- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Mine jyske chatveninder – Del 4
Der går ikke lang tid, før jeg sprøjter Frejas tissekone til med min sperm, og da jeg er færdig dér..

Forfatter: emp
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Emma er nu gået i gang med at prøve på at få redt sengen færdig, og hun er stadig splitternøgen. Hun står på siden af sengen lige foran Mia, som stadig står foroverbøjet med albuerne liggende på Emmas seng. Jeg står stadig bagved Mia med pikken inde i hendes fisse og jeg holder hende nu om livet. Jeg kan lige nå op og pille hende i navlehullet med den ene finger.
Mia rækker nu hånden ud efter Emma, fordi hun gerne vil i kropslig nærkontakt med sin veninde. Emma bliver overrasket, da hun ikke ved, at Mia tænder seksuelt på piger i deres egen alder. Emma kravler dog op i sengen og sætter sig på knæene lige foran Mia.
Da Mia stadig står foroverbøjet, får hun næsten Emmas meget struttende brystvorter lige ind i sit hoved. Men det synes Mia kun er dejligt, og hun napper efter Emmas brystvorter, som stadig stritter. Det lykkes Mia at begynde at sutte Emmas brystvorter, og der går ikke lang tid før de igen er totalt hårde og virkelig stive. Dette syn kan jeg selvfølgelig næsten ikke stå for, så jeg begynder igen at føre min pik frem og tilbage i Mias fisse. Denne gang i ganske langsomme og bløde stød.
Emma sætter sig nu i stedet på sin røv – stadig med sin tissekone lige imod Mias ansigt.
Mia begynder at slikke tissekone på Emma, som bliver liderlig og får endnu mere stive brystvorter, samtidig med at hun bliver virkelig våd imellem benene. Mia gnasker virkelig i sin venindes tissekone.
Mias underbukser er efterhånden blevet tørre, og nu trækker jeg dem helt af hende. Da de når ned til gulvet, løfter hun selv fødderne ud af dem.
Jeg boller fortsat Mia bagfra, og igen bliver mine stød hårde. På et tidspunkt støder jeg så hårdt op i hende, at da mit våde pikhoved rammer Mias klitoris, kommer hendes tunge så dybt ind i Emmas skede, at begge piger ligesom sidder fast i, hvor de nu er.
Jeg sprøjter Mias fisse til med min store ladning sperm, og selvom det er virkelig dejligt, ærgrer jeg mig over, at jeg ikke har fået bollet og spermet i Emma. Jeg ved jo ikke, om jeg kan mere.
Jeg trækker min klistrede pik ud af Mias fisse, og hun kan dermed slippe Emma, som hun trækker tungen ud af tissekonen på.
Nu har både Mia og jeg jo fået orgasme, hvorimod at Emma ikke har.
Men med synet af Emmas bryster bliver jeg dog hurtigt liderlig igen, og jeg sætter mig for, at jeg snart må tage og få bollet hende, hvilket jo er min store drøm. Det er jo stadig Emma, som er mit crush ud af alle pigerne.
Emma har lagt sig ned på ryggen i sin stadig forholdsvis uredte seng. Hendes tissekonerevne glinser, så jeg tænker, at hun er våd og stadig liderlig. Jeg stikker snotten ned til hendes underliv, og derefter stikker jeg min tunge ind imellem skamlæberne på Emma. Hurtigt får jeg tungen dybt ind i Emmas indre, og hun begynder at ligge uroligt. Emma er halvt faldet i søvn, men ikke mere end at hun stønner svagt.
Mia kan åbenbart ikke få nok, for hun har nu stillet sig på sengens side, hvorefter hun har bukket sig ned. Mia sutter Emmas bryster, som stadig strutter så meget, at de peger direkte op imod loftet.
Mia er dog ikke alene om at sutte bryster på Emma. Hun har nemlig hentet Freja ude fra gangen, og Freja er gået med til at sutte det ene bryst på Emma. Både Mia og Freja står altså på siden af sengen og bukker sig ind over Emma.
Emma er så liderlig nu, at hun river mig i håret.
Jeg slikker nu Emma så voldsomt i tissekonen, at det smasker og sjasker. Da jeg kan både kan mærke, at jeg selv ikke kan holde mig tilbage ret meget længere, og jeg også fornemmer at Emma nok snart vil få en orgasme, trækker jeg tungen ud af tissekonen på hende. Derefter sætter jeg min store stivert lige imod Emmas skedeåbning.
Først presser jeg den ind imellem hendes store buede våde skamlæber, og lidt efter finder jeg selve hullet, som jeg stikker den ind i. Jeg presser mere og mere på, og lige pludselig mærke jeg hård modstand. Jeg trækker den næsten ud af Emma, for derefter at jage den ind i hendes hul og igennem hendes jomfruhinde. Jeg tager mødommen på Emma, og da jeg efter lidt tid og nogle stød frem og tilbage har sprængt hendes jomfruhinde, lader jeg min stive pik glide længere og længere ind i hende, så hun efterhånden er helt fyldt ud. Da jeg er trængt helt i bund i mit 12-årige crush, lader jeg den blive derinde. Jeg lader min voksne nøgne krop være lænet ind over Emmas nøgne krop, så Mia og Freja ikke kan rejse deres hoveder væk fra at ligge ind over Emma og slikke hendes bryster.
Jeg rager på alle pigerne. Også på Mathilde Marie, som stadig ligger lige ved siden af og sover. Jeg rager hende på hendes store bryster, og da jeg derefter stikker en finger ind i skeden på hende, rømmer hun sig en lille smule, men sover ellers videre.
Pludselig kommer jeg til at tænke på, at Freja uden videre – selvom jeg er der – bare er gået med til at ligge og sutte Emmas bryster sammen med Mia. Den tanke får mig til at ae hende, hvor jeg kan komme til. Mest på ryggen, men også på ballerne. Tanken giver mig også lyst til at bolle – for ikke at sige voldtage – Freja igen.
Jeg kigger kort ud af døren til Emmas værelse, og jeg ser, at de to søstre Karoline og Kamilla ligger næsten i døråbningen og slikker fisse på hinanden. Pigerne har fundet et dynetæppe, de har lagt sig i en 69´er på. De stønner og slubrer, så det smasker.
Jeg vender ansigtet igen, og nu stikker jeg mit kæmpestore stive lem ind i Emmas tissekone igen. Endnu engang trænger jeg helt i bund på mit crush, som jeg fortæller, at jeg elsker meget højt. Jeg boller Emma i et pænt stykke tid ved at føre mit underliv frem og tilbage, og lige pludselig begynder hun at følge med i rytmen med sit underliv. Med lyde, lidt stønnen og en masse snask fra min pik og Emmas tissekone, boller vi nu hinanden i et kæmpestort samleje. Jeg vil naturligvis også gerne tage på Emmas bryster, men de er stadig optaget ved at være i munden på hhv. Mia og Freja. Jeg lægger derfor i stedet min ene hånd på den sovende Mathilde Maries bryster. Den anden hånd lægger jeg ned til Mathilde Maries flade tissekone, som jeg igen stikker en finger ind i. Så samtidig med at jeg boller Emma, onanere jeg altså også veninden Mathilde Marie. Til sidst kan jeg ikke længere holde spermen tilbage med alle de ca. 12-årige piger i så meget nærhed og kropslig kontakt.
JEG SPERMER EMMAS TISSEKONE TIL MED SÅ MEGET SPERM, AT MÆNGDEN ER STØRRE, END DEN MÆNGDE SPERM JEG TIDLIGERE SPRØJTEDE IND I MATHILDE MARIE OG I MIA.
Emma har endnu ikke fået orgasme, da jeg langt om længe har sprøjtet færdig, men da jeg tager både én af Frejas og én af Mias fingre og putter ind i Emmas skede, hvor min pik stadig er, kramper Emma så meget, at vi allesammen får en rystetur uden lige. Også den sovende Mathilde Marie og Emmas seng.
Jeg vil trække den ud af Emma, men p.g.a. at både Mia og Freja fortsat har hver deres finger inde i skeden på Emma, som i øvrigt halvsover nu, kan jeg ikke få den ud, trods Emmas store tissekone. Først efter et stykke tid får jeg mit stadig store stive lem tilbage, og den er virkelig fedtet. En lille smule af min egen sperm, men endnu mere af safter og sekret fra Emmas våde tissekone.
Idet jeg får trukket den ud af Emma, kan jeg mærke, at jeg stadig har masser af sperm tilbage i den, og jeg starter derfor med at sende spermstråler ud over hver af de fire piger. Først får Emma en spermklat lige ved sin tissekone, og derefter får Mathilde Marie – der ligesom Emma også mere eller mindre sover – en ordentlig klat lige ved sin tissekone-revne. Desuden bliver Mia og Freja sprøjtet i deres ansigter, eftersom de stadig ligger halvt ind over Emma, som de stadig sutter patter på. De to piger er snart helt ømme i deres kæber af at sutte Emmas lange patter tynde patter. Selv Emmas brystvorter er endnu så store og stive, at de udfylder det meste af munden på Mia og Freja. Desuden er areolaen på Emmas bryster netop lige vokset i både omkreds og hævelse, og hævelsen er virkelig stor. Dette er sket, imens Emma og hendes veninder har været udsat for denne store sexoplevelse.
Da jeg ser på Frejas øjne, hvordan hun reagerer på at få spermklatten sprøjtet ind i ansigtet, får jeg den idé, at hun skal sprøjtes i røven. Jeg flytter mig derfor om til siden af sengen og stiller mig bag hende. Men da hun står foroverbøjet for at kunne sutte Emmas højre bryst, og jeg derfor kan se hendes tissekone, stikker jeg i stedet min pik ind i den. Jeg voldtager igen Freja. Denne gang ved at bolle hende bagfra, og igen knepper jeg hende hårdt og brutalt. Samtidig tager jeg både hende og Mia på deres bryster.
Der går ikke lang tid, før jeg sprøjter Frejas tissekone til med min sperm, og da jeg er færdig dér, regner jeg ikke med at jeg kan mere. Men jeg føler mig stadig liderlig, og derfor voldtager jeg også Mia bagfra. Hun står stadig lige ved siden af for at sutte Emmas venstre bryst. Forskellen på Freja og Mia er dog, at Mia nyder det, og da hun halvhøjt råber, at jeg skal kneppe hende hårdt i kussen, kigger Freja forarget på hende.
Imens jeg står og spermer Mia i fissen bagfra, får jeg pludselig en idé.
Jeg bliver ved med at være virkelig liderlig, hvilket må skyldes samværet med alle de mindreårige nøgne piger på ca. 12 år.
Jeg går derfor om til fodenden af Emmas seng igen, og jeg stiller mig imellem Mathilde Maries ben, som stadig rager ud over sengekanten. Jeg har virkelig lyst til at sprøjte Mathilde Marie til med sperm. Tanken om at gøre det, imens hun sover, tænder mig totalt.
Jeg løfter hendes ben, så de kommer op at hvile på mine skuldre. Derefter fører jeg min pik henimod Mathilde Maries flade tissekone. Jeg lader den hvile lige ved hendes revne. Lige nu er den lidt slatten, og så er den meget fedtet. Jeg prøver at føre den slatne pik ind imellem Mathilde Maries skamlæber, og det lykkes mig også et få den lige indenfor. Men jeg kan ikke få den længere ind, så jeg også kan føre den ind i hendes hul, og da hun sover, er der jo ingen hjælp at hente, hvilket der jo ikke nødvendigvis ville være alligevel, selvom Mathilde Marie jo tidligere på aftenen var meget villig.
Men efter lidt tid er jeg blevet stiv igen, og nu lykkes det mig at trænge helt i bund i Mathilde Maries tissekone, samtidig med at jeg rager hende voldsomt på brysterne. Jeg ælter dem hårdt, så de næsten flader ud, selvom de er så store, som de er – trods hendes kun elleve år.
Mathilde Marie vågner ved, at jeg sprøjter hendes tissekone til med sperm, tager hende på brysterne, og stønner hende lige ind i ansigtet, samtidig med at jeg prøver på at kysse hende på munden.
Åh, hvor vil jeg gerne bolle dig tyk og gøre dig gravid, stønner jeg ind i hendes ansigt.
Da jeg har trukket mig ud af Mathilde Marie sprøjter jeg en enkelt klat henimod Emmas revne, og derefter går jeg ud gennem døren.
I døråbningen ligger Karoline og Kamilla stadig i deres 69´er og slikker fisse på hinanden. Dvs., at de faktisk ligger og stønner af hver deres voldsomme orgasme lige nu. Jeg stiller mig lige foran dem og nyder synet og lydende af deres orgasmer. Jeg onanerer med få håndtræk, og derefter sprøjter jeg endnu en klat sperm ud. Denne gang ud over de to søstres voldsomt blomstrende ungpigekroppe og ansigter.
Derefter går jeg på toilettet for at tisse.
Da jeg kommer tilbage til Emmas værelse, er Emma og Mathilde Marie endnu engang i gang med at rede sengen, så den kan blive klar til natten, og det er åbenbart stadig deres mening, at jeg skal ligge der sammen med dem.
De laver en plads ind mod væggen med Mathilde Maries sengetøj, og med Emmas sengetøj yderst. Der er ikke meget plads i enkeltmandssengen, men til sidst får vi arrangeret os.
Mathilde Marie lægger sig igen inderst i sengen. Denne gang har hun fået både ben og hele kroppen op at ligge i sengen, og hun ligger nu og putter sig i sit sengetøj. Mathilde Marie er stadig helt nøgen.
Ovenpå hende under hendes dyne har Emma lagt sig, og meningen er så, at jeg skal ligge yderst.
Der får dog ikke lang tid, før båd Mia og Freja også ligger i sengen. De har lagt sig oven på mig. Mia ligger nederst på ryggen, men altså oven på mig. Jeg ligger også på ryggen. Ovenpå Mia ligger Freja på maven, og vi ligger alle tre under Emmas dyne.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg bliver hurtigt stiv igen, og for at det ikke er løgn, ligger Mia og Freja ovenpå mig og laver samlejebevægelser. Dog i langsomt tempo.
Sådan falder vi i søvn.
Næste morgen vågner jeg som den første til et overraskende syn.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: