- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Onkels luderknægt 8
jeg havde den nu vildt strittende hunde pik lige ud for min liderlige suttemund. Greb om den med begge hænder og førte den mod..
Forfatter: hamder
Læs – del 7
8. Vilde oplevelser.
Onkel udsatte mig også for nogle ret vilde oplevelser. Her kommer et lille udpluk, lad endelig høre om der skal beskrives nærmere om de enkelte (;
Onkel havde sagt vi skulle på tur om aftenen. Og at jeg skulle have min sædvanlige påklædning på. En fræk og lækker g-streng. Et par små stramme hotpants. Og en lækker stramtsiddende top der stumper lidt på maven. Han gav mig også et par møgsexede stiletter. Og selvfølgelig skulle jeg også have mit pikhungrende røvhul fyldt ud med en dejligt stor buttplug. Vidste ikke helt hvad det indebar men jeg glædede mig alligevel.
Han hentede mig og vi satte os ud i bilen. Vi kørte længe syntes jeg. Onkel sagde ikke så meget under turen. Vi stoppede ved en plads med en masse lastbiler. Onkel gjorde tegn til at jeg skulle stige ud af bilen vi kom ud og onkel gav mig et hundehalsbånd på, han satte en snor o og begyndte at trække afsted med mig. Som en lydig tøs fulgte jeg onkel. vi gik forbi en masse mænd, som alle gloede sultent på mig.
vi nåede en stor lastbil, og gik ind bag i anhængeren. Der stod en mand ved siden af en buk lignende ting derinde. Onkel trak mig over til bukken. ”af med tøjet tøs.”. Jeg vendte mig rundt og vrikkede sexet med min stramme tøserøv mens jeg trak mine små shorts af. Det gik åbenbart for langsomt for han greb hårdt fat i mig og flåede resten af tøjet af mig. så slæbte han mig over til bukken. Ååhr hans brutale behandling gik lige i min tøsepik.
Den strittede og min liderlighed gik i fuld speed. Han maste mig hårdt ned på maven mod bukken og spændte mig fast. Fik kastet et blik ud af døren og så en lang række af mænd med liderlige øjne som stod lystigt og gloede på mig mens de gned på deres tydeligt stive pikke. Var de mon alle til mig? Kiggede over på Onkel som nikkede og smilede lumsk. Og så begyndte mit røvhul for alvor at kilde og prikke i forventningen om alle de brutale trucker pikke der skulle skampule mig. Yderligere begyndte min mund at løbe i vand ved tanken om al den pik der skulle suttes og sperm der skule sluges.
Manden der brutalt havde bundet mig til bukken gik om bag mig og pressede sin store stive pik i bund i mit stramme hul i et hårdt stød. Fuuuck! Jeg skreg. Han grinede bare hånligt. Den pik var stor! Godt Onkel havde fået mit til at træne min liderlige røvkusse. Han kneppede mig brutalt, hårdt og hurtigt.
Da han tydeligvis var ved at komme trak han sig ud og gik om foran mig hvor han maste sin stive pik i munden på mig. og sprøjtede. Tyk klistret trucker sperm. Slugte villigt og slikkede hans fede pik ren. Han gav Onkel nogle penge og med det samme var der en ny pik i min røv. Lige så brutal som den første men heldigvis noget mindre. Og så gentog det sig. Jeg skreg af smerte og liderlighed. Han grovkneppede mit stakkels lille hul og skød sin tykke sperm af i munden på mig.
han gav Onkel penge og så var den næste brutale pik i mig. nogle var tydeligt sadistiske og nød at spanke min røv til jeg skreg i smerte, de maste pikken i munden på mig og fyrede ladningen af. Alt blev slugt og alle pikke blev grundigt suttet rene bagefter. Nogle gange var der to på en gang så jeg blev kneppet hårdt i min lille drengerøv mens jeg suttede pik en anden.
Jeg stoppede med at tælle pikke da jeg nåede 25. det eneste der kørte rundt i hovedet på mig var bare ”MERE! MERE! HÅRDERE! Mere pik! Mere sperm! Knep mig hårdere! Spank mig hårdere!”. jeg mistede fuldstændigt enhver fornemmelse af tid. Så jeg blev overrasket da Onkel løsnede mig og jeg så at solen næsten var på vej op. Onkel satte kæden i halsbåndet og på ekstremt vaklende ben trak han mig tilbage til bilen. Jeg sov næsten før bildøren var lukket. Godt brugt og gennem kneppet men drømte stadig om stoore pikke og trucker sperm.
Der blev overhovedet ikke rørt ved min liderlige lille tøsepik. Men til gengæld fik jeg masser af de vilde røvorgasmer. s
–
en anden vild oplevelse var en dag jeg kom hjem fra skole, hvor jeg ikke havde tænkt på andet end Onkels store stive pik. Og nærmest blev væltet i entreen af en meget stor hund. Ved ikke hvilken race det var men stor var den! Onkel kom gående bagved og sagde ”det her er Buster, du skal passe ham en uges tid, hvis du kan passe ordentligt på ham kan du selv få en hund”. Buster hoppede op og lagde forpotterne på mine skuldre og gav mig et slik med sin store tunge i ansigtet.
Onkel gik tilbage i stuen, med ordene ”tag din uniform på”, efterfulgt af Buster og jeg gik ind på værelset for at komme i min ”uniform”. G-streng (som var stortset det eneste undertøj jeg ejede efterhånden). En fishnet heldragt, ligesom et sæt netstrømper bare til hele kroppen. En stramtsiddende, meget kort, sort laknederdel. Og som kronen på værket, et par høje sorte stilletter.
Drejede rundt foran mit store spejl og var godt tilfreds. Stilletterne fik min røv til at vugge frækt og lækkert når jeg gik. Samtidig fik det buttpluggen i mit liderlige hul til at bevæge sig dejligt inde i mig. Skyndte mig nu indtil Onkel i håbet om at han ville gøre et eller andet perverst og liderligt ved mig. Havde længtes efter en endefuld og hans stive pik i min mund og røvkusse hele dagen. Min lille drengepik strittede stift af forventning og mit hul trak sig liderligt sammen omkring pluggen. Men da jeg kom ind i stuen var Onkel ved at tage jakke på. Kiggede spørgende på ham. ”jeg går over til naboen, er tilbage i aften. Underhold Buster imens” sagde han og gik.
Tilbage stod jeg med en stiv strittende pik, et hul der trængte vildt til pik og en mund der intet hellere ville end omslutte hans lækre pik og sluge hans sperm. Da jeg endelig kom til mig selv stod buster og kiggede på mig. Gav mig til at klø ham op ryggen og snart rullede han om på ryggen så jeg kunne klø ham på maven. Kløede ham lystigt da jeg lagde mærke til at hans pik voksede stille og roligt. Og det gav nogle ryk i den jo tættere jeg på den jeg kløede. Blev nysgerrig. Hvor stor mon den ku blive ?
kløede og nussede mere intenst og pikken voksede lystigt. Greb om den halvstive pik med min lille hånd og begyndte at gnide på den. Ååår hvor den voksede sig stor! Mens jeg blev… ja hvad blev jeg ? liderlig? Af at sidde og spille hundens store pik? Onkel var jo bare gået, uden at give mig hverken pik eller sperm. Så måske Buster kunne give mig lidt (meget) ? min pik begyndte at stritte igen og jeg rakte bagud og drejede på munden af pluggen så vibratoren i den startede med en svag summen. Fuck det var alligevel frækt det her. Mig der lå her på knæ. I min luder uniform. Men en lille strittende drengepik. En stor vibrerende plug i mit stramme hul og en hastigt voksende hundepik i mine små hænder. Hvordan mon den smagte?
Lænede ned mod den lækre pik. Men stoppede. Fik pludselig en liderlig ide! Trak buster med mig ind og stuen og lagde mig på ryggen på vore lave sofabord med hovedet ud over kanten. Det var som om buster kunne læse mine tanker for han placerede forpotterne ved siden af min krop på bordet og jeg havde den nu vildt strittende hunde pik lige ud for min liderlige suttemund. Greb om den med begge hænder og førte den mod min ventende mund. Spidsen af hundens store pik ramte min tunge og den smagte faktisk ikke dårligt.
Buster lavede et stød med underkroppen og brutalt blev pikken mast ind i min ventende mund. Og så begyndte han for alvor at støde. Behøvede slet ikke sutte. Buster kneppede mig bogstaveligt i munden med sine vilde stød. Følelsen var fantastisk! Stønnede og savlede for vildt med den kæmpe hundepik bankende ind og ud af min villige suttemund. Ååhr hans brutale og dyriske stød bragte mig til helt nye højder af liderlighed. Kunne ikke koncentrere mig om andet end at slikke og sutte så godt som muligt på den massive stav. Som ved hvert brutale stød maste sig længere og længere ned i min hals. mmmh! Fantastisk! Den brutalitet han kneppede mig med og det at blive brugt vildt og dyrisk var alt for liderligt! SPERM! Nu! Var det eneste der kørte rundt i mit pik omtågede hoved. Greb med begge hænder omkring den pumpende stav og gned hektisk på den.
Busters stød blev hårdere og det rykkede vildt i pikken. Og så! Maste han den sprøjteklare pik dybt i halsen på mig. Den fyldte min hals helt ud og gjorde det umuligt at trække vejret. Men jeg var ligeglad! Tænkte kun på pik og den, forhåbentlig, kæmpe ladning sperm der ville komme! Endelig! Det første tykke sprøjt kom! Det første af mange! Han blev bare ved og ved!
Så skete der noget mærkeligt. Jeg kom? Det føltes fantastisk. Det må ha været kombinationen af alt det liderlige. Pluggen der snurrede vildt i mit røvhul og Den store pik der nærmest kvalte mig og al den lækre sperm der pumpede ned i halsen på mig. Men jeg kom altså! Og orgasmen var helt anderledes end når en stor pik knepper min røvkusse. Følelsen blev bare ved og ved! Så trak buster sig ud og de sidste tre sprøjt ramte hen over mit ansigt og bryst. Han luntede over i kurven og jeg lå brugt og færdig. Og ansigtet helt indsmurt i varm klæbrig hundesperm.
Og så kom Onkel hjem.
–
En anden gang klædte han mig ud i frækt pigetøj og ville have mig til at forføre en ældre mand i parken. Uden at jeg vidste han allerede havde solgt mig til ham. Vil i høre om dengang? Da Onkel klædte mig i tøsetøj og lod mig forføre en pervers gammel mand? Hvordan jeg suttede hans pik og slugte hans tykke sperm? Hvordan hans store pik gennempulede mit lille luderhul ? og hvordan han lod alle sine gamle venner mundkneppe mig ? vil i høre om det?






ole torstad
08/06/2013 kl 6:37
jeg ønsker kontakt med jente/par som kan gi gode råd om dette med å ha sex med en hund..For en deilig historie.Please,ta kontakt med meg.
Tøzen
18/05/2013 kl 12:35
Åhh, var lige ved at sprøjte med min tøspik! Kom endelig med mere. HURTIGT!
Lumrer
15/05/2013 kl 19:55
Mere med hunden ville ikke gøre noget!!
Gerne med halsbånd og ned på alle fire, og være onkels tæve tøs.
preben
15/05/2013 kl 13:40
som du dog kan fortælle, Kom bare med alt du har at give os..Du er en herlig fortæller
Jan
14/05/2013 kl 0:50
ohh ja mere