Den sorte teenagepik blev overrasket af JuleMILFen med fissen

Og dér, foran den knitrende pejs, stod hun. Pernille. Hun var klædt i det mest udfordrende nissepigekostume, Theo nogensinde havde set.

Forfatter: UngTyren

Skærmens blå lys kastede et koldt skær over Theos svedige ansigt. Hans tommelfinger dansede hen over mobilens glas, et hurtigt, rytmisk swipe, der skiftede mellem scener af umulige kroppe i unaturlige stillinger. Hans værelse på første sal var hans fristed, et tempel for de hemmeligheder, en sekstenårig dreng holder tæt til kroppen. Udenfor faldt decembersneen i tunge, våde flager, men herinde var der hedt og fugtigt, luften tyk af den sødlige lugt af pubertet og ensom ophidselse.

Han gispede sagte, da en ny scene tonede frem: En blondine med bryster så store og runde som julekugler, der tog imod en massiv, sort pik i sin glinsende mund. Billedet brændte sig fast på hans nethinde, en perfekt blanding af det, han drømte om, og det, han selv besad. Hans egen pik, en stolt, tyk søjle af mørkt ibenholt, rykkede i hans stramme greb, spidsen allerede fugtig og rød af forventning. Han var en konge i sit eget lille rige, herre over sit eget begær.

Hans tanker vandrede, som de ofte gjorde, til Pernille. Hans fodboldtræner Thomas’ kone. Den kvinde var et fænomen. 55 år gammel, men med en krop, der trodsede al logik og tyngdekraft. Hun var en levende, åndende pornofantasi, især hendes bryster. De var et arkitektonisk mesterværk, to perfekte, silikonefyldte kloder, der sad højt og stolt på hendes spinkle overkrop og syntes at have deres eget liv. Theo havde set den måde, hun kiggede på ham, når han kom forbi trænerens hus. Et sultent, vurderende blik, der dvælede lidt for længe ved bulen i hans shorts.

Han lukkede øjnene og forestillede sig, at det var hendes mund, ikke pornostjernens, der lukkede sig om ham. Fantasien var så levende, så overvældende, at den sendte en bølge af varme gennem hans krop. Med et sidste, stramt træk og et kvalt støn overgav han sig til billedet i sit hoved. Sæden sprøjtede i en varm, klistret stråle op ad hans mave, en flygtig lettelse, der efterlod ham åndeløs og med en nagende fornemmelse af, at fantasien aldrig helt ville være nok. Lidt anede han, at virkeligheden var på nippet til at overgå selv hans mest beskidte drømme.

En time senere vibrerede telefonen på hans natbord. Det var Thomas.

“Theo, min dreng! Du skal gøre din gamle træner en tjeneste,” lød den joviale stemme i den anden ende. “Pernille og jeg holder en lille, uformel julekomsammen for et par af klubbens sponsorer i aften. Vores julemand har lige meldt afbud i sidste øjeblik – influenza, for fanden. Jeg ved, det er sent på den, men kunne du træde til? Der er en god skilling i det for dig, og du ved, Pernille laver verdens bedste æbleskiver.”

Theo tøvede kun et øjeblik. Julemand? Det lød latterligt. Men tanken om at være i samme rum som Pernille, om at se hendes bryster hoppe, når hun grinede, var for fristende. Og penge var penge. “Ja, selvfølgelig, Thomas. Intet problem. Hvornår skal jeg være der?”

“Fantastisk! Kom om en lille time. Bare kom ind ad bagdøren, så klæder vi dig på, inden gæsterne kommer. Vi ses, knægt.”

Da Theo ankom til den store murermestervilla i byens pæneste kvarter, var huset mørkt, bortset fra et svagt lys fra køkkenvinduet. Han bankede forsigtigt på bagdøren, der straks blev åbnet af en smilende Thomas.

“Kom indenfor i varmen, champ,” sagde han og klappede Theo på skulderen. “Du er en redningsmand.”

Men der var noget mærkeligt ved situationen. Der var ingen tegn på gæster. Ingen biler i indkørslen, ingen dæmpet summen af snak. Kun stilhed.

“Hvor er de andre?” spurgte Theo og så sig forvirret omkring i det store, moderne køkken.

Thomas’ smil blev bredere, næsten rovdyragtigt. “Dem aflyste vi. Det viste sig, at vi kun havde brug for én helt speciel gæst i aften.” Han nikkede i retning af stuen. “Kom med herind.”

Theo sank en klump i halsen og trådte langsomt over dørtrinnet.

Og dér, foran den knitrende pejs, stod hun. Pernille. Men ikke den Pernille, han plejede at se i joggingtøj på sidelinjen. Hun var klædt i det mest udfordrende nissepigekostume, Theo nogensinde havde set. En kort, rød fløjlskjole, der knap dækkede det øverste af hendes lår, kantet med hvid plys. Men det var toppen, der stjal al opmærksomhed. Den var skåret så dybt, at den var mere en ramme end et stykke tøj. Hendes enorme, falske bryster væltede ud af den stramme udskæring, de hvide plyskanter lignede sneklædte bjergtoppe på et landskab af solbrun, spændt hud. Vorterne, to mørke, stive knopper, tegnede sig tydeligt mod det tynde stof, som om de tiggede om at blive befriet. Hun havde høje, røde stiletter på og lårhøje, hvide strømper, der forsvandt op under den korte kjole.

“Godaften, Theo,” sagde hun, hendes stemme en dyb, hæs purren. “Vi er så glade for, at du kunne komme og lege med os.”

Theo slugte en klump i halsen, hans mund var pludselig tør som sandpapir. Hans sekstenårige pik, der stadig var øm efter hans tidligere udskejelser, begyndte at røre på sig igen, en tung, dunkende fornemmelse i hans jeans.

“Her,” sagde Thomas og rakte ham en stor, rød dragt. “Din uniform for i aften.”

Det var først nu, det gik op for Theo. Der var ingen fest. Der var ingen sponsorer. Der var kun dem. Og han var faldet med begge ben i en fælde, han slet ikke havde vidst eksisterede. En fælde, han pludselig indså, at han ikke havde det fjerneste ønske om at undslippe.

“Tag dit tøj af, søde dreng,” spandt Pernille og slikkede sig om de fyldige, rødmalede læber. “Vi vil se, hvad julemanden gemmer under alt det stof.”

Theos hænder rystede let, da han knappede sine jeans op. Han følte sig som en skuespiller på en scene, hans generthed i krig med en voldsom, altfortærende ophidselse. Da han trak bukserne og sine boksershorts ned, slap han sin nu fuldt erigerede pik fri. Den sprang frem, mørk, tyk og imponerende, pulserende i det varme lys fra pejsen.

Et anerkendende suk undslap Pernilles læber. “Hold da kæft, Thomas,” sagde hun uden at fjerne blikket fra Theos skridt. “Se den negerstang. Den er endnu større, end jeg havde forestillet mig.”

Thomas trådte frem og lagde en arm om sin kones talje. “Hvad sagde jeg, skat? En gave fra guderne. Specielt til dig. Vores helt egen julegave.”

Theo stod som forstenet, hans enorme stang dirrede af en blanding af chok og begær. De havde planlagt det. De havde talt om ham, om hans pik. De havde lokket ham herhen med det ene formål at… at hvad? Hans hjerne kunne knap nok formulere tanken.

Pernille løsrev sig fra sin mand og bevægede sig langsomt hen mod Theo, hendes hofter svajede i en hypnotiserende rytme. Hun stoppede lige foran ham, så tæt, at han kunne mærke varmen fra hendes krop og dufte hendes søde, tunge parfume. Hun løftede en hånd og lod en lang, rødmalet negl glide forsigtigt ned ad skaftet på hans pik, fra roden til den opsvulmede, lilla glans.

“Sikke en flot, stor dreng du er,” hviskede hun. “Så mørk og hård. Tror du, du kan være en sød julemand for mig i aften?”

Theo kunne kun nikke, ude af stand til at forme ord. Hans blik var naglet til hendes bryster, der var i perfekt øjenhøjde. De lignede to modne frugter, der bare ventede på at blive plukket. Som om hun kunne læse hans tanker, lænede hun sig frem, så hendes bryster pressede sig mod hans brystkasse. Varmen fra hendes hud trængte igennem hans tynde T-shirt.

“Tag nu kostumet på,” befalede Thomas med en stemme, der var tyk af ophidselse. “Showet skal begynde.”

Med Pernilles hjælp fik Theo møvet sig ind i den tunge julemandsdragt. Bukserne var løse og skjulte hans erektion, men den var der stadig, en pulserende hemmelighed mod hans lår. Jakken, huen og det store, hvide falske skæg fuldendte forvandlingen. Han følte sig absurd, en parodi på en julemand, men da han så sig selv i det store spejl i entréen, så han også det vilde, desperate begær i sine egne øjne.

Pernille klappede i sine små hænder. “Åh, du er den mest sexede julemand, jeg nogensinde har set! Men julemanden skal sidde ned, så han kan få besøg af sine små nissepiger.”

Hun pegede på en stor, overdådig lænestol ved siden af pejsen. Theo adlød og satte sig tungt ned. Stoffet i dragten var varmt og kradsede, og det falske skæg kildede ham under næsen. Thomas satte sig i sofaen overfor, et glas rødvin i hånden og et forventningsfuldt smil på læberne. Han lignede en mand i teatret, der ventede på, at tæppet skulle gå.

Og så begyndte Pernilles forestilling.

Hun dansede for ham. En langsom, slibrig dans til den dæmpede julemusik, der spillede fra højtalerne. Hun bevægede sig som en kat, hendes krop snoede og vred sig, hendes blik låst på hans. Hver en bevægelse var designet til at fremhæve hendes krop, især hendes bryster. Hun lod hænderne glide op ad sine sider, klemte om de enorme kugler og løftede dem op mod ham, som en ofring. Hun gned dem, masserede dem, lod vorterne stritte endnu mere mod det røde fløjl.

“Kan du lide, hvad du ser, julemand?” spandt hun. “Er det en gave, du gerne vil pakke ud?”

Theo kunne mærke sveden pible frem under det tykke kostume. Hans pik var ved at sprænge bukserne. Han nikkede stumt, hans øjne slugte hver en detalje.

Så bukkede hun sig forover, angiveligt for at samle en pakke op fra gulvet, men det var en åbenlys, skamløs provokation. Den korte kjole gled op og afslørede hele hendes bagdel, kun dækket af en lille, rød g-streng, der forsvandt ind mellem hendes balder. Men det var ikke det eneste, han så. I et glimt så han det. Mellem hendes lår, i spejlingen fra det blanke gulv. Hendes fisse. Trimmet, men ikke helt glat, med mørke, svulmende kønslæber, der så våde og indbydende ud. Hun rettede sig langsomt op igen, velvidende at han havde set det. Hun sendte ham et konspiratorisk smil, et løfte om, hvad der ventede.

“Åh, Thomas, skat,” sagde hun og vendte sig mod sin mand, “jeg tror, vores julemand er ved at blive lidt… varm.”

Hun gik over til sofaen og satte sig på hug foran Thomas. Uden et ord mere lynede hun hans bukser ned og tog hans halverigerede pik ud. Theo så til i forbløffet rædsel og fascination, da hun tog sin mands lem i munden. Hun suttede på ham, hendes hoved vuggede frem og tilbage, men hele tiden holdt hun øjenkontakt med Theo. Det var ikke for Thomas’ skyld, hun gjorde det. Det var for ham. Et show. En lektion i, hvad hun var i stand til. Hun slikkede, suttede og slubrede, hendes kinder hulede sig ind, og hun udsendte små, anerkendende grynt. Thomas lænede hovedet tilbage og stønnede, hans øjne var også rettet mod Theo, en mærkelig, opstemt triumf i hans blik.

Efter et par minutter trak Pernille sig tilbage, en streng af spyt hængende fra hendes læbe til spidsen af Thomas’ pik. “Sådan,” sagde hun og slikkede demonstrativt sine læber rene. “Bare en lille appetitvækker. Nu er det tid til hovedretten.”

Hun rejste sig og gik tilbage til Theo, der sad som naglet til lænestolen, hans hjerte hamrede som en tromme. Hun stillede sig mellem hans knæ og placerede en hånd på hver armlæn. Så lænede hun sig langsomt, uendeligt langsomt, fremad. Hendes ansigt kom tættere på hans, men det var hendes brystparti, der krævede al hans opmærksomhed. De to gigantiske, silikonefyldte kloder svævede foran ham som planeter i et erotisk solsystem. Hun sænkede sig ned, indtil hendes bryster rørte hans bryst. Selv gennem to lag tøj kunne han mærke den faste, unaturlige tyngde.

“Er du en tørstig julemand?” hviskede hun, hendes ånde duftede af rødvin og begær.

Hun begyndte at gnide sine bryster mod ham, op og ned, fra side til side. Hun brugte dem som våben, som instrumenter til tortur. Trykket var intenst, en konstant påmindelse om den krop, der var så tæt på, men stadig uden for rækkevidde. Hun stønnede sagte, en lyd af ren, dyrisk nydelse, som om det at gnide sine pornobryster mod en påklædt teenager var det mest ophidsende i verden.

“Åh, jeg kan mærke, hvor stor du er,” gispede hun og pressede sit underliv mod bulen i hans julemandsbukser. “Jeg kan mærke din store, sorte julegave, der banker for at komme ud.”

Hun rejste sig lidt op og trak op i sin kjole. Uden tøven, uden den mindste antydning af generthed, skrævede hun over hans skød, så hun sad med et ben på hver side af ham, hendes skridt svævende lige over hans. Hun havde stadig sine trusser på, men det tynde stykke røde stof skjulte intet. Man kunne tydeligt se konturerne af hendes våde fisse, kønslæberne, der pressede sig mod stoffet.

“Jeg er så våd for dig, Theo,” stønnede hun. “Så våd for din store unge negerpik. Thomas, se hvor våd jeg er!”

Hun førte en hånd ned mellem sine ben og gned sig selv uden på trusserne. En våd plet spredte sig hurtigt på det røde stof.

“Se på det,” sagde Thomas fra sofaen, hans stemme var blevet mørk og ru. “Hun er en rigtig luder for ung, sort pik, min kone.”

Pernille fnisede. “Jeg kan ikke gøre for det. Når jeg ser sådan en kæmpe teenagepik, så åbner min krop sig bare. Den skriger efter at få den indenfor.”

Hun lænede sig igen frem og lod sine bryster hvile på hans skuldre, mens hun fortsatte med at gnide sit våde skridt mod hans. Hun kyssede ham, et vådt, grådigt kys, hendes tunge trængte ind i hans mund og dansede med hans. Samtidig lynede hun hans julemandsbukser ned. Med en øvet bevægelse greb hendes frie hånd fat om hans pik, der sprang ud, hård som sten og glinsende af præsperm.

“Endelig,” sukkede hun mod hans læber og slap kysset. Hun kiggede ned på hans pik i sin hånd med en næsten religiøs ærefrygt. “Den er et mesterværk. Et fucking mesterværk.”

Hun gled af hans skød og ned på knæ foran ham, på det bløde tæppe foran pejsen. Ilden kastede dansende skygger over hendes ansigt og hendes utrolige bryster, der hang tungt i den dybe udskæring. Hun kiggede op på ham, hendes øjne skinnede af en pervers glæde.

“Jeg har ventet så længe på det her,” hviskede hun. “Hver gang jeg har set dig, har jeg fantaseret om, hvordan den her ville føles i min mund. Hvordan den ville smage.”

Hun slikkede sine læber og lænede sig frem. Først kyssede hun bare spidsen, en let, drillende berøring med hendes varme, våde tunge. Theo gispede og greb fat i armlænene. En bølge af nydelse, så intens at det næsten gjorde ondt, skød gennem ham. Hun kiggede op på ham, nød hans reaktion, før hun fortsatte. Langsomt, millimeter for millimeter, tog hun ham i munden. Hendes læber var bløde og fyldige, og de lukkede sig perfekt om ham. Hun tog sig god tid, lod ham mærke hver en detalje: hendes tunges ru overflade, hendes tænder, der forsigtigt skrabede mod ham, suget fra hendes kinder.

“Mmm, så god,” mumlede hun med munden fuld. “Du smager så godt, min unge julemand.”

Hun begyndte at bevæge sit hoved, et langsomt, rytmisk tempo, der drev Theo til vanvid. Hun var en ekspert. Hun vidste præcis, hvordan hun skulle bruge sin tunge, hvordan hun skulle variere trykket, hvornår hun skulle suge hårdere. Hun tog ham dybere og dybere, indtil han kunne mærke hendes varme ånde mod sine kugler. Hun tog hele hans massive længde i sin hals uden at vise tegn på ubehag. Tværtimod. Hun så ud til at nyde det, hendes øjne rullede tilbage i hovedet af ren ekstase.

“Se på hende, Theo,” sagde Thomas fra sofaen, hans stemme var en ophidset hvisken. “Se, hvordan hun tilbeder din negerpik. Hun elsker det. Hun lever for det her.”

Theos verden var reduceret til de overvældende fornemmelser. Varmen fra Pernilles mund, trykket, suget, lyden af hendes slubren, synet af hendes hoved, der vuggede frem og tilbage foran ham. Han kunne mærke trykket bygge sig op i sit underliv, en uundgåelig, eksplosiv kraft. Han var tæt på, alt for tæt på.

“Jeg… jeg kommer,” stønnede han, hans krop spændtes.

Pernille stoppede et øjeblik og så op på ham. Hendes øjne var slørede af lyst, en streng spyt hang fra hendes mundvig.

“Kom for mig, min skat,” hviskede hun. “Fyld min mund. Giv din nissepige sin julegave.”

Hun tog ham ind igen, endnu dybere end før, og begyndte at sutte med en desperat, rasende energi. Det var alt, hvad Theo behøvede. Med et brøl, der kom dybt nede fra hans lunger, eksploderede han. En tyk, varm flodbølge af sæd sprøjtede ind i hendes svælg. Han kom og kom, en endeløs strøm af ungdommelig virilitet. Han så, hvordan hendes halsmuskler arbejdede, da hun slugte hver eneste dråbe. Hun slap ham ikke, før han var fuldstændig tømt, før hans pik hang slap og pulserende i hendes hånd.

Langsomt trak hun sig tilbage, hendes læber glinsede af hans sæd. Hun slikkede resterne fra sine mundvige med en katteagtig bevægelse, hendes øjne forlod aldrig hans.

“Mmmm,” sukkede hun tilfreds. “Den bedste julegave, en pige kunne ønske sig.” Hun kiggede på hans nu slappe pik og smilede. “Men det var kun forretten, min søde julemand.”

Hun rejste sig, svajede let på sine høje hæle og satte sig på skødet af ham igen. Hun pressede sin krop tæt ind til hans og kyssede ham dybt, lod ham smage sig selv på hendes tunge.

“Nu,” hviskede hun ind i hans øre, hendes varme ånde sendte en ny bølge af begær gennem hans udmattede krop. “Nu skal du fandeme kneppe mig, indtil jeg ikke kan gå mere.”

Theos hjerne var en tåge af efterdønninger. Hans pik, der stadig var klistret af Pernilles spyt og hans egen sæd, hang tungt mellem hans lår, men hendes ord, hendes hviskende løfte, sendte en ny, elektrisk strøm gennem hans nerver. Nu skal du fandeme kneppe mig. Det var ikke et spørgsmål. Det var en kommando. En velsignelse.

“Ikke her,” sagde Thomas pludselig fra sofaen. Han rejste sig, hans ansigt var rødt af vin og ophidselse. “Ikke i lænestolen som et par teenagere. Dette er en særlig lejlighed. Den fortjener en ordentlig scene.”

Pernille gled af Theos skød og tog hans hånd. Hendes berøring var varm og selvsikker. “Min mand har ret,” spandt hun. “Følg med mig, julemand. Vi skal ovenpå. Til mit alter.”

Hun førte ham ved hånden ud af stuen og op ad den brede, svungne trappe. Thomas fulgte efter, et par skridt bag dem, hans tunge åndedræt var den eneste lyd i det stille hus ud over den dæmpede julemusik, der stadig sivede op fra stuen. For hvert trin, Theo tog, føltes julemandskostumet tungere og mere absurd. Han var en fange i et surrealistisk drømmespil, ført til sin skæbne af en gejl nissepige og hendes villige alfons af en mand.

Soveværelset var enormt. En gigantisk seng med en polstret sengegavl dominerede rummet. Væggene var malet i en mørk, sensuel farve, og dæmpet belysning kom fra små lamper, der kastede lange skygger. Det lignede et luksuriøst hotelværelse, et sted bygget til synd.

Pernille slap hans hånd og vendte sig om mod ham. “Først,” sagde hun, hendes stemme var lav og kommanderende, “skal du af med det her latterlige kostume. Jeg vil se min unge, sorte hingst, ikke julemanden.”

Hendes fingre var hurtige og effektive. Hun pillede det falske skæg af, trak huen af hans hoved og begyndte at knappe den store, røde jakke op. Theo stod stille og lod hende gøre det, hans krop dirrede af forventning. Da jakken var af, smed hun den på gulvet med foragt. Bukserne fulgte efter. Snart stod han kun i sin T-shirt, fuldstændig nøgen fra taljen og ned. Hans pik var stadig halvt slatten, men begyndte allerede at vågne til live igen ved synet af hende.

“Og nu,” sagde Theo, hans stemme var en smule hæs, da han fandt den igen, “er det din tur.”

Et langsomt, rovdyragtigt smil spredte sig over Pernilles ansigt. “Ja, det er det. Klæd din gave ud. Langsomt.”

Han trådte tættere på, hans hænder rystede en smule. Han startede med de lårhøje, hvide strømper. Forsigtigt rullede han den ene ned ad hendes solbrune, velformede ben, hans fingre strejfede hendes varme hud. Hun løftede foden for at hjælpe ham. Han gjorde det samme med den anden strømpe og placerede dem pænt på en stol. Så kom turen til kjolen. Der var en lynlås i ryggen. Han famlede et øjeblik, før han fik fat i den lille metal-tap. Lyden af lynlåsen, der langsomt gled ned, var øredøvende i det stille rum. Stoffet delte sig og afslørede hendes solbrune ryg. Han skubbede kjolen af hendes skuldre. Den faldt til gulvet i en rød fløjlsbunke omkring hendes stiletter.

Nu stod hun kun i den lille, røde g-streng og en matchende rød blonde-bh, der gjorde et heroisk, men forgæves forsøg på at tæmme hendes enorme bryster. De væltede ud over kanterne, den røde blonde lignede et spinkelt hegn om to ustyrlige dyr.

Theo lod sine øjne glide over hendes krop. Arrene under hendes bryster var svage, hvide linjer, et vidnesbyrd om den kirurgiske kunst, der havde skabt dem. Hendes mave var flad og spændt, hendes hofter brede. Hun var en statue, et monument over kunstig perfektion.

“Rør ved dem,” hviskede hun. “Jeg ved, du har lyst.”

Han løftede en skælvende hånd og lagde den på hendes ene bryst. Det føltes fast og tungt, varmt under hans håndflade. Det var slet ikke som et naturligt bryst. Det var tættere, mere solidt, som en vandfyldt ballon af hud. Han klemte forsigtigt. Hun lukkede øjnene og stønnede sagte. Han brugte sin anden hånd til at kærtegne det andet bryst. Han masserede dem, lod sine tommelfingre cirkle om de stive, mørke brystvorter.

“Åh, ja… Lige der,” gispede hun. “Du har gode hænder, Theo. Stærke hænder.”

“Tag bh’en af,” kom det fra Thomas, der havde lænet sig op ad dørkarmen, et vinglas i hånden og et blik af intens fascination i øjnene.

Theo fandt hægten på ryggen og åbnede den. Bh’en faldt væk, og hendes bryster blev sluppet fri. De faldt ikke. De sad, hvor de sad, store, runde og trodsige, kun dirrende en smule af bevægelsen. Brystvorterne pegede lige frem, som to anklagende fingre.

“Smukke, ikke?” sagde Thomas med en stolthed i stemmen, som om han talte om et maleri, han ejede. “Koster en formue. Men hver en krone værd.”

Theo ignorerede ham. Han var fortabt i synet af de to perfekte kloder foran sig. Han bøjede sig ned og kyssede det ene bryst, hans tunge slikkede en cirkel om den hårde vorte. Pernille gispede og pressede hans hoved tættere ind til sig. Han tog hele brystvorten i munden og suttede på den, som et spædbarn sutter på sin mors bryst. Hun stønnede højere og kørte sine fingre gennem hans korte, krøllede hår.

Efter et øjebliks tilbedelse af hendes bryster, gik han ned på knæ foran hende. Han trak hendes små, røde trusser ned ad hendes hofter og ben. Hun sparkede dem af sammen med sine stiletter. Nu var hun fuldstændig nøgen foran ham, en Venus-figur skabt af silikone og begær. Hendes fisse var pænt trimmet, hendes kønslæber var mørke, svulmende og glinsede af fugt. Duften af hendes ophidselse ramte ham, en moskusagtig, berusende aroma.

“Sådan,” hviskede hun. “Nu er jeg helt din. Gør med mig, hvad du vil.”

Hun lagde sig på ryggen på den store seng, spredte sine ben og løftede dem op, så hendes våde fisse var fuldt eksponeret, en åben invitation. Men hun rystede på hovedet, da han ville kravle op til hende.

“Ikke endnu, min hingst,” sagde hun med et drillende smil. “Du er ikke helt klar endnu.”

Hun pegede på hans skridt. Hans pik var vokset, men var endnu ikke den benhårde pæl, den havde været tidligere. “Læg dig ned ved siden af mig.”

Han adlød og lagde sig på ryggen ved siden af hende. Hun rullede om på siden, så hun lå med ansigtet mod ham.

“Jeg har en gave til dig,” sagde hun og løftede sit øverste bryst med en hånd. “En gave, kun til dig.”

Hun placerede sit bryst oven på hans slappe pik. Så tog hun det andet bryst og lagde det ovenpå det første, så hans lem nu var klemt inde i en varm, blød dal af silikone og hud. Hun begyndte at bevæge sin overkrop op og ned, så hendes bryster gled hen over hans pik i en rytmisk, malkende bevægelse.

Fornemmelsen var overvældende. Den konstante, varme friktion, den tunge vægt af hendes bryster, synet af hans mørke pik, der forsvandt og dukkede op mellem de to gigantiske, hvide kloder. Det var en fantasi, han ikke engang havde vidst, han havde, der nu blev til virkelighed.

“Kan du lide det?” spurgte hun, hendes stemme var en hæs hvisken. “Kan du lide fornemmelsen af mine store patter om din negerstang?”

Han kunne kun stønne som svar. Hans pik reagerede øjeblikkeligt og begyndte at svulme op, hård og tyk. Snart var den fuldt erigeret, og hun fortsatte sin brystmassage og gned den nu hårde pæl mellem sine bryster, indtil den var smurt ind i hendes kropsvarme og duft.

“Sådan ja,” sagde Thomas fra døråbningen. “Brug patterne på ham, skat. Vis ham, hvad de kan.”

Efter et par minutter, da Theo var ved at eksplodere alene af den intense fornemmelse, stoppede hun. Hun kravlede ned mod enden af sengen, hendes lange, blonde hår faldt som et gardin omkring hendes ansigt. Hun placerede sig mellem hans ben og tog hans nu dryppende, stenhårde pik i sin hånd.

“Runde to,” hviskede hun og kiggede op på ham gennem sit hår.

Så tog hun ham i munden. Denne gang var der ingen tøven, ingen langsom opbygning. Hun tog ham med en grådig sult, hendes mund var varm og våd, og hendes tunge arbejdede febrilsk. Hun slubrede og suttede, hendes hånd masserede hans kugler, og hendes øjne var låst fast på hans, fulde af en vild, pervers glæde. Hun bragte ham til kanten, lod ham hænge der i et øjebliks uudholdelig nydelse, og trak sig så lidt tilbage, før hun fortsatte. Hun legede med ham, torturerede ham med nydelse.

“Er du klar nu?” gispede hun, da hun endelig slap ham. Hans pik stod ret op i luften, lilla og pulserende. “Er du klar til at kneppe din træners kone?”

“Ja,” fik han fremstammet, hans stemme var knap genkendelig. “Ja, for fanden.”

“Godt,” sagde hun og kravlede op ad sengen på alle fire. Hun placerede sig foran ham, hendes røv i vejret, hendes fisse åben og indbydende. Hendes store bryster hang ned og rørte næsten ved lagnet. “Tag mig. Tag mig bagfra, så min mand kan se, hvordan du fylder mig ud.”

Theo tøvede ikke. Han kravlede hen bag hende, greb fat i hendes hofter og placerede spidsen af sin pik ved hendes våde indgang. Hun var så glat, så klar, at han gled ind i hende med et enkelt, kraftfuldt stød.

Et højt, skærende støn undslap dem begge. Hun var så stram og varm, at det føltes som at blive opslugt af flydende fløjl. For hende føltes hans tykkelse overvældende, en brutal, men velkommen invasion, der strakte hende til det yderste.

“ÅÅÅÅRH, FUCK!” skreg hun og pressede sig tilbage mod ham. “Hold da kæft, hvor er du stor! Du fylder mig helt ud!”

Thomas trådte ind i rummet og lukkede døren bag sig. “Ja, gør du, knægt,” sagde han med en mørk, beundrende stemme. “Du splitter hende ad. Det er smukt.”

Theo begyndte at bevæge sig. Først langsomt, for at vænne sig til den utrolige fornemmelse. Hvert stød sendte bølger af nydelse gennem hans krop. Han kunne se hendes ansigt i det store spejl på skabsvæggen. Hendes øjne var lukkede, hendes mund åben i et udtryk af ren ekstase. Han kunne se Thomas, der stod ved fodenden af sengen, hans blik naglet til det sted, hvor deres kroppe mødtes.

“Hurtigere,” befalede Pernille. “Knald mig! Knald mig som den luder, jeg er!”

Han adlød. Han øgede tempoet, hans stød blev hårdere, mere dyriske. Sengen begyndte at banke mod væggen i en konstant rytme. Lyden af hans baller, der klaskede mod hendes, blandede sig med deres støn og Thomas’ opildnende tilråb.

“Se, hvordan hendes røv ryster! Se, hvordan dine kugler slår mod hendes fisse! Det er det smukkeste syn i verden!” råbte Thomas, næsten manisk.

Efter hvad der føltes som en evighed, trak Theo sig ud. Pernille klynkede af skuffelse.

“Ny stilling,” sagde han, hans stemme var dyb og selvsikker. Han følte sig ikke længere som en genert dreng. Han var en gud, en erobrer.

Han lagde sig på ryggen, og hun kravlede op på ham og satte sig overskrævs på hans stive pik. Hun tog ham langsomt ind i sig, stønnede højt, da han fyldte hende igen. Nu var det hende, der styrede. Hun red ham, hendes hofter malede i langsomme, sensuelle cirkler, hendes bryster hoppede foran hans ansigt som to gigantiske, hypnotiserende penduler. Han rakte op og greb fat i dem, klemte dem hårdt, mens hun red ham hurtigere og hurtigere.

“Jeg er tæt på, Theo!” gispede hun. “Jeg kommer snart!”

“Ikke endnu,” sagde han og greb fat om hendes hofter, stoppede hendes bevægelser. “Vi er kun lige begyndt.”

Han løftede hende af sig og vendte hende om, så hun lå på maven. Han løftede hendes ben og lagde dem over sine skuldre. Fra denne vinkel kunne han trænge endnu dybere ind i hende. Han stødte ind i hende igen, og hun skreg, en blanding af smerte og overvældende nydelse. Han kneppede hende i denne stilling, indtil hendes ben begyndte at ryste ukontrolleret.

De fortsatte. Stilling efter stilling. De kneppede stående op ad væggen, hendes ben viklet om hans talje. De kneppede på kanten af sengen, hvor hun lå på ryggen med sin røv lige ved kanten, så han kunne stå på gulvet og støde op i hende. Thomas var der hele tiden, en konstant tilstedeværelse, der kommenterede, instruerede og opmuntrede. Han bad dem om at skifte vinkel, så han kunne se bedre. Han fortalte Theo præcis, hvor meget han elskede at se sin kone blive taget af en ung, potent mand med en kæmpe, sort pik. Perversiteten i situationen, den totale overgivelse til lysten, var som benzin på Theos bål. Han følte sig utrættelig, hans pik var en rambuk, der kun havde ét formål.

Til sidst, da de begge var dækket af sved og rystede af udmattelse, lagde Pernille sig på ryggen i sengen, hendes ben spredt bredt.

“Nu,” gispede hun, hendes stemme var knap en hvisken. “Kom ind i mig nu, Theo. Fyld mig op. Jeg vil have din sæd. Jeg vil have det hele.”

Han placerede sig mellem hendes ben for en sidste, klassisk missionærstilling. Han kiggede ned i hendes ansigt. Hendes makeup var tværet ud, hendes hår var en filtret masse, og hendes øjne var slørede af lyst. Hun havde aldrig set smukkere ud. Han trængte ind i hende en sidste gang, langsomt og dybt. Han kyssede hende, et desperat, sultent kys, mens han begyndte at støde.

Det var anderledes nu. Mere intimt. Han holdt hendes blik, mens han bevægede sig ind og ud af hende. Han kunne mærke den velkendte trykken i sine kugler, den uundgåelige opbygning til klimaks. Denne gang holdt han ikke igen.

“Jeg kommer, Pernille!” råbte han, hans krop spændtes som en flitsbue.

“JA! KOM IND I MIG! FYLD MIG, DIN STORE, SORTE HINGST!” skreg hun tilbage.

Med et sidste, dybt stød, der føltes som om det ramte selve hendes sjæl, eksploderede han. En syndflod. En varm, pulserende strøm af sæd sprøjtede dybt ind i hende, igen og igen, en ustoppelig flodbølge af ren virilitet. Han skreg sin orgasme ud, en rå, dyrisk lyd af total frigørelse. I det samme øjeblik mærkede han hendes indre muskler krampe voldsomt om sin pik, da hun også kom, hendes krop rystede i en voldsom, altfortærende orgasme under ham, hendes skrig blandede sig med hans i en kakofoni af ren ekstase.

Han kollapsede oven på hende, ikke i udmattelse, men i en glødende, pulserende efterdønning. Deres svedige kroppe klistrede sig til hinanden, og deres hjerter hamrede i en vild, synkroniseret rytme. Han løftede sit hoved og så ned på hende. Hendes øjne var åbne, skinnende af tårer og lyst, og et bredt, triumferende smil spillede på hendes læber.

“Hold da kæft,” hviskede hun, hendes stemme var ru og dyb. Hun løftede en hånd og kærtegnede hans kind. “Det der… det var den bedste gave, jeg nogensinde har fået.”

Før Theo nåede at svare, lød en langsom klappen fra fodenden af sengen. Thomas stod badet i det dæmpede lys, et udtryk af ren, uforfalsket beundring i sit ansigt. “Bravo, min dreng. Simpelthen bravo,” sagde han med en stemme fuld af ærefrygt. “Det var et mesterværk. I var et mesterværk.”

Thomas trådte nærmere og rakte Theo en hånd. “Kom, lad min kone få vejret. Du har næsten slået hende ihjel af nydelse.”

Theo rullede af Pernille og tog imod Thomas’ hånd, der trak ham op at sidde. Der var intet akavet i situationen. En mærkelig følelse af kammeratskab, af at være medsammensvorne i noget storslået og forbudt, hang i luften. Pernille satte sig også op, trak dynen op om sine fantastiske bryster og lænede sig tilbage mod sengegavlen med et tilfreds suk.

“Han var fantastisk, var han ikke, skat?” sagde hun og kiggede på sin mand, men hendes øjne var rettet mod Theo.

“Bedre end fantastisk,” bekræftede Thomas. “Du er et naturtalent, Theo. En sand champion.” Han klappede Theo på den bare skulder. “Du skal nok passe på, min dreng. Når først hun har fået smag for… ja, for dig, så slipper hun dig ikke igen.”

“Det har han fuldstændig ret i,” spandt Pernille og slikkede sig om læberne, som om hun stadig kunne smage ham. “Dette var ikke en engangsforestilling. Dette var en audition. Og du fik hovedrollen, min skat. Med stående ovationer.”

Theo kunne ikke lade være med at smile. Følelsen af kejtethed var forsvundet som dug for solen, erstattet af en svimlende følelse af magt og stolthed. Han samlede sit tøj op fra gulvet, ikke med skam, men med en selvsikkerhed, han aldrig før havde følt. Mens han klædte sig på under Pernille og Thomas’ anerkendende blikke, føltes det ikke som en flugt, men som en gladiator, der klædte sig på efter en sejr i arenaen.

Da han var fuldt påklædt, gik han hen til sengen. Pernille rakte ud og tog hans hånd. “Næste gang,” hviskede hun og klemte den hårdt, “er det uden kostumer. Og det bliver snart.” Hun løftede hans hånd op til sine læber og kyssede hans knoer.

“Det er nok bedst, du smutter nu, før naboerne tror, vi myrder hinanden,” sagde Thomas med et grin. Han fulgte Theo til døren. “Godt gået, knægt. Vi ringer.”

Det var ikke et spørgsmål. Det var et løfte.

Theo nikkede. “Glædelig jul,” sagde han, og denne gang lød ordene ikke mumlende, men selvsikre og fulde af en hemmelig viden.
Historien fortsætter under reklamen

“Den bedste i mands minde,” svarede Thomas og lukkede døren.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. UngFyr

    04/12/2025 kl 11:21

    Mums en dejlig juleMilf, håber at hun snart skal have mere ung sort pik

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *