Dorthes plan (Sexskandalen)

“Hvordan føles min fars sæd oppe i dig?”.

Annedorthe stirrer endnu mere forvirret på veninden. “Øhm Hvad????”.

Forfatter: Chris
chrishistorier@gmail.com
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Indledning – I skolen

Det ringer til spisekvarter og hele 7. klasse spredes over skolegården. Dorthe og Annedorthe går ud og finder en afsides stående bænk. De to piger er et umage par at se på og desuden lidt akavede overfor hinanden. Dorthe har nuggafarvet hud, mørkt halvlangt hår, brune øjne. Hun har begyndende kvindelige former som hofter og bryster. Det er nu ikke til at se i dag, da hun bare har en t-shirt og cowboybukser i de sædvanlige friske farver. Annedorthe er mere anonymen, selvom hun her på det seneste er blevet mere frisk i sit tøj. I dag har hun en løs kjole i usædvanlige stærke farver. Hun er lidt lavere end veninden, tynd, lys hud, langt lyst hår i en hestehale.

De har ellers aldrig rigtig været sammen som veninder før. Så det er første gang de to faktisk sidder alene og skal føre en samtale. Det går ikke godt lige nu, men de har heldigvis deres madpakke at koncentrere sig om.

Det er et eksperiment fra historielærens side. Har har dannet grupper ud fra dem man slet ikke har noget at gøre med. Derfor er de to piger sat sammen og skal skrive en større opgave om den gale kong Christian 7. og Struensee. De har arbejdet sammen i timen før og Dorthe har foreslået om de ikke skulle spise sammen.

“Heeeeeeej”. En af drengene fra 9. klasse nærmer sig. Faktisk kender begge piger ham, men på hver deres måde. “Må jeg sidde med her?”. “J…”, begynder Annedorthe. “Hmm Nej Beklager ikke lige i dag”, siger Dorthe. “Vi vil gerne lige snakke alene. Her første gang”. “Oookay. Men en anden gang?”. “Helt bestemt”. Han smiler og forlader pigerne.

“Hmm Hvad skal vi så snakke om?”. Dorthe ved at de begge kender drenge i 8. og 9. klasse, men at de omgås dem meget forskelligt. “Hmm Alt det der snakken om sex og oplysning og sådan. Hvad synes du om det?”, spørger hun Annedorthe. “Det-ved-jeg-ik”. “Ved du om der er nogen der har gang i noget?”. “Nææ”, siger veninden lidt beklemt. “Har dine forældre talt med dig om det?”. “Pttsssy. Min forældre! De er da overhovedet ikke interesseret i min skole”. Annedorthe vrikker vredt med hele kroppen. “Nå. Jeg blev ellers udspurgt derhjemme”. “Nå!”. “..Af min far”.

Annedorthe stopper sin vrikken og kigger nysgerrigt på Dorthe. “Hvad sagde han?”. “Han spurgte om jeg kendte noget til det”. “Gør du?”. “Neej… men han virkede meget interesseret… men det mest underlige er, at det næsten er som om, han tænder på tanken om, at der er nogen i vores klasse der har sex”. “Ja … Hmm Skræmmende tanke”, siger Annedorthe tænksomt. “Kan du forestille dig det.. At sådan en gammel mand tændes af små piger som os. Det er da ulækkert!!”. “Ja … Bestemt… Ulækkert … Meget.. Hvorfor talte du med din far om det og ikke din mor?”. “Han er meget hjemme lige nu. Han er arbejdsløs og min mor arbejder meget”. “Nåå sådan..”. Annedorthe tænker at det nok er bedst med et emneskifte. “Tænkte på denne lede opgave. Vi bliver nok nødt til at arbejde lidt mere sammen om den end i timerne”. “Ja. Vi kan da godt mødes hos mig”. “Det vil være godt. Der sker en masse hjemme hos mig, som vil forstyrre”.

“Hvad med i morgen? Der har vi en kort dag”. “Helt fint”. “Men vi kan jo også lave de andre lektier sammen”. “Jaa”. De to piger smiler til hinanden. Deres sammenvær er allerede blevet meget bedre.

Kapitel 1 – Hos Dorthe

Da de igen mødes hos Dorthe overraskes Annedorthe over at de både har pool og trampolin. Det er næsten for meget når de også skal have tid til at lave lektier. Hun hilser på faren, Anders, han er meget flink. De to laver hurtigt de almindelige lektier. Herefter trækker poolen og trampolinen. Annedorthe har ingen problemer med at bade i sine trusser.

Mens de bader og hopper snakker de løs og er begge meget overrasket over hvor nemt snakken går, så de lægger de ikke mærke til farens interesse for dem. Men snart kommer Dorthe ind på det uundgåelige og de bliver klar over at de har brug for bøger fra biblioteket og meget andet. Dorthe går efter det, så kan Annedorthe bare være her ved poolen og tørre.

Efter noget tid kommer Dorthe hjem. Hun hører stemmer udenfor og smiler spændt ved tanken om Annedorthe og hendes far alene sammen. Da hun kommer ud til havedøren, ser de to tæt sammen og kan ikke lade være med at måbe, da Annedorthe lader sin mund glide ned over sin fars pik. “Uh Ja knep mit pikhoved med din frække mund”, lyder det fra faren. Hun vil til at bryde ind og lave en scene, men noget i hende får hende til at stoppe. Hun smiler, kan være at Annedorthe alligevel ikke er enig med mig i, at det er ulækkert med ældre mænd.

Hun vil se hvad, der kommer ud af det og finder et gemmested, hvor hun kan følge med. Mærkeligt at se sin far kneppe, ja også mærkeligt at se Annedorthe sådan. Det lyder som om hun er total begynder, men Dorthe kan se at det er skuespil. Veninden har prøvet det før og hun ved lige præcist hvordan en sådan mand skal ‘tages’.

Da veninden ridder faren og Dorthe ser hvordan hun langsomt bliver spiddet af hans pik, bliver hun mærkelig kåd og våd i sine trusser. Mod hendes forventning ophidser det hende faktisk, at høre og se på de to ‘lege’.

Pludselig giver det et ryk i Annedorthe og hun buer kroppen og udstøder nogle overraskede UhUhUh lyder. Hun ryster i en kæmpeorgasme. Hun ser sin far vride sig i nydelse. Han voldpresser hende ekstra ned over sin pik, mens han gisper og sitrer i hele kroppen. Så falder han helt sammen, men der går ikke lang tid. “Åh nej. Jeg kom i dig”. “Åh men det gør ikke noget. Jeg har ikke fået menustration endnu. “Åh Åh Nå sådan”. “Men du sprøjtede meget”. “Hmm Ja et lille problem. Du må presse sammen. Tag dine trusser og kjole med dig”.

Veninden skynder sig ind i huset og kommer tilbage påklædt. Hun ser ikke Dorthe.

Kapital 2 – På værelset

Da pigerne er alene sammen på Dorthes værelse ligger de på sengen og daser. Egentlig burde de arbejde videre på deres opgave, men opgaven kan vente. Dorthe ser intenst på sin veninde, som undgår hendes blik. “Hvornår kom du hjem?”, spørger Annedorthe nervøst. Dorthe venter lidt med at svare. Veninden skal stege lidt. “Hmm Tids nok… “. Annedorthe ser undrende på hende. Dorthe svarer på hendes ustillede spørgsmål. “Så lang tid tog det ikke at hente et par bøger…. “. “Men hvorfor …?”. “Flere grunde… Jeg ville bekræftes i rygterne og at du var en del af dem”. “Hmm Du planlagde det?”. “Tjaa. Ville du svare mig, hvis jeg spurgte direkte?”. “Hmm Nææ”.

Annedorthe ser fortrydeligt på sin nye veninde. Hun føler sig narret .. Lokket i en fælde. Men hvorfor havde Dorthe så bare set på? Annedorthe er forvirret og vred. Hvorfor var hun også faldet I? Det skulle jo være en hemmelighed. Selvom nogen på skolen havde sladret.

“Jeg synes du er fej, sådan at lokke mig i en fælde”, siger hun vredt. “Der er ikke nogen der skal vide noget”. “Er der ikke nogen der ved noget?”. Annedorthe ryster på hovedet. “Heller ikke dine forældre?”. “Nej. De skal slet ikke vide noget. Min far bliver stiktosset og vil garanteret smide mig ud”. Dorthe sitrer svagt. “Hmm. Så vil det så sige, at dette skal være en hemmelighed?… som jeg skal tie stille med?”. Annedorthe virrer forvirret med øjnene. “Øh … Mmm .. Ja”, siger hun usikkert. “Hvor mange skal jeg tie stille om? Det er ikke første gang for dig vel?”. “Neeej. Det er sket nogle gange før”, siger Annedorthe spagt.

“Men hvordan kunne du vide at jeg ville falde I med din far?”. “Hmm. Mere omvendt. Min far har været meget ivrig på det sidste. Synes han var blevet lidt nærgående mod mig. Jeg ville ikke, men han havde tydeligvis et behov. Så hvis du var en del af rygterne, kunne han jo få sine lyster tilfredsstillet hos dig”. “Hmm. Jeg skulle altså tage din fars tryg … og du sagde det var ulækkert. Er jeg så ulækker? Og hvad med din far er han så ulækker? Hvis han var en rigtig mand, havde han jo stoppet inden det startede”. “Sandt nok.. men der var også noget andet”.

“Hvordan føles min fars sæd oppe i dig?”. Annedorthe stirrer endnu mere forvirret på veninden. “Øhm Hvad????”. Dorthe udnytter venindens forvirring og trækker hendes kjole op til maven, så de hvide trusser bliver synlige. Der er en lille mørk lege-plet på midten. Annedorthe rykker febrilsk på sig og prøver at få presset kjolen ned igen. “Hvad laver du?”. “Hmm. Er det ikke tydeligt?”. “Men… “. Mere når Annedorthe ikke at sige, så omslutter Dorthes læber hendes.

Mens de kysser glider Dorthes hånd kærtegnende opad fronten. Da den knuger om det ene bryst og niver i brystvorten, må Annedorthe stønnende overgive sig til venindens uventede tilnærmelser. Hun åbner munden og lader veninden finde sin tunge. De tungekysser heftigt, mens Dorthe bliver mere og mere ivrig i sine kærtegn.

Annedorthe famler ved Dorthe shorts. Får dem åbnet og glider sin hånd ned i dem. Det gibber overrasket i hende, da hun finder ud af at veninden er trusseløs. Hun mærker straks den lille behåring, der er på venusbjerget. Dorthe stønner svagt. “Mmm. Må indrømme at jeg blev noget varm, da jeg så dig sammen med far. Har aldrig rigtig tænkt på dette, men sexrygterne satte gang i noget. Har bare ikke vidst hvad”. “..M..”.

Annedorthe sætter sig op med et listigt udtryk i øjnene. “Vil du… Vil du smage din fars sæd?”. Nu er det Dorthes tur til at stirre på veninden og der går noget tid før hun fatter spørgsmålet. “Oh!”. Hun trækker sig lidt tilbage fra veninden og ser hende trække de hvide trusser af, for derefter at sprede sine ben vidt. Annedorthe smiler sit funklende smil mod veninden og leger med sin klitoris. Hun lukker øjnene og gibber. Et stille *uh* kommer fra hende. “Er det godt?”, spørger Dorthe. Annedorthe ser drømmende på hende. “Mmm Klitoris-kærtegn er altid dejlige. Kom og prøv”.

Dorthe vil til at bukke sig, men kommer i tanke om noget. Hun trækker sin t-shirt af og blotter sin nøgne overkrop og bryster. “Mmm Uh. De er søde, dine bryster”. “Tak”. Dorthe smiler samtidig med, at hun også trækker sine shorts af. Annedorthes øjne funkler. “Sikken en lækker lektielæsning vi har”.

Dorthe trækker venindens kjole af. Denne gang gør hun ikke modstand. De små blege bryster blottes. Dorthe læner sig forover og leger med de strittende brystvorter med sin tunge. Annedorthe stønner ivrigt, tungen sender varme igennem hele kroppen. Dorthe fortsætter ned ad fronten med sin tunge, ned til det glatte lyse venusbjerg. Hun kigger på de glinsende skamlæber. De står halvt åbne og hvid creme ligger lige ved kanten. Det må være fars sæd, tænker hun. Hun pauser og tøver lidt, men lægger så tungen mod skamlæberne og smager den salte creme. Annedorthe stønner og lægger sig ned, griber om det frie ben og løfter benet helt op, så fissen bliver helt blotlagt for venindens leg.

Dorthe bliver vild over synet af den åbne fisse og begraver sin tunge dybt i den. Hun smager både den salte creme og den søde saft. Med sin tunge får hun blandet dem, så både fisse og venusbjerg glinser. “Uh Åh Det … Din tunge… “. Annedorthe stønner tungt. “For vildt!”.

Dorthe mærker snart sin venindes hænder kærtegne sine inderlår. Det varmer kroppen mere og får hende til at slikke fissen mere intensivt. Annedorthe kærtegner de bløde skamlæber og nynner veltilfreds. Skamlæberne spredes og Dorthe mærker for alvor, hvor våd hendes fisse er. “Uhhåå”, stønner hun og vrider sig. “Dorthe!”. “Mm..”. “Læg dig ned på ryggen”.

Uden at tænke dumper Dorthe tungt om på ryggen og spreder instinktivt sine ben, ivrig efter at mærke sin veninde. Annedorthe venter ikke længe. Hun drejer sig hurtigt over Dorthe, så de kommer til at ligge i en 69er. Dorthes fisse glinser lige ved hendes næse. Den sødlige duft leger ved hendes næsebord. Hun havde aldrig tænkt tanken om, at hun kunne ophidses af en anden piges fisse. Følelsen er ny og forjættende.

Annedorthes fisse dirrer lige over Dorthes ansigt. Den står vidt åben og storglinser af både safter og sæd. De to piger ryster og småstønner i ekstase. Samtidig trænger de deres tunger op i venindens fisse.

Pigerne virvles ind i en ny verden. Sanseløshed. Fissen slikkes dybt. Tungecirkler om klitoris. Skamlæber føjer sig op, så ned. Stønnen. Fingre spreder skamlæber. Indre skamlæber blottes. Tungeforkælelse. Fingerleg om åbning. En finger op i fissen. To fingre. Fingrene dybt op. Fingrene knepper. Kroppene vrider sig, først til en side, så den anden. Stønnen. Sæd sprøjter og rammer tungen. Småhulken. Gibben. Sitren. Sukstønnen. *Åh**Uhmm Bliv ved**Ja dejligt**Li…Uhhåå**. Først ryster Annedorthe i en orgasme, der tager pusten fra hende og lige efter stivner Dorthe og gennemrystes også af en stor orgasme.

Bagefter sidder de og smiler hemmelighedsfuldt til hinanden. De tjekker med faren, men det ser ikke ud til at han har hørt noget. “Uh”, siger Annedorthe. “Vidste slet ikke at dette her, også kunne være dejligt”. “Hmm også?”. “Jaah altså… ligesom pik”. “Hmm ved nu ikke. Synes den er en mærkelig en”. “Øhm… jeg synes nu også pik er dejlig…. især når der følger penge med”. “Penge?”. Argh mig og min mund, tænker Annedorthe frustreret. “Betaler drengene fra klassen dig for at … “. “Øh altså nej.. Hmm”. Dorthes blik er gennemborende. Der er vist ingen vej uden om.

Så går Annedorthe til bekendelse om støvsugningen, telefonen og pengene. “Lad mig gætte. Dette er også en hemmelighed”. “Ja!”. Annedorthe nikker ivrigt. “Din far var faktisk den første mand jeg ..øhm.. var sammen med uden at få penge for det. Det var lidt mærkeligt, men også dejligt. Jeg tænkte ikke på andet end ham og hans pik..”.
Historien fortsætter under reklamen

“He He Du er en sjov en, Annedorthe. Vi skal nok få det sjovt sammen”. “Helt sikkert. Men hvordan smagte han så?”. Dorthe virrer lidt med hovedet over det ligefremme spørgsmål. “Øh godt.. sådan lidt salt”.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

4 kommentarer

  1. K-glat mis

    07/09/2020 kl 21:14

    Meget lækker fortælling om seksuel samvær mellem to jævnaldrende piger der oplever pigesex for første gang skønt. Men også ophidsende, at Dorthe får held til at afsløre det seksuelle fohold mellem veninden Annedorthe og Dorthes far.

    Fremragende fortælling – gerne fortsættelser.

    5+
    • Damernes Ven

      08/09/2020 kl 9:51 - som svar på K-glat mis

      LÆSER med åben mund… og helt åben adgang til den nedre nydelse… NÅR forfattere som her lykkes med at detalje-beskrive unge og modne KVINDERs lyster til eget DEJLIGT “køn”…

      Enig i den kropslige glatte – men menneskelig varme og empatiske KVINDE – skriv MERE – meget mere..!!

      1+
  2. Bare mig

    07/09/2020 kl 19:25

    Så nice.
    Håber igen på mere 😀

    6+
  3. Damernes Ven

    07/09/2020 kl 16:35

    Læser med større og større glæder og virkninger om unge og modne KVINDERS liv… sammen…

    Det er stadig en stor overvejelse… at kvinde til kvinde… er en smule mere.. blødt, vådt og drivende…

    VED ikke – VIL gerne vide.. mere..!!
    RENT 5-tal fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *