- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Første gang bisex med et usædvanligt par II
Hvor Thalia havde en smuk, våd fisse, havde Rosa en smuk erigeret pik. Hun var den smukkeste ladyboy!
Forfatter: Elskerf
Natten forløber på hidtil ufattelige måder.
Jeg smagte Karlas fisse fra Sybils læber, og på trods af de mange udløsninger fik strøgene fra Sybils dygtige hænder mig hurtigt hård igen.
Hun holdt op med at kysse mig og dykkede ned til min pik. Hun slikkede mine nosser og rullede dem rundt i munden. Hun signalerede, at jeg skulle lægge mig tilbage på sengen (Karla og Jürgen så på og rørte ved hinanden), og hun løftede mine knæ, mens hun suttede blidt på mine nosser.
Hendes tunge gled ned til mit mellemkød og fortsatte ned til min nyligt sodomiserede røv. Hendes tunge drillede mit ømme hul og mens hun suttede på mine nosser pressede hun to fingre ind og fandt, uden nogen indvendinger fra mig, min pulserende prostata. Det var fantastisk!
Pludseligt stoppede hun, trak mig op af sengen og trak mig ind på badeværelset, hvor jeg blev lagt i badekarret. Hun stillede sig skævede over mig og sprøjtede en strøm af varm urin ud over mig, før hun klatrede ovenpå og sænkede hendes dryppende fisse ned over min våde, glatte pik. Jeg nåede ikke at komme, før hun, dækket af urin, nåede klimaks. Da hun var kommet til hægterne, rejste hun sig op, sæbede os begge ind, og vi tørrede os, inden vi gik ud til de andre.
Jeg var stadig spændt på, hvordan aftenen ville skride frem. Så mange nye ting – alt sammen spændende, uplanlagt. Jeg følte, at mine horisonter og grænser var blevet flyttet længere, end jeg nogensinde havde troede var muligt. Jeg skulle blive mere overrasket…
Jürgen kom ind med en pose tøj, som Jürgen og jeg skulle iføre os. Bagefter skulle vi gå tilbage til soveværelset.
I posen fandt vi corsage, nylonstrømper, blonde trusser, hofteholder og højhælede sko.
Jeg valgte et sort blonde sæt med lilla kanter, Jürgen valgte et wetlook vinyl sæt (ikke lige min stil, men han kunne lide det), og det uundgåelige skete. Vores pikke blev alt for begejstrede og vi kunne ikke få trusserne op!
Heldigvis lå der to par bundløse trusser i bunden af tasken, som ligesom matchede, så med pikke fremme, numsen blottet og på vaklende højhælede, gik vi tilbage ind i soveværelset.
Rummet var svagt oplyst, kun én bordlampe, men jeg kunne se, at begge piger havde monteret en kæmpe strap-on. Sybils var måske 30 centimeter og Karlas var skræmmende meget større.
Jürgen og jeg fik besked på at kysse, hvilket ikke var et problem, og mens vi kyssede, kunne jeg mærke min pik nå sin fulde længde og omkreds. Jürgens monster, der overskyggede min, havde også rejst sig til fuld mast.
Karla bad os om at gå op i sengen, tæt på hinanden og stå på alle fire. Da Sybil kom hen bag mig med fingrene rigeligt dækket af glidecreme, omsluttede Karla min pik med sin varme mund. Jürgen fik den samme behandling. Der stod vi knælede på sengen, i sexet lingeri og ventede på at blive sodomiseret af to meget sexede damer bevæbnet med kæmpe strap-ons.
Endelig blev Sybils mindre strap-on brutalt introduceret i min røv – i samme øjeblik som Jürgen praktisk talt blev delt i to af Karlas massive plastikpik. Selv den erfarne Jürgen stønnede af nydelse og smerte, da han vendte sig imod mig og kyssede mig dybt, mens vi begge blev kneppet. Sådan blev vi kneppet i måske 15 minutter, først blidt, derefter voldsomt, mens smerte blev til nydelse.
Mens pigerne byttede plads, kommanderede Sybil os om på ryggen med benene i vejret. Jeg havde følt mig ret udblokket af Sybil, men introduktionen, omend blidt, til Karlas massive strap-on fik mig til at gispe. Mens Jürgen og Sybil så på, sank Karla kæmpepikken dybt i min røv, og straks bevægede Sybil sig hen overskrævs på mit ansigt, så jeg slikkede, med vellyst, hendes fisse og røvhul. Jeg følte mig klar til at komme, mens Sybil gned sin kusse, derefter sin røv mod mit ansigt, hun nåede højlydt klimaks som dækkede mit ansigt med hendes varme safter, der strømmende over mine kinder, ind i min mund jeg var mega tændt. I samme øjeblik lukkede Jürgens læber sig om min pik og begyndte at sutte, og jeg var bange for, at jeg allerede skulle nå klimaks i hans mund.
Sybil gik om bag Jürgen, og med et kraftigt stød stødte hun dildoen dybt ind i hans røv, mens Karla stadig kneppede mig langsomt.
Karla trak gummipiken ud af min røv og gik hen og satte sig på mit ansigt, hvor jeg med min tunge i hendes kusse og tre fingre i røven bragte hende til et tordnende klimaks.
Dækket af to damers væsker, gik jeg med Karla hen til Jürgens kæmpe pik, hvor vi tog hans nosser kom under behandling. Vi sugede hver på en bold og i en tunge brydekamp kæmpede vi os op indtil spidsen af Jürgens pik var mellem vores læber. Jürgen orgasme kom med et brøl og en flod af sperm, ind i Karlas mund som hun så delte med mig i et langt dybt kys.
Der var en pause, så jeg gik på badeværelset med Jürgen, hvor vi tog vores plettede lingeri af og vaskede os. Da jeg bøjede mig ned og fik i spejlet et glimt af mit røde, gabende røvhul. Jeg indså nu, hvorfor analsex var så godt for fyre. Jeg dryppede stadig, så det var over til bidet for mig, hvor det kølige vand beroligede mit gennempulerede røvhul og rensede min trætte pik.
Jürgen og pigerne havde åbnet øllene, og vi sad nøgne mens vi snakkede og hyggede. Klokken var omkring et om natten, så vi gik i seng. Pigerne sov mellem Jürgen og mig med Sybil ved min side, og vi kærtegnede, kyssede og sov. Jeg vidste ikke, hvor længe de andre tre skulle blive i Hamborg, eller om det ville gentage sig den næste nat. Alt jeg vidste da var, at det bestemt var en nat med nye opdagelser, som jeg aldrig ville glemme.
Omkring klokken 8 gik Karla og Jürgen tilbage til deres værelse. Sybil sov dybt, så hun blev hos mig.
En time senere kom de tilbage påklædt til morgenmad, og Sybil sagde, at de kunne gå i forvejen, så ville vi mødes med dem nede i lobbyen. Hun rejste sig, tog mærkeligt nok sin morgenkåbe på, dækkede sig til, tog et bad og klædte sig på, og lod mig gøre det samme.
Da vi gik mod elevatoren, stak hun hånden ind i min gylp, greb hun fat i min pik, trak den ud og begyndte at stryge den. Vi ankom til lobbyen og selvom der var andre der, tillod hun mig ikke at skjule min spirende erektion bag mine hænder, da vi gik gennem lobbyen.
Vi delte et bord, og alt snakkede normalt. Der var ingen pinlighed da jeg så på Jürgen, som havde sodomiseret mig så godt, og hvis pik jeg suttede tom sammen med hans kone.
Vi hyggede i en atmosfære af venlig og normal småsnakken!
Fjerde og sidste del.
Jeg møder Thalia og Rosa.
Faktisk var Sybils engelsk langt bedre end mit tyske. Hun viste mig nogle af seværdighederne i Hamborg, hvor vi besøgte det renoverede havneområde, og vi spiste i den gamle del af byen. Så måtte hun gå, og jeg vendte alene tilbage til mit hotelværelse, fik ryddet op, inden jeg lagde mit til at sove. Jeg havde ingen idé om, hvad aftenen ville bringe af sjov, og skulle jeg være ærlig så var jeg bare træt, lidt forvirret, øm og ville sove, men jeg var stadig nysgerrig og havde et par grænser, som endnu ikke var blevet afprøvet.
Ved 16’tiden bankede det på døren, og jeg var glad for, at det bare var Sybil. Hun kyssede mig, og jeg tog hende i mine arme. Jeg satte mig i sofaen, hun forsvandt ind på badeværelset og kom nøgen ud, og jeg så for første gang meget tydeligt, at hun faktisk var en meget smuk dame. Atletisk, pænt trimmet tidligere, nu med vokset venusbjerg.
Jeg har ikke noget imod lidt hår – men nyvokset er fantastisk. Jeg havde kun en morgenkåbe på, som hun åbnede og bemærkede at jeg var stenhård. Uden forberedelser satte hun sig ned over min pik, så hendes gennemblødte kusse omsluttede min hårde pik. Det hele handlede om hende, mens hun rejste sig og faldt, med hovedet tilbage, håret flagrende, mens hendes nydelse voksede.
Jeg lænede mig frem og begyndte at sutte på hendes smukke, rosenrøde brystvorter. Dette føltes som om, hun gik helt amok, og da hun hun nåede et højlydt klimaks, rakte hun ned, fjernede min pik fra sin dryppende fisse, lænede sig frem mens hun kyssede mig dybt og i én problemfri bevægelse, hun førte min pik til indgangen af sin lille anus, hvor langsomt sank hun ned over min pik. Hun skar ansigt og gispede, da jeg ramte bunden i hendes røvhul. Det var tydeligt for mig, at hun havde planlagt dette, da det føltes meget glat derinde – og jeg fandt senere ud af, at hun havde brugt noget glidecreme på badeværelset.
Hun hviskede noget, der lød ulækkert på tysk, knugede sine balder, klemte sine brystvorter, og jeg nåede et tordnende klimaks, og skød spurt efter spurt ind i hendes udspilede røvhul.
Vi sad stille, mens sveden fossede af os begge. Hun førte mig derefter ind på badeværelset for at gøre mig klar. Jeg satte mig i det store badekar, hun satte sig på hug over mig og lod sæden, klat efter klat, strømme fra hendes røv, ud over hele mit bryst. Så trak hun læberne fra hinanden og tissede ud over det hele på mig. Det virkede for hende til at være almindeligt, men det var helt nyt for mig.
Så vinkede hun mig op, mens hun lagde sig ned i det tørre badekar, og bad mig om at gengælde komplimenten. Jeg var lige kommet, så det var svært, men jeg slappede af, strøg under min pik, og da jeg slappede af, forlod en strøm urin langsomt min pik. Den varme strøm af urin bare løb fra min bløde pik. Sybil bevægede sig, så det varme pis landede på hendes bryster, og så lænede hun sig frem, så hun kunne få sit ansigt gennemblødt af pis.
Det er ikke normalt noget som tænder mig – men nogle gange er det bedst bare at følge strømmen. Da jeg stoppede, lænede hun sig frem og slikkede min pik ren, inden vi forlod badekarret, gik den korte tur ind under det store brusebad, hvor vi vaskede os ordentligt.
Jeg åbnede noget hvidvin, som vi nippede til mens vi sad og snakkede i hver sin ende af sofaen i vores overdimensionerede hvide morgenkåber.
Min pik var lidt øm, da hendes røv var så stram, men jeg var tilfreds og nød bare oplevelserne og slappede af med min nye veninde Sybil.
Der var endnu ingen tegn på Jürgen eller Karla – men da vi tog tøj på, gik vi forbi deres værelse, og jeg kunne tydeligt høre lyden af Karla, der forsøgte at få plads til Jürgens enorme pik i hendes fisse eller røv. Vi kiggede på hinanden smilede og gik videre.
Vi fandt en gasthaus hvor vi spiste pølser med sauerkraut, sprødt brød og brasede kartofler, mens vi snakkede om livet. Der var en stemning af seksuel spænding, men jeg er ikke en påtrængende person og var simpelthen henrykt over at være blevet underholdt på denne måde.
Vi gik arm i arm til hun stoppede en taxa, som hurtigt kørte os gennem de mørke gader til en anden bar. Jeg drikker ikke så meget, men jeg kan godt lide tysk øl, så jeg tog med.
Da vi gik ind på baren, indså jeg, at det ikke var en almindelig bar. Barpigen var klædt i strømpebukser og seler, og garderoben var topløs – mange af parrene var tydeligvis i forskellige stadier af at kysse, røre ved og endda have sex. Der var en mand klædt i trusser uden skridt, net strømper og høje hæle, der blev suttet af en stor dame, der samtidigt blev kneppet bagfra af en veludrustet mand.
Sybil trak mig hen imod denne ménage à trois, kvinden kiggede op, det var Karla. Selvfølgelig var manden, der fik hendes fisse til at anstrenge og vride sig, Jürgen og hans 25 cm store monster, der hamrede hende og hendes livmoderhals, mens hun suttede den sexede transvestit til klimaks.
Sybil, der ikke havde bh på, vendte sig om mod mig, og jeg sugede på hendes brystvorter. Jeg har aldrig været i denne situation offentligt, så jeg lukkede øjnene og sugede på disse hårde knopper, da jeg opdagede at Sybil stikker hånden op under hendes nederdel og tydeligvis lege med hendes sexede, stramme fisse. Jürgen, Karla og deres nye “veninde” fortsatte, selvom de havde tiltrukket en del mennesker. Sybil trak sig væk fra mig, hev en strap-on op af sin omfangsrige taske, tog sine trusser og nederdel af og manøvrerede sig bag den heldige mand, der fik et blowjob af Karla. Jeg så på og satte mig ved bordet og nippede til min øl.
Jeg følte mig ikke 100% komfortabel her, men jeg var tilfreds med at kigge på disse erfarne swingers lege.
Jeg fornemmede at nogen kom ind i båsen, hvor jeg sad . Det var en smuk asiatisk dame, måske 25 år gammel, iført en dyb top, ingen bh, en miniskørt i læder, og hendes lange sorte hår hang ned over hendes bare skuldre. Vi startede en akavet samtale, indtil jeg indså, at hendes engelsk faktisk var ret godt, så gik det noget nemmere.
Hun var venlig nok, meget følsom, og hun puttede sig ind til mig, da Jürgen, Karla og Sybil i forskellige stadier af afklædning sluttede sig til os. Jürgens pik dryppede, han havde tydeligvis fyldt Karlas fisse eller røv, og han trak sine bukser op. Karlas enorme bryster var stadig synlige, mens hun kæmpede for at komme tilbage i sin bh. Sybil sad der topløs, og igen, uanset hvor mærkeligt det var, virkede det normalt!
Jeg kunne snakke uforstyrret med ‘Thalia’, da hun var filippinsk og jeg talte rimeligt tagalog. Vi rejste os for at danse, det var et langsomt, sørgmodigt nummer, og vi krammede hinanden. Hun ville på toilettet, og det ville jeg også, så jeg fulgte efter hende til toiletterne. Da vi nåede toiletterne, trak hun mig pludselig ind til sig, kyssede mig dybt på læberne og slæbte mig med ind på dametoilettet.
Mit førstehåndsindtryk var, at de virkede renere og mindre ildelugtende end herrerne. Mit andet indtryk var, at vi tydeligvis ikke var alene. Der var lyde af grynten, gisp, og lugten af sex cirkulerede. Thalia åbnede båsene, jeg fulgte stille efter hende ind. Hun begyndte at sutte mig til fuld hårdhed og kunne lide det hårdt og langt ned i halsen. Så vendte hun sig om, løftede op sin nederdel, trak sine trusser ned på knæene, vendte sig væk fra mig, og i det næsten trak hun min pik ind i sin utrolig våde fisse. Hun var helt klar.
Jeg rakte rundt og greb hendes fyldige, bløde bryster med fremstående brystvorter, og mens hun rørte ved sig selv nåede hun hurtigt sit klimaks. Det havde ikke taget mere end tre minutter. Hun rakte ind bag mig og holdt blidt om mine nosser, hvilket altid gør mig ophidset. Jeg elsker asiatiske kvinder, og vi delte det første af det, der viste sig at være et af mange flere klimaks den aften!
Vi kyssede og snakkede, mens hun kiggede rundt. Jeg bemærkede hendes store brune brystvorter og et tynde lag af dunet kønsbehåring, der var plettet af klatter af min sæd. Hun fandt nogle toiletpapir og vi fik os tørret af. Vi gik fra toilettet ud i en kopulerende masse af mennesker; jeg fik øje på Sybil med ansigtet fuldt af afrikansk fisse og en røv, der bare ventede på at blive fyldt af en fyldig kvinde med en temmelig lille strapon.
Vi gik ud i klubben, men vendte tilbage til toiletterne, og vi indså, at vores behov for seksuel tilfredsstillelse havde været stærkere end vores behov for at tisse – så jeg gik tilbage til herretoilettet, hvor der var et ekstra urinal. En mand sad på hug på gulvet, mens en anden behåret bjørne-mand brugte den åbne mund til hans behov, først tissede han og bagefter udnyttede han den varme mund…. Jeg brugte bare urinalen, vaskede mig og gik.
Thalia og jeg mødtes igen ved baren, jeg bestilte en sodavand, da jeg ville bevare fokus – jeg var et mærkeligt sted, i områder, som jeg ikke på det tidspunkt vidste var det berygtede Reeperbahn, og så jeg ville snakke mere med Thalia.
Jeg vidste ikke, hvad lovene om offentlig anstændighed var her, eller hvor sikkert det var – så jeg var meget forsigtig.
Vi snakkede lidt om hendes hjemegn, en smuk ø kaldet Palawan, som jeg havde besøgt på en kort rejse, og efter en time besluttede vi at forlade klubben. Jürgen og Karla var ingen steder at finde, Sybil var dukket op med sin nyfundne afrikanske skønhed og havde fortalt mig, at hun ville smutte, men håbede at se mig igen.
Thalia tog et opkald på mobilen, kiggede på mig, tænkte over noget og sagde så noget på tagalog, som jeg ikke forstod. Hun bed sig i underlæben, afsluttede opkaldet, greb fat i min arm og trak mig ud af klubben. Vi prajede en taxa tilbage til mit hotel. Hun foretog et nyt opkald, væk fra mig, og smilede så, puttede sig ind til mig, og vi snakkede. Trafikken var langsom, så vi havde tid til at lære hinanden lidt bedre at kende, væk fra sexklubbens støj. Hun fortalte, at hun og hendes veninde havde oprettet et lille bureau, hvor de fandt arbejde til sømænd, plejere, rengøringsassistenter osv. fra deres hjemland.
Da vi ankom til hotellet, var der en anden filippinsk kvinde, som vinkede til Thalia, og Thalia vinkede begejstret tilbage fra taxaen. Det viste sig, at hun hed Rosa og var Thalias forretningspartner. Rosa var meget smuk og charmerende med et genert smil og klare øjne, lidt højere end Thalia.
Hun fulgte med os ind på hotellet, hvor vi gik på mit værelset. Jeg lavede te til os alle, da det virkede som om Rosa ikke drak alkohol. Hun havde en lille pose med sig, så Thalia og Rosa forsvandt fnisende sammen ind på badeværelset og kom ud igen efter 10 minutter.
Det syn, der mødte mig, var noget, der brændte sig ind i min hukommelse, og jeg husker det tydeligt selv mange år senere.
Begge piger havde matchende sorte blonde-bh’er på med babyping, matchende strømpeholdere, sorte strømpebukser og ingen trusser. Thalias pæne fisse var et blikfang. Hun havde tydeligvis barberet den i løbet af de sidste par minutter. Den var blank, skinnende, våd og sexet. Jeg kunne se hendes bløde klitoris stikke ud, og hendes hårde brystvorter stak ud og kæmpede for opmærksomhed.
Rosa havde større bryster, de var højere, men med mindre brystvorter, og hvor Thalia havde en smuk, våd fisse, havde Rosa en smuk erigeret 15 cm lang og tynd pik. Hun var den smukkeste ladyboy!
Inden for få sekunder havde jeg flået mit tøj af, gik ind på badeværelset for at bruge bidet, vasket mig og børste mine tænder.
Værelset var ret godt oplyst, da jeg kom tilbage, hvilket jeg godt kan lide. Rosa og Thalia viste sig at være lidt mere end blot forretningspartnere, efter som at Rosa havde sin pik begravet til roden i Thalias mund. Jeg sad på sengekanten og så på mens min erektion blev smertefuldt hård. Thalia vinkede mig hen, så jeg satte mig ved siden af hende, mens hun suttede på Rosas hårde pik.
Rosa kiggede på mig, bevægede sig hen imod mig og tilbød mig sin pik at sutte på. Så jeg mærkede at Thalia blidt skubbe mit hoved hen imod den, og jeg tænkte, okay – endnu en ny oplevelse!
Mens jeg kærtegnede Rosas pik og strøg hendes nosser, følte jeg Thalias mund slikke mine nosser og fortsætte ned til mit mellemkød, mens hun strøg min pik. Rosa og jeg var begge hårde og Thalia lagde sig ned på sengen, mens vi begge spiste hendes fisse. Min tunge søgte også mod hendes røv – jeg elsker det, og efter at dømme på reaktion, så elskede Thalia det også. Vi bevægede os rundt, og Thalia satte sin kusse på Rosas pik der gled direkte ind, hun stod foran Thalia, og de kyssede dybt. Jeg fortsatte, hvor jeg slap, og begyndte at kysse og slikke Thalias røvhul, mens jeg udstødte støn af nydelse, hver gang min tunge gled dybt ind.
Jeg placerede mig bagved Thalias rettede min pik op mod hendes rosenrøde røvhul, der glimtede vådt af forventning. Jeg pressede mig langsomt op i hende, og da jeg var gledet et par centimeter ind, kunne jeg mærke Rosa hamre sin pik i Thalias fisse gennem den tynde membran, der adskiller hendes røv fra kussen. Jeg lænede mig tilbage og nød synet. Jeg så en masse sort blonder, langt mørkt hår og Thalias udspilede røvhul. Jeg var imponeret over hendes evne til at modtage os begge. Lige da Rosa gav efter og nåede dybt klimaks i Thalias våde, varme kusse blev det også for meget for mig, og jeg kom også med et langt gisp. Også Thalia nåede klimaks igen, da hun, både forfra og bagfra, blev fyldt af varme sædstråler.
Vi lå bagefter og slappede af i et par øjeblikke. Pigerne snakkede lidt, tog deres lingeri af og begyndte at kysse. Thalia lækkede sæd fra alle vegne og besluttede sig derfor for at gå og vaske sig, hvilket efterlod Rosa og mig alene. Vi kyssede, og jeg sugede og slikkede på hendes hårde brystvorter. Da Rosa var meget yngre end mig, så var hendes pik klar og hård i løbet af få sekunder. Hun rakte ud efter noget glidecreme, som hun havde medbragt, og jeg mærkede hende smøre noget på mit ikke-jomfruelige hul. Thalia kom tilbage og hjalp Rosa med at sigte korrekt, og da jeg lænede mig ind over sengen, gled Thalia ind under mig og omsluttede min slappe pik med hendes varme mund. Rosa pressede sig selv helt ind. Det var fint og behageligt efter Jürgens monsterpik, og jeg kunne mærke den lette summen fra min prostata, så jeg begyndte at blive hård.
Rosa kneppede mig faktisk i næsten ti minutter, før jeg kom i Thalias varme mund. Kraften af min orgasme og mængden af sæd overraskede mig, da det ikke var længe siden, jeg sidst havde skudt min sæd, men jeg tror, når jeg ser tilbage, at det var den anale stimulation, der fremtvang så meget sæd fra mig.
Thalia havde onaneret sig selv til endnu en orgasme, og med klistrede fingre og min dryppende røv gik vi alle hen for at vaske os i mit kæmpe badekar med mange dyser.
Jeg skulle hjem dagen efter, så vi udvekslede kontaktoplysninger, og aftalte at ses igen. Rosa kendte Sybil, Jürgen og Karla – så hun havde indvilliget i også at videregive mine oplysninger videre til dem.
Tidligt om morgenen vækkede Thalia og Rosa mig. Rosa bad mig om at kneppe hende, men jeg var ikke hård, så hun og Thalia kyssede og suttede på min pik og mit røvhul, indtil jeg var hård nok til at trænge ind i Rosas røvhul. Jeg er veludrustet, og da jeg fornemmede at det var lidt smertefuldt for hende, så gik jeg langsomt frem, indtil begæret tog over og hun begyndte at lave bevægelser mod mine stød og stønnede højlydt. Hun var på alle fire, og Thalia sugede på Rosas pik, mens jeg testede dybden af hendes stramme røvhul, mens hun hylede og hvinede, indtil hun nåede klimaks i Talias mund, som straks kyssede Rosa, og dette sendte mig ud over kanten, og jeg formåede at komme igen, med hede sprøjt ned i Rosas tarme.
Vi lagde os alle sammen ned, med jeg i midten, og søvnen tog os, indtil daggryet vækkede os med byens trafikstøj.
Vi tog separate bade, klædte os på og gik ned til morgenmad, hvor vi snakkede. Jeg kiggede på Thalia i det kolde dagslys og indså, at hun faktisk var en meget smuk dame. Jeg kastede et blik på Rosa, som sad meget tæt på Thalia, mens jeg spekulerede på, hvordan deres forhold egentlig var.
Jeg følte, at jeg gerne ville date Thalia ordentligt, men Rosas skjulte sexede glæder og livlige personlighed var heller ikke noget, jeg ville miste kontakten med.
Sikke et dilemma!
Alle problemer har en løsning. Jeg ville virkelig gerne holde kontakten, og helt egoistisk ønskede jeg at få det bedste fra begge disse skønheder, så jeg pendlede frem og tilbage mellem Hamborg og København. Jeg var heldig og over mange måneder lærte jeg og dette fantastiske par hinanden at kende.
De havde begge Schengen-visa, så vi rejste til Paris, som de elskede, Rom, Barcelona, og vi tog også en kort tur til Dublin. Vi nød hinandens selskab både inde og ude af soveværelset. Nogle gange, hvis jeg havde forretningsmøder, vendte jeg tilbage til hotellet og fandt dem i seng sammen, hvilket var ret spændende. Nogle gange lukkede jeg døren og lod dem have deres privatliv, men oftest blev jeg inviteret til at deltage.
Jeg boede i København, i en rimelig stor penthouse lejlighed med udsigt over Københavns havn.
I løbet af de næste par måneder besluttede jeg mig for at gifte mig med Thalia, hvilket jeg var nødt til at gøre for at få hende med til Danmark på fast ophold, og vi startede en lille virksomhed, som Rosa blev ansat i.
Derfor er det endt sådan, at jeg den dag i dag reelt er lovligt gift med Thalia, men Rosa er en del af vores liv som ligeværdige og bor permanent sammen med os. Vi er et par – bortset fra at vi er tre, der lykkeligt danner dette par – så tredobbelt lykke, tror jeg!
Jeg hørte aldrig om eller så Jürgen eller Karla igen, men Sybil kom engang på besøg i København. Hun boede på et hotel i indre by, og vi underholdt hende kun med måltider og sightseeing.
Seksuelt er vi tre det bedste af alle verdener. Vi kommer alle så godt ud af det med hinanden, der er ingen jalousi, kun kærlighed, respekt og begær.
Historien fortsætter under reklamen
Vi tre, især jeg, har alt hvad vi kunne ønske os og de sidste par år har været fantastiske, hvor vi har rejst verden rundt, udforsket fantastiske steder og hinanden!
*The end*
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Jesper
15/06/2025 kl 22:26
Super fræk og lækkert. Ja hvem der ikke drømmer om det 😊
Vogn7225Vogn@gmail.com