- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Den gamle sygeplejeske 2. del – Tanja i kælderen igen
Tanja frygtede det værste og det kom.
En sindssyg smerte ramte hendes ene brystvorte, hun vidste straks hvad den kom af og den var voldsom.
Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit
Lene gjorde rent og vendte tilbage til sin afdeling, hun smilede til en af de nye elever. En ung pige, der prøvede at gøre sit arbejde godt, men hun havde svært ved at klare opgaverne og havde flere gange været til samtale hos Lene.
Den unge pige, Dina, lovede hver gang at hun ville tage sig sammen og gøre sit bedste.
Lene tog igen Dina til samtale og denne gang havde hun sagt at hun ikke kunne blive ved med at holde hånden over hende.
Dina havde grædt og lovet hun ville gøre alt for at passe sit job.
Lene havde smilet til hende.
”Jeg kan tilbyde dig ekstra undervisning og hjælp, så du kan fortsætte din elevtid”
”Jeg vil gøre hvad som helst for at blive”
”Lyder interessant, unge piger som dig har i dag svært ved at indordne jer. Du må lære hvordan man opfører sig på et sygehus”
Dina havde kikket ned på bordet og svagt var det kommet fra hende.
”Jeg ved det godt og jeg vil gerne modtage ekstra undervisning”
”Godt, i morgen aften, når du møder på vagt kommer du ind til mig”
”Tak, Lene”
Lene tænkte om det var være Dina, der skulle takke.
Historien fortsætter under reklamen
Senere på dagen gik hun en tur ned i FAM, så hvordan Tanja var optaget af sit arbejde, hun gjorde det rigtigt godt, selvom hun måtte kæmpe med et underliv der skreg på indtrængen.
Lene nærmede sig Tanja, der kikkede op og smilede lidt anstrængt.
Roligt gik Lene om bag Tanja, der stod og rensede et sår på en dame der var væltet på cykel.
Tanja stod lettere foroverbøjet, hendes bukser strammede flot op mellem hendes trusseløse baller.
Lene tog fat i kanten af bukserne trak dem langsomt ud fra hendes baller, Tanja stod helt stille prøvede på at koncentrere sig om patienten mens hun mærkede Lenes hånd der gled op over fissen bagfra.
Roligt lagde hun et par fingre op mellem skamlæberne og fandt det våde hul pressede fingrene op i fissen så Tanja stivnede, mest af fryd.
Lene stillede sig ved siden af Tanja, kikkede på patienten og nikkede.
”Du har da været lidt uheldig”
Hun talte til patienten mens hendes fingre kærtegnede Tanjas våde fisse. Fingrene gled ud af fissen og med de våde fingre gned hun hårdt på hendes klit, den var stadig følsom efter de påvirkninger Lene havde givet den med injektionsnålen.
Tanja havde svært ved at stå stille og hendes fokus forsvandt fra patienten, hendes klit og fisse skreg efter tilfredsstillelse.
Lene klemte hårdt om klitten.
”Tror du skal lægge en kompres på såret”
Lene smilede til patienten, mens hun igen gned på Tanjas følsomme klit.
Nu kunne Tanja ikke mere, hun tog fat i kanten at bordet stivnede i kroppen, bed sig i læben og mærkede hvordan Lene lige foran en patient gav hende en forløsende orgasme.
Lene mærkede det drev ud af fissen og hun lod fingrene glide ned gennem skamlæberne så hendes fingre blev godt fedtet.
Mens Tanja kom til sig selv igen, trak Lene hånden op af hendes bukser og gik ud af lokalet.
Damen kikkede på Tanja.
”Blev du dårlig”
Tanja nøjedes med at nikke inden hun fortsatte med behandlingen. Hun vidste hun burde holde sig langt væk fra Lene, men det der var sket i dag fik hendes krop til at modsige hende.
Næste eftermiddag da hun mødte ind gik hun straks ned til FAM, fandt Tanja med en kop kaffe.
”Hej”
”Hej Lene”
Svarede Tanja, hun mærkede at hendes fisse begyndte at pumpe med muskulaturen. Hun var liderlig straks hun så Lene og tankerne gled ned i kælderen.
”Når din vagt er slut, har jeg en opgave til dig”
Tanja kikkede og selvom hun forstod spurgte hun alligevel.
”Er det en elev der skal rettes eller er det forberedelser”
”Når du spørger på denne måde er det en forberedelse og derefter en elev”
”Nogen bestemt”
”Ja, det er den lille Dina, hun fatter ikke meget og hun trænger til at lære, det ikke er hendes forældres indflydelse der driver hendes job”
”Ok, jeg kommer”
Lene gik tilbage til højhuset, hun skulle se på en sygeplejeske, der troede hun kunne klare sit job på sit smukke udseende.
Hun var en vildt flot pige, høj, slank, langt lyst hår og nogle store bryster som Lene glædede sig til at se blottet for stof.
Hun mødte Marie på gangen, Lene lod som ingenting gik blot forbi og vendte sig om, Marie gik med en vogn og hendes frække røv svingede i takt med hendes fødder.
Lene tænkte, hun skulle få noget at svinge røven for, noget der kunne få hende på helt andre tanker, især når hun dagene efter satte sig ned.
Tanja bankede på døren ind til opholdsrummet, hvor Lene sad.
”Hej, så er min vagt slut”
”Dejligt, jeg har gjort klar til dig i kælderen”
”Øh, til mig, troede det var Dina”
”Du skal først lære, så kan du få lov til at glæde bagefter”
Tanja nikkede og stod lidt skuffet.
”Kom”
Lene gik ud på gangen uden at vente på Tanja.
Stille tog de elevatoren ned og gik mod børneafdelingen.
De drejede ned af gangen og fortsatte i kælderen.
Jo nærmere de kom rummene jo mere urolig blev Tanja. Sidst hun havde været her havde det været vildt grænseoverskridende, men samtidig havde hun oplevet en orgasme der langt overgik det hun oplevede med de fyre hun havde kneppet.
De kom ind, Lene tændte lyset og kikkede på Tanja.
”Tag tøjet af”
Det var ikke en forespørgsel, men en ordre og Tanja fik hurtigt sine bukser og T-shirt af.
Nøgen stod hun foran Lene, der blot betragtede hende.
Tanja tænkte om Lene nogensinde ville smide tøjet også, hun var i tvivl om Lene var til piger eller hun kun var til sig selv. Hun havde en ide om at hun fik tilfredsstillelse ved blot at pine andre kvinder.
”Stil dig herover og løft dine arme”
Tanja havde ikke bemærket første gang hun var i kælderen at der hang en masse ophængs kroge i loftet.
Lene havde hængt kæder i to af krogene og bandt nu reb omkring Tanjas håndled så hun kunne binde dem op til kæderne. Hun strammede dem ekstra så Tanja lige netop kunne stod på gulvet.
Lene lod en hånd glide op af Tanjas mave rundt om det ene bryst og med et par fingre klemte hun brystvorten indtil Tanja sagde av.
”Du må lære at flytte dine grænser ellers kan du ikke oplære andre tøser”
”Jeg er nok lidt ømskindet”
Lene gav hende bind for øjnene.
”Der er meget lyddødt i kælderen, så du må gerne skrige, jeg er vant til lyden”
Tanja blev pludselig bange, hvad skulle der ske.
Hun mærkede noget fedtet der blev smurt på hendes brystvorter, noget der fik dem til at blive meget varme og vildt følsomme.
Lene masserede det roligt ind i brystvorterne inden hun forsatte med Tanjas skamlæber.
”Nej”
Kom det fra Tanja, men Lene fortsatte blot.
Hendes skamlæber var brandvarme og hun ønskede kun at Lene ville røre dem, gøre et eller andet der kunne få den voldsomme følelse i dem væk.
”Det er i orden hvis du skriger, men så er det nok sidste gang du er i kælderen”
Tanja frygtede det værste og det kom.
En sindssyg smerte ramte hendes ene brystvorte, hun vidste straks hvad den kom af og den var voldsom.
Lene havde sat en sakseklemme på brystvorten og låst den.
”Skrig bare, det hjælper din forståelse af opdragelse”
Lene satte den anden saks fast og hun betragtede Tanjas klemte brystvorter, om lidt ville salven få dem til at være så følsomme at saksene blot ville være en dejlig glæde.
Hun satte sig på en stol foran Tanja, betragtede den glatbarberet fisse, den var begyndte at blive lidt rød af salven. Det ville ikke vare længe før hun kunne lege med den som hun havde lyst til.
Tanja rystede, da Lene lod en finger glide op mellem de følsomme skamlæber, det bliv ikke bedre da hun roligt begyndte at massere både skamlæber og klit.
Selv med den smerte hendes klemte brystvorter gav hende, fik hun en salig følelse af liderlighed. Hun forstod det simpelthen ikke, hvordan kunne hun hænge her, blive pint og samtidig være så tændt at Lene knap nok skulle røre hendes skød før hun var ved at komme.
Lene vidste hun havde Tanja der hvor hun ønskede hende og nu skulle Tanja opleve en glæde der kunne få hende ud over kanten.
Salven havde gjort sit og Tanja sukkede hver gang hendes klit blev rørt, bevidst kælede Lene med klitten og skamlæberne så Tanja var meget tæt på.
Så stoppede hun og rejste sig op.
Tanja hørte hun gik.
”Nej, du må ikke forlade mig nu, jeg er så tæt på”
Tanja sukkede.
Lene kom tilbage, satte sig igen lod en finger røre klitten og Tanja stønnede højt.
Blidt og meget kærligt spredte Lene hendes skamlæber og trak dem lidt opad så hun kunne se det hun ønskede at se.
Mens hun holdt sit greb omkring skamlæberne førte hun langsomt et uriarør op i Tanja.
Tanja skreg, selvom røret var godt smurt, var det en følelse hun aldrig havde oplevet.
Roligt pressede Lene røret længere op i Tanjas urinrør og Tanja mærkede hvordan det klemte sig vej gennem hendes krop.
Lene fortsatte indtil røret var helt oppe og Tanja kunne mærke det i sin blære, nu føltes det meget mærkeligt, som om hun skulle tisse men følelsen var flyttet til hendes livmoder.
Lene lod røret sidde lidt før hun tændte for den lille vibrator der normalt blev brugt til behandling af muskelsmerter.
Hun satte den oven på Tanjas klit og ventede et kort øjeblik før Tanja begyndte at stønne og skrige af fryd.
Al den smerte hendes klemte brystvorter og røret i hendes indre fik hende til at komme så benene eksede under hende og hun hang i armene mens orgasmen tog til i styrke.
Lene stoppede vibratoren og rullede lidt baglæns betragtede Tanja.
Hende ville hun få meget glæde af.








sortey
27/07/2019 kl 0:41
Ja det stadig noget af det bedste smil
Anonym
26/07/2019 kl 18:54
Gad vist hvad Lene ville gøre ved en mand?
Anonym
25/07/2019 kl 21:53
Ja sådan sygeplejerske gad
jeg da godt lige mødes med,
bliver tændt ja nærmest
liderlig af denne historie
Anonym
25/07/2019 kl 11:59
Strålende godt fortalt, forfatteren treffer de strenger hun skriver om i sine klinter, hos meg også, mine øyne ser det forfatteren ser, med klibring i alle ledd. Gleder meg til en fortsettelse.