Min lækre mor!

Min mor faldt i søvn på sofaen og jeg var nysgerrig…

Jeg er en dreng på 17 år. Jeg er helt vild med at finde porno på nettet. En dag jeg sad og browsede fandt jeg nogle billeder af en mor der var sammen med hendes søn. Jeg kunne slet ikke lade være med at kigge på dem, og de tændte mig helt vildt. Jeg fandt en masse lignende billeder og historier om emnet og fandt hurtigt ud af hvilke søgemaskiner og ord jeg skulle bruge for at finde det jeg søgte. Sex i familien. I lang tid var det det eneste jeg søgte efter og jeg kunne heller ikke lade være med at tænke på det til daglig og drømme om det om natten.

Efterhånden begyndte jeg at forestille mig hvordan det ville være at være sammen med en fra familien, måske min søster, eller min mor. Hmm min mor. En dejlig kvinde på 44, skulderlangt mørkebrunt hår, grønne øjne og nogle middelstore fast bryster. Dvs. faste når man tænker på hun er 44. Til gengæld har hun en lækker rund fast røv, som passer perfekt til hendes 175 cm i højden. Alt i alt en kvinde som enhver mand og dreng ville kunne blive tændt af.

Jeg havde læst en masse noveller på internettet om hvordan fyre kneppede med deres mødre. I historierne var det dog altid moderen som tog det første skridt. Og hvis ikke, så endte det altid med at sønnen var nødt til at voldtage moderen for at få noget ud af det. Jeg havde ikke lyst til at voldtage min mor, men til gengæld var jeg rimelig sikker på at hun aldrig nogensinde ville forsøge sig noget med mig.

En lørdag aften hvor min søster var taget i byen og min far var i jylland for at ordne noget for sit arbejde, var jeg alene hjemme med min mor. Jeg sad i stuen og kiggede på et program om folk på stranden et sted i USA. Der var en masse lækre kvinder nogle endda på min mors alder. Jeg sad og blev tændt og min pik var blevet lidt stiv. Lige som jeg sku til at gå ind til mig selv og få mig en hurtig spiller, kom min mor ind i stuen til mig. Hun havde kun sin badekåbe på og var egentlig på vej i seng. Jeg skyndte mig at slå over på en anden kanal hvor der kørte en eller anden gammel amerikansk film som min mor åbenbart var helt vild med. Hun satte sig ned i sofaen ved siden af mig.

“Har du set den film før Morten?”

“Nej har du?”

“Ja jeg har set den tusind gange tror jeg”

Hun satte sig godt til rette i sofaen og lænede sig op af nogle puder. Hun var vist lidt træt i dag og der gik også kun ti minutter, så lå hun og sov i hjørnet af sofaen.

Jeg kunne ikke la vær med a sidde og kigge på hendes krop. Gemt bag hendes silke badekåbe, men man kunne stadig ane den gode røv og de dejlige bryster.

Jeg tog mod til mig.

“Mor? Er du vågen?”

Da der ikke kom noget svar vovede jeg at tage springet. Jeg satte mig helt hen til hende og løftede langsomt hendes badekåbe væk fra hendes ben. Mm hun havde enormt flotte ben. Slanke og pæne. Jeg blev lidt mere vovet og løftede badekåben op over hendes baller. Hun havde ingen trusser på. Jeg sad og nød synet af hendes bare baller og hvad jeg nu kunne skimte af hendes lår og fisse.

Jeg løsnede båndet i hendes badekåbe og trak den til siden. Det hjalp mig dog ikke meget da hun lå på siden. Tankerne fløj igennem mit hoved, hva nu hvis hun vågnede? Hva nu hvis hun ikke vågnede? Hva nu?

Jeg satsede hele butikken. Tog fat i hendes skuldre og vendte hende om på ryggen…Hun sov stadig. Jeg åbnede hendes badekåbe helt og gav frit udsyn til hendes bryster og fisse. Hun var bare så lækker at se på. Hårene over hendes fisse havde hun trimmet så de lignede en lille trekant. Hun var min mor, men hva ku jeg gøre, jeg var liderlig og lige nu var hun bare en LÆKKER kvinde.

Jeg lagde forsigtigt en hånd på hendes ene bryst og klemte forsigtigt. Jeg var lige ved at komme i bukserne.

“Mm hva..HVA FANDEN LAVER DU MORTEN?”

Min verden stod stille, jeg troede jeg sku dø. Hun var vågnet. Jeg sad stadig med min ene hånd plantet på hendes bryst. Min pik var nærmest trukket op i navlen på mig og jeg sad som forstenet.

“Morten, Morten?

¨Hun gav mig et klask på kinden.

“Undskyld mor, jeg ville bare dække dig til, du havde hevet det hele af.”

“Ja den er god med dig, tror du jeg har bundet den her op selv?”

Hun sad med de løse ender fra båndet i hendes kåbe. Jeg ku godt se bagefter at det var en tåbelig forklaring. Jeg opgav og gav fanden i det. Lagde min anden hånd på hendes andet bryst og klemte det lidt.

“Morten fjern de hænder nu”

Hun lød lidt sur, men ikke meget.

“Jeg vil bare lige mærke lidt på dem mor”

“Jeg er din mor Morten, det må du ikke, desuden er det ulovligt.”

Jeg bukkede mig frem imod hende og pressede min læber imod hendes. Kyssede hende og stak min tunge ind i munden på hende. Først trak hun hovedet tilbage, men så var det som om hun gav efter og begyndte at kysse tilbage.

Hun lagde en hånd om nakken på mig og vi kyssede meget lidenskabeligt imens jeg masserede hendes bryster med begge mine hænder. Hun stønnede lidt og skubbede så mit ansigt væk.

“Hør her Morten, hvis vi skal gøre det her, så må du love mig at du ALDRIG fortæller det til nogen.”

“Ok mor”

“Se på mig Morten, ingen må vide noget, det bliver imellem os.”

“Ja ja mor”

Jeg bukkede mig ned til hendes bryster og kyssede dem og suttede på hendes vorter.

“Mm Morten det er lækkert, men læg dig tilbage i sofaen nu skal jeg gøre det lækkert for dig”

Jeg lagde mig på ryggen i sofaen, og hun trak bukserne af mig. Derefter tog hun fat i min på ny stive pik og kørte hånden op og ned af skaftet.

“Ååh mor, det føles dejligt”

“Hva så med det her?”

Hun tog min pik i munden og begyndte at køre sin mund op og ned af den. Jeg var lige ved a komme på stedet, men formåede at holde mig tilbage.

Hun tog min pik ud af munden og satte sig overskrævs på mig.

“Er du klar Morten? Nu er der ingen vej tilbage!”

Jeg kunne ingenting sige, bare kigge på hendes skønne bryster og se hende tage min pik i sin ene hånd og føre den op i sin fisse i det hun satte sig ned over den.

“Mmm Morten du har en skøn pik”

“Ahh mor, du er så varm og våd”

Jeg rakte op og tog fat i hendes bryster idet hun begyndte at ride på mig.

Hendes bryster hoppene op og ned og jeg begyndte at støde op imod hende. Hun lænede sig bagover imens hun hev mig med op så hun lå på ryggen med mig imellem hendes ben. Jeg løftede hendes ben op på mine skuldre og begyndte at støde ind i hende.

Hun begyndte at stønne vildere og vildere og kastede sit hoved rundt i sofaen. Jeg kunne heller ikke holde igen længere og stødte hårdt op i hende idet jeg begyndte at komme.

“Ååååh ja Morten, aaaahhhhhhh”

“unghgghh, mor du er så lækker”

Imens jeg sprøjtede op i hende kunne jeg mærke hendes fisse trække sig sammen om min pik, og hendes safter sprøjtede ud i fissen og gjorde det hele endnu mere varmt og fugtigt.

“Åh gud Morten det var lækkert”

“Ja det var det mor”

Jeg lagde mig ned ved siden af hende og kyssede hende imens jeg gned på hendes fisse.

“Det skal vi helt sikkert gøre igen Morten, men du må love mig ikke at sige noget til nogen som helst. Ingen andre må vide noget om det her”

“Det bliver nok lidt svært at holde det hemmeligt”

Min far stod i døråbningen og kiggede på os. Vi lå begge helt stille og kiggede på ham…..Fortsættes

Efter min far havde taget mig og min mor på fersk gerning var der stille i huset i lang tid. Ingen snakkede rigtig sammen men alle var alligevel høflige. Min søster havde ingen anelse om hvad der var sket den aften, men det var tydeligt at mærke på hende at hun fornemmede at der var noget galt.

Nogle uger efter var det som om der var faldet ro over det hele. Min far havde taget en dag fri for at få renset tagrenderne. Jeg havde sommerferie så jeg skulle hjælpe ham. Min mor var på arbejde og min søster var taget i sommerhus med nogle veninder dagen før. Jeg havde ikke noget imod at hjælpe ham med det, det var godt vejr og jeg skulle ikke lavet andet. Vi kunne nøjes med at gå rundt i shorts og ville derfor få en masse sol i løbet af dagen.

Vi havde været i gang nogle timer og var næsten færdige med tagrenderne.

Faktisk manglede vi kun omme på bagsiden af huset. Deromme var der nogle meget glatte fliser som stigen ikke kunne stå ordentlig fast på. Min far stillede stigen på skrå op af huset og jeg stillede mig ind under den og trak den ind af så den ikke gled. Min far kravlede op på stigen, og som han stod der kiggede jeg lige ind i skridtet på ham.

Han gik i gang med slangen og en børste og skidtet fløj til alle sider. Jeg havde ikke rigtig snakket med ham siden han opdagede mig og mor på sofaen.

“Jeg tænkte på noget far”

“Hvad dog Morten?”

“Er du stadig sur? Over det med mig og mor altså!”

Han blev helt stille og stoppede med at arbejde. Han kiggede ned på mig.

“Jeg er ikke sur Morten, og det var jeg heller ikke på det tidspunkt, jeg var nærmest i chok da jeg opdagede jer på sofaen.”

Jeg kiggede ned.

“Men det tændte mig faktisk at se dig kneppe din mor, jeg så jer længe før jeg gik ind.”

“Gjorde du det, jamen.”

“jeg ku godt li hvad jeg så, det var virkelig frækt at se på”

Jeg ku se hans pik ikke var helt upåvirket af vores samtale, han havde en lille bule i hans shorts.

Han fortsatte med at rense tagrenden og jeg hold godt fast i stigen.

“Har dig og mor kneppet siden den dag far?”

Han stoppede igen med at arbejde.

“Ja da, jeg har spillet hendes lille uskyldige søn og det har været vildt frækt og meget bedre at kneppe med hende siden du gjorde det. Så det skal du ha tak for.”

“Det var så lidt”

sagde jeg og grinede..

Han tog igen fat på rensningen.

Jeg stod stadig og kiggede på hans skridt hvor bulen bestemt ikke var blevet mindre. Jeg kiggede op og konstaterede han stadig var i gang. Jeg fik de frækkeste tanker i hovedet og tænkte, “han burde næsten have lidt fordi jeg fik lov at kneppe med mor.”

Jeg tænkte ikke videre over det, men rakte i stedet ud efter hans shorts, lynede dem ned, stak hånden indenfor og tog fat i hans pik. Han var lige ved at falde ned af stigen da jeg gjorde det.

“Aaah Morten hva laver du?”

“Jeg tænkte bare jeg ville gøre det godt igen når jeg nu har kneppet med din kone”

Jeg trak hans pik ud af shortsene og begyndte at rive den af på ham. Den blev lynhurtigt stiv på trods af hans protester.

“Nej Morten det må du ikke, det er forkert, jeg er slet ikke til mænd Morten”

“Det er jeg da heller ikke far, men derfor kan man jo godt eksperimentere”

Jeg lænede mig frem og tog hans pik i munden, begyndte at køre munden op og ned af hans skaft.

“Du må ikke….Åhh Morten, det er skønt”

Jeg sugede hårdt på pikhovedet imens jeg kørte min hånd hurtigt op og ned af hans pik. Det var åbenbart for meget for ham, for det rykkede i hans pik og så begyndte han at sprøjte i munden på mig..

“Mmm far skønt”

“Aaargh Morten, nej ikke i munden på dig.åååh det er så lækkert.ååhh ja.”

Jeg suttede ham ren og slugte al hans sperm, pludselig så jeg en skikkelse komme omkring hushjørnet. Hva nu? Jeg skævede over imens jeg stadig havde hans pik i munden.

“Hva fanden laver du Morten?”

Det var min kammerat Jesper der var kommet forbi.

“Øh ikke noget”

“Er du bøsse eller hva? Og så med din far!”

“Hold nu kæft jeg havde bare lyst til at prøve det. Det er faktisk ret lækkert Jesper. Eller hva siger du far?”

Min far var imellem tiden kravlet ned af stigen og stod nu på græsset. Han havde taget sine shorts af og stod helt nøgen foran os.

“Jo det var kanon lækkert Morten, kom lige herover Jesper.”

Jesper rystede på hovedet og blev stående. Jeg gik hen til ham, greb ham i armen og trak ham ind i haven.

“Kom nu din tøsedreng”

Min far satte sig på knæ foran Jesper og trak hans shorts ned. Derefter tog han fat i hans pik og begyndte at køre den af på ham.

Jesper stod helt stille med lukkede øjne. Så tog min far ham i munden og det fik Jesper til at stønne og trække vejret meget hurtigt.

“Åååh hvor føles det lækkert”

“Ja min far skal nok blive god til det tror jeg.”

Jeg stillede mig om bag Jesper og kørte mine hænder rundt på hans baller.

Spredte dem og masserede hans røvhul.

“Nej Morten hold op. aahhhh.mmm det må du ikke, jeg vil ikke kneppes i røven.”

Min far suttede hurtigere på hans pik og klemte hans nosser, det lukkede munden på ham.

Jeg puttede to fingre i munden og gjorde dem våde, så pressede jeg dem langsomt op i ham. Hans røv var meget stram, men jeg begyndte langsomt at fingerkneppe ham.

“Ååååh Morten, nej.mmm stop. aaahhhhh”

“Hold nu kæft Jesper, du kan jo li det.”

Jeg spyttede på min hånd og kørte den op og ned af min pik gjorden den våd og stiv. Derefter pressede jeg den imod hans stramme hul og fik skubbet hovedet indenfor.

“Aaah fuck du er stram Jesper.”

Jeg begyndte at køre min pik ind og ud af ham, hurtigere og hurtigere.

“Åååh Morten stop, jeg er ikke åh åh åh, bøsse, jeg er ikke til mænd. mmmmmm”

“Det lyder sgu ikke sådan Jesper.”

Jeg skubbede min pik langt op i ham og begyndte at sprøjte. I det samme skød han sin ladning af i munden på min far.

“Åååh fuck Jesper din liderlige satan. Mmmmm jaaaa.”

Morten skreg sin orgasme ud og stødte tilbage for at møde min pik.

Jeg trak mig ud af ham og stillede mig hen foran min far og lod ham slikke mig ren.

“Jeg sagde jo at du ville kunne li det Jesper.”

Min far slikkede sig om munden og slugte det sidste.

“Det var skønt Morten, men jeg er lidt forvirret, jeg kan jo også godt li fisse”

Jesper så mærkelig ud i hovedet.

“Det er sgu da lige meget, det kan jeg da også godt.”

Min far tilføjede.

“Jeg troede sgu heller ikke jeg ku li pik før i dag.”

Min mor trådte pludselig frem fra skyggen af huset helt nøgen og med blanke øjne.

Historien fortsætter under reklamen

“Tak for showet drenge, det var skønt at se på, men hva med lidt fisse?”

Vi kiggede alle tre på hinanden og…SLUT

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Anonym

    03/09/2015 kl 5:59

    fræk novelle

    0
  2. gersø

    02/09/2015 kl 9:44

    det var megafrækt at din far stod og nød at se på jer. og hvis det var mig havde
    jeg gjort min mor gravid.

    1+
    • Michael

      09/01/2016 kl 14:06 - som svar på gersø

      Ditto!
      Men havde sgu ikke slikket pik på min far og alt det!

      0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *