Datteren og hunden del. 3

Mere end halvdelen af den store hundepik var presset op i Emmas jomfrufisse. “Åh King din slemme hund, du har puttet din ..

advarsel
Forfatter: Den perverse

Læs del 1del 2

De næste måneder gik på næsten samme måde, ikke hver aften var jeg lige heldig sommetider faldt min samlever ikke i søvn og så var der jo ikke rigtig mulighed for at lure ind ad Emmas dør. Men mange gange lykkedes det at få set hvordan hun legede med sig selv.

Efterhånden var det fast kutyme at King endte med at slikke Emmas lille fisse til hun kom. Vi havde fjeret Emmas 11-års fødselsdag sammen med familie og venner. Hun mente selv hun var en stor pige nu, hendes bryster var begyndt at tage mere form, de var stadig meget små men langt mere tydelige end tidligere.

Et par uger efter hendes fødselsdag havde jeg igen held til at kigge ind på hendes værelse, hun var i fuld gang da jeg lod blikket falde ind gennem døren. Tuschpennen var flittigt i brug, hun lå med numsen helt ud på sengekanten og benene spredt langt ud til siden.

Min pik stod stiv med det samme, som så mange gange tidligere tog jeg den frem og gned den ganske langsom til det liderlige syn. Kings tunge slikkede ind imellem op mellem hende ben, hun protesterede ikke mere over det, i stedet for kom der små klynk fra hende hver gang den brede våde hundetunge gled hen over den frække revne.

Emma tog tuschen ud og spredte de små skamlæber så Kings tunge bedre kunne komme til, han slikkede hende helt op i det lille fugtige hul, hun gispede lidt hver gang tungen gled op over den lille faste klit. Ja King, god hund små stønnede hun.

Kings pik hang stor og ræd ud af hylstret, han var begyndt at lave kneppebevægelser og små strint stod ud af den blottede hundepik. Pludselig hoppede han op med forbenene på hver side af hende og slikkede hende i ansigtet.

Nååå King vil du kysse mig lidt sagde hun, slog armene rundt om hans nakke og krammede ham. King lavede stadig kneppebevægelser, spidsen af den store hundepik gled op mellem Emmas skamlæber flere gange.

Uh King, din tissemand rammer min tissekone, hun skubbede ham blidt fra sig, King var ikke helt indstillet på det, så han sprang op igen, endnu en gang blev han puffet væk. Nu sprang han helt op i sengen og stod med sin hundepik lige ved Emmas ansigt.

Små sprøjt ramte hendes kind, hvad er det for noget King, er det sådan noget der laver små hundebørn der kommer ud af din tissemand, spurgte hun nærmest sig selv og greb med den ene hånd omkring Kings blottede hundepik.

Kings kneppebevægelse tog til da Emmas hånd lukkede sig omkring pikken på ham, han peb lidt de små sprøjt tog til. Kan du godt li det King spurgte Emma uden at få andet svar end Kings røde hundepik der gled frem og tilbage i hendes lille hånd.

Hun lagde den anden hånd mellem sine ben og lod den gnide kraftigt rundt i den lille fisse. Kings pik svulmede ende mere op, knuden voksede betragteligt og der sprøjtede mere og mere hundesperm ud af ham.

Emma lå med lukkede øjne, hun åbnede munden og trak vejret dybt og stødvis. King flyttede sig uroligt rundt, et større sprøjt ramte lige ned i Emmas åbne mund. Hun sank det, mmmm hvad var det King, hun åbnede øjnene og kunne se King stå med pikken lige ud for hendes ansigt.

Min egen pik var efterhånden også ved at eksplodere og da Emma løftede hovedet og satte læberne mod Kings dryppende hundepik kunne jeg ikke holde det tilbage længere, spermen sprøjtede ud af mig, igen forsøgte jeg at fange det meste i den anden hånd men noget landede alligevel på gulvet.

Ummm Emma suttede nu på Kings store hundepik, hendes ben rystede voldsomt, hun åbnede munden helt og udstødte et langt tilfreds suk da orgasmen skyllede gennem hende. King hoppede ned fra sengen med stråler af klar hundesperm sprøjtende i små strint ud af pikken.

Hen satte sig og slikkede sig grundigt, Emma lagde sig op på den ene albue og betragtede ham. Er det godt når du selv slikker på din tissemand, det må det vist være svarede hun selv. Den smager også sjovt, Emma slikkede sig om munden som for at understrege sine ord.

Jeg skyndte mig ind i stuen da hun rejste sig fra sengen, hun gik ud på toilettet. Jeg kunne lige ane døren ind til hendes værelse fra hvor jeg sad. Da hun gik tilbage til værelset, bukkede hun sig pludselig ned og strøg en finger hen over parketgulvet.

Fuck tænkte jeg, jeg fik ikke tørret det sperm op der landede på gulvet ved siden af døren. Emma kiggede undersøgende på sin finger, snusede lidt til det og stak så fingeren i munden og slikkede den ren. Hm en eftertænksom lyd kom fra hende inden hun forsvandt ind ad døren.

Far jeg er klar til at sige godnat råbte hun kort efter. Jeg rejste mig og gik ind til hende, hun lå allerede under dynen. Godnat min pige sagde jeg, bukkede mig ned og gav hende et kys på panden. Godnat far svarede hun, greb om min nakke og kyssede mig tilbage på munden.

King lå stadig ved siden af sengen og slikkede sig i skridtet, han slikker på sin tissemand, fniste Emma. Tja det gør hunde jo, de kan jo ikke så godt vaske sig på samme måde som os forklarede jeg. Kan en hunhund også slikke sin tissekone spurgte hun. Ja det kan den da.

Synes den så det er dejligt, Emma kigge på mig med nysgerrige øjne. Det ved jeg ikke noget om svarede jeg, jeg tror mest det er deres måde at vaske sig på. Hi hi, tænk hvis vi også kunne vaske os sådan, det ville se sjovt ud hvis vi alle sammen sad og slikkede på vores tissekoner og tissemænd.

Ja det ville være noget være noget, men nu skal du lægge dig til at sove min pige. Jeg rejste mig og skulle lige til at gå ud. Far, når nu mennesker ikke kan vaske sig sådan, hvorfor slikker vi så ikke bare hinandens tissemænd og tissekoner.

Alle de spørgsmål og billederne de dannede for mit indre blik, fik min pik til at vokse igen. Det er nok fordi vi har arme, vand og sæbe, så vi ikke behøver gøre det på den måde, sov nu min skat så ses vi i morgen.

Min samvittighed tyngede mig, efterhånden følte jeg mig dybt pervers sådan som jeg belurede min lille datter. Det var jo trods alt en alvorlig overskridelse af hendes privatsfære på den anden side kunne jeg ikke stoppe mig selv, det var noget af den mest ophidsende jeg nogensinde havde oplevet.

Jeg havde købt et lille massageapparat og lagt det i en skuffe på badeværelset sammen med negleklipper og andre remedier. Det var vel en halv gang tykkere end tuschpenne på Emmas værelse, nu håbede jeg hun ville blive nysgerrig efter hvad det var for en tingest og at hendes mor ikke ville finde det først.

Skulle det ske havde jeg en forklaring klar, jeg ville sige at det var fordi jeg håbede det kunne vække hende af hendes sexdvale så vi igen kunne få vores sexliv i gang.

Jeg holdt øje med skuffen i den kommende dage, det lå stadig på samme plads. Der gik over en uge, så var det pludselig væk, det kunne ikke være min samlever så havde jeg hørt om det var jeg sikker på, så stor var spændingen jeg hen under aften stille gik ud i gangen.

Allerede inde jeg kunne kigge ind ad døren kunne jeg høre en brummer der klart fortalte mig hvor massageapparatet var blevet af. Emma lå på sin seng som hun plejer, numsen tæt på sengekanten med benene spredt ud til siderne.

Denne gang var det dog ikke tuschpennen der var i brug, det lille kraftigt summede massageapparat blev gnedet op og ned mellem de små buttede skamlæber. Emma stønnede og stak ind imellem massageapparatet og i hendes lille stramme fissehul.

King kom hen mod døren, jeg gav tegn med hånden til han skulle stoppe, heldigvis havde vi fået ham afrettet godt så han lystrede med det samme. Han vendte sig og luskede tilbage til Emma der nu havde presset massageapparatet helt op.

Med det summende apparat dybt i den lille fisse gned hendes fingre rundt i toppen af revnen. King snusede til hendes skridt og lod tungen glide op over den glatte barnefisse. Uh King, bare slik min tissekone lidt mere, så skal jeg nok slikke din tissemand bagefter, hun greb Kings hoved og holdt det fast mellem sine ben.

Hold kæft man skulle have været en hund, tænkte jeg, hvad jeg ikke ville give for at ligge der og slikke den lille jomfruelige fisse lige nu.

King begyndte igen at lave kneppebevægelser ud i luften mens hans pik blev mere og mere synlig indtil den til sidst var helt fremme, stor og rød, det strintede allerede fra den med hundesperm. Efter et stykke tid med tungen mellem Emmas lår hoppede King igen op med forpoterne.

Emma trak massageapparatet ud, tog det op til munden og slikkede på det. Kings pik ramte igen med den lille fisse, han var så ivrig og hoppede op og ned fra sengen. Kom så King sagde Emma og klappede på sin glatte hårløse fisse. Du må gerne glide din tissemand mod min tissekone.

King forstod selvfølgelig ikke hvad hun sagde, alligevel hoppede han igen op med forpoterne på hver side af Emma der straks greb om ham med begge arme. Kings store hundepik gned nu op og ned mellem skamlæberne med det ene sprøjt efter det andet stod ud over det buttede venusbjerg og Emmas maveskind.

Emmas ben spjættede da spidsen ad Kings pik ramte lige op i det lille hul. King må have kunnet mærke han var på rette vej for han blev endnu mere energisk og hoppede nærmest frem mod Emmas lille røv. Au King, stop det gør ondt.

Mere end halvdelen at den store hundepik var presset op i Emmas jomfrufisse, King reagerede ikke rigtig på protesterne som dog også aftog hurtigt og blev afløst en klynkene stønnelyde. Åh King din slemme hund, du har puttet din tissemand op i min tissekone sukkede Emma og slog benene op omkring Kings krop.

Jeg priste mig lykkelig for at vi havde fået ham før det blev forbudt at kupere halerne, det gjorde der var frit udsyn til de store gyngende nosser og hundepikken der penetrerede min lille datters fisse.

Mere end nogensinde havde jeg lyst til at storme ind og banke pikken op i den lille fisse. Min pik var på randen af at eksplodere i mine bukser. I et rasende tempo blev min lille datter bedækket af King der savlende kneppede hende i et rasende tempo.

Heldigt for hende havde Emma holdt en hånd ned omkring den store hundepik, det forhindrede King i at presse knuden op, det ville have flækket det lille stramme hul fuldstændigt. Nu lå hun i stedet stønnede og nød hundens pik der hamrede ind og ud.

Det tog nu ikke lang tid før King peb og savlende spermede op i fissen på Emma. Hun lå klynkede, hendes ben dirrede på ryggen af King. Han hoppede ned og slikke sin dinglende pik der stadig dryppede hundesperm ud på gulvet.

Emma lå længe rystende tilbage på sengen mens hundesperme rendte ud af hende. Da hun begyndte at røre på sig, skyndte jeg mig ind i stuen igen.

Jeg kiggede på min sovende samlever og tænkte på hvad hun ville sige til at blive kneppet godt og grundigt at Kings store hundepik. Hun ville sgu nok bare sige åh nej ikke i aften, jeg er så træt, jeg lo indvendigt ved tanken.

Et kvarters tide efter kom Emma ind i stuen, jeg går i seng nu far sagde hun. Jeg kiggede på hende, har du tisset i bukserne spurgte jeg. Emma kiggede ned, hendes trusser var gennemblødt, øhm nej det tror jeg da ikke, hun rødmede let.

Nå men kom med ud på badeværelset, så vasker vi dig lige og så kan du få nogle tørre trusser på inden du skal sove skat. Emma luskede stille efter mig. Da vi stod på badeværelset, tog jeg en vaskeklud og et par rene trusser til Emma i skabet.

Så smid de våde trusser min skat, så skal far vaske dig lidt. Skal jeg i bad? Nej vi vasker bare tissekonen lidt svarede jeg. Hun trak lidt tøvende trusserne af mens jeg fyldte vand i håndvasken og gjorde vaskekluden våd.

Det var tydeligt at hendes lille fisse var blevet brugt, hendes skamlæber var lidt røde og hævede. Jamen lille skat, din tissekone er jo helt rød, hvad har du lavet? Emmas kinder blussede, jeg har da ikke lavet noget, hun kiggede ned i gulvet da hun svarede.

Okay spred dine ben lidt, jeg stod klar med kluden i hånden, min pik var ved at sprænge mine bukser i forventning om at skulle vaske min lille pige i skridtet. Hun stillede sig med spredte ben, nærmet åndeløs lod jeg kluden glide over hendes revne og venusbjerg.

Au! Emma kom med et udbrud da kluden gled mellem hendes små lår. Gør det ondt? Jeg er vist lidt øm far. Kom her, jeg løftede hende op og satte hende på bordet ved siden af vasken, så skal jeg se hvordan det kan være. Jeg åndede tungt.

Jeg lagde en hånd på hvert af hendes knæ, og sprede de små ben. du er vist blevet lid hudløs på din lille tissekone, nu skal jeg puste lidt på det så går det over skal du se. Med et par fingre spredte jeg de små skamlæber. Fusk hvor have jeg lyst til at slikke den lille revne.

Jeg fik dog behersket mig og pustede i stedet stille direkte ind på det lille fissehul, der sivede stadig lidt klar hundesperm ud. Jeg tog kluden og tørrede hendes fisse. Uh hun spjættede lidt med benene, det kilder fniste hun da kluden ramte den lille hårde klit.

Jeg greb et håndklæde og tørrede hende, igen gav hun et lille gisp da klitten blev strejfet. Sådan, jeg tog de rene trusser og trak dem på hendes ben. løftede hende ned og trak trusserne op på plads omkring den lille røv. Jeg gav hende et kærligt klap bagi, og nu er det ind i seng.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg fulgte med ind og kyssede hende godnat. Tak far, du er så sød. Det er du også min skat, kan du nu lægge dig til at sove, så må vi kigge på tissekonen i morgen og se om den har fået det bedre. Jeg forlod hendes værelse og gik direkte ud på badeværelset og spillede min pik til spermen stod i store stråler ud af den.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

14 kommentarer

  1. Easy

    09/05/2021 kl 8:31

    Sikke serie!

    2+
  2. emp

    17/04/2021 kl 2:31

    Endnu en god historie om dejlige Emma. Heldig hund!

    3+
  3. Ludersoen

    16/04/2021 kl 17:11

    Vanvittig god historie, det er så frækt 😜 elsker hundepik og elsker at læse om det. Det kunne måske risikere at udvikle sig til en lækker pervers trekant !?

    9+
    • Chris

      16/04/2021 kl 18:55 - som svar på Ludersoen

      🥵😛

      1+
    • Den perverse

      16/04/2021 kl 19:20 - som svar på Ludersoen

      Det kunne du godt tænke dig, her du fået hundepik selv? sådan rigtigt blevet gennem kneppet af en stor hundepik?

      5+
      • Ludersoen

        09/05/2021 kl 7:29 - som svar på Den perverse

        Det er heldigvis sket mange gange, og det er lige lækkert og perverst hver gang 😉

        7+
        • Den perverse

          09/05/2021 kl 7:55 - som svar på Ludersoen

          Uhmm hvor lækkert, nyder at se en hund tømme sig i sin tæve.

           

          Mangler desværre både tæve og hund nu, så nu er det minderne ,. Håber dog på at få oplevelsen igen irl, bare en gang mere… 😉

           

          perversfar@gmail.com

          1+
    • sortey

      22/04/2021 kl 17:52 - som svar på Ludersoen

      altid dejlig med en liderlig hunde tæve , der til begge dele

      2+
  4. mortensen

    15/04/2021 kl 11:12

    Hej Den perverse

    Jeg synes at din historie bliver bedre og bedre, jeg elsker den måde du bygger historien op på.. Dejligt at han kan hælpe hende og hvor er det dejligt at hun nyder det..Han kunne måske også hjælpe hende med hunden og sig selv, til fælles klæde..Bare lad moderen sove..

    7+
    • Den perverse

      15/04/2021 kl 11:48 - som svar på mortensen

      tak skal du ha, håber ikke du bliver skuffet over fortsættelserne, der er skrevet en del flere.

      3+
  5. Sofie

    15/04/2021 kl 7:41

    Åhhhhh hvor er det frækt og såå lækkert

    Kh Sofie

    9+
    • Den perverse

      15/04/2021 kl 7:49 - som svar på Sofie

      Du drømmer vist også om at blive taget af en stor svulmende hundepik der kunne gennem kneppe din våde fisse og fylde den med sperm kan jeg fornemme.

      Ville være skønt at opleve igen.

      5+
  6. Damernes Ven

    15/04/2021 kl 7:21

    DU glæder så MEGET… En virkelig NY super forfatter, som der heldigvis er kommet mange, mange af her på siden. Du skriver rigtig godt. Og om et særligt emne! Du havde ret, da du skrev, at du havde meget

    Flot

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *