- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Date med Marta
Jan og Karl tissede i munden på Marta og Thilde, mens de tissede ud i græsset. Karl og Jan fik suttet pik af pigerne, som bagefter fik slikket fisse.
Jan på 28 år var single og ledte på nettet efter en pige, han kunne lære at kende. Han søgte lidt på Tinder og fik kontakt til en køn pige, der hed Marta og var tre år yngre, og de fortalte lidt om hinanden samt udvekslede mobilnumre, hvorefter de aftalte at mødes til en kop kaffe eller noget. Da de havde mødtes et par gange, sagde Marta: “Hvis du har lyst, Jan, må du da gerne komme og besøge mig og overnatte hos mig.” Det tilbud kunne Jan ikke sige nej til og sagde: “Meget gerne, Marta. Det vil jeg glæde mig til.” Han kunne mærke, at hun var ved at blive lidt lun på ham – og omvendt, og de aftalte, hvornår han skulle komme.
På selve dagen ringede han på hos hende, og da han var kommet indenfor, tog han en pakke op af sin taske og sagde: “Marta, denne her æske chokolade er til dig fra mig som tak for invitationen.” Marta slog armene om ham, gav gam et stort kindkys og sagde: “Tusind tak, søde Jan!” Hun bød ham på kaffe, mens de hyggede sig, og lidt efter sagde hun: “Jeg må lige på det lille hus, har du lyst til at gå med?” Jan blev lidt rød i hovedet og sagde ja, og Marta fortsatte: “Men jeg vil gerne sutte dig, mens jeg tisser, og så må du gerne slikke min fisse bagefter.” “Modtaget!”, sagde Jan lidt forlegen. Ude på badeværelset hev Marta ned i bukser og trusser, og Jans pik blev helt stiv, da han så hendes drøm af en glat fisse, hun satte sig og tog hans pik i munden og suttede, til han kom i munden på hende, da hun havde tisset færdig, rejste hun sig op og lod ham slikke hende.
Historien fortsætter under reklamen
De satte sig i sofaen og så en film, og lidt efter sagde Jan: “Marta, din dejlige tøs, jeg inviterer dig på middag i aften. Kender du et godt sted, vi kan gå hen?” Marta foreslog den kinesiske restaurant, og den var Jan med på. Hen ad aftenen gik de derhen og nød en lækker buffet og en stor øl. Da de kom tilbage til Martas lejlighed, foreslog hun, at de så endnu en film og hyggede med nogle øl, og at de kun sad i undertøj. Jan kunne ikke dy sig for at stikke hånden ned i hendes trusser og rave hende lidt i fissen, og hun førte ligeledes en hånd ned i Jans underbukser og gav hans pik og pung et klem. De blev meget tændte af det, de gjorde ved hinanden, og da filmen var færdig, spurgte Marta: “Nå Jan, er du klar til at være helt nøgen sammen med mig og tage en 69’er?” Jan svarede: “Det kan du lige tro, Marta!” Da de begge havde smidt deres undertøj, hentede Marta et badehåndklæde, som de kunne ligge på, og Jan lagde sig på ryggen, mens Marta satte sig ind over ham, og de begyndte at slikke hinanden, lidt efter sagde Jan: “Hvis du skal tisse, Marta, så bare gør det.” Det behøvede han ikke sige to gange, for i løbet af nogle sekunder mærkede han den lidt salte smag af Martas varme pigetis, mens han endnu engang kom hende i munden.
Hen ved 23-tiden besluttede de sig for at gå i seng, men inden da tog de lige et godt knald. “Du har virkelig en dejlig og flot fisse, Marta!”, sagde Jan og kyssede hende i fisserevnen, og Marta takkede ved at sutte hans pik.
Næste morgen vækkede Marta Jan ved at ride ham med enden, mens hun først skreg sin orgasme ud på hans mave og begyndte at tisse. Han slikkede hende ren og førte sin pik i munde på hende, mens han fingerkneppede hende. “Nå, skal vi hente lidt morgenmad, Jan?”, foreslog Marta, og lidt efter gik de hånd i hånd hen til bageren og hentede lidt godt til kaffen. Mens de spiste, sagde Jan: “Nu har du inviteret mig, nu inviterer jeg dig hjem til mig, Marta!” Hun gav ham et kys og takkede for invitationen.
Et par uger efter ringede Marta på hos Jan, og endnu engang hyggede de sig med film, kaffe og sex. Marta spurgte, om hun måtte låne hans bad, og Jan sagde: “Selvfølgelig, men lad os da gå i bad sammen.” Det sagde Marta ikke nej til, så ude i badet stod de og kneppede hinanden, mens det varme vand skyllede ned over dem, og lidt efter satte Marta sig til at tisse med Jans pik i munden. Da de var færdige, satte Marta sig på sofaen med løftede ben og lod Jan slikke sig. Denne gang inviterede Marta på restaurant, og de havde det rigtig hyggeligt. Hjemme hos Jan tog de en 69’er, inden de gik i seng, og denne gang tissede de begge to hinanden i munden. De drak et par øl og gik til køjs. Ud på natten stod Jan op for at gå på toilettet, og lidt efter skulle Marta også tisse ret meget, og da døren til badeværelset var låst, spurgte hun: “Varer det længe, Jan? Jeg skal altså bare SÅ meget tisse!” Jan svarede, at det varede lidt, og Marta var ved at eksplodere, så hun skyndte sig ud i køkkenet, hvor hun lige nåede at sætte sig, inden hun tissede et helt vandfald ud i køkkenvasken. Lidt efter kom Jan ud og sagde: “Ja, undskyld det tog lidt længere tid, jeg troede jeg havde lidt mavevrøvl.” Marta undskyldte, at hun var nødt til at tisse i køkkenvasken.
Dagen efter spiste de morgenmad, og mens de sad der, ringede Jans mobil. Det var en af hans venner, der spurgte, om han ville med på North Side festival. “Hvem er ellers med, Karl?”, spurgte Jan, og Karl svarede: “Det er min veninde Thilde.” Jan spurgte Marta, om hun ville med, hvilket hun gerne ville.
Så tog de fire unge mennesker af sted på festival, og Karl havde lånt sine forældres firemandstelt, som de kunne bruge. Ved ankomsten fik de et armbånd og fik anvist en plads. Der fordelte de sig, så der var god plads til både soveposer og tasker. De hyggede sig ved forskellige boder med både mad og øl, og flere deltagere gik ind i buskene for at tisse. “Jeg gider heller ikke bruge de ulækre toiletter, hvis jeg bare skal tisse!”, sagde Marta, og Thilde gav hende ret. Ud på de små timer begav de sig på vej tilbage til teltet, hvor Karl foreslog, at de sov uden tøj på. Et par timer efter stod Thilde op, og Marta spurgte: “Noget galt, Thilde?” Thilde sagde: “Næ, ikke andet end at jeg skal ud og tisse.” Det skulle Marta og de to fyre også, så det blev til, at Jan og Karl tissede i munden på Marta og Thilde, mens de tissede ud i græsset. Karl og Jan fik suttet pik af pigerne, som bagefter fik slikket fisse.
Dagen efter fandt de et sted at spise morgenmad, og de faldt i snak med et par andre gæster. De lyttede til nogle bands, mens de drak øl, og bagefter så de sig lidt omkring. Pludselig stivnede de. “Hør! Hvad er det?”, sagde Thilde pludselig, og de hørte nogen, der råbte om hjælp og gik efter lyden. Inde i skoven så de på afstand en person løbe væk, og lidt længere henne lå to smukke piger med bukserne nede og blottet underliv. Karl sagde: “Hey, kan I høre mig? I er blandt venner, så I har intet at frygte.”
Jan og Karl hjalp pigerne op, og den ene lagde armene om Jan og sagde: “Åh, mange tak for hjælpen. Min veninde her og jeg var på vej herind for at tisse, da et stort brød kom forbi og sagde, at han ville have suttet pik af os og slikke vores fisser, og da vi sagde nej, væltede han os omkuld og stak af. Vi nåede ikke engang at se, hvordan han ellers så ud.” “Det dumme og perverse svin!”, brummede Jan og fortsatte: “Kom her, så giver jeg en omgang.” “Nej, det gør vi som tak for hjælpen”, sagde den anden af pigerne.
De satte sig alle seks ved en af boderne, og Marta spurgte, hvad de hed. “Vi hedder Joan og Nete”, sagde pigen der hed Joan. De seks venner hyggede sig, og lidt efter gik Joan og Nete tilbage til deres telt, mens de andre blev siddende. En vagt kom hen til dem og sagde: “Er det jer, der lige har reddet to piger inde i skoven?” Jan svarede: “Ja, det var os, det var Thilde her, der gjorde os andre opmærksomme på det.” Vagten fortsatte: “I fortjener en anerkendelse for jeres heltedåd. Jeg har lige talt med de to piger, da de var på vej hen til deres telt. Kom og få en gratis omgang henne på vagtområdet.” De fire fulgte med vagten hen til det område, hvor de andre vagter sad, og vagten sagde til de andre: “Her er de fire unge mennesker, der for et stykke tid siden har reddet to piger fra yderligere voldtægt.” En af de andre vagter sagde: “Jeg er lige blevet ringet op af politiet, der har anholdt fyren.” De fire blev godt beværtet, og lidt efter gik de videre til andre scener for at høre mere musik.
Der blev festet godt igennem, og ved 1-tiden om natten vendte de tilbage til teltet. Da Jan og Karl senere stod op for at finde et sted at tisse, mødte de Joan og Nete på vejen. “Davs drenge!”, sagde Nete og fortsatte: “Skal I hen og tisse?” Karl nikkede, og Joan sagde: “Det skal vi også. I må gerne se på og tisse os i munden, hvis I vil. Så kan vi skiftes til at slikke hinanden bagefter.” Den var drengene med på, så mens pigerne tissede som vandfald ud på græsset, fik de Jan og Karls mandetis i munden. De skiftedes til at slikke hinanden rene, og derefter gik de hver til sit.
Næste morgen vækkede Marta og Thilde drengene ved at sutte deres pikke, bagefter fik de slikket fisse af dem. Så sagde Thilde: “Jeg har holdt mig hele natten, men nu skal jeg altså rigtig meget tisse, hvad med dig, Marta?” “Jeg skal faktisk også tisse ret meget.” De blev enige om at tisse i munden på Karl og Jan, mens de så spillede pik. Drengene nød at få deres pigetis i munden, og bagefter fik pigerne slikket deres fisser.
Ved 12-tiden var der afskedsfrokost, derefter skulle alle deltagere pakke deres telte sammen, så der kunne blive ryddet op. De fire venner kørte mod København, og på vejen spiste de aftensmad på Karls regning.
Thilde spurgte, om de andre ville med hende hjem, og det ville de da gerne, hun havde plads nok til, at fire mennesker kunne sove der. De fik lidt godt at spise og drikke, og bagefter foreslog Thilde en firkant ude i køkkenet. Hun tog to store badehåndklæder med og lagde dem på køkkengulvet, og så slikkede hun Jan i enden, mens hun tissede. Marta tissede og suttede Jans pik, mens Karl bollede hende i enden.
De gik ud og spiste, og da de var kommet hjem til Thilde igen, serverede hun adskillige drinks. Inden de gik i seng, blev de enige om, at Jan og Thilde skulle sove sammen, og så sov Karl sammen med Marta.
Dagen efter vækkede Jan Thilde ved at slikke hendes fisse og komme på hendes mave, hvorefter hun red ham, til hun tissede. Karl blev vækket af Marta, der gned sin fisse, mens hun suttede hans pik, til han kom i munden på hende, hvorefter hun sendte en kraftig tissestråle i munden på ham.
Efter morgenmaden blev Karl hos Thilde, mens Marta og Jan tog hjem til sig selv.
Jan var blevet så glad for Marta, at han en dag havde købt en stor buket blomster til hende, som han overrakte hende, mens han lå på knæ og sagde: “Marta, du er den mest bedårende, sødeste og kønneste kvinde, jeg har mødt nogensinde. Vil du giftes med mig?” Marta svarede: “Jan, du er bare sådan en sød og rar fyr, så jeg kan kun svare med et rungende ja.” Lidt senere erfarede Jan, at Karl ligeledes havde friet til Thilde og fået ja.
De blev nu gift, men de var blevet enige om, at de ikke skulle have børn. Karl og Thilde blev ligeledes gift og skulle heller ikke have børn.
Begge ægtepar levede lykkeligt sammen og var de allerbedste venner i mange mange år.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER








donnord
18/06/2018 kl 20:57
synd de ikke ville have børn , ville gerne have tisset på deres gravide maver
FrækkeTanker
04/06/2018 kl 14:05
Tis og romantik i luften ? Sød lille novelle SWO ? 5 herfra for det fine arbejde og mere balance i urineringen end ellers ?
Du er vist en rigtig romantiker ?
SWO
04/06/2018 kl 15:10 - som svar på FrækkeTanker
Det er jeg, især når det kommer til kønne piger.
FrækkeTanker
04/06/2018 kl 15:28 - som svar på SWO
Hehe ?
SWO
04/06/2018 kl 16:10 - som svar på FrækkeTanker
Jeg bliver gerne lidt tændt, når jeg ser smukke fisser.