- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Pengeudlåneren 1
så begyndte der at komme piger fra 15-16 år frem til 25 år, og spurgte om lån …
Forfatter: Martin
Jeg er en 25-årig mand, jeg hedder Allan, og jeg har fundet en måde at hjælpe nogen med penge. Jeg er velhavende, efter at have arvet min morfar, der havde testamenteret mig alt det der ikke var tvangsarv, og det var mange millioner kroner, så jeg behøver ikke at have job ved siden af studierne. Jeg havde fået en vane, at jeg næsten hver eftermiddag, på vej hjem, sad på en café i det store center, og fik mig en kop kaffe, og læste avis. Der var tit venner og bekendte der kom forbi, og satte sig og fik en snak.
En dag kom der en pige på ca. 20 år, og spurgte om hun kunne låne 500 kr., jeg så på hende, og sagde at jeg ikke lånte penge ud, hun sagde at hun havde hørt at jeg var rig, og hun manglede lidt penge på kontoen, indtil der kom penge ind igen den 1. næste måned. Efter en længere snak, hvor det viste sig, at vi havde en fælles bekendt, der havde fortalt om mig, sagde jeg at hun kunne låne de 500 til den første, men at jeg så også regnede med at hun betalte dem tilbage, det lovede hun.
Historien fortsætter under reklamenHun kom ikke den første, eller de næste dage, og jeg kontaktede så hende der var vores fælles bekendt, og hun sagde, at pigen var konstant i pengenød, og at jeg nok ikke skulle regne med at få pengene tilbage. Jeg fik hendes adresse, og opsøgte hende der. Hun havde så mange undskyldninger for ikke at have betalt pengene tilbage, at jeg blev vred, og sagde at hun ville komme i alvorlige vanskeligheder, hvis hun blev ved på den måde jeg havde hørt hun praktiserede, da der nok var andre end mig, der ville tage lidt hårdhændede metoder i brug. Hun spurgte om vi kunne finde en anden ordning, så hun arbejdede beløbet af, hun sagde at hun ville give mig et blowjob for pengene, jeg sagde at jeg ikke ville give 500 kr. for et blowjob, men at hvis jeg måtte bruge hende seksuelt i en time, var det i orden. Hun sagde at hun havde hørt at det var en billig time hos en luder, men jeg sagde at det var min betingelse, og hun så på mig og sagde ja. Jeg bad hende så komme hjem til mig kl. 20 samme aften, så ville vi ordne vores mellemværende der.
Hun kom lidt før tid, og jeg bad hende komme ind, og hun sagde at hun var klar, så jeg sagde til hende at hun skulle tage sit tøj af, og hun stod kort efter nøgen, hun var en pæn pige med faste B-skåls bryster, og en trimmet fisse. Jeg bad hende om at slikke mig stiv, og hun gik i gang, jeg har en pæn stor pik, godt 20 cm og samtidig tyk. Hun havde lidt besvær med at tage den langt ned, men da jeg var helt stiv, undersøgte jeg om hun var våd, og det var hun, så jeg satte pikken til skeden, og førte den langsomt op i hende.
Jeg kneppede hende nu i et moderat tempo, mens jeg tog hårdt på hendes bryster, hvilket hun kunne lide, og efter 20 minutter kom jeg i hende. Jeg trak mig nu ud, og da jeg havde taget en viagra lidt før hun kom, så var pikken stadig helt stiv, jeg bad hende nu om at sætte sig på knæ i sengen, og tog den glidecreme jeg havde sat på sengebordet, og smurte hendes stjerne godt ind, og havde to fingre godt inde i hende, hun sagde at hun aldrig havde prøvet analsex før, så hun ville gerne slippe, jeg sagde at aftalen var sex i en time, og der var ikke talt om hvilken form for sex, og jeg satte nu pikken til stjernen, og pressede mig ind i hende, da jeg var i bund holdt jeg en pause, og begyndte så at kneppe hende, hver gang hun sagde noget, gav jeg hende en med hånden på ballen, og inden jeg kom, var hun ganske rød på ballerne, hun fik nu besked på at gøre min pik ren, hvilket hun gjorde, selv om den lige havde været i røven på hende, og så var tiden også gået, og jeg sagde at vi nu var kvit, men at hun skulle se at få orden på sin økonomi.
Der gik nu lidt tid, men så begyndte der t komme piger fra 15-16 år frem til 25 år, og spurgte om lån, jeg sagde nej ikke lige i øjeblikket, jeg ville lige vide hvordan de havde fundet ud af jeg lånte penge ud, og der var så en der fortalte at det var den første pige, der havde fortalt at hun havde lånt penge af mig, men hun havde vist ikke fortalt hvordan hun havde betalt dem tilbage.
Jeg ville lige sikre mig, at det ikke blev til at jeg hver gang skulle lede efter dem, og true dem til at betale, så jeg ville finde en metode, hvor det kun i enkelte tilfælde kunne komme på tale, at de lå dem af. Jeg fik derfor lavet en kontakt, hvor de skulle oplyse navn, bopæl, mobiltelefon og cpr-nummer, samtidig skulle de sende mig et billede af dem selv nøgen, hvor der så ud som om de onanerede, billedet ville jeg så slette igen når de betalte tilbage, hvis de ikke betalte, havde de skrevet under på at jeg måtte offentliggøre det. Jeg tog nu 10% i rente pr. måned, så hvis de ville låne i 2 måneder, så var det 20%.
Jeg besluttede mig, at jeg i starten kun ville have 5 piger der lånte ad gangen, og med at maks. på 3.000 kr., og så se hvordan det gik. Inden der var gået 14 dage, var der 5 piger der havde accepteret mine betingelser, sendt deres billeder, og fået deres penge, de første betalte tilbage efter aftale, jeg slettede deres billede, dog havde jeg taget en kopi på min PC, hvilket jeg ikke fortalte dem. Så kom den første der ikke kunne betale, og hun kom på dagen, og fortalte det, jeg sagde så at jeg ville sætte hendes billede på nettet om 2 dage, hun bad for sit liv, og spurgte om hun ikke kunne få udsættelse, jeg sagde nej, men der var måske en anden måde at betale på.
Jeg havde lavet en liste, med priser for seksuelle ydelser, priserne var lave, men jeg havde hørt hvad pigerne gjorde for at få ting af drengene, og sat priserne lidt derefter. Listen så sådan ud:
Prisliste:
Alle priserne er uden kondom, hvis der skal bruges kondom er prisen en tredjedel af den pris uden kondom. Fissen skal altid være glatbarberet. Allan bestemmer hvem der skal have ydelsen, og man kan ikke sige fra, når først der er lavet en aftale. Hvis beløbet overstiger lånebeløbet, så udbetales differencen.
1. Blowjob: 50 kr.
2. Blowjob med slugning af sæd: 75 kr.
3. Almindeligt samleje: 150 kr.
4. Analt samleje: 200 kr.
5. 1 time med de 3 ovennævnte ting: 350 kr.,
6. Nr. 5 med 2 timer: 500 kr.
7. 1 time med ubegrænset brug: 500 kr.,
8. Nr. 7 med 2 timer 750 kr.
9. Spanking med hånd: + 250 kr.
10. Spanking med redskab: + 500 kr.
11. 1 døgn som slavetøz uden begrænsninger: 2.500 kr.
Jane
Hende er ikke kunne betale hed Jane og var 17 år, og hun havde lånt 1000 kr., og skyldte derfor nu 1100 kr. Jeg viste hende nu listen, og sagde at her var hendes eneste udvej, hun så på mig, og sagde at hun var nødt til at sige ja, da hun ikke ville have sit billede på nettet. Jane valgte at tage 8 og 10, så det blev overstået på en gang.
Jeg fortalte hende at hun skulle møde op hos mig næste dag kl. 20, og være klar til opgaven, jeg kunne se på hendes billede, at hun skulle sørge for at blive barberet inden hun kom. Jane kom næste aften, og fik besked på at tage alt tøjet af, hun var nu helt glatbarberet, og jeg sagde til hende, at jeg ville dele aftenen op, så vi startede med at hun fik lov til at slikke mig stiv, og så ville jeg kneppe hende, og lige inden jeg kom, skulle hun tage min pik i munden, og sutte mig færdig, og sluge alt der kom. Da hun havde suttet mig, var hun stadig tør i skeden, så hun fik besked på at onanere til hun blev våd, det tog lidt tid, men jeg kunne se at hun var ved at komme, og jeg fjerne så hendes hånd, og stødte pikken op i hende, hun var godt våd nu, så jeg gled let op, jeg kneppede hende nu i et moderat tempo, og holdt pauser undervejs, så jeg kunne holde længe, hun kom 2 gange mens jeg kneppede hende, og til sidst lod jeg hende slikke mig til udløsning, og sendte min ladning ind i munden på hende, hun havde svært ved at sluge det hele, men hun klarede det.
Jeg sagde nu var tiden kommet til at hun skulle spankes, og jeg ville ikke fastgøre hende, men så skulle hun også blive liggende på sengen til jeg var færdig, ellers ville jeg binde hende fast, og så ville jeg også slå hårdere. Jeg havde købt en ridepisk med flap, og jeg gav hende nu ca. 50 slag med den på ballerne, inden jeg holdt inde, hun havde ikke flyttet sig, men lå og græd, hun fik efter en pause besked på at sætte sig på knæ, og jeg smurte nu hendes stjerne ind i glidecreme, og hun sagde at hun aldrig havde prøvet det før, så hun håbede jeg ville være forsigtig, det lovede jeg, og sagde at hvis hun slappede af, så gik det nemmest og med mindst smerte, jeg satte nu pikken mod stjernen, og kom efter lidt pressen, ind med hovedet, og så fik jeg forsigtigt helt i bund, og kneppede hende nu forsigtigt, mens jeg nulrede hendes klit med den ene hånd, og lod den anden lege med hendes bryst, og inden jeg kom, kom hun i en god orgasme, og så fyldte jeg hendes røv med min anden ladning.
Hun lå nu på sengen, og med en røv der nok ikke var rar at sidde på de første dage, og med min sæd der løb ud af røven. Jeg spurgte hende om hun havde lært sin lektie, at overholde sine aftale med penge, og hun så på mig, med et tårevædet ansigt, at det havde hun, men hun ville dog sige tak fordi jeg havde været blid ved hende, dog undtaget med spankingen. Hun fik lov til at låne toilettet, og kom så ud og tog sit tøj på. Og jeg gav hende nu differencen, og sagde farvel til hende.
Historien fortsætter under reklamenHanne
Hanne en 20-årig pige, var den næste der ikke kunne betale, hun havde lånt maksimum 3.000 kr., så hun skyldte nu 3.600 kr., da hun havde lånt dem i 2 måneder. Hun ville også gøre alt for ikke at få sit billede på nettet, da det betød at hun nok blev fyret fra sin læreplads, og at hendes forældre ville slå hånden af hende, da de var meget religiøse. Jeg viste hende listen, og hun sagde at hun nok kun havde den mulighed at prostituere sig, for at få gælden ud af verden. Hun valgte 8, 10 og 11, jeg sagde at så blev det af to gange, først 8 og 10, derefter 11, det accepterede hun.
Hanne var en flot pige, ægte blondine på 180 cm. og med et par store bryster, vel en D-skål, men ellers slank. Hun skulle komme til mig to dage efter, og hun fik nu nogenlunde den samme tur som Jane, hun var dog lidt mere hårdfør da hun blev spanket. Hun fik så besked på, at være klar 4 dage senere, da var det lørdag, og jeg ville hente hende kl. 15.00, og hendes døgn startede så kl. 16, når vi var kommet til vores bestemmelsessted, og så var hun fri igen søndag kl. 16. jeg fik nu travlt med at få arrangeret døgnet, jeg fik lov at låne et spankingrum hos et prostitueret, hvor der var mulighed for at sove og kneppe i en seng. Jeg satte også en annonce på nettet, hvor jeg søgte efter nogle mænd, der mod betaling, ville have lov til at bruge Hanne en halv time, dog med kondom i fisse og røv, der var nok at tage af, og lørdag formiddag, havde jeg aftaler med 10 af dem på en cafe i byen, de fik Hanne at se, og at det kostede 2.500 kr. at kneppe hende, jeg lavede en aftale med 6 af dem, og aftalte tidspunktet de skulle dukke op.
Jeg hentede Hanne, og kørte hende ud af byen, her på en rasteplads, fik hun besked på at tage alt tøjet af, og fik så en stor T-shirt på, hun blev blindfolded og fik høreværn på, og så kørte jeg tilbage til det sted vi skulle være, jeg kunne parkere ugenert, og jeg førte nu Hanne ind. Da vi var kommet ind, tog jeg blindfold og høreværn at, og hun fik så besked på at tage T-shirten af. Jeg fortalte hende, at hun nu ville blive brugt så meget det næste døgn, så jeg ikke troede at hun ville tænke på sex i et stykke tid, jeg sagde at jeg ville starte med at spanke hende, og at jeg denne gang ikke kun ville bruge ballerne, så gik vi ind i S/M rummet, og hun gispede, da hun så det, jeg satte nu manchetter på arme og ben, og hængte hende op i nogle kæder i loftet, og fastgjorde hendes ben til nogle stolper i gulvet, så hun stod med spredte ben.
Jeg begyndte så at slå hende med en tyndt spanskrør, og startede på ryggen og ned over ballerne, der stadig var lidt mærkede efter vores samvær 4 dage tidligere, og så fik brysterne og maven også en tur, jeg sluttede af med 5 slag på fissen, og hun skreg da jeg ramte klitten. Så tog jeg en rimelig stor buttplug, og satte den op i hende, da jeg mærkede efter i fissen, var hun faktisk våd, jeg spurgte hende så om spanking ophidsede hende, og hun svarede ja, det måtte hun indrømme. Da hun havde fået luften, fik hun brystklemmer med en kæde imellem, og jeg hev lidt i kæden, og hun gav sig, men vorterne blev hårde, og jeg lod hende så hænge. Da hun havde hængt der en time tog jeg hende ned, og sagde, at jeg havde lavet en aftale med nogle, der gerne ville bruge en tøz som hende, og at jeg forventede at hun gjorde det de ville, dog skulle de have kondom på, når de skulle kneppe hende i fisse og røv, mens de måtte tømme sig i hendes mund, og at hun skulle sluge alt der kom, fejl ville blive straffet hårdt. Hun blev nu lagt på sengen, og jeg hentede den først mand ind, og overlod de to til hinanden, jeg gik ind ved siden af, og kunne der se hvad der skete på en PC, den første kneppede hende hårdt og brutalt, og hev hende hårdt i kæden mellem brysterne, og da han var ved at komme, trak han pikken ud, og lod hende få ladningen i munden, og hun slugte den uden problemer.
Historien fortsætter under reklamenGodt en time efter kom den næste, og han vendte Hanne om, og trak buttpluggen ud, og smurte sin pik ind i glidecreme, og stak den så ind i røven på hende, den gik relativt nemt ind da hun var godt udblokket, og han slog hende hårdt på ballerne mens han kneppede, han holdt længe, næsten hele den halve time han havde, og så kom han i røven på hende, han trak pikken ud, tog kondomet af, og satte det ind i munden på Hanne, mens han tømte det ned i munden på hende, og til sidst sagde slug, hvilket hun gjorde. Da han var gået, gik jeg ind til hende, og satte buttpluggen tilbage. Der kom to mere om aftenen, den ene ville kneppe hende både i fisse og røv, og endte med at tømme sig i munden på hende. Den sidste startede med at give hende en solid endefuld med hænderne, for derefter at kneppe hende hårdt og brutalt, og næsten rive hendes patter af, han sluttede med at lade hende sluge sin sperm.
Jeg gik nu ind til Hanne, og tog buttpluggen ud, og brystklemmerne af hende, og sagde nu skal vi vist i bad. Der var et lækkert badeværelse i lejligheden, og jeg vaskede Hanne godt og grundigt over det hele, og da jeg var færdig, sagde jeg at nu måtte hun gerne vaske mig, hun gik i gang, og kælede så meget for pikken, at den rejste sig stiv og strunk, og da hun havde skyllet mig, satte jeg mig på toilettet, og lod hende ride mig, jeg tog hende nu hårdt på brysterne, hvilket hun kunne lide, da hun sagde at jeg godt måtte være hårdere ved dem, jeg vred nu næsten vorterne af hende, mens hun styrede tempoet af knepperiet, lige pludselig stivnede hun og kom i en voldsom sprøjteorgasme, og lige efter kom jeg inde i hende. Hun vendte sig og gav mig et dejligt kys, og sagde blot tak. Vi gik derefter ind på sengen, hun lagde nye lagner på, og jeg fandt en frisk dyne, og vi lagde os nu til at sove. Inden vi faldt i søvn, spurgte Hanne om morgendagen ville blive lige så hård, jeg tror den bliver hårdere, så vi må hellere få sovet.
Næste morgen vågnede jeg op, og kunne konstatere at vi lå i ske, jeg sagde til Hanne at hun skulle stå op, og lave morgenmad til os i køkkenet, vi spiste morgenmaden, og så sagde jeg til hende, at der var snart besøg til hende igen, og jeg vist hellere måtte varme hende op inden. Jeg tog hende så med ind i S/M rummet, og gav hende en god gang spanking over hele kroppen, og sluttede af med at piske fissen og klitten. Da jeg tog hende ned, efter at hun havde hængt en time, fortalte jeg hende, at hun ville få 3 besøg den dag, først 2 mænd, der ville bruge hende efter eget ønske som de fire dagen før, og så ville dagen slutte af med et besøg af den dame der ejede lejligheden, hun var fuldblods sadist, især når det var mænd hun havde besøg af, men hun var også biseksuel, dog mest til den lesbiske side, og hun ville så få en time sammen med Hanne.
Jeg sagde at hun vist havde behov for at blive udvidet bagi i dag, så jeg satte en noget større buttplug op, end den der sad der dagen før, Hanne gav sig noget da den skulle det sidste stykke, men vi fik den op. Hanne gik nu ind på sengen, og lå klar da den første mand kom, han blev suttet stiv, og så fik han kondom på, og begyndte nu at kneppe Hanne, han sagde at det var lækkert at mærke hun var fyldt ud i røven, da det gjorde fissen mere stram, han kunne, med indlagte pauser, holde længe, men til sidst hev han pikken ud og kondomet af, og han kom nu i munden på Hanne, som lydigt slugte. Hun fik nu en times pause, inden den sidste kom, han kom ind til hende, og hun gispede da hun så hans pik, den hang slapt ned, og var i slap tilstand mindst 20 cm., hun fik nu besked på at få ham stiv, og med mund og hånd, fik hun den op at stå, han havde selv kondomer med, da han skulle bruge meget store udgaver, og han fik nu sat det på, og han satte pikken til fissen, og fik med lidt besvær pikken helt i bund, den var vel nu mindst 35 cm. eller lidt mere, Hanne gav sig når han var i bund, da han nok var helt inde i livmoderhalsen, efter 5 minutter i fissen, vendte han Hanne om, og trak buttpluggen ud, Hanne sagde at hun aldrig fik den hestepik op i røven, uden hun flækkede, han sagde så, at så måtte hun flække, da han ville op i hende.
Han smurte pikken og hendes røv godt ind i glidecreme, og satte så pikken til hullet, med megen besvær fik han hovedet ind, og langsomt kom pikken lidt efter lidt ind i røven på Hanne, der skreg som besat hele tiden, og bad ham stoppe, men han kom i bund, og fik da også trukket den frem og tilbage nogle gange, da han så trak den ud, og nu satte pikken ind i munden på Hanne, og onanerede sig til udløsning, mængden af sperm svarede til pikkens størrelse, og Hanne forsøgte at sluge det hele, men måtte opgive, så der var en del der røg ud af munden. Da han var færdig, takkede han hende, og sagde at hun var den første der havde taget hans pik analt, så hun burde være stolt. Da han var gået, gik jeg ind til hende, og sagde nu var der kun en pik der ville kunne komme i hende resten af dagen, og det var min. Hun sagde at hun aldrig havde roet at hun skulle overleve den monsterpik i røven, og hun følte at røven stadig stod vidt åben, hvilket jeg kunne fortælle hende at den faktisk stadig gjorde, men den var på vej til at blive normal. Jeg sagde til hende, at hun skulle gå i bad, da Bente kom om 1½ time, og så skulle hun være klar.
Vi sad i køkkenet, da Bente kom, og hun var en utrolig flot kvinde på godt 40 år, hun hilste på mig, og så på Hanne, og sagde at hende skal jeg nok få det sjovt med. Hun gav Hanne besked på at knæle ved siden af hende, og slikke hendes fødder, indtil hun fik anden besked. Vi sad lidt og snakkede, mens Hanne slikkede Bentes fødder. Så fik Hanne besked på at kravle ind i S/M rummet, hvor hun blev hængte op i kæderne i loftet, Bente gik nu hen og tog hende hård på brysterne, og vred godt i vorterne, og sagde at Hanne vist ikke var en af de sædvanlige pivsede tøzer, hun engang imellem havde til opdragelse. Så tog hen nogle nåle frem, og startede med at gennembore begge vorter med to nåle hver, så de dannede et kors, og derefter 5 nåle yderligere i hvert bryst. Hanne tog imod uden at blinke eller sige noget, og så tog Bente en tynd pisk med en glasfiberpisk, og begynder metodisk at slå Hanne på ryggen, og der kommer hurtigt røde streger der hvor hun rammer, så henter hun flere nåle, og sætter sig og sætte 5 nåle i hver skamlæbe, og så to gennem klitoris, her kommer første reaktion fra Hanne, her er hun følsom for smerten kan man se. Så får maven en tur med pisken, og så får brysterne en tur, her slår Bente nogle af nålene af inden hun slutter.
Hanne får et par minutters fred, så siger Bente at nu er vi ved finalen, nemlig fissen, og hun slår nu direkte ind mellem benene på Hanne, og man er ikke i tvivl, når klitten bliver ramt, så giver det et ryk i Hannes krop. Bente slutter, og løsner Hanne, og lægger sig på et bord, og siger til Hanne, at hun skal bringe til i ekstase, ellers får hun en tur til med pisken, Hanne går i gang, og det er tydeligt at Bente kan lide det, for der gå ikke lang tid før Bente kommer i en voldsom orgasme., da Bente kommer og Hanne står foroverbøjet, støder jeg pikken ind i hendes fisse, og knepper hende hårdt, og kommer i fissen på hende. Bente rejser sig, og siger til Hanne at hun skal gå ud og vaske sig, og ikke komme tilbage før vi kalder på hende.
Da Hanne er gået, siger Bente, at hun vil tilbyde Hanne at arbejde sammen med hende, og være hendes personlige lille slavetøz, om jeg har noget imod det. Jeg fortæller nu Bente grunden til vi er der, og Bente ser først målløs på mig, og bryder så ud i voldsom latter. Hun bliver dog alvorlig igen, og jeg fortæller hende hvad Hanne har været udsat for det sidste døgn, og hun siger at Hanne må være et naturtalent inden for S/M, eller have prøvet det før. Vi kalder nu på Hanne, og Bente siger hun skal knæle foran hende, og se hende direkte i øjnene, og svare ærligt på hendes spørgsmål, hvis vi ikke tror hun er ærlig, vil hun blive pisket til 1 minut før hun er fri.
Historien fortsætter under reklamenBente spørger nu om Hanne tidligere har prøvet S/M, ja siger Hanne, jeg havde en fyr, der var vild med at prøve det, så jeg gav efter, og fandt ud af, at jeg faktisk godt kunne lide det, men hurtigt, at jeg nok havde valgt den forkerte fyr. Hvorfor valgte du at blive slavetøz i et døgn, når du kunne have klaret din gæld med mindre hårde ting. Hanne svarede at hun havde hørt at det var en af mulighederne på listen jeg havde, og lånte derfor så mange penge at hun kunne vælge det, og ville så se om hun stadig tændte på smerten. Hun kunne faktisk godt have betalt mig det hun skyldte, men ville prøve sig selv af. Bente gav hende nu sit tilbud, og Hanne sagde at det ville hun tænke over, og Bente sagde så, at Hanne kunne komme næste dag kl. 14, hvis hun ville, så kunne hun se hvordan Bente arbejdede, og så tage stilling derefter, det blev så aftalt.
Hanen fik så sit tøj på, og vi gik ud af lejligheden, Hanne kikkede forbavset da hun kom ud, hun boede kun 300 meter nede af gaden, så hun gav mig et kys, og sagde så til mig, at hun gerne ville blive min slavetøz, men jeg sagde tak, men nej tak, jeg ville ikke binde mig lige nu, og nød at jeg havde mulighed for at bruge de unge piger, der ikke kunne overskue deres økonomi, hun sagde at det måtte jeg da gerne blive ved med for hendes skyld. Jeg sagde at hvis jeg ændrede menig ville jeg kontakte hende, og så ønskede jeg hende held og lykke, og gav hende så de 9.000.- mændene havde betalt for at bruge hende, selvom jeg faktisk have beslutte mig i starten kun at give en tredjedel til Hanne, og beholde resten selv.
Historien fortsætter under reklamenDe næste måneder betalte alle til tiden, og jeg udvidede forretningen, så der nu var 20 der kunne låne. Jeg tænkte meget på Hanne og hvad hun havde bestemt sig til, men vidste, at hvis jeg kontaktede hende, så ville jeg ikke kunne sige nej en gang til, hvis hun tilbød sig som slavetøz.
Fortsættes
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: