- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min fars ar
Jeg åbnede munden og lod fars store pik ind i munden og smagte på hans safter. Jeg ville gerne have mere af det…

Forfatter: Digitalo
Jeg gik i første klasse dengang, så jeg var nok omkring de seks år gammel. Min far var lige kommet hjem fra hospitalet efter en brokoperation. Da han kom ind ad døren hørte jeg ham råbe, ”jeg er hjemme!” Jeg smed mit legetøj og løb ham i møde og hoppede op i hans arme som jeg plejede. Men han ømmede sig og jeg blev ked af det. Mor forklarede, at far behøvede hvile efter den operation.
Næste dag sad far på sengen og forklarede mig om sin operation. Han sagde der ville komme et ar. Jeg spurgte om jeg måtte se det. Han rejste sig op og slog sin badekåbe til side og pegede på stedet. Hans mave og andre steder var dækket af små sorte hår. Bare ikke der hvor operationen havde fundet sted. Jeg så hans tissemand! Det føltes underligt i min egen tissemand. Min far var meget stærk, meget maskulin og meget behåret. Jeg elskede ham.
Han løftede lidt på bandagen og da jeg så hans sår spurgte jeg om det gjorde ondt. Han smilede ned til mig og sagde en smule. ”Når jeg har ondt et sted, kysser mor det væk. Må jeg kysse dit væk?” Han kiggede sig omkring og gav mig lov til at kysse hans ømme sted. Jeg lænede mig frem og kyssede hans ar. Det føltes rart og jeg hørte ham sukke.
“Hvorfor har din tissemand så meget hår og ikke noget her?” sagde jeg og pegede. Far blev stående med åben badekåbe mens han forklarede. Han sagde en masse fremmede ord som jeg ikke forstod så meget af. Men jeg lagde mærke til at hans tissemand voksede! Og den blev bare ved at rejse sig! Den stod lige ud fra hans krop. Selve spidsen af hans tissemand var nu synlig og meget glat.
”Jamen far, din tissemand er jo kæmpestor!” Det smilede han af og stod lidt og vendte og drejede sig så jeg kunne se den fra andre vinkler. Dernæst trøstede han mig med, at jeg selv en dag ville få en kæmpestor tissemand. Det skulle jeg glæde mig til. Jeg kunne ikke holde mig tilbage og gav hans ar endnu et kys og hans store tissemand varmede mit øre. Han smilede bare og lukkede sin badekåbe før han løftede mig op.
Han kiggede dybt på mig og sagde, at når hans tissemand var så stor som nu, hedder det en pik. En stor pik! Men det skulle jeg ikke gå rundt og sige når mor var til stede. Det var noget vi havde sammen. Det forstod jeg godt og smilede tilbage. Han smed mig over skulderen og bar mig ned i køkkenet til morgenmad. Han trak lidt ned i mine underbukser og kyssede og nippede mig på den ene balde. Det var himmelsk.
Mor smilede da vi kom ud i køkkenet og jeg var bare så glad. Uden at tænke fortalte jeg hende, at jeg havde set min fars store pik. Den var meget stor! Mor smilede bare og sagde det var da godt. Det virkede ikke som hun havde forstået det jeg sagde, og jeg var ved at gentage mig selv. Far kiggede på mig på mig og smilede. Mor vimsede rundt mens vi fik spist. Hun har altid så travlt.
Næste dag skulle mor hjælpe sin søster med at købe et skab. Da far jo ikke måtte løfte noget blev han og jeg hjemme. Vi så tegnefilm og spiste popcorn i lange baner. Jeg fik også lov til at drikke cola mens far fik en øl. Det var ren hygge. Da mor ringede og sagde hun overnattede hos sin søster, fik jeg lov til at sove i samme seng som far. Det var stort for mig.
Jeg vågnede midt i natten da far begyndte at snorke. Hold da op! Jeg troede det var fordi hans ar i virkeligheden gjorde ondt, så jeg spurgte om jeg måtte kysse det væk. Men han snorkede nok så lystigt. Han lå på ryggen med et lille lagen over sig. Det var en varm nat og hans fødder stak ud forneden. Midt på var der en bule. Hans tissemand!
Jeg elsker min far og vil gøre alt for ham. Da jeg så hans fødder kravlede jeg ned for at lugte til dem. Selv hans fødder og tæer var meget behåret. Jeg lænede mig frem og snuste til dem efterfulgt af et forsigtigt kys. Far vågnede ikke. Hans fødder var længere end hele mit ansigt. Jeg var så betaget af alle de hår og jeg kunne se de fortsatte op ad hans ben.
Jeg blev grebet af lyst til at se hans tissemand. Synet af den havde fulgt mig hele dagen. Den var bare så stor og jeg tænkte om mor vidste det. Om hun kunne lide fars pik var så stor. Så huskede jeg hvad far havde sagt. Når den er blød er det en tissemand og når den er hård er det en pik. Det måtte jeg huske at fortælle mor.
Men jeg turde ikke tænde lyset ved siden af sengen. Stille listede jeg ud i gangen og tændte lyset der og lod døren stå lidt på klem. Far snorkede stadig og jeg tænkte om det var de tre øl han havde drukket efter aftensmaden. Sammen havde vi lavet pølser med spaghetti og det smagte virkelig godt.
Mens jeg kravlede op i den store seng lagde jeg mærke til at min egen tissemand var hård. Jeg trak mine underbukser af og kiggede på den. Far havde sagt den en dag ville blive lige så stor som hans. Jeg blev nødt til at se hans for at kunne forstå det. For det kunne da ikke passe. Far sover nøgen, så da jeg forsigtigt trak lagenet væk, så jeg straks hans store, bløde tissemand der lå og hvilede sig i en dyne af hår.
Hans ben var nærmest dækket af hår og jeg ville finde ud af om de var bløde eller ej. Jeg lagde munden på hans lår og kyssede lidt frem og tilbage. Men det må have kildet ham eller noget for pludselig vendte han sig om og jeg nærmest kastede mig væk. Han slog en kæmpeprut! Ville han vågne nu? Ville han skælde mig ud?
Nu lå han på maven! Han vågnede ikke eller noget. Men nu kunne jeg jo ikke se hans tissemand eller noget. Det ville jeg ellers mægtig gerne. Lidt slukøret sad jeg og kiggede på hans røv. Jeg kom til at grine lidt før jeg fik lagt en hånd for munden. Den røv var lige så behåret som resten af ham. Det så virkelig sjovt ud. Gad vide om mor vidste far var så behåret i røven.
På listefødder gik jeg ind på mit værelse og fandt min lille lommelygte frem. Nu ville jeg se nærmere på min fars behårede røv. Far snorkede ikke mere da jeg kom tilbage, men han trak vejret meget dybt så mon ikke han sov. Bevæbnet med lygten kravlede jeg igen op i sengen og tændte for den. Fars røvsprække var totalt behåret! Jeg lagde en hånd på hans balde og den var meget fast at røre.
Jeg lod hånden køre lidt frem og tilbage for at mærke de hår. Det føltes sjovt at hans hår var så bløde. Lysten til at kysse hans balde greb mig og jeg lænede mig frem. Jeg lod min hånd glide op langs sprækken og fik lyst til at kysse det sted. Der lugtede lidt mærkeligt, men ikke så meget at jeg lod være. Det var jo bare min far som jeg elsker så meget. Han er jo min helt.
Den dag i dag ved jeg ikke helt hvad der gik af mig. Men pludselig lå jeg og slikkede ham øverst i sprækken og da han ikke vågnede eller noget blev jeg mere modig. Jeg lagde lygten fra mig og brugte begge hænder for at skille hans balder ad. Frem med tungen og så slikkede jeg sgu ham. Hårene føltes mærkeligt på min tunge. Men da han begyndte at stønne blev jeg nu alligevel bange og stoppede. Nu falder fars hammer, tænkte jeg.
For en sikkerheds skyld hoppede jeg ned af sengen. Jeg tænkte det ville være klogest at være uden for rækkevidde. Men der skete ikke noget. Far slog en ny prut, vendte sig om og lå nu på siden. Men nu var jeg forsigtig. Første kyssede jeg hans fødder for at sikre han virkelig sov. Et lille suk fulgte kort efter før han igen begyndte at snorke. Han var langt væk.
Jeg ville være fortsat med at studere min hans røv, men nu kunne jeg komme til hans tissemand. Det ville jeg hellere. Jeg gik over på den anden side af sengen. Hans tissemand var blevet stor. Det var nu en pik. En meget stor pik! Den så enorm ud som den lå der klemt mellem hans lår. Jeg måtte bare røre på den! Det var som om den kaldte på mig. Det dryppede med et eller andet ud af spidsen. Det så klistret ud.
Med en pegefinger fik jeg fat i noget og stak den i munden. Det smagte sødt og jeg ville smage mere. Jeg lagde hånden om hans pik og den føltes meget hård. Og enorm i min lille hånd. Jeg åbnede munden og lod fars store pik ind i munden og smagte på hans safter. Jeg ville gerne have mere af det og tænkte om jeg kunne trække det frem med hånden. Stille og roligt trak jeg fremad og hans forhud dækkede det glatte sted før jeg skubbede den anden vej.
Lidt mere saft kom frem og jeg nærmest hev hans pik ind i munden. Jeg ville så gerne have hele hans enorme pik i munden. Det føltes vidunderligt. Det føltes rigtigt. Men den var alt for stor. Jeg kunne knap have hans pikhoved i munden. Men det var også vildt skønt og jeg forsatte med at slikke på det glatte sted. Far begyndte at stønne og sukke og jeg fornemmede han kunne lide det.
Hvor længe jeg lå og slikkede på hans store pik ved jeg ikke. Han vågnede og smilede til mig og jeg slap hans store pik ud af munden for at sige noget. Men han tyssede på mig og ville jeg slikkede lidt mere på det flotte pikhoved. Da han lagde sin hånd om nakken på mig troede jeg han ville have jeg stoppede. Men han hviskede han elskede det jeg gjorde og ville give mig en belønning. Jeg følte mig elsket fordi jeg havde gjort ham glad, så da han fyldte min mund med sperm sank jeg gladelig det hele.
Da han var færdig lod han mig slikke sin pik lidt endnu, men snart var den blød og jeg slap den. Han trak mig op i sengen og kyssede mig blidt på munden. Han trak mig ind til sig og sagde han elskede mig. Det gjorde mig glad. Jeg spurgte ham om mor nogensinde havde slikket på hans pik eller om hun vidste hvor stor den var. Det grinede han af og fortalte at min mor elsker hans pik så meget at hun en gang i mellem får den op i røvhullet. Det lød ellers frækt og farligt men jeg havde jo selv slikket min far i røven. Jeg spurgte om jeg en dag måtte prøve at få den i røven og det ville han da gerne prøve.
Lidt efter gik vi ud på toilettet og sammen stod vi og tissede. Hans store tissemand havde en masse tis og den voksede igen stor og stiv. Jeg smilede til far og da han vaskede den i håndvasken vidste jeg, at jeg igen ville få lov til at slikke pik på ham. Jeg elsker min far. Min store helt.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Mikkel
27/12/2014 kl 23:44
Nogen ældre mænd der skal betjenes mod lidt betaling af en ung gut på 22 😉
Anonym
05/10/2016 kl 20:24 - som svar på Mikkel
Kom bare da
per
12/08/2014 kl 17:06
er 61 år hvem vil slikke mig
Anonym
15/12/2014 kl 16:03 - som svar på per
Bedstefar jeg er frisk er 22 fra Kbh
eap
15/07/2014 kl 18:58
Hej horny15. Jeg er en sød og rar mand på 49, bor også i København prebenpoe@gmail.com
Karl
06/07/2014 kl 14:44
Er en dreng på 17, der er frisk!!
Skriv på karlkarlsen@live.dk eller snapchat denlange12
LiderligDreng15
06/07/2014 kl 2:02
Nogle liderlige mænd herinde der kunne tænke sig at kneppe min villige piksuttermund for lidt penge? Jeg sluger 😉 <3
Anonym
06/07/2014 kl 8:08 - som svar på LiderligDreng15
Hvor bor du
Anonym
06/07/2014 kl 8:09 - som svar på LiderligDreng15
Du kommer bare
LiderligDreng15
06/07/2014 kl 15:13 - som svar på
bor i københavn, skriv jeres e-mail så kontakter jeg jer :*
ken
10/07/2014 kl 18:08 - som svar på LiderligDreng15
hej ken.aaby@hotmail.com
eap
13/07/2014 kl 0:53 - som svar på LiderligDreng15
Hej. Skriv til: prebenpoe@gmail.com
danny
06/07/2014 kl 14:21 - som svar på LiderligDreng15
hvor meget skal du have for at sutte mig??
DRENG14
01/07/2014 kl 5:57
Kom med mere! ♥♥♥
bemon
01/07/2014 kl 13:20 - som svar på DRENG14
du må gerne sutte bedstefars pik
DRENG14
03/07/2014 kl 0:06 - som svar på bemon
Er der et sted jeg kan skrive til dig bemon♥
bemon
03/07/2014 kl 8:10 - som svar på DRENG14
kan skrive til bemon@live.dk.
jeg er 59
Anonym
15/12/2014 kl 9:02 - som svar på bemon
Bedstefar jeg er frisk er 22 fra Kbh
sexlover
03/07/2014 kl 17:47 - som svar på DRENG14
du kan skrive til mig på likeraltsex@gmail.com så skal du få alt det du lyster mmmm
Kew
04/07/2014 kl 23:44 - som svar på DRENG14
Hey Dreng 14 hvor du fra måske lyst til at skrive du virker som en fræk en kom måske med en snap chat eller mail så kan vi snakke
Anonym
05/07/2014 kl 12:02 - som svar på Kew
ADD min snap, nick3611 er 15 <3
Pik elsker pik
02/11/2014 kl 20:11 - som svar på Kew
ADD mig på Snapchat, jeg elsker pik!!!
Snapchat: mikk340a
Gerne under 35 år
Gerne unge under 20 år
Er selv 15
Kew
05/07/2014 kl 1:26 - som svar på DRENG14
Måske vi kunne skrive sammen du lyder fræk
DRENG14
05/07/2014 kl 10:20 - som svar på Kew
Af en eller anden grund kan jeg ikke sende min mail her.
Men du kan jo sende din
eap
05/07/2014 kl 12:19 - som svar på DRENG14
Hej dreng14. Du må gerne skrive til mig: prebenpoe@gmail.com
danny
06/07/2014 kl 14:23 - som svar på DRENG14
danny45@live.dk please skriv
Kew
08/07/2014 kl 0:51 - som svar på DRENG14
Har du snap så ansøg kristensen29
Og nej er ikke 29 det har noget andet på sig
horny15
13/07/2014 kl 15:36 - som svar på Kew
kunne godt tænke mig en pik at sutte på i københavn jeg er 15 jomfru :=)
russel
10/03/2015 kl 17:28 - som svar på Kew
Hej Kew
Er det din pik der er 29, for så er jeg frisk på at sutte den. Har haft lust til at sutte en stor pik.