- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Ida og Emma 4
Jeg prøvede at vride mig væk, men mor holdt mig nede på tæppet, og han stillede sig mellem mine sprællende ben.

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Da bondemanden har ordnet Emma, og hun sidder på hans skød, kigger han på Ida og Silje, som stadig sidder på skødet af to af mændene og langsomt bruger deres små hænder til at tirre deres dunkende jern.
Nå, der hygges, griner han, I ser ud til at være mere end klar til at få samme skønne oplevelse, som jeg lige har haft.
Og mændenes nikken og smil fortæller alt om, hvad de længes efter.
Er I klar, piger, fniser Ellen, deres mor.
Jaaaa, fniser de begge to.
Men Silje skal først, fniser Ida, og må jeg ikke nok holde hende, hvis hun begynder at sprælle. Det har hun nemlig sagt, hun vil gøre ved mig, når jeg skal have en vildt stor og tyk tissemand langt op i tissekonen, og hun håber, jeg vil skrige højt, er hun ikke bare så ond.
Jo, det er hun, fniser deres mor, så du må meget gerne holde hende nede, du kan jo lægge dig, så din lille tissekone dækker hendes mund og klemme dine lår sammen om hendes hoved, så skal jeg nok holde hendes arme.
Jaaaa, jubler lillesøster, og Silje stritter passende meget imod, mens hun bliver lagt på bordet, Ida kravler hen og skræver ind over hendes ansigt, mens moren står ved siden af og presser hendes arme ned, så Ida kan gnubbe tissekonen på plads over hendes mund, og manden står utålmodigt og venter på at gribe Siljes sprællende ben og få sin dryppende jern i stilling ud for hendes lille preteen-fisse.
Og endelig presser han hovedet mod hendes små, bløde, glatte preteen-fisselæber, og det forsvinder op i hende, mens der lyder gurglende lyde fra hendes mund, som bliver gnubbet af Idas våde tissekone.
Kan du høre, hvordan hun nyder din store, tykke pik, griner hendes mor.
Ja, og hun slikker min tissekone, klynker Ida og vrider sig og presser tissekone endnu hårdere mod Siljes mund, mens han presser sin store pik længere og længere op i hendes tøsefisse og grynter af brunst.
Ja, knep hende, pul hende med din fede pik, stønner hendes mor, hun trænger til så meget pik.
Ja, hun skal pules i sin lille, stramme fisse, grynter han og får gejler sig selv så meget op, at han pludselig skyder spermen ind i hende, og hans tykke krop kramper sig sammen.
Og Silje stivner og spjætter med benene, mens fissen går på hende, og hendes mund fyldes af Idas dejlige safter.
Men Ida får ikke lov til at ligge der ovenpå storesøsters ansigt, for den tredje mand løfter hende simpelthen op og bærer hende hen til en sofa, hvor han lægger sig på ryggen med sit stive jern i vejret, og han sætter hende overskrævs på sin bløde vom, så pikken står op bag hendes ryg.
Mor, den er så tyk, klynker Ida, min lille tissekone kan ikke klare den.
Jo, nu skal du være en stor pige og ikke en lille piveunge, så får manden lov til at give dig en endefuld.
Nej, nej, klynker Ida, han må ikke slå min lille numse, jeg skal nok.
Og så løfter hun underkroppen op, så pikken kan stå op mellem hendes skrævende lår, og vrikker med sin lille barnenumse, indtil pikhovedet rammer revnen, og hun presser sig nedad, så den tykke stang langsomt, og mens hun klynker og kommer med små skrig, forsvinder længere og længere op i hendes lille krop.
Jaaa, hun er jo dygtig, grynter fyren og griber Ida om livet med sine grove næver og begynder at køre hende op og ned på stangen.
Ja, min piger er godt oplært, fniser Ellen, og jeg er jo glad, når de kan være et par små kneppedukker for jer perverse pædogrise.
Ja, du er jo selv en pervers pædomor, griner ejeren, mens han sidder og leger med Emmas lille revne, som vist stadig kan li hans store, tykke fingre.
Ja, måske lærte jeg tidligt nogle ting, fniser Idas mor, mens hun stirrer på, hvordan hendes datter bliver brugt som en Lolitadukke, som manden kører op og ned på jernet, indtil han lidt efter presser hende hårdt ned over pikken, og krampetrækninger går gennem hans tykke mandekrop, og hans slimede sperm snart glider ned at den glinsende pik, specielt da han løfter Ida fri af jernet og lader hende ligge og puste ud på sin store mandekrop, hvor hun ligger og smiler tilfreds.
Ja, godt du husker os på, at vi også skal høre om din barndom, griner gårdejeren.
Ellen rødmede og tøvede med foran mændene og pigerne at fortælle om sin opvækst, men alle klappede og lod hende ikke slippe.
Min mor blev alene med mig, da jeg var omkring 6 år gammel, og uden uddannelse osv. Var det svært dengang for en enlig mor, men som nogle lidt hånligt sagde til hende, du kan jo altid blive husbestyrerinde hos en gammel bondemand langt ude på landet – underforstået, så kan du ligge dig til et ægteskab, efter du først har fået ham i seng til dig.
Og mon ikke min mor, som var en lysten kvinde, tænkte, at det kunne hun nok klare.
Så en dag fik jeg at vide, at vi skulle bo hos en mand på en lille gård langt ude på landet, og jeg syntes nok, han kiggede på mig på en sær måde, som om han med det samme klædte mig af med øjnene, som jeg stod der på stationen med mor i hånden og i en for lille og for kort kjole.
Og jeg skulle også absolut sidde på forsædet af hans gamle bil, mens mor måtte stige ind på bagsædet, og når han skulle vise mig noget uden for bilen, lagde han sin store hånd på mine lår og skubbede kjolen op, så mine små trusser kom frem.
Først så mor ikke så tryg ud, men snart smilede hun til ham i bakspejlet og sagde til mig, at jeg skulle være sød ved ham, så jeg spredte lårene, for det ville han vist gerne have, og jeg kunne også mærke i tissekonen, at den kunne li det.
Og han fik også lempet trusserne til side, så han kunne kæle for mig med sine tykke mandefingre.
Mor lænede sig frem mellem forsæderne og bedre at kunne se det, og hun var blevet helt varm i ansigtet, og hun hviskede, så hun ikke troede, jeg kunne høre det, at tøsen allerede er begyndt at lege med tissekonen og gnubbe den mod bamser og den slags.
Og du kan li, hvad jeg gør, griner han sjofelt, vi skal nok finde ud af det sammen.
Ja, det er forfærdeligt, sagde min mor, men jeg bliver så liderlig, når du leger med hendes lille tissekone.
Ja, du er vist en rigtig pervers pædomor, grinede han og smilede til mig, mens jeg sad og nød, hvordan hans fingre fik det til at kilde dejligt i tissekonen.
Og fra da af boede vi hos ham, og han sørgede godt for os og var flink og rar ved os, og snart kunne jeg høre om natten, at han kneppede mor, og hun kunne li det, og de snakkede sammen om ting, som jeg ikke rigtig forstod, men jeg kunne godt gennem væggen høre, at det var noget med små piger, og at mor blev liderlig og ville have mere af hans pik, når han snakkede om, at hun skulle lade ham åbne mig.
Og hvad det betød, opdagede jeg en dag, hvor mor, efter jeg havde været i bad, sagde, at jeg skulle prøve at få en dejlig olie smurt på tissekonen, for den var blevet noget rød. Jeg vidste godt, hvorfor den var blevet det, for han havde foræret mig en stor bamse, og den havde jeg med det samme prøvet at gnubbe tissekonen imod, og det havde været så dejligt, jeg ikke kunne stoppe, men blev ved, til det kildede i hele min lille barnekrop.
Og selvfølgelig havde de begge to luret på det, mens de gnubbede hinanden på pikken og i min mors savlende fisse.
Nå, men mor badede mig omhyggeligt og vaskede tissekonen omhyggeligt, og da hun havde tørret mig, løftede hun mig op på et stort tæppe, som han lagde på spisebordet, og så blev min tissekone ellers omhyggeligt smurt ind, og mor smurte endda noget olie op i den og også noget på mine små vorter, og de begyndte med det samme at stritte og føles varme, og efter meget kort tid begyndte det at varme og kilde helt vildt i tissekonen, så jeg vist lå og vred mig på en meget indbydende måde, men ikke turde røre ved tissekonen, for han kom ind med pikken vildt stiv.
Jeg kan huske, at mor stirrede på den med et sært udtryk i ansigtet og sagde til mig, at nu skulle jeg være en sød pige, og spurgte, om ikke det føltes dejligt i tissekonen.
Jo, svarede jeg, det kilder så meget i den.
Så har du sikkert lyst til at få noget op i den, fniste hun.
Og så gik det op for mig, hvad der skulle ske, og jeg blev både vildt bange og samtidig snurrede det mere og mere i tissekonen.
Jeg prøvede vist at vride mig væk, men mor holdt mig nede på tæppet, og han stillede sig mellem mine sprællende ben.
Så, nu opfører du dig ordentligt, din lille møgunge, han gør så meget for os, så er det kun godt, at vi kan lade ham få sin vilje med os, sagde mor strengt og nikkede til ham, og straks gned han det store hoved op og ned mellem mine snurrende fisselæber, og det føltes så dejligt, at jeg vist spredte benene endnu mere og vippede med tissekonen.
Men så pressede han på, så hovedet maste sig ind i mig, og så blev jeg bange og begyndte at hyle og stritte imod.
Nej, jeg vil ikke, den er så stor, kan jeg huske, jeg råbte, men det gjorde ham vist bare endnu mere liderlig, så han pressede og pressede, indtil han nåede min hinde, som jeg ikke anede noget om, men det lærte jeg, da han stødte så hårdt frem, at den brast, og han under mit skrigeri kom helt op i maven på mig, eller sådan føltes det.
Så, lille skat, nu er det overstået, og du er fra nu af hans lille kneppedukke, hviskede mor og kyssede mig, og jeg har lovet ham, at vi begge to vil stå til rådighed for hans venner, lyder det ikke spændende.
Og jo, det syntes jeg også, da han begyndte at køre pikken frem og tilbage i mig, og det blev dejligt i tissekonen, så dejligt at jeg fik en udløsning, der fik mig til at ryste over hele kroppen og vist skrige af lider i stedet for smerte, da han prustende sprøjtede i mig og lærte mig, hvordan sperm føles i en lille tissekone.
Og sikke de begge to vimsede omkring mig bagefter, der var ikke alt det, de ikke ville gøre for mig, så glade var de for, at han havde åbnet mig, han fordi han nu havde hele to kneppedukker i huset, og mor fordi hun havde fundet ud af, hvor meget hun tændte på at se mig blive kneppet.
Historien fortsætter under reklamen
Så jeg fik smurt min ømme revne ind i noget bedøvende og kunne resten af dagen spise så meget slik, jeg ville, og da salven virkede, og tissekonen ikke var øm mere, begyndte den at kilde, for det havde jo også været vildt dejligt, mens han kørte tissemanden frem og tilbage i den, så det ville jeg gerne igen.
Og allerede et par dage efter sagde min mor, at han havde inviteret et par venner, som glædede sig meget til at møde mig.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Jes
17/08/2022 kl 22:51
Min pik bliver stiv og sprøjter , når pigen skriger og bondemanden trænger igennem jomfruhinden og bedækker hende.
Anonym
05/06/2022 kl 14:30
Paul hvad skriver du på nu
Einstein
30/05/2022 kl 7:24
Ååh vilken skön historia, nu sprutar jag flera stora stänk🍆
Bizarr
30/05/2022 kl 14:12 - som svar på Einstein
Til Einstein, Slikk, Nick og Anonym
Det er så godt at høre fra jer og vide, at afsnittet gik i pikken/kuken på jer, og I onanerede, mens I drømte om mine små, lækre kneppedukker, og hvad I ville gøre ved dem…….😜😜😜
Lad mig høre mere om, hvad pigerne mere skal opleve……..hehehehe
Poul-Bizarr-poul450@hotmail.com
Helle G.
21/02/2023 kl 20:18 - som svar på Bizarr
Deilig frekt det du skriver “Bizarr”. Gjør en kvinne som meg klissvåt… Har mange frekke fantasier om du trenger inspirasjon 😉
Baremeg
21/02/2023 kl 23:12 - som svar på Helle G.
Liker å høre at dette tenner deg Helle. Skulle gjerne likt å høre mer om hvilke tanker du har… 🥰
slikk63
29/05/2022 kl 22:05
Åhhh.,.jeg blir så kåt. Hadde jeg bare hatt besøk av disse pikene.
Anonym
30/05/2022 kl 7:21 - som svar på slikk63
Jag med, min orgasm var så skön.
DomD Nick
29/05/2022 kl 16:41
Lækkert som altid Bizarr, du er så nasty 😈
Hilsen din ven.