vi ser straks han har stiv pik, han sidder mellem os, birte har straks en hånd på hans pik, kaj får sin på birtes fisse , den anden på min, de unge mennesker i filmen går meget hårdt til den, birte tager kajs pik frem, hun tager den i munden, kaj beder mig tage mine trusser af, han ser så min klippede fisse tæt på, det er flot lotte, jeg står så kaj kan slikke min fisse, det er meget rart, birte siger sæt dig på hans pik lotte, jeg vil se jer kneppe, birte førte hans pik ind i min fisse, efter kort tid kom kaj meget i min fisse, han kan blive ved medat have stiv pik, så birte fik også en tur, den blev lang, birte nød det, vi så filmen færdig, så kneppede vi løs.
alex
28/08/2009 kl 17:48
hey lotte jeg bliver meget liderlig med dine historier og vil gerne knepper din dejlig fisse og røv håber jeg kan får kontakt med dig
lotte
28/07/2009 kl 10:17
her til morgen kom pap ind på mit værelse, han havde kun en lille tshirt på, hans trusser var så små så pikken ravede lidt op, han satte sig på min sengekant, han tog min dyne af, hans en hånd kom ned i mine trusser, jeg spredte mine ben lidt, pap fik 2 fingre op i min 16årige fisse, han tog min hånd og førte den over på hans pik, han fik en spiller, efter lidt tid tog han mine små trusser af, hans pik kom op i min fisse, han kørte meget frem og tilbage, senere ville han gå ind til lise, han er meget liderlig, han kom meget i min fisse, jeg gik så i bad, lise kom ud til mig, jeg fortalte at pap havde været på mit værelse, og han ville komme ind til lise senere, hun tog sit tøj af og kom ind under bruseren til mig, jeg tog fat i lise, kyssede hende, jeg tog på hendes dejlige bryster, og fik hurtigt en hånd på hendes 13årige fisse, vi nød det, lise havde også en hånd på min fisse, det var rart, da vi var tørre gik vi helt nøgne ind på mit værelse, vi lagde os i en 69er, der blev slikket meget fisse, pap kom ind, han havde været inde hos lise, men fandt hende her igang med min fisse, pap tog sin pik frem, han spillede den selv, han tog så lise brugte trusser og spermede i dem, lise og mig satte os op, vi holdt meget om hinanden kyssede og krammede, pap nød os.
lotte
27/07/2009 kl 13:51
min mor har lige været på besøg, hun siger i har vist en del sex sammen, det er ok med mig, bare pas meget på, du tager jo ppiller, lise må også med til lægen, mor vidste godt lise og per kneppede, ja mor det er en god ide, mor siger så hun og vores onkel hendes bror havde meget sex som unge, det sker også de hygger sig når de er alene, mors ven vores pap ser meget på os, særlig når vi går rundt kun i små trusser, han er nu rar, vi har ofte set ham i trusser, han har en stor pik, tror vi, mor gik , pap kom ind til lise og mig på mit værelse, begge vi piger havde kun små trusser på, vi havde lige været i bad, pap siger så, piger kom her over og sid på mit skød, det gjorde vi begge, pap fik hurtigt sin hånd på vores trusser helt oppe ved fissen, piger jeg er meget glad for jer, må jeg røre jer som nu, hans fingre kom ind under trusserne på den bare fisse, lise siger ok, jeg siger det må du gerne, men hvad siger mor, det er ok med jeres mor, pap tog så sin hånd i lises trusser ovenfra, lise spred dine ben lidt, lotte spil min pik vil du ,ja pap, han fik så spillet pik, pap siger så lise kom de lagde sig i min seng, pap tog lises trusser helt af, hendes bluse samme vej, hun fik slikket sin pigefisse, jeg fik en hånd i min fisse, jeg skulle også have noget, efter meget kort tid havde pap sin stive pik i lises fisse, den var ikke så stor som vi troede, pap bad mig tage mine trusser af, så ville han slikke mig samtidig med han red lise, det var han god til, han tænkte sig ikke om, han spermede i lises fisse meget, men hun er vist i den sikre periode, så nu har vi både per og pap, lise vil gerne prøve pigesex med en af sine veninder, jeg skal prøve at formidle det, jette som hun hedder ved jeg har lyst til pigesex, vi har talt om det, hun vil gerne prøve, det ved lise ikke vi har talt om.