- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Korrumpering del 22 – Misk stiller mange (dumme og irriterende) spørgsmål
Hvad nu hvis hun var blevet GRAVID!!!!!! Hvem var faren af de fire mænd? De to liderlige folkeskolelærere der elskede at kneppe unge piger!?

Forfatter: Herren69
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Fatima vågnede blidt ved at hendes mor sad på sengekanten og aede hendes hår. Hun kunne slet ikke erindre hvordan hun var endt i hendes egen seng. Alt var mere eller mindre tåget omkring hvordan hun var blevet til en trehullers kneppedukke og hvordan hun var blevet brugt hårdt og længe.
”Var det en hård dag i går på arbejdet, min engel?”. Spurgte hendes mor, og Fatima kunne kun nikke. Det havde virkelig været en hård dag i går. Hun kunne mærke at hun var ør i hovedet, var øm i hendes hals, fisse og røv. Nej, faktisk var hun ikke kun øm i fissen – det føltes som den var varmere en den plejede at være, nærmest som den brændte. Hendes røv virkede også meget mere ømskindet og ligesom at stjernen var mere udspillet end den plejede.
Fatima blev revet ud af hendes tanker ved, at hendes mor forsatte hvor hun slap. ”Jeg fik endelig set og hilst på din søde veninde Noor. Hvor virker hun til at være en rigtig sød veninde og dydig muslimsk ung og køn kvinde. Så bar hun også hijab og var meget hjælpsom med at bringe dig hjem og hun fik også puttet dig.”. Sagde hendes mor og Fatima skreg nærmest ”WTF….??????!!!!!!!!” så højt inde i hendes hoved, at hun var bange for at hendes mor hørte det.
”Ja, hun er virkelig også en engel, hende Noor dér. Hun lagde også de penge på dit skrivebord, du havde tjent ved at tage den dobbeltvagt – som du så sødt skrev til mig i går eftermiddags.”. Sagde hendes mor helt glad og stolt over sin datter og skulle til at bøje sig mod Fatima for at kysse på kinden. ”Nej, AAADDD! Mor, jeg er ikke en lille pige mere!”. Sagde Fatima meget hæs mens hun drejede sit hoved så det var svært for hendes mor at kysse hende. Sandheden var mere, at Fatima ikke ville have at hendes mor kunne lugte mand og sperm.
”Puha….det er mig der må sige AAADDD, du lugter fælt som en svedig teenager. Se at komme ud af sengen så du kan få dig et bad og vi kan spise morgenmad sammen. Hele familien samlet, det er vi så sjældent.”. Sagde hendes mor på vej ud af Fatimas værelse. ”Nå jo, for resten vi får gæster, som du nok ved. Veninderne besøger mig og vi skal sludre og sådan noget. Jeg forventer du viser dig for din bedste side, sammen med din lillesøster. Sagde hun og fortsatte. ”Jeg bad din lillesøster om, at handle nogle små ting ind i går. Så det behøver du ikke at tænke på og Misk fortalte også hvor travlt du havde så ingen under at du lugter.”. Sagde hendes mor med et smil.
Hvis Fatimas mor ikke havde lukket døren til hendes værelse og forladt det, så var der ingen tvivl om at panikken i øjnene og rådvildheden nærmest stod ud af hende. ”FUUUUUUUCCKKK!!!!. Jeg er færdig, min far dræber mig!”. Kom hun til at sige lidt for højt og blev et kort øjeblik bange for nogen i boligen måske overhørte det. Hun måtte hellere stå op og gør som hendes mor havde sagt og så kunne hun tænke over hvad hun skulle komme med af løgnehistorier hvis hun blev konfronteret af hendes fucking irriterende lillesøster. En lillesøster der længe havde været en ’pain in the ass’ og nu det her oveni….uuuhhfff hvor hadede hun bare Misk den møg-teenagepige tænkte hun, mens hun sparkede dynen væk så hun kunne komme ud af sengen. Hun opdagede at hun kun lå med g-strengs trusse ellers nøgen. Nej, hun havde også en anden plug i. Både større i længden og bredden, i stål og med hjerteformet sten i toppen. Hun elskede den allerede udover at den var æstetisk, så strammede den så lækkert og selvom hun var øm i hele understellet blev hun liderlig.
Da hun havde været i bad og skiftet til traditionelt arabisk tøj, med hijab. Så gik hun ud i køkkenet til de andre. Fatimas forældre smilte til hende og man var ikke i tvivl om stoltheden i deres øjne. Misk eller Fatimas lillebror ænsede hende ikke et blik og fortsatte med, at spise. Da Fatima skulle til, at sidde strammede butt plugen og et lille suk undslap. Alle kiggede op på Fatima. ”Jeg slog bare min storetå på stolebenet.”. Reddede hun det med, mens hun akavet smilte. Fatimas mor snakkede lystigt om, at det nu var hendes tur til at beværte hendes veninder med te, traditionelle libanesiske kager og småkager. Pigerne skulle hjælpe med bagningen og oprydning efter de alle havde spist og de to piger skulle opvarte og servicere gæsterne som lydige og pligtopfyldende arabiske piger. Derved havde deres mor en mulighed for, at vise sine to piger frem på bedste vis over hendes veninder.
Deres mor ville sikre sig, at stuen var ordentlig ren. Så hun ville selv stå for, at støve af og støvsugning. Pigerne kunne så følge opskrifterne deres mor havde fundet frem, så vil hun komme ind til pigerne hvis der var behov. Da deres mor var gået ind i stuen, så begyndte pigerne at følge hver deres opskrift, finde bradepander og bagepapir frem. Mens de arbejdede med bagningen, så spurgte Misk, sin storesøster. ”Storesøster, havde du en hård dag i går med den dobbeltvagt?” med et smørret smil. ”Jaa, da.”. Fik Fatima nervøst fremstammet. ”Nååå, jeg var ellers nede i din Netto to gange og jeg kunne ikke se dig nogle af gangene.”. Sagde Misk. ”Jamen, jeg var ude i depotet hele dagen.”. Sagde Fatima og troede, at hun havde reddet den. ”Ok…Jeg spurgte ellers efter dig jeg stod ved kassen. En eller anden Martin, havde ikke set dig i et stykke tid.” Sagde Misk ret selvsikkert. ”Hold op med, at stille dumme og irriterende spørgsmål, som et pattebarn.”. Sagde Fatima ret bestemt og troede hun kunne sætte Misk på plads. ”Mo…..”. Nåede Misk at sige inden der resolut blev lukket ned for teen-pigens mund. ”Okay….jeg var hjemme hos Noor i stedet for første vagt og anden vagt var jeg på depotet for, at rydde op og tage i mod vare fra lastbilen.”. Er det forstået sagde Fatima, mens hun løsnede grebet om Misks mund.
De forsatte bagearbejdet og lidt efter….”Anden gang jeg var i Netto, så spurgte en Carla der var i gang med, at sætte vare op og hun var lige kommet med vare fra depotet.”. Sagde Misk og kiggede mistroisk på Fatima. ”Uuuuggghhh, fuck hvor du irreterende – altså møgunge. Jeg var også hjemme hos Noor i anden vagt, okaaay altså.”. Sagde Fatima med rullende øjne som kun en teenager kunne sige det. ”Vi har en stor afleveringsopgave i dansk og den opgave er en af opgaverne der er afgørende for om vi kommer ind på gym.”. Sagde Fatima og kiggede vredt på sin lillesøster for, at understrege at hun ikke gad dette forhør mere. ”Jamen, Carla sagde at hun havde startet i stedet for dig.”. Sagde Misk med en selvsikkerhed i stemmen der ikke var til, at tage fejl. Hun havde Fatima trængt op i en krog.
”Gæsterne kommer om lidt og vi er ikke blevet færdige endnu.”. Sagde Fatima med nervøs stemme. Idet kom deres mor ud i køkkenet…”Nå, mine skønne piger. Er I blevet færdige?”. Spurgte hun. ”Moar…”. Misk blev afbrudt af Fatima. ”Ja, mor vi mangler bare at smide bradepanderne i ovnen. Måske Misk kunne hjælpe dig imens?”. Spurgte Fatima sin mor. ”Det lyder som en god idé. Misk du kan begynde at finde tekopper mm. frem.” Pyha Fatima havde reddet den første storm af sig og nu kunne tænke over hvad hun kunne forsvare sig med, mod Misk beskyldninger.
Det ringede på døren. Mor og døtre gik sammen ud i entréen for, at byde gæsterne velkommen. Højlydt latter, gensynsglæde og overdøvende snak. Da gæsterne blev fulgt ind til stuen af moren og diskret gjorde hun samtidig signal til, at pigerne godt måtte begynde serviceringen. Fatima og Misk kunne høre kvinderne snakke og grine højlydt, mens de anrettede tallerkener og hældte te i kopperne. Da pigerne kom ind med teen og kagerne på bakker, så blev der stille. ”Neeej, hvor er de yndige de to piger.”. Sagde den ene af morens veninder.
”Dydige og pligtopfyldende er de vel også?”. Supplerede en anden veninde. Da pigerne havde fordelt kopper og tallerknerne ud, satte pigerne sig i et hjørne. Igen da Fatima satte sig ned kunne hun mærke butt pluget spænde og hun holdte med nød og næppe et suk tilbage. Reaktionen var dog ikke nok til at skjule det for Misk for hun kiggede mistroirisk på Fatima.
Fatima rejste og gik ud i køkkenet og i samme øjeblik tikkede en sms fra Noor ind på telefonen med et billede af det butt plug Fatima havde i sig, med teksten ”Vi matcher 😏🤭”. Misk kom luskende ud i køkkenet og fik set beskeden. ”Hva’ er det!!!?? Vis mig det eller jeg kalder på mor….Moooa..”. Fatima fik lagt en en hånd på hendes mund, mens hun ssshhh’ede på Misk. ”Så se, din irriterende møgunge”. Sagde Fatima og rakte telefon op i snuden på Misk.
”Hva’ er det?”. Spurgte Misk nysgerrigt. ”Det er noget man har i røvhullet”. Sagde Fatima. ”Nej, altså…og hvem har så det i?”. Spurgte Misk fnisende. ”Ikke nogen…bare et tilfældigt billede jeg fik tilsendt”. Sagde Fatima. ”Næ, nej…du fik tilsendt billedet af Noor din ”studiekammerat”. Tror ikke det er tilfældigt….Moa…”. Sagde Misk og igen fik hun munden blokeret af Fatima. Misk fik rusket sig væk fra hendes hånd. Så greb hun hånden ned i hendes bukselomme og hev en g-strengstrusse frem. ”Se hvad jeg fandt under din seng forleden. Hvis du prøver at tage den så skriger jeg alt hvad jeg kan.”. Sagde Misk truende. ”Hvor.. hvordan!”. Var det eneste Fatima kunne få fremstammet.
”Jeg ved godt hvad der er på den indtørrede trusse”. Sagde Misk. ”Det er sæd!” forsatte hun lidt for højt og Fatima blev urolig for om kvinderne inde stuen havde hørt det. De to søstre kiggede på hinanden helt stille et øjeblik. Ingen reaktion inde fra stuen, så Misk forsatte. ”Du er godt klar over, at jeg har seksualundervisning i skolen, ikk?? Jeg spurgte min biologilærer Lars og han har vist videoer med mænd der kan få det til at løbe ud af deres tissemænd. Lars er faktisk en rigtig god lærer for han har faktisk også fortalt at det er det man kan lave babyer af.” Sådan lidt halv stolt og forsatte ufortrødent. ”Lars har også vist videoer mens jeg var alene med ham, hvor en mand havde sin tissemand op i kvindens tissekone og da han fik sin tissemand til at løbe så meget at det rendte ud af hendes tissekone. Lars siger, at det er der gør en kvinde gravid.”.
Misk og Fatima kiggede med store øjne på hinanden. Misk var vist godt klar over at hun måske havde fortalt lidt for meget omkring hendes interesse for biologi og Fatima tænkte ”FUUUUUUUUCCCCCCKKKKKKKK!!!!!! Sperm i fissen i stride strømme havde hun fået i går, nok til at gøre en hel palæstinensisk landsby gravid!!!!!! Hvad nu hvis hun var blevet GRAVID!!!!!! Hvem var faren af de fire mænd? Hvad skulle hun stille op!? Lars!? Var det ham Lars!? Som i Kasper og Lars!? De to liderlige folkeskolelærere der elskede at kneppe unge piger!? Som hun var luder for!!!???
Historien fortsætter under reklamen
Der var bomstille i køkkenet. Tavsheden blev afbrudt af deres mor. ”Mere te og småkager, tak!”. ”Det hedder sperm…”. Sagde Fatima og greb ud efter tekanden og forsvandt ind i stuen.










Anonym
06/07/2025 kl 5:56
Vi ønsker en anden lang del – vi kan ikke vente. Fremragende!
Luffe
07/05/2025 kl 1:49
Nu har jeg fået læst ALLE afsnittene i den lange Fatima-krønike. Den er lang, men den holder alligevel. Jeg har nu læst om litervis af sperm. Det var godt at Noor kom ind i historien og gav mere spænding til forløbet. Nu sidder man så spændt og venter på hvordan og hvornår Misk, finder ud af Fatma er blevet en tre-hullers-kneppedukke. Misk er blevet historiens rygende pistol. Hvad sker der med hende? En lille araber-petit er en lækkerbisken for gamle “hvide dansker-pikke” Skriv ikke om flere gang-bangs, det er for svært at følge med i 🙂 måske skulle Jørgen-figuren udvikle sig lidt mere. Skal Jørgen og hans piger kun gøre det, som de hele tiden gør, eller? Jeg venter spændt på, hvad der sker fremover. Så i gang med tasterne igen! SEX stjerner, for en god og fængende historie.
hijabelsker
22/04/2025 kl 23:49
Faktisk og venter spændt på hvad der er i vente i fremtiden for de 3 unge tøser!
Retired
21/04/2025 kl 11:25
Dejligt med en fortsættelse, hvor Misk bliver draget med ind i løjerne.
Gyngehøvdingen
20/04/2025 kl 15:56
Endnu engang et fedt kapitel. Det er en god retning du trækker historien. Det er frækt at læse.