Pigerne fra Bagsværd – Del 12

Virkelig dejlig fornemmelse at sidde så tæt på to helt unge næsten nøgne piger,og den endnu yngre Simone på skødet


Forfatter: emp

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Husk, at denne historie er opdigtet, hvilket også gælder navne og steder.

Pludselig kiggede den lille pige Simone fra 3. klasse og jeg på hinanden og fik i et kort øjeblik øjenkontakt. Jeg kunne efterhånden ikke styre mit store jern, og da jeg kom i tanker om, at Marie havde spurgt den lille pige, om hun gav noget tissekone, valgte jeg nu at spørge hende om det samme.
Pigen kiggede naturligvis noget forundret på mig, og lige pludselig inden hun nåede at svare, tog jeg fat i hende og bar hende hen på bænken, hvor både Marie og Karla stadig sad ved siden af hinanden og ragede sig selv på brysterne indenunder deres tøj.

Jeg løftede Simone op i min favn, så hendes bluse gled op, og fordi hun jo heller ikke havde nogen underbukser på, blottede jeg nu hendes tissekone. Et kort øjeblik kom jeg til at vende os med front ud mod vejen, så Simones tissekone var nu blottet for mandlige liderlige bilister. Bagefter har jeg tænkt, at hvis én af bilisterne havde været politiet, havde det vist ikke været så godt.

Igen kunne man se, at flere mandlige bilister fik meget store øjne, da de tilfældigvis kørte forbi lige på det tidspunkt, hvor den lille pige Simones tissekone var nøgen lige ud til vejen.
Jeg bar Simone i favn, og valgte at gå hen forbi Marie og Karla, og ud for Marie prøvede jeg på at lade den lille piges tissekone komme så tæt på Maries ansigt som muligt. Det kunne Marie godt lide, kunne jeg se. Hun lod nemlig sit ansigt komme tættere på Simones tissekone, hvor i mod Karla trak sit ansigt væk, da jeg passerede hende med den lille pige i favnen.

Jeg pressede mig igen ned at sidde på bænken lige ved siden af Karla, og denne gang var det jo med den lille pige på skødet.
Pludselig rejste Karla sig op og spurgte, om jeg ikke hellere ville sidde ved siden af Marie. Karla havde vist håbet på, at Marie også havde rejst sig, så jeg i stedet for at sidde på venstre side af Karla, var kommet til at sidde på højre side af Marie. Altså så Marie havde sat sig i midten på bænken.
Men Marie blev heldigvis ved med at sidde helt til højre på bænken, og hun sad stadig med benene bukket op, så fødderne var placerede på bænken, og hendes fisse dermed stadig var blottet ud mod trafikken. Marie sad også stadig og ragede sig selv på brysterne, og hendes brystvorter var efterhånden blevet virkelig stive og meget strittende. Desuden var hendes store ring af areola, der i forvejen var hævet i relation til Maries fysiske udvikling, nu også begyndt at svulme lidt op pga. hendes enorme store og voldsomme liderlighed. Tænk at en pige på knap 13 år, der kun lige er startet i 7. klasse kan blive så liderlig, og så endda er ligeglad med, at hun udfører sin onani så tydeligt ud til en offentlig meget trafikeret vej, og så endda i sit eget lokalområde, selvom Bagsværd selvfølgelig er ret stor.

Den lille pige blev placeret ovenpå mit skød med et ben på hver side af mine samlede ben. Hendes fødder placerede jeg på bænken, så hun nu sad ligesom Marie gjorde. Bare på mit skød i stedet for på selve bænkens sæde.

Karla måtte sætte sig på den plads, jeg havde siddet på – altså til venstre på bænken, nu Marie jo blev siddende på sin plads til højre. Karla måtte altså finde sig i stadig at sidde ved siden af mig.

Jeg sad så i midten på bænken – imellem Karla og Marie og med Simone på skødet. Virkelig en dejlig fornemmelse at sidde så tæt på to helt unge piger, der jo næsten var nøgne, og så med den endnu yngre Simone på skødet, der også var næsten nøgen.
Hun fik ikke mere tøj på af at sidde på skødet af mig.
Jeg hev op i hendes bluse. I første omgang, så den stadig dækkede hendes store opsvulmede bryster, som jeg uden på tøjet begyndte at sidde og rage hende på. Jeg kunne godt mærke, at den lille pige sad lidt uroligt og nok var lidt pinligt berørt over hele situationen.

Pga. at Simones ben var spredte, skilte hendes kønslæber sig lidt fra hinanden, og pludselig havde hun lidt af mit meget stive jern oppe i sig – med underbukser. Jeg kunne selvfølgelig godt inde bag stoffet mærke, at mit præspermfyldte og våde pikhoved blev berørt af det yderste af Simones ydre kønslæber. Jeg begyndte at rotere med mit underliv, den smule jeg kunne det. Dette fik den lille Simone-pige til at sidde endnu mere uroligt, og desuden syntes hun, det var ret mærkeligt at blive rørt på brysterne. Hun vidste da godt, at drenge og mænd godt kan lide, når piger har fået bryster, og hun var naturligvis også bevidst om, at hun allerede havde ret store bryster, trods sin unge alder på kun 8 år.

Jeg fortsatte dog med at beføle Simone på brysterne, og jeg fik endnu mere jern på, da jeg mærkede, hvor meget lille Simones brystvorter strittede og var virkelig stive, fordi de jo pressede så hårdt på hendes hvide våde bluse.

Jeg løftede Simone en lille smule op, og fik lirket mine underbukser af, så mit stive jern sprang frem og straks pegede direkte op i luften. Lige op mod Simones røv. Jeg lod hende derefter komme ned at sidde igen, og nu var der jo så ikke længere stof imellem mit kæmpe store stive jern og hendes tissekone. Jeg løftede hende lidt op igen, og trak hende så igen ned over mig. Dette gjorde jeg et par gange og ventede nu på, at Simone om lidt ville råbe op og spørge om, hvad jeg havde gang i. men det gjorde hun ikke, og efterhånden som jeg bagfra med Simone på mit skød havde bollet hende i tissekonen, stønnede hun pludselig, at det kildede virkelig sjovt og dejligt i hendes tissekone. Jeg havde endnu ikke presset den helt op i selve hullet på hende, men nu forsøgte jeg på det. Simone var naturligvis meget stram i selve skeden, men efter noget tid havde jeg presset mig helt i bund i skeden på den lille 8-årige pige.

Hvor er det dog dejligt at bolle dig i din tissekone, Simone, sagde jeg lavt ind i ansigtet på hende. Både Karla og Marie hørte mig dog sige det.

Under hele seancen ragede jeg Simone på hendes bare bryster, og hendes areola svulmede virkelig op, ligesom hendes brystvorter også blev mere og mere stive.

Pludselig kunne jeg ikke holde mig længere, og Karla konstaterede, at jeg lige nu sprøjtede kæmpe mængder af sperm ind i Simones tissekone, hvilket Karla kun syntes var godt, fordi hun så regnede med at slippe for at blive voldtaget af mig endnu engang.

Men sådan gik det ikke.

Simone hoppede af mig, men i stedet for at kunne fortsætte med at være på vej hjem, lokkede Marie hende over til sig.

Jeg tog mig i mellemtiden af Karla, som jeg ganske rigtigt mente, endnu ikke havde fået sin udløsning endnu.
Historien fortsætter under reklamen

Karla mente dog, at hun var kommet sig over liderligheden, men det mente jeg ikke, og endnu engang i sit unge liv, blev Karla sexmisbrugt af mig.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *