- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Pik for første gang – del 1
Jeg har i noget tid fantaseret om at prøve at sutte pik og eventuelt have analsex med en anden mand, så jeg oprettede en profil
Forfatter: Whoknows
Fine_guy23@yahoo.dk
Jeg er en ret almindelig fyr der har en skøn pigekæreste og altid har været vild med kvinder.
Jeg havde dog i noget tid fantaseret om at prøve at sutte pik og eventuelt have analsex med en anden mand, så jeg oprettede en profil på en sexfriends.dk. Her var der en del bi- og homoseksuelle profiler, så det burde være muligt at finde en der havde det ligesom mig. Selv er jeg 30 år, 185 cm høj, lettere spinkel af bygning, kort mellemblond hår, har en forholdsvis tyk pik der er 15 cm lang og har altså med tiden udviklet en stor sult efter at smage en anden mands pik.
På sitet gik det hurtigt med at komme i kontakt med andre der, ligesom jeg, ikke havde så meget erfaring med mandesex, men lysten til at prøve.
Efter et par uger på sitet begyndte jeg at skrive med en pæn gift fyr på 50, som så ud til at være i god form. Vi udvekslede fantasier: Vi tændte begge på at sutte en lækker, glat pik og sluge spermen, og han vil samtidig gerne prøve at blive kneppet i røven. Senere fandt jeg ud af at han hed Torben. Han sendte mig billeder af sin 18-20 cm lange, stive kæp, og jeg kvitterede ved at sende billeder retur af mig der spermede ud over hans billeder. E-mailsene og billederne gjorde os begge to alvorligt liderlige, men der gik alligevel en måneds tid med lire hinanden op, inden vi fik modet (eller liderligheden?) til at arrangere en sexdate.
Mødet
Det var Torben der spurgte om vi ikke skulle mødes “in real life”. Det var jo det jeg hele tiden havde fantaseret om, men tanken om at gøre alvor af
det var alligevel lidt skræmmende. Min piksult fik dog hurtigt overtaget og jeg sagde ja til at mødes på et hotelværelse i København, som han ville booke.
Vi aftalte en torsdag aften hvor min kæreste var bortrejst, og jeg derfor ikke behøvede et alibi, og han alligevel skulle være i København på grund af sit arbejde. Diskretion var vigtigt for os begge.
Da dagen oprandt var jeg super spændt og kunne næsten ikke passe mit kontorjob. Jeg måtte konstant kæmpe for ikke at få rejsning, når jeg tænkte på hvad aftenen ville bringe.
Sidst på eftermiddagen sendte Torben en sms hvor der stod “kondomer, glidecreme og porno er i tasken sammen med mig på værelse 320:-)”
Jeg skyndte mig hjem efter arbejde, tog et hurtigt bad og trimmede hårene på pik og boller helt ned. Så sprang jeg på cyklen og kørte til hotellet.
På hotellet gik jeg direkte op til værelse 320. Jeg stod foran døren et kort øjeblik og tog et par dybe vejrtrækninger inden jeg bankede på. Torben lukkede op med et forsigtigt smil. Han så heldigvis ud som på billederne, trimmet krop, omkring 185 cm høj og det sidste hår på hovedet var barberet helt af. Han havde en mørkegrøn poloshirt og sorte jeans på. Vi gav hinanden et kort kram og jeg gik indenfor.
Vi var begge to tydeligt nervøse, så vi delte et par øl fra minibaren, mens vi smaltalkede. Torben havde koblet en laptop til værelsets fladskærm og spurgte om jeg “ville se lidt frækt?”
Han startede en film hvor to unge fyre gik i gang med at spille pik på hinanden, og vi satte os i sengen. Et par minutter sad vi bare og kiggede på bøssepornoen på skærmen. Så lod jeg blikket vandre ned mod Torbens skridt, hvor der var en tydelig bule. Nu skal det være, tænkte jeg og lod min ene hånd falde ned på bulen og masserede forsigtigt hans lem uden på de sorte jeans. Jeg kiggede op på Torben og vores blikke mødtes. Jeg lænede mig over imod ham og vi udvekslede et forsigtigt tungekys. Det føltes lidt undeligt at kysse en anden mand, men også meget frækt!
Så knappede jeg hans busker op og frem sprang hans vidunderlige stive pik. Han havde åbenbart ikke fundet det nødvendigt at tage underbukser på. Pikken var nøjagtigt som jeg havde håbet. Flot markerede blodårer løb op over det tykke skaft til det store, svampeformede, dunkende hoved. “Pornopik” tænkte jeg mens jeg kiggede fascineret på den og begyndte at spille den af.
Jeg bad ham rejse sig op ved siden af sengen uden at slippe grebet om hans lem. Han trådte ud af sine jeans og smed poloen så han nu stod helt nøgen foran mig. Hårene i skridtet var helt væk, bortset fra en smal stribe lige over grenen. Lækkert, lækkert, lækkert! Jeg suttede lidt på hans ene brystvorte mens han gned lidt på bulen i mine bukser, inden han knappede min skjorte op og krængede den af mig.
Så gled jeg ned på knæ, så hans dunkende kæp var lige ud for mit hoved. Spidsen var våd af presperm og jeg trak forhuden tilbage, stak tungen lidt ud og lod den forsigtigt ramme strengen og spidsen. Torben stønnede lavt og det ansporede mig til at gabe op og tage hele herligheden i munden. Den smagte skønt og duftede vidunderligt af pik! Min venstre hånd nulrede hans glatte boller, mens min højre forsøgte at befri min egen pik fra sit fængsel i bukserne. Da det endelig lykkedes at få den lirket fri stod den stivere en nogensinde op af maven og var fuldstændig tilsølet i presperm, der virkede som fræk smørelse da jeg begyndte at onarere.
“Uuhhhmmm det er godt, fuck hvor kan du sutte” lød det stakåndet fra Torben. Jeg tog ganske kort hans lem ud af munden og gav bollerne en tur, inden jeg slikkede hele vejen op ad skaftet og slugte udyret igen. Piksutningen gjorde mig så liderlig at jeg allerede nu var ved at komme (jeg skulle nok have taget det værste tryk hjemmefra). Jeg rejste mig op og begyndte at spille intensivt pik på mig selv.
Torben forstod hvad jeg havde gang i og tog fat i mit jern og rykkede i det. “Ja, ja sperm ud over mig” stønnede han og der gik ikke lang tid inden jeg sendte kaskader af sæd ud over hans pik og stramme maveskind. Jeg kiggede frækt på ham og holdt øjenkontakten mens jeg gled ned på knæ og slugte hans spermindsmurte pik igen. Spermen var salt og tyk, men det var super liderligt at smage sin egen elskovsjuice på en anden mands lem og jeg munkneppede ham i et rasende tempo.
En finger blev forsigtig listet om til Torbens anus, hvor den cirklede lidt omkring ringmusklen inden den sneg sig op i mørket. Det havde en klar effekt og Torbens vejrtrækning blev meget tung og jeg kunne mærke på tungen og læberne hvordan det begyndte at dunke i hans elskovssværd. “Åååååårrrhhh jeg kommer nu” brølede han. “Slug min saft!!!” Det behøvede han slet ikke at bede om. Jeg gav den ekstra gas og hans pik begyndte at pumpe. Det første skud røg direkte ned i halsen, jeg trak pikken lidt ud og fik resten på tungen, læberne og hagen. Jeg slugte det hele mens jeg kiggede Torben direkte i øjnene.
Da jeg havde “spist” færdig, rejste jeg mig og tog et par flasker vand fra minibaren, og Torben og jeg smed os på sengen og fik lidt at drikke.
“Du er et naturtalent” grinede Torben, mens han lod sin ene hånd glide op og ned af mig. “Det er dit udstyr der gør det” svarede jeg og daskede kærligt til hans nu slappe pik. Vi grinede begge to lidt af den udveksling, men snakkede ellers ikke meget sammen.
Der var stadig mandesex på skærmen og efter et øjeblik begyndte det at fange vores opmærksomhed igen. En ældre mand var i gang med at kneppe en ung fyr barebackstyle, der lå på ryggen med helt stiv pik.
Torben og jeg begyndte at spille den af på hinanden, mens vi fulgte aktiviteterne på skærmen.
Læs Pik for første gang – del 2
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Bi-drengen
30/11/2013 kl 1:49
Tænder mig. Vil gerne prøve med en mand
Anonym
03/12/2013 kl 17:26 - som svar på Bi-drengen
det kunne jeg også tænke med en bi fyr
Sille
01/11/2013 kl 12:50
Super fræk og sexet historie
T
28/10/2013 kl 15:54
Fede historie håber på mere snart
Anonym
09/11/2013 kl 1:15 - som svar på T
Jeg lover at del 2 kommer snart:-)