- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Da bilen brød sammen 2
Hun nåede lige at indse, hvad det var, han skulle til, men for sent. Han havde allerede presset en finger halvt op i hendes røv…
Forfatter: ProductOfKarma
Læs forrige afsnit
Camilla sukkede.
Hvorfor skulle det være så hårdt at taste hans nummer ind i telefonen?
Hvorfor havde hun ikke allerede sendt ham en sms?
Makaio og deres første og seneste møde havde sat sine spor i hende. Hendes tanker havde det med at snige sig hen til ham, deres hede sex, og hans satans frække måde at være på.
Hendes underliv reagerede allerede nu – og det var slet ikke tidspunktet!
Hun kunne slet ikke koncentrere sig om arbejde, når hendes tanker var på ham.
Hun sad med benene over kors på sin kontorstol, og mærkede liderligheden banke på. Hun spændte i lårmusklerne og mærkede øjeblikkeligt gevinsten: det gav et lille ryk i hendes allerede våde fisse.
Det var ubærligt!
Camilla kiggede på sit ur på computeren: 11.52. Snart frokost.
Hun havde en times frokostpause, og hun vidste at det ville tage hende ca. 15 minutter at komme ned til værkstedet, Makaio var på…
Nej!
De tanker måtte hun slet ikke have!
Men hun måtte sende ham en sms. Se om han huskede hende.
Hun tog igen hans visitkort frem, som hun havde haft i en lille lomme i sin taske.
”Hvis du får brug for en rigtig mand en anden gang”…. Hans ord rungede i hendes hoved.
Hun tastede hans nummer ind og gemte det under ”Kaio”.
Hvorfor vidste hun ikke, men det virkede sådan lidt mindre farligt. Hun gik ind i beskeder og startede en ny samtale.
Curseren stod og blinkede af hende – ventede på hun skrev.
For fanden!
Han have haft sin store, tykke pik begravet dybt oppe i hende og han havde bestemt ikke klaget! Det havde hun egentlig heller ikke…
Så hvorfor sendte hun ikke bare en besked?
”Hvis jeg skriver Golf ll – kan du så huske mig? ;)”
Send.
Fuck….
Var det en dum startbesked? Hvad hvis det var mere reglen end undtagelsen at han kneppede kvindelige kunder med gamle biler?
Hvis hun ikke var den første i rækken, og nok heller ikke den sidste?
Årh, nu havde hun gjort sig selv til grin…
PLING!
”Hvordan skulle jeg kunne glemme dig, Camilla?” svarede han hurtigt tilbage.
Camilla mærkede et sug i maven. Og dernæst glæden ved at han også huskede hendes navn.
”Du skulle vel aldrig snart have frokostpause, vel? ;)”, svarede hun hurtigt tilbage.
Normalt var hun mere tilbageholdende, men hun kunne mærke hendes dyriske side skulle fodres, og det skulle helst være sket i går.
Normalt havde hun aldrig sendt sådan en ladet sms til en fyr, hun knapt kendte, men det her, de havde kørende, var ikke noget hun havde prøvet før. Så hvis det var for meget, ville han nok stoppe hende relativt hurtigt.
Hans svar plingede ind lige så hurtigt som hun havde skrevet sit:
”Jeg holder frokostpause når det passer mig – trænger du til en rigtig mand, igen? ;)”
Camilla gispede og kiggede på klokken: 12.01.
Hun svarede hurtigt: ”Ja….” og sendte.
Hun satte sin computer på standby, samlede sine ting sammen i sin taske og gik ned mod bilen. Hellere være klar, hvis han skrev, at han også holdte pause nu og var klar på et hurtigt møde.
PLING!
Hans navn lyste op på hendes mobil og hun mærkede en kildren i fissen.
Fantastisk!
”Kan du være ved den lille park med skoven i om ti minutter?”
Hendes hjerte sprang et slag over. Det var jo 5 minutter fra hendes arbejde.
Hun kendte udmærket godt til området og vidste, at det som regel altid var øde, når solen skinnede. Ene og alene fordi folk hellere ville sidde ude i solen, end inde i skyggen, når det var så tæt på efteråret, som det var nu.
”Jeg er på vej”, svarede hun hurtigt og satte sig ind i sin bil.
Hun kunne mærke hvordan hendes våde fisse trak sig sammen i forventningen. Hendes krop var ikke længere hendes. Hun mærkede hvordan hun blev trukket mod Makaio og hans lækre krop.
5 minutter senere parkerede hun ved parken, steg ud og låste bilen.
Hun tog sin taske med, og gik hen mod den lille skov.
Idag priste hun sig lykkelig over solens frembrud – og sin påklædning. Hun havde taget en løs nederdel på, en meget lille g-streng og flade sko på. Det ville gøre hele denne lille seance noget nemmere…
Bare tanken sendte små stød ned gennem hendes underliv.
Snart skulle hun mærke hans store, tykke pik bore sig op i hendes lille stramme fisse endnu en gang. Hun mærkede hvordan hendes g-streng blev vådere og vådere. Snart var der jo ingen grund til at have den på.
Hun mærkede en sjofel tanke presse sig på.
Hun kiggede sig omkring. Der var ikke nogle i umiddelbar nærhed, som ville opdage noget.
Hun satte tasken fra sig, var hurtigt inde under nederdelen og trak ned i g-strengen. Hurtigt var hun ude af den og proppede den i tasken.
Nu skulle han nok få sig en overraskelse, tænkte hun smilende.
Hun gik ind mellem træerne og satte sig på en lille træstub, næsten inde i midten af skoven.
Det var nok så meget at kalde det en skov, for det var egentlig bare en lille samling træer, men der var nok til, at man ikke kunne kigge direkte ind i midten.
Man kunne skimte, hvad der skete udenfor, og man kunne nok,med lidt god vilje, skimte hvad der skete inde i midten af træerne, men så skulle man rimelig tæt på.
Pludselig hørte hun puslen og så trådte han frem.
Lige så lækker som sidst, i løse shorts, og en stram t-shirt i en lys farve.
Det smil han sendte hende, gik direkte i fissen på hende og hun måtte undertrykke et støn.
Det var fandme vildt, sådan som han havde magten over hende.
Han kom lynhurtigt tæt på, bukkede sig ned og greb fat om hende. Han rejste hende i et snuptag og trak hende ind til sig.
Han holdte hende fast ind til sig, og lod hurtigt sin mund finde hendes. Deres læber mødtes i et lidenskabeligt og grådigt kys.
Men lige så hurtigt, som de var mødtes, lige så hurtigt skiltes de. Hans læber fulgte hendes kæbe helt op til hendes øre, hvor han med en hæs stemme hviskede: ”Er du klar til at få noget rigtig mand?”
Hendes ben blev svage under hende og et svagt støn kom ud over hendes læber. Inden hun fik svaret, hviskede han med samme stemme: ”Du skal være helt stille – ellers bliver vi opdaget….” og bed hende let i øreflippen.
Han skubbede i samme øjeblik sit underliv mod hende og hun mærkede hans stive pik trykke sig mod hende.
Hun trak sit hoved væk og deres øjne mødtes.
Hun tog sin pegefinger og holdte den mod sine læber.
Så trak hun sig helt væk fra ham, så der var lidt luft imellem dem, og begyndte at åbne hans bukser.
Hans læber fortrak sig i et frækt smil, og han skubbede blidt hendes hænder væk – han skulle nok gøre det for hende.
Imens stod hun foran ham, med sin pegefinger mod munden og bed lidt i den. Bare tanken om, hvad hun skulle gøre ved ham nu, fik det til at løbe ud af hende.
Så var bukserne nede om anklerne.
Og nu var det hende, der fik sig en overraskelse: Han havde ikke undertøj på!
Makaio lagde mærke til at hun så det, og smilede.
”Nogle gange skal han have lov til at trække vejret” hviskede han frækt.
Camilla kiggede ham ind i øjnene, de nøddebrune velskabte øjne, som var låst på hendes.
Hun smilede frækt og lagde sine hænder på hans brystkasse.
Uden at bryde øjenkontakten, begyndte hun at gå ned i knæ, og hendes hænder fulgte med ned, mens de kærtegnede hver en cm af krop, de kunne på vej ned.
Da hun endelig kom ned på knæ, slog hun blikket ned, så hun hurtigt kunne nyde synet af den store tykke pik, som meget snart ville være dybt begravet i først hendes mund, og siden hendes sultne, stramme, lille fisse.
Hun stønnede sagte og kiggede op på ham mens hun fugtede sine læber og åbnede munden på vide gab.
Hun tog først hovedet ind i munden og lukkede læberne blidt om det. Lod sin tunge køre i en doven cirkel rundt om hovedet, mens hun fastholdte øjenkontakten.
Så åbnede hun munden igen, og lod pikken glide ud, mens tungen kærtegnede undersiden af pikhovedet.
Makaios blik fortalte det hele.
Hun kunne høre hvordan han brummede dybt nede i struben. Uhørligt for dem som var udenfor skoven – men tydeligt for hende.
”Mmmm…” hviskede han.
Hun tog fat om roden på pikken og lod sin tunge spille hen over pikhovedet et par gange, før hun åbnede munden helt og tog ham så langt ind hun kunne.
”For satan…” hviskede han lidt højere og greb fat i hendes løse hår.
Hun trak ham ud af munden.
”Stille….” hviskede hun, og tog ham så langt ned hun kunne igen.
Hun mærkede hvordan hans ben gav efter ganske lidt og hørte et sagte støn undslippe hans læber.
Hun mærkede hvordan hendes mund var fyldt ud, og hendes kæbe brokkede sig lidt. Det var første gang hun havde så stor en pik i munden.
Hun tog en dyb indåndning, slappede af i halsen og pressede lidt til. Han gled et godt stykke længere ned, og hun mærkede hvordan han spændte i alt hvad han havde for at holde sig oprejst. Han brummede nu ret højlydt, men beherskede sig dog lidt.
Hendes kæbe brokkede sig lystigt nu, men hun var ligeglad. Hun var så tæt på at have ham helt nede i halsen.
Det var én ting, Camilla aldrig havde fået klage over. Hun havde ingen brækrefleks og kunne derfor med lethed lave en deep throat.
Hun trak ham lidt ud, men før han kunne nå at registrere hvad der skulle til at ske, havde hun presset sin mund helt ned til roden af hans enorme pik, og derved fået ham et godt stykke ned i halsen.
Hans greb om hendes hår strammedes og hun hørte en meget dyb brummen i hans hals.
Han pressede sin pik længere ned i halsen på hende og hun kiggede op på ham – liderligt.
Det var vist mere end han kunne klare, for han trak baglæns i hendes hår, så hun blev tvunget til at slippe hans pik med munden.
Han rev hende hurtigt op at stå og fik hende hen til et træ.
Hun nåede lige at ænse, at træet havde to grene, som nærmest var skabt til at man stod og holdte dem, mens man var bukket fremover.
Han bukkede hende fremover, og trak op i hendes nederdel.
”Din frække tøs…” hviskede han liderligt, da han så, at hun ingen trusser havde på.
Ordene gik direkte i fissen på Camilla og hun vuggede sin røv frem og tilbage foran ham, lokkede ham.
Han tog sin pik og satte den ved hendes stramme lille fisses åbning.
Camilla skælvede og mærkede hvordan safterne begyndte at løbe ud af hende på ny. Bare tanken om hans store…
Længere nåede hun ikke i tankerækken, før han havde banket sin pik helt i bund i hende.
Hun skulle til at udstøde et skrig, en blanding af lyst, liderlighed og umiddelbar smerte over at blive spiddet af hans store pik, men hans hånd fløj hurtigt op til hendes mund og dækkede hårdt for den.
Hendes skrig blev ikke til mere end et lille piv i hans store håndflade.
For andre må det have lydt som en solsort.
Han blev helt i bund i hende, lænede sig frem over hende, og hviskede:
”Jeg tror ikke du når tilbage inden din frokostpause er slut, tøs.”, så trak han sig ud og bankede op i hende igen.
Camilla skreg igen, men skriget var igen ikke andet end et lille piv.
Årh hvor havde hun trængt til det her!
Makaio blev igen oppe i hende, men denne gang mærkede hun, at han trak sig lidt ud, idet han lænede sig lidt til den ene side.
Pludselig havde hun en mobil ved sin ene hånd og han lod sig glide lidt ud af hendes våde stramme fisse.
Hun forstod ikke helt og vendte sit hovedet om mod ham, med et spørgende blik.
”Nu skal du ringe til din chef og sige, at din bil er gået i stykker og du står ved værkstedet nu, og ikke kommer mere i dag.” hviskede han i hendes øre.
Hun hørte drilleriet i hans stemme, men vidste, at hun nok ville blive nødt til det, for ellers ville hendes chef give hende en kæmpe skideballe i morgen tidlig.
Hun låste hurtigt sin telefon op, fandt chefens nummer og ringede op.
Makaio stod helt stille bag hende, stadig med sin pik halvt oppe i hende.
Hun vippede provokerende med sin røv, og et stille suk undslap hende, lige inden hendes chef tog telefonen.
”Det er Kenneth” hørte hun i den anden ende.
Ikke så snart havde Kenneth præsenteret sig, før Makaio lod sig glide stille op i hende. Cm for cm.
”Heeeej, Kenneth, det er Camilla.”, sagde Camilla i så sagte et toneleje hun kunne uden det virkede mistænksomt.
Makaio trak sig næsten helt ud, og hans ene hånd fandt ned til hendes klit. Her begyndte han med en finger at gnide på den.
”Hej Camilla, hvad så?” spurgte Kenneth venligt.
Camilla mærkede, hvordan hendes fisse var ved at sprænges efter at få en orgasme og hvordan Makaios kyndige finger ikke ligefrem hjalp på hendes evne til at lyde normal.
”Øhm, jo, ser du, Kenneeeeeth!” småhvinede Camilla, da Makaio endnu en gang lod sig glide helt op i hende, mens hans finger bearbejdede hendes følsomme klit.
Hun vendte hovedet rundt og kiggede på Makaio. Han var et stort frækt smil, og han blinkede hurtigt til hende, inden han igen lod sig glide en smule ud, inden han bankede helt op i hende.
Camilla indså, at hun hurtigt måtte få rablet et eller andet af sig, så hun kunne komme tilbage til at nyde Makaios pik.
”Min bil er gået i ssssssstykker igen og jjjjjjjeg står lige nu nnnnnnede på værkstedet og vvvvvvventer på at få deeeeeeeeeen fikset.”, fik hun fremstammet, mens Makaio i små hurtige ryk ind og ud sørgede for at gøre samtalen så svær som muligt.
Hans finger, som før havde virket drillende, gik over til at vide præcis hvor den skulle være, og hvordan den skulle opføre sig.
Et stille støn undslap Camilla og hun reddede den:
”Årh, hvor irriterende, jeg vvvvvvvved det godt, mmmmmmen jeg lover at kkkkkkkomme i morgen…”.
Historien fortsætter under reklamen
Makaios fingerarbejde og hans pik var lige ved at få hende ud over kanten, og det måtte ikke ske med chefen i røret.
Kenneth sagde noget hun ikke rigtig fik fat i, men det var vist noget med held og lykke og vi ses.
”Jo tak, vi ses”, sagde Camilla og smækkede på. Hun smed telefonen fra sig i skovbunden.
Hendes stramme fisse pulserede og gjorde klar til at sluge Makaios tykke pik råt.
Makaio mærkede det, og må have husket det fra sidst.
Hans finger bearbejdede nu hendes klit metodisk, og hendes ben begyndte at ryste.
Hun mærkede hvordan hendes fisse krampede omkring Makaios pik, da hendes første orgasme skyllede ind over hende.
Han var hurtig til at flytte sin hånd fra hendes klit til hendes mund og dække den, for hun kunne ikke helt holde lyden tilbage.
Han bankede nådesløst sin tykke store pik i bund i hendes lille fisse og hver gang han var i bund, pressede han en smule opad med benene, så han næsten kom dybere ind i hende.
Det pressede hende ud i endnu en orgasme, næsten inden den første var overstået.
Camillas tanker var tomme, ikke eksisterende.
Det eneste hun ville, var at blive mæt på Makaio lige som sidste gang.
Da orgasmen var færdig, trak han sig ud, og lagde hende ned på jorden på siden, og han lagde sig lige bag ved hende.
”Nu er det vigtigt, at du er stille.” hviskede han i hendes øre, og lod sin ene finger finde vej til hendes røv.
Hun nåede lige at indse, hvad det var, han skulle til, men for sent.
Han havde allerede presset en finger halvt op i hendes røv.
Hun skulle til at sige ham imod og blive sur, da hun indså, at hun faktisk ikke havde noget imod det.
Hun var så liderlig, at han måtte gøre hvad som helst, bare hun blev mættet.
Fingeren kom langsomt længere op indtil den var i bund.
”Mmm….” stønnede hun sagte, mens hun lod sin ene hånd finde vej ned til sin klit.
Makaio tog sin anden finger, stak den hurtigt op i hendes våde fisse og ud igen. Derefter pressede han den stille og roligt op sammen med den anden i hendes røv.
”Åh” udbrød hun stille.
Det var en uvant følelse. Hun havde ikke haft analsex længe, og da slet ikke med en, der var SÅ stor….
”Bare vent, tøs. Om lidt er det min store pik, der skal op i din dejlige, stramme lille røv…” hviskede han i hendes øre.
Ordene sendte endnu en bølge af safter ned i hendes fisse og hun tænkte for sig selv, at hun umuligt kunne blive vådere nu.
Makaio bearbejdede langsomt hendes røv. Først med de to fingre, sidenhen med tre.
Camilla mistede al tidsfornemmelse og mærkede, at hun var ligeglad.
Hun ville prøve det hele med Makaio. Lige her. I den lille skov. Selvom der var mange mennesker omkring dem efterhånden, var hun ikke bange for at blive opdaget. Når man lå hernede i bunden, skulle folk faktisk helt ind for at se, hvad der skete.
Pludselig trak Makaio sine fingre ud af hendes røv, tog fat om sin pik, og lod den glide stille op i hendes skamvåde fisse.
”Årh, lille tøs. Der er vist én, der tænder på at få leget med sin røv”, hviskede han, mens han lod sig glide helt i bund.
”Årh, Kaio..” stønnede hun stille og vred sig tættere ind til ham.
Hun hørte smilet i hans stemme, inden hun så det:
”Kaio…” hviskede han smilende.
Han trak sig ud af hende og tog igen fat om sin pik.
Han førte den hen til hendes røv og satte pikhovedet mod hendes hul.
”Er du klar, tøs?” hviskede han, mens han pressede meget let til.
”Mmmmhmmmm….” stønnede hun lavt.
Hun kunne ikke længere helt forsvare hvad det var hun lavede.
Egentlig burde hun være forfærdet over at ligge her i bunden af en skov, med en mand, som var i gang med en stikke sin store, stive tykke pik op i røven på hende, mens der var en masse mennesker lige i nærheden af dem.
Men hun ænsede intet andet, end hendes liderlighed.
Hun ænsede kun sit ønske om at mærke Makaio indtage alle hendes huller.
Hvordan han ville fylde hendes lille røv helt ud og tvinge hende til at gå og sidde mærkeligt de næste par dage.
Makaio spredte blidt hendes baller fra hinanden, og pressede så lidt til.
”Årh….” sukkede hun, da hovedet blev presset ind.
Hun mærkede hvordan hendes røv strammedes om pikken og hvordan hendes krop naturligt strittede lidt imod.
Makaio tog med det samme hendes hånd og førte den ned til hendes fisse.
”Leg med dig selv”, hviskede han blidt i hendes øre.
Hun gjorde som han sagde og mærkede hvordan hun slappede af.
Så pressede han lidt til igen og gled et stykke længere op.
”Mmm…” brummede hun lavt og liderligt.
Det nev lidt, men det tilskrev hun hans tykkelse.
Han trak sig lidt ud og pressede yderligere til.
Hun mærkede hvordan hendes krop gav op overfor hvad der skulle ske, og hun slappede helt af, mens hun lå og legede med sig selv der i skovbunden.
Han gled næsten helt i bund, og hun var stolt af sig selv.
Alle hendes sanser var skærpede og hun mærkede hver en fiber i sin krop flyde over med liderlighed.
Hun havde ingen ide om hvor stor han var, men det var i hvert fald over 20 cm pik hun havde oppe i røven nu.
”Mmm… Du har en dejlig stram lille røv, ved du det?” brummede Makaio lavt bagved hende.
Hun mærkede hvordan hans stemme og ord gjorde hende mere liderlig, og hun kunne ikke rumme det.
Uden at tænke over det, pressede hun sig bagud og tog ham helt til roden.
Da han gik i bund i hendes røv, udstødte hun et højt piv.
Hans ene hånd fløj op til hendes mund og dækkede den hårdt.
”Stille!” hvæsede han ind i hendes øre.
Men hun registrerede intet andet end hans hånd mod hendes mund. Det tændte hende så ekstremt!
Hun mærkede hvordan han gled et stykke ud og derefter stille ind igen.
Hun vred sig.
”Mmmm….” mumlede hun ind i hans hånd.
Hun hørte ham brumme bag hende.
Han trak sig næsten helt ud og gled langsomt op i hende, mens hun fortsat peb ind i hans hånd.
Det tændte hende så ustyrligt meget at mærke hans store pik fylde hele hendes stramme røv ud.
Hendes finger legede lystigt med hendes klit og hun mærkede noget, hun ikke havde mærket før.
En anden form for orgasme bølge.
En anden form for kildren.
Makaio begyndte at støde hårdere til.
Blive mere krævende, hård.
Hun var efterhånden ligeglad med om hun blev opdaget. Hun kunne mærke, at denne orgasme ville blive noget helt episk.
Hendes finger blev ved med at bevæge sig rytmisk henover hendes klit, og sammen med Makaios dejlige store pik dybt begravet i hendes stramme fyldte røv, mærkede hun orgasmen bygge sig op i hende.
Hendes fisse trak sig sammen i forventning og forberedelse.
Makaio stønnede lavt omme bagved hende, og hun mærkede hvordan hans pik blev større oppe i hende mens han nu bankede sin store pik op i hendes røv, igen og igen.
”Den lille stramme røv kan få mig til at komme på et splitsekund”, brummede Makaio ind i hendes øre.
Det skubbede hende ud over kanten. Vidende om, at han ville komme op i hendes lille røv tændte hende, og hendes fingerarbejde fik hende ud over kanten.
Det startede i maven som en blid krampe, og bevægede sig ned til fissen og røven, som trak sig sammen i en orgasme hun aldrig havde prøvet før.
Hun mærkede noget vådt og meget af det på sin hånd, men hun var ligeglad.
Hun var i ren ekstase og mens Makaio holdte sin hånd hårdt hen over hendes mund, skreg hun sin orgasme ud i skoven.
Makaio brummede halvhøjt bagved hende, og hun mærkede fraværende, hvordan han sprøjtede sin varme sæd dybt op i hendes røv, mens han stønnede hende ind i øret.
For andre havde dette nok lydt som en glad solsort eller en frydefuld sang fra en spurv.
De lå lidt i skovbunden og kom til sig selv efter orgasmen.
Makaio trak sig forsigtigt ud af hendes røv og trak sine bukser på igen.
Hun trak selv sin nederdel ned om røven og mærkede hvordan den havde en stor våd plet foran.
Havde han givet hende en sprøjteorgasme mens han kneppede hende i røven? Det var dog utroligt hvad den mand var i stand til, uden at gøre noget som helst!
Camilla vendte sig om mod ham, kiggede ham dybt i øjnene og fnisede lidt.
”Undrer dine ansatte sig ikke over hvor du er?” spurgte hun smågrinende.
Makaios milde øjne borede sig ind i hendes.
”Ikke det mindste. Jeg sagde, at jeg havde forretninger, jeg skulle ordne ude i byen”, smilede han og blinkede.
Camilla grinede lavt.
Åh!
Det kunne mærkes i hendes røv. Hold da op.
Mon hun nogensinde blev normal deromme igen?
Hun rejste sig, prøvende.
Og så kom hun i tanke om, at hun ikke havde skiftetrusser med.
Hun rodede igennem sin taske og fandt sin g-streng frem. Den var jo våd i forvejen…
Hun tog den hurtigt på, og tog sin taske.
Imens kom Makaio på benene, gik hen til hende og trak hende ind til sig.
Deres læber mødtes i et inderligt, lidenskabeligt kys og deres øjne mødtes bagefter.
”Tror du ikke, at vi næste gang skal prøve det her i en seng, søde?” spurgte Makaio drillende.
Camilla fniste.
”Det lyder som en ret god ide”, svarede hun og blinkede til ham.
Makaio kiggede hende dybt ind i øjnene.
”Hvad siger du til middag hjemme hos mig fredag kl. 19?” prøvede han.
Camilla lyste op i et stort smil.
”Det siger jeg ikke nej til. Skal jeg tage noget med?” spurgte hun smilende.
Makaio lod som om han tænkte.
”Jeg ved hvad du ikke skal tage med….” svarede han drillende.
Camilla kiggede spørgende op på ham.
”Undertøj…” svarede Makaio og smilede frækt.
Camilla smilede tilbage, plantede et kys midt på hans fyldige læber og begyndte at gå mod udkanten af skoven.
Hun vendte sig om og sagde henkastet:
”Så ses vi fredag….” og gik ud af skoven.
På vej hen mod bilen mærkede hun pludselig, hvordan Makaios sæd løb ud af hende.
Hun smilede.
Der var ikke så meget at gøre ved det nu – heller ikke hvis folk så det. Hun håbede bare, at hendes nederdel skjulte det meste af det, indtil hun kom ind i bilen. Selvom den våde plet foran var ret afslørende…
Nu skulle hun hjem i bad, og derefter vælge tøj til fredag.
Det ville blive nogle lange tre dage at vente….






MistressNelle
08/10/2020 kl 19:44
Holy sh*t du kan skrive 😍 Det virkede ihvertfald for mig 😉
Slidt luder
25/06/2020 kl 17:19
Fed historie glæder mig til at læse 3eren 😛
ProductOfKarma
12/04/2018 kl 19:50
Uha hvor der bliver tigget om en 3’er ?
Jeg har jo op til flere nu, der skal være fortsættelser på ?
Mange tak for de rosende kommentarer ?
Den Liderlige Bedstefar
06/04/2018 kl 18:25
Mekanikerens undervognsbehandling!
Mon der sker noget uventet til fredagsmiddagen? Er chefen Kenneth også inviteret, så Camilla kan få 2 i 1. Eller både i 1eren og i 2eren samtidig?
Ginger
03/04/2018 kl 14:57
Frække Makaio, der tvinger hende til at ringe til chefen, imens hun bliver kneppet. Ingen tvivl om, at Kenneth kunne høre, hvad der skete. Måske kommer der en ekstra gæst på fredag. Hvem ved?
Tom
03/04/2018 kl 12:49
Som automekaniker kommer man tit ud for dejlige damer som skal hjælpes 😉 Jeg har dog aldrig været så heldig som ham i novellen her. Lækker historie!! 😛
Den generte jomfru
03/04/2018 kl 11:09
Hvor er det bare godt skrevet 🙂 Det er lige før man kan føle hendes tvivl, fordi du så fint beskriver hendes tanker og følelser. Jeg glæder mig til at læse mere.
Stilledrømme
02/04/2018 kl 19:19
Så kom der sgu’ gang i det anale…??? Tør man håbe på, at Camilla tager “hævn” med en pink strapon i 3. del?? ?
SWO
02/04/2018 kl 17:06
Jeg er spændt på fortsættelsen