Emil 2026

Den lille hvide røv med baller af stål skinnede og den lille lysebrune stjerne glinsede. Jeg styrede pikhovedet til ..


Forfatter: Elsker sex

Jeg var 68 år, da jeg gik på pension. Nu skulle livet nydes! Jeg havde en rigtig god pensionsopsparing. Jeg gad ikke længere den store have og solgte huset. Jeg fandt mig en rigtig fed lejlighed på 180 kvm. og en kæmpe tagterrasse. Faldt øjeblikkelig for terrassen, hvor der bla. var en stor udendørs spa og rigtig fed spotbelysning i gulvet. Den lå på tredje sal og var skærmet godt af, så ingen kunne se, når jeg gik nøgen rundt, hvilket jeg altid gør om sommeren.

Den lå lige op mod et socialt boligbyggeri, hvilket absolut ikke generede mig, så kunne jeg nyde de dejlige unge mennesker, der boltrede sig på legepladsen og boldbanen neden for.

Det var den sidste uge inden folkeskolen holdt sommerferie. Sad og nød et glas rødvin på terrassen. Klokken nærmede sig 23.00 og mørket havde sænket sig. Der var lys i et værelse i den nærmeste blok, som lå ca. 100 meter væk. Kunne se en ung dreng med et par virtuelle briller på. Han var kun iført et par stramme underbukser. Det så ud til, at han havde gang i en boksekamp.

Jeg hentede mit nye fine kamera, som stod på trefoden i stuen. Jeg vidste godt, hvem drengen var. Det var Milo en dreng på ca. 14 år. Han var kommet med sin mor fra Bosnien for nogle år siden. Havde læst en artikel i den lokale sladdersprøjte, hvor der blev beskrevet, hvilket stort boksetalent han var.

Han var helt klart en forkælet dreng. Gik altid i det smarteste tøj og jeg var også sikker på, at han havde det største rum, som hans værelse. Fra min terrasse kunne jeg se hans værelse, som havde dejlige store glasvinduer/dør og en fransk balkon. Jeg kunne også se deres køkken, som også havde dejlige store vinduer.

Havde spekuleret over hvem der boede der, da der altid var lys. Mon han var mørkeræd, eller bare godt kunne lide at vise sig frem… Man kunne ihvertfald tydeligt se ham.

Det var en længere boksekamp. Efter ca. 20 min. løftede han armene, han havde åbenbart vundet. Han tog brillerne af og stillede sig ved den åbne dør. Kunne se han var svedig. Han stod der ca. 10 min. og havde flere gange hånden nede i underbukserne. Jeg begyndte at optage, da jeg bemærkede, at han havde ståpik.

Han gik hen til sengen og smed underbukserne. Lagde sige på maven og startede hans bærbare op. Jeg havde frit udsyn til skærmen og blev noget forbavset, da der tonede gayporno frem. En ung dreng lå på alle fire og slikkede pik på en ældre fyr og efter kort tid kom der endnu en ældre mand, med en stor stiv pik ind i rummet.

Den nye mand gned hans pik ind i glidecreme og pressede sig op i drengen. Han havde en forholdsvis stor pik. Ikke så lang som mine 23 cm., men en del tykkere. Milo satte sig med ryggen mod vægen. Hans pik var helt stiv og han gned godt på den. Da manden begyndte at kneppe drengen, sprøjtede Milo ud over mave og bryst. Han tog noget køkkenrulle der stod på skrivebordet og tørrede spermen af. Der efter hoppede han under dynen, stadig med lyset tændt og lagde sig til at sove.

I avisartiklen stod der han var fjorten år. Havde været noget i tvivl om hans alder, da hans kammerat så noget yngre ud. Hans kammerat som åbenbart hed Emil, var en gudesmuk, meget slank dreng med kort hår, som var kridhvidt. De spillede tit fodbold på boldbanen. Emil så ud til at være den bedste, men tabte hver gang, hvilket undrede mig.

De havde åbenbart en konkurrence kørende. Jeg bemærkede at de gik over bag nogle buske og træer og kom tilbage 10-15 min. senere. Hver gang havde Emil et stykke køkkenrulle og tørrede sig om munden. Han smed papiret i skraldespanden og de gik videre. Havde han suttet pik på ham.. Ej Lasse din fantasi render af med dig, tænkte jeg. Jeg måtte have det opklaret det. Jeg gik ned til skraldespanden og lod som om jeg smed noget i den. Gik et par skridt væk og vendte om. Ingen skulle tro jeg gik og rodede i skraldespande. Tog det stykke køkkenrulle op, som lå der som det eneste. Der var ingen tvivl om, det var sperm! Den aften stod Milo nede på plænen og fløj med en drone. Nå havde han nu også fået sådan en, var min første tanke. Hvis han filmede kunne han vist godt få lidt problemer.

Det var blevet fredag. Jeg havde været nede og handle. Da jeg kom forbi døren til Milos opgang gik den op og hans mor kom ud. Vi havde småsludret nogle gange. Hold da op, du skal da vist ud og føre dig frem, smilede jeg. Skal bare lige med en veninde op i deres sommerhus, hvor der er byfest, smilede hun. Men ikke noget vildt, for vi kører til Bosnien på ferie imorgen kl. 15.00. Nu håber jeg ikke de to knægte raserer lejligheden, grinte hun.

Jeg kogte da jeg kom op og tog en skyller. Gik ud på terrassen. Kunne se Emil og Milo var i køkkenet. Smed mig nøgen på solvognen og blundede snart. Jeg drømte lidt om Emil, der sad på knæ og suttede pik på Milo. Jeg hørte en summende lyd og slog øjnene på klem. Kunne se det var en drone, der var på vej mod mig. Jeg kunne også høre Emil råbe på boldbanen. Det måtte være dem der var i gang. Førte min hånd ned til min halvstive pik og kælede for den. Nu skulle de se en rigtig pik, hvis de havde lyst!

Dronen blev hængene over mig. Det var frækt, at de kunne følge med. Jeg behøvede ikke spille pik længe inden den gik på mig.

Den aften sad jeg igen på terrassen med et glas rødvin. Igen havde Milo de virtuelle briller på og boksede. Emil sad og betragtede ham fra sengekanten. Jeg havde startet kameraet. Emil sad med hånden nede i underbukserne og på den bærbare kørte der porno. Han rejste sig og smed underbukserne. SHIT han var lækker. Dejlig solbrun og den dejligste kridhvide lille faste røv.

Han sprøjtede snart ud over sig selv. Tørrede sig med køkkenrulle. Milo havde vundet igen og stod ved den åbne dør. Igen havde han hånden nede ved hans pik. Efter 5 min. gik han over til Emil som sad på sengekanten. Han trak underbukserne ned og stak pikken hen til Emils mund. Emil begyndte med det samme at slikke ham. Man kunne tydeligt se, at de begge nød det. Emil begyndte at sutte ham. Milo greb om hans nakke og begyndte at bolle hans mund. Han tømte sig i hans hals og Emil slikkede ham ren. Det var tydeligt, at det absolut ikke var første gang.

De lå og kiggede porno i en halv times tid, inden Emil igen tog ham i munden. Milo blev hurtig stiv. De gik ud fra værelset. Lyset blev tændt i køkkenet. Milo skubbede tingene på bordet til side og Emil lagde overkroppen ind over det. Milo tog noget olie på bordet og gned pikken ind i det. Han førte pikken mod Emils stjerne og pressede sig op. Emil havde godt fat om bordets kanter. Emil vænnede sig hurtigt til ham og så kan det ellers nok være at han blev kneppet. De var begge helt oppe at køre. Emil stødte igen og han havde nu kun fat i bordkanten med den ene hånd. Den anden spillede på hans pik. Da Milo kom oppe i ham, sprøjtede han på stole og gulv. Fuck hvor var det frækt og der skulle ikke mange ryk til, inden jeg også kom.

Jeg havde en lille plan og næste dag kl. 14.45, sad jeg i skyggen på bænken, som stod tæt på deres bil. De kom ned og fik læsset bilen. Ønskede dem god ferie. Emil stod og vinkede. Det må være dig der hedder Emil. Han nikkede. Hej Emil, jeg hedder Lasse. Hvor længe skal de være på ferie? 3 uger. Han kom over og satte sig ved siden af mig. Det bliver sgu en røvsyg ferie mumlede han. Skal du nogen steder hen? Næh ikke i år. Vent du nu og se, det kan være det bliver den bedste ferie ever. Som om, mumlede han.
Var det jer der fløj med drone igår? Han nikkede. Er der kamera på? Han nikkede igen. I ved godt, at der er visse regler? Han nikkede endnu en gang. Filmede i at jeg lå og spillede pik? Han blev rød i hovedet og hviskede. Undskyld Lasse. Det er helt i orden. Håber i kunne bruge det til noget. Du har en stor diller, smilede han.

Hvordan blev i venner? Du er da ikke så gammel som Milo. Jeg bliver tolv i næste uge, smilede han stolt. Og Milo er 14 år? Han nikkede. Det var for to år siden, da blev jeg mobbet i skolen, af de lidt større drenge. Milo sagde de skulle lade mig være og siden er der ikke en, der har drillet mig.
Er du bange for Milo? Nej da. Er du bange for, at han pludselig ikke er din ven længere? Nej, hvorfor spørger du om det. Fordi du altid taber i fodbold med vilje. Han er en dårlig taber, grinte han. Ja eller du elsker at slikke pik Emil. Han stivnede og var koksrød i hovedet. Hvad mener du? Ved godt at i går om bag buskene og du sutter ham. Han vidste ikke, hvor han skulle gøre af sig selv.

Bare rolig jeg siger ikke noget. Jeg har forresten også jer på film. Hvad er det for noget film? Køkkenbordet i går aften. Du nød rigtig da han kneppede dig din lille frækkert. Det passer ikke! Han var helt rundt på gulvet og begyndte at stamme. Tag det roligt Emil. Jeg kiggede rundt, ingen kunne se os for det store træ. Lagde en hånd på hans bare lår.

Er Milo aldrig sød ved dig? Hvad mener du? Kæler han aldrig for dig, eller sutter dig? Næh, men det er også ok, jeg kan godt lide det. Vil du med op og se, hvor meget du nød at blive kneppet? Jeg må vist hellere komme hjem. Min mor og far skal i byen til aften og jeg lovede at komme hjem inden. Det er helt ok min dreng. Så synes jeg du skal kigge op i aften, jeg har gjort mange unge drenge på din alder glade. Min hånd var nu oppe i hans fodboldshorts. Han blev øjeblikkelig stiv, da jeg nussede hans boller. Kommer du forbi i aften. Øhh det ved jeg ikke rigtig. Jeg gned et par gange på hans pik. Stak hovedet hen til hans øre og hviskede, du skal ikke være bange, jeg gør ikke noget du ikke kan lide eller vil have. Nappede ham blidt i øreflippen med tænderne. Jeg rejste mig og sagde, kig forbi. Jeg har masser af frække film med unge drenge, så kan du også se filmen med dig og Milo.

Jeg forventede ikke at han kom, han havde jo næsten set skrækslagen ud. Men 18.30 ringede det på døren. Kom ind smukke dreng. Jeg nussede hans korte hår. Hvor er jeg glad for du kom. Jeg tog to colaer og vi satte os ud under parasollen. Hvor længe har i to leget frække lege? I et par måneder. Var det første gang, han bollede dig igår? Ved ikke hvad du mener Lasse. Jeg tog ipaden, startede filmen og rakte ham den. Okay, grinede han. Du får ret. Det var første gang. Og du syntes det var dejligt? Ikke i starten, men det blev godt. Ja man skal gå stille frem.

Har du godt nok været sammen med masser af drenge? Ja det har jeg og jeg har optaget meget med dem. Må jeg se? Kun hvis du lover ikke at sige noget. Du genkender måske nogle af dem. Jeg siger ikke noget, det lover jeg Lasse.
Satte mig over ved siden af ham. Fandt mappen på ipaden. Der stod navn og årstal. Må jeg se den der Lasse. Han kiggede på mig med store øjne og pegede på “Hasse 2016” Har du gået til gymnastik? Ja det gør jeg stadig. Tror du Hasse har gået til gymnastik? Har han? Ja det er den Hasse. Hasse havde været vildt god til gymnastik og alle så op til ham. Der blev stadig snakket om ham i byen, selv om det var fire år siden han flyttede.

Den startede med at vi stod under bruseren og vaskede hinanden, mens vi kyssede og krammede. Vi blev gjort rene både ind og udvendig. Han var helt væk i den. Jeg nussede ham på ryggen, inden min hånd fandt hans bare lår. Da jeg fandt hans pik, var den sten hård. Fik t-shirten af ham og han løftede velvilligt numsen, da jeg trak i hans shorts. Flot pik du har Emil. På skærmen så man Hasse ride på mig, inden jeg fik ham om på alle fire og gennemkneppede ham. Hasse skreg af nydelse og fik den vildeste orgasme, da jeg kom oppe i ham.

Det troede jeg ikke om Hasse. Han kiggede op mig. Mine læber fandt hans og snart tungekyssede vi. Vil du med i bad Emil. Jeg rejste mig og tog hans hånd. Han fulgte velvilligt med.

Den er stor sagde han, da jeg stod med analskylleren i hånden. 24 cm., men meget tynd. Der kommer lidt glidecreme på. Er du klar. Jeg pressede den stille op. Der gik ikke længe, inden han var helt ren. Du tog den til roden min lille skat. Er det rigtigt? Han så overrasket ud. Det gjorde slet ikke ondt. Det var faktisk skide dejligt. Så skal du ikke være bange for min pik, den er “kun” 23 cm.

Tog hans hånd og vi gik ind til dobbeltsengen. Lagde ham på ryggen og sagde, vil du have det er mig der bestemmer Emil? Det må du gerne Lasse. Så bestemmer jeg, at vi skal gøre det dejligt for os begge. Lagde mig ind over ham og vi tungekyssede længe. Inden jeg begav mig ned af hans hals og til hans små brystvorter, som strittede meget. Bed bliv i dem. Åhhh sagde han lettere forskrækket.

Nåede ned til hans 11-12 cm., som stod stiv op af maven. Lod tungen lege med strengen inden den gled op og ned af skaftet. Han stønnede og pustede. Da jeg suttede ham til roden, kom han med det samme. SHIT det var godt, stønnede han. Kunne du lide det skat? Ja for satan. Det bedste jeg har prøvet. Det bliver meget bedre Emil.

Vi kyssede og kælede lidt inden vi endte i en 69`er. Kunne klart mærke at han havde prøvet at sutte pik før og min pik blev hurtig stiv. Jeg rejste mig og tog glidecremen. Trak ham ud til sengekanten og bad ham holde sine ben oppe ved brystet. Hans lille smukke stjerne skinnede. Jeg begyndte at sutte hans små kugler og lod derefter tungen glide ned af mellemkødet. Åååhh..uhhh..jaahh, lød det fra ham.

Der gav et sæt i ham, da min tunge ramte hans stjerne og der kom et højt..JJAAAHHHH. Førte tungen op i ham og begyndte at køre den frem og tilbage. Han vred sig. Fik glidecreme på fingrene og førte langefingeren op i ham. FUCK DET ER GODT, stønnede han. Begyndte stille at køre den frem og tilbage. Hurtigere stønnede han. Fik hans ben op på mine skuldre. Jeg begyndte at sutte ham, mens min finger fandt hans lille prostata. Da jeg bearbejdede den, kom han med et brøl og skød hans drengesperm ned i halsen på mig. Det var kun hans skuldre og nakke der rørte madrassen. Hvad fanden skete der, det var sindsygt, gispede han.

Jeg beholdt fingeren oppe i ham. Der gav et sæt i ham, hver gang den strejfede prostataen. Jeg fik to fingre presset op i ham. Han var dejlig afslappet efter den anden orgasme og beklagede sig ikke det mindste. Han stivnede lidt, da den tredje finger smuttede op. Jeg holdt den i ro og da han havde vænnet sig til den og slappede mere af, begyndte jeg stille at kneppe ham. Han stønnede og gispede og mange frække ord kom over hans læber. Jeg stoppede og gned pikken ind i creme. Du må ikke stoppe Lasse. Kom nu Lasse!

Er du klar til min pik skat? Jaaaaaahhhhhhh kom op i mig Lasse. Lad mig mærke dig. Du skal tigge om at få min store pik skat. Lasse vil du ikke nok være sød og lade mig mærke din store stive pik oppe i mig. Jeg trænger til noget pik! Please Lasse.

Den lille hvide røv med baller af stål skinnede og den lille lysebrune stjerne glinsede. Jeg styrede pikhovedet til, trykkede lårene op mod hans bryst og pressede pikhovedet op. Han beklagede sig ikke det mindste men stønnede, mere Lasse please. Forsigtigt pressede jeg mig halvvejs op og holdt mig i ro. Han slog øjnene op og havde det liderligste blik. FUCK DET ER GODT LASSE! DIN PIK ER DEN DEJLIGSTE TRYLLESTAV! Jeg pressede mig længere op. Som alle unge drenge, var han fantastisk stram. Jeg pressede mig i bund.

Flere gange trak jeg mig næsten helt ud for derefter stille at køre helt i bund. Knep mig Lasse. KNEP MIG!!! ÅÅÅHHH skreg han da jeg kørte den hårdere i bund. Da jeg gjorde det fjerde gang kom han med et brøl og spermen sprøjtede op af ham. Så fedt med de virile unge drenge, som kunne flere gange.

Stille og roligt gyngede jeg frem og tilbage. Allerede efter små fem minutter, strittede hans pik igen. Jeg kneppede ham hurtigere. Vi blev begge mere højlydte. Jeg lagde mig op i sengen og skubbede puderne under mig. Rid mig skat!

Han gled ned over mig og sad og rokkede på mig. Vores liderlige blikke mødtes. Jeg elsker dig min skat. Jeg elsker også dig og din fantastiske pik Lasse. Han begyndte at ride mig. Aldrig var jeg blevet redet så godt. Han var ved at være træt, så jeg fik ham om på alle fire. Bankede pikken hårdt i bund. ÅÅÅHHHHH skreg han. Havde et godt greb om hans små hofter og bankede pikken hårdt i bund hver gang.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg kunne ikke holde mig længere og pumpede spermen op i ham. Han skreg og hele hans lille krop krampede da han kom. Vi faldt svedige omkuld.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *