Rejsen hjem: Del 1 Sørejsen

Endelig fik Silvio presset sig helt i bund. Han nød følelsen af en ung stram fisse . .

Forfatter: SPAS

Det var startet som en drøm. Backpackerlivet. Rejse fra det ene eksotiske land til det andet, se fremmede kulturer og møde nye mennesker, lokale og andre backpackere.

Stine og Peter skulle have været afsted i et år, men det ene år var blevet til to. De havde arbejdet et år inden de tog afsted, to jobs hver, for at spare op til turen, men nu var pengene sluppet op.

Peter så på Stine over det lille bord i hytten de havde lejet. “Vi har lige nok til at betale for lejen, men så er det slut” Han så på de få sedler og mønter på bordet. “Hvad gør vi? Hvordan kommer vi hjem?” Stine så fortvivlet på ham.

“Jeg ved det ikke. Måske kunne du…?” Peter så indtrængende på Stine, der rejste sig og gik hen til døren, der vendte ud mod stranden. Peter gik hen til hende og lagde armen om hendes skulder.

“Du ved det ikke er en mulighed. Min far slog hånden af mig, da jeg valgte dig og eventyret i stedet for uddannelsen.” Stine så op på Peter.
Han kyssede hende blidt på panden og holdt hende ind til sig. “Vi finder på noget. Måske kan jeg finde arbejde på en båd, så vi kan komme hjem”

Næste dag pakkede de deres ting, betalte udlejeren og tog ind til byen. Nede på havnen gik de rundt til skibene med europæiske flag, men ingen af dem der skulle mod vest, havde plads eller lyst til ekstra passagerer.

Peter tjente lidt håndører på at hjælpe med at læsse en lille fragtbåd, mens Stine fandt et sted med skygge og ventede med deres ting.
Hun sad i sine egne tanker og stirrede ud over havnen og de mange både og skibe, da en fedladen usoigneret mand kom over til hende.

Han præsenterede sig på et gebrokkent engelsk. “Captain Silvio” Stine prøvede at skjule sin afsky, da han sendte hende et smil, der afslørede hans sorte og gule tænder. Hun kunne lugte hans dårlige ånde og sveden fra hans krop.

Manden havde en undertrøje, der engang havde været hvid, over et par slidte shorts. Hans tykke stride kropsbehåring var tydelig gennem den tyndslidte og hullede udertrøje. Hans sorte hår var fedtet og det store fuldskæg stod ud til alle sider.

“Jeg hørte i ledte efter passage til europa?” Stines øjne lyste op, og hun nikkede ivrigt. “Ja jeg hedder Stine, og min kæreste hedder Peter. Vi har ingen penge, men Peter giver gerne en hånd med på skibet.”

Den fede mand så indtrængende på hende “ingen penge, hmm. Hvad med dig, vil du også arbejde for det?” Stine nikkede “Ja vi vil gøre alt for et lift hjem.” Silvio lod sit blik løbe ned over Stines krop. Hun havde langt blond hår, var slank men med en god figur. Små faste bryster og en fast strittende bagdel.

“Alt?” Stine gøs under mandens glubske blik. Hun skottede over mod den lille fragtbåd, hvor Peter var ved at slæbe en kasse ombord. Hun så ned i jorden og nikkede spagt.

“Godt” Silvio rakte hende en behåret hånd, og hun tog den tøvende. Han trak hende på fødderne, og pegede mod et lille hotel. “Du kan starte arbejdet med det samme”

Stine lod sig trække hen til hotellet. Det var et lille lurvet sted, og receptionisten sad godt tilbagelænet i sin stol med fødderne på disken og en øl i hånden, mens han så fodbold på et lille tv. Han så kort op på dem, gav Stine elevatorblikket og blinkede storsmilende til Silvio, inden han vendte sin opmærksomhed tilbage på fodboldkampen.

Silvio lod Stine gå foran sig op ad trappen, og nød synet af hendes lille velformede bagdel. Hun så sig tilbage og så ham slikke sig om munden og rode sig i skridtet.

Silvio førte hende hen til et lille værelse. Rummet var mørkt og indelukket. Der lugtede af sved, røg og øl. Tynde striber lys stod ind mellem skodderne, der ikke nåede helt sammen.

Silvio tog de to store rygsække fra Stine og satte dem på gulvet foran døren. Så greb han fat om livet på hende og trak hende ind til sig. Hans store skæg stikkede mod hendes ansigt, da han pressede sin mund mod hendes og tvang sin tunge ind mellem hendes læber.

Stine kunne smage røg og sur øl på hans ånde, men det hjalp til at skjule den kvalmende sødlige smag af råddenskab fra de sorte tænder. Hans store hænder greb om hendes balder, og han pressede sit underliv mod hendes. Hun kunne mærke hans pik mod sit lår.

Silvio pressede hende ned på knæ, og åbnede shortsene. En stor behåret pik ramte hendes kind. Silvio lagde en hånd på hendes hoved og pressede hendes ansigt mod pikken, der lugtede af sved og tis. Hun lukkede øjnene og åbnede munden.

“God pige” stønnede Silvio, da han mærkede hendes våde mund om sit lem. Han rakte ned i udskæringen og masserede groft hendes bryster. Pludselig stivnede den store mand, han pressede Stines ansigt hårdt mod sit underliv, så hans pik gled ned i hendes hals. Hun kæmpede for at få luft, mens hans sæd sprøjtede ud i hendes hals.

Silvio hev Stine på benene. Hun hostede og hev efter vejret, mens han hev kjolen af hende og skubbede hende over til sengen. Stine landede på ryggen, og Silvio hev hendes trusser af og spredte hendes ben, så hun lå åben for ham.

Den store mand smed undertrøjen, og hans store behårede mave gyngede, mens han fik shortsene af. Han så op mellem Stines ben, bøjede sig frem og lod sin tunge glide op mellem hendes skamlæber. Det gav et lille gib i Stine, og hun prøvede instinktiv at trække sig væk fra den insisterende tunge og det stikkende skæg.

Silvio stak en tyk finger op i hende “så stram!” Han smilte bredt og bøjede sig frem for på skift at sutte på hendes brystvorter. Han kom op på sengen mellem hendes ben, og Stine kunne mærke hans pik ud for sit hul.

Med et grynt af nydelse pressede han sig op i hende. Hans pik var smurt af hans sæd og hendes spyt, men alligevel gled han kun langsomt op i hendes stramme fisse.

Silvios store mave pressede Stine ned i den tynde madras, så hun kunne mærke de hårde trælameller gennem den under sin ryg.

Endelig fik Silvio presset sig helt i bund. Han holdt sig der lidt og nød følelsen af en ung stram fisse.

Hans store hænder omsluttede hendes små faste bryster. Langsomt trak han pikken tilbage og stødte sig så hårdt op i hende. Stine vendte ansigtet væk, og en tåre trillede ud af hendes øjenkrog. Der stod et stort spejl ved den modsatte væg, og Stine så sin lille blege krop, under den store behårede mand. Det var et bizart syn.

Silvio satte tempoet op og kneppede hende, så hele sengen gav sig, og Stine frygtede, at den ville brase sammen under dem.

Silvio trak sig ud og hev Stine op på alle fire. Han huggede sig hurtigt op i hende bagfra, og greb hårdt om hendes bryster, mens han kneppede hende. Hans store mave lå gyngende ovenpå hendes bagdel og ryg.

Silvio kom med et brøl, og Stine kunne mærke de varme sprøjt i sit indre. Da han trak sig ud væltede hun ned på sengen. Silvio rejste sig og stillede sig ved hendes hovede, hans pik glinsede af hendes safter og hans sæd, og han pressede den mod hendes læber. Stine åbnede munden og suttede på pikken, der langsomt mistede sin hårdhed.

Da Silvio var tilfreds, gik han hen og tog sine shorts på. Han trak undertrøjen over den behårede overkrop og så over på Stine. “Det var meget godt” Han gik hen til sengen og spredte hendes ben. “Bliv liggende sådan”. Stine nikkede apatisk.

Silvio gik ud af rummet, og hun kunne høre ham gå ned ad trappen. Kort efter kunne hun høre flere trin op ad trappen. Døren gik op, og Silvio trådte ind sammen med receptionisten.

Manden stirrede måbende på Stine, der lå nøgen og åben på sengen.

“Aftale?” Spurgte Silvio, og manden nikkede uden at tage blikket fra Stine. Silvio lo og satte sig på en stol. Receptionisten gik hen til sengen og åbnede sine bukser. Hans pik var stiv og hurtigt fik han sig placeret mellem Stines ben.

Stine lå passivt og stirrede op i loftet, mens receptionisten kneppede hende. Han slikke og suttede på hendes så bryster, mens han pumpede løs. Snart begyndte han at stønne, og kort efter tømte han sig gryntende i Stines fisse.

“Godt. Du og kæresten kan komme med. Vi sejler i morgen tidlig” sagde Silvio da receptionisten var gået. Stine lå stadig nøgen på sengen. “Receptionisten har sagt i kan sove her. Jeg går ned og overnatter på båden” Stine nikkede tavst. Silvio samlede sine ting og forlod rummet.

Stine blev liggende i sengen et stykke tid, før hun langsomt rejste sig. Hun vaskede sig ved en lille vask i et hjørne af værelset. Så tog hun sit tøj på og gik ned for at finde Peter.

Peter var stadig igang med at læsse kasser, så hun satte sig i skyggen og ventede på, at han skulle blive færdig. Han var helt gennemblødt af sved, da han endelig fik båret den sidste kasse ombord på fragtbåden. Peter fik sin betaling af kaptajnen og gik over til Stine.

“Jeg har skaffet os et lift med en båd, der sejler mod Italien i morgen tidlig, og har også fundet et værelse hvor vi kan overnatte” Stine sagde ordene fladt uden følelse, men Peter lagde ikke mærke til det, men lyste op i et stort smil. “Du er fantastisk! Hvordan?”

Stine så væk “mødte kaptajnen. Han tilbød os passage, hvis vi vil arbejde for det” Peter bøjede sig ned og kyssede hendes hår. “Hvad skulle jeg gøre uden dig?” Hun så op på ham og gav ham et lille smil. Sammen gik de hen til hotellet. Receptionisten gav dem et stort smil, da de trådte ind ad døren.

Stine skyndte sig at føre Peter hen mod trappen. Receptionisten blinkede til hende og slikkede sig om munden. Hun kunne mærke hans øjne på sin krop, mens hun fulgte efter Peter op ad trappen.

“Det er godt nok ikke en luksussuite, og her lugter lidt gustent. Men det er jo kun en enkelt nat, så det går nok” Peter så sig om i det lille værelse. Stine kunne mærke et stik af irritation over hans bemærkning. Hvis han bare vidste, hvad hun havde gjort, for at skaffe dem det værelse og et lift hjem. Men nej. Han måtte aldrig finde ud af det.

“Giv mig pengene, så finder jeg noget mad. Så kan du vaske dig lidt imens. Du lugter af gammel gnu.” Stine fik pengene og gik ud af rummet.

Receptionisten smilte bredt, da Stine kom ned ad trappen. Hun skyndte sig forbi ham og ud på gaden. Hun fandt en lille butik og købte vand, brød, lidt pålæg og lidt frugt for pengene, der kun lige rakte.

Peter lå på sengen, da hun kom tilbage. “Tror sgu der er nogen, der rigtig har hygget sig i den her seng. Den stinker af sex.” Lo han, mens Stine stillede indkøbene på bordet. “Der er nok nogen, der har haft en luder med herop” Peter lo højt.

Stine gik over til vasken og lukkede øjnene. Hun ville ønske hun også kunne lukke ørerne, uden Peter ville lægge mærke til det.

“Det har garanteret været en rigtig slidt og billig luder, hvis man tager hende med herhen” Peter lo stadig. Stine havde lyst til at smide noget tungt i hovedet af ham. Hun tog en klud og tørrede sit ansigt, mens hun skjulte sine tårer.

Senere da de lå i sengen, var Peter tydeligt opstemt. Stine vendte demonstrativt ryggen til ham og lukkede øjnene. Peter stirrede forvirret mod hendes ryg “Stine? Skat er du ok?” Han fik intet svar. Han rystede opgivende på hovedet. Så lagde han sig og faldt hurtigt i søvn.

Stine vågnede tidligt. Solen var endnu ikke stået op. Hun klædte sig på og vækkede Peter, der modvilligt kom op og i tøjet. Sammen gik de ned til havnen og fandt båden. Silvio smilte sit brede smil, der viste alle de sorte tænder, da han hilste på Stine og blev præsenteret for Peter, som takkede ham mange gange og lovede, at de ville arbejde hårdt og gøre alt, de fik besked på. Silvio blinkede til Stine, og hun skuttede sig under hans begærlige blik.

Silvio præsenterede dem for besætningen. Fire mand, der alle var store, vejrbidte og godt oppe i årene. Fabio, en gråhåret mand med en stor ølmave. Dino, en stor bred skaldet mand, med falmede tatoveringer op og ned af armene. Paolo, lille og rund, nærmest tøndeformet, med korte brede ben, og et fedtet langt hår, der var bundet sammen i nakken. Og Roberto, med sine 45 år den yngste, med sort tilbageredt slikhår, høj med brede skuldre.

Silvio præsenterede Stine og Peter for besætningen. Han forklarede, at Peter skulle agere letmatros, mens Stine skulle hjælpe med beskafning og ellers gå til hånde på skibet. Det sidste sagde han med et blink, der fik sømændene til at smile bredt, og fik det til at løbe koldt ned ad ryggen på Stine. Peter stod bare og smilte fjoget.

Silvio viste dem rundt på den lille båd. Mændene sov under dækket i et lille rum med køjesenge ved siden af lastrummet, der var fyldt med store trækasser. Der var en lille kabys med nogle kogeplader, en lille ovn og et spisebord med træbænke.

Der var to små kahytter. Den ene var Kaptajn Silvios. Stine og Peter fik den anden. Der var en køjeseng, et lille bord, en stol og et smalt skab. Et koøje lod en stribe af lys ind udefra, et af besætningsmedlemmerne gik forbi på den smalle passage udenfor og dækkede et kort øjeblik for lyset, for havet og havnen igen kom til syne.

Efter de havde sat deres rygsække i kahytten, viste Silvio dem et lille badeværelse med toilet og bruser. Han viste dem det lille styrehus og gennemgik sikkerhedsprocedurerne ombord.

“Velkommen ombord. Rejsen kommer til at tage en lille måneds tid, alt efter vind og vejr. Hvis guderne er med os, er vi fremme om 20 dage. Pak ud og find jer til rette. Når vi har forladt havnen, og er ude på åbent hav, vil jeg instruere jer i jeres opgaver ombord.”

Stine og Peter gik tilbage til deres kahyt, hvor de fik pakket lidt ud.
De kunne høre motoren starte, og lidt efter begyndte båden at bevæge sig. De så ud af koøjet, de var endelig på vej hjem.

Så snart havnen var ude af syne, og kysten kun var en tynd stribe på horisonten, gik Stine og Peter op til styrehuset.
“Ah endelig til søs” Silvio smilte og fremviste de sorte tænder. Han sad tilbagelænet i sin stol med en stor cigar mellem læberne.

“Nå, vi skal have gjort jer landkrabber nyttige ombord. Peter, du kan gå ud på dækket og finde Fabio, han vil sætte dig ind i dine pligter og stå for din oplæring. Imens viser jeg Stine kabyssen.” Peter gjorde et ynkeligt forsøg på en honnør, og gik ud på dækket. Stine så efter ham.

Hun gav et sæt, da Silvios store behårede hånd lagde sig på hendes ene balde. “Inden vi går i kabyssen, har jeg lidt arbejde til dig her!” Silvio trak hende hen til sig og skubbede sit underliv frem i stolen, så hun kunne se hans ophidsede tilstand. Hun så op på Silvio, som smilte forventningsfuldt.

Stine sukkede opgivende og kastede et blik over skulderen ud på dækket for at sikre sig, at Peter ikke så hende. Så satte hun sig på knæ foran den fede kaptajn og åbnede hans bukser. Hans store pik lugtede, så hun ikke var i tvivl om, at han ikke havde vasket sig, siden hun sidst havde den i munden.

Stine suttede det bedste, hun havde lært, for at få det overstået hurtigst muligt. Snart begyndte Silvio at sidde uroligt i stolen. Stine intensiverede sin sutten, og hun mærkede hans hånd på sit hoved. Hun lod sig presse ind mod hans underliv, og hendes pande blev mast ind i undersiden af den store behårede mave.

Silvio stønnede og fyldte hendes hals og mund med sin sæd. Stine slikkede de sidste dråber i sig og gispede for at få luft.
“Hendes arbejde skal vi nok få glæde af!” Lød en grinende stemme fra døren. Stine så forskrækket op. Roberto stod i døren med et slesk smil.

Stine rejste sig hurtigt op og rykkede sig et skridt væk fra Silvio. “Ja hun er flittig” lo Silvio og tog sig god tid med at få pikken tilbage i shortsene. “Hende skal vi nok blive glade for. Hvad med splejsen? Klarer han sig” Roberto lod sit blik glide ned over Stines krop, mens han nikkede fraværende. “Mmm, han gør det ok”

“Ville du noget?!” Silvio hævede stemmen lidt, og Roberto rettede blikket tilbage på sin kaptajn. “Dino siger at noget af lasten har rykket sig” Silvio så bryskt på Roberto “Hvad står du så her for? Få det på plads! Og sørg for at få det surret ordentligt fast den her gang!” Roberto nikkede og undgik Silvios blik, han drejede rundt på hælen og forlod styrehuset. På vej ud kastede han et hurtigt blik på Stine og blinkede til hende.

“Nå lad os få set på den kabys, så du kan komme igang med frokosten” Silvio rakte hånden mod trappen, der førte nedenunder.
I kabyssen viste han Stine, hvordan det hele fungerede, og hvor hun kunne finde, de ting hun fik brug for. Der var en lille køleboks, mens alle langtidsholdbare varer var pakket i forskellige opbevaringsrum. Alle steder hvor der var et ledigt hulrum, var pakket med dåser og beholdere med mad.

Silvio gav Stines bryst et klem og klaskede hende bagi, før han luntede tilbage til styrehuset og efterlod hende i den lille kabys.
Stine begyndte at finde noget frokost.

Fabio overtog roret, mens Silvio og resten af besætningen spiste frokost. Samtalen flød højlydt over bordet, men mest på italiensk, så Stine og Peter sad tavse for sig selv.
Bagefter gik mandskabet tilbage på dækket, og Silvio tilbage til styrehuset.

Lidt efter kom Fabio ned ad trappen og satte sig ved bordet. Hans store ølvom ramte bordet, når han sad på træbænken. Han spiste i tavshed, men betragtede Stine indgående mellem bidderne.

Stine forsøgte med fagter og et spørgende blik, at spørge om hun måtte rydde af bordet, og den gamle gråhårede mand nikkede.

Hun stod og var igang med at vaske op ved den lille vask, da Fabio rejste sig og stillede sig bag hende. Han lagde blidt men bestemt en hånd mellem hendes skulderblade og skubbede hendes overkrop ind over vasken.

Fabio løftede hendes kjole op på hendes ryg, og med et ryk trak han hendes trusser ned til hendes knæ. Stine lukkede øjnene, mens hun ventede på det uundgåelige. I et hug stødte Fabio sig op i hende. Stine bed sig i underlæben for at undertrykke et skrig.

Fabio trak ned i hendes kjole foran og greb hårdt om hendes små bryster. Hans mave gyngede ovenpå hendes bagdel, mens han stødte løs i hendes unge spinkle krop. Han udstødte et grynt, og Stine kunne mærke de varme sprøjt oppe i sig.

“Godt” Fabio spændte sine bukser og gik tilbage på dækket. Stine blev stående ind over vasken og sundede sig lidt. Så trak hun sine trusser op og rettede på kjolen. Hun tørrede et par tårer væk med bagsiden af sin hånd og fortsatte opvasken.

Stine brugte et par timer på at gøre rent i kabyssen og omorganisere lidt, så tingene blev placeret mere praktisk. Så begyndte hun på aftensmaden. Hun var træt, da mændene havde spist, og hun havde ryddet op efter dem.

Hun gik ned i kahytten og lagde sig i underkøjen, hvor hun faldt i søvn med det samme. Hun vågnede med fornemmelsen af, at hun ikke var alene i rummet. Hun åbnede øjnene og forventede at se Peter.

I stedet så hun Paolo stå over hende. Den lille tøndeformede mand lyste op i et smil. Han så ned af sig selv, og hun fulgte hans blik. En lille men tyk pik, strittede frem fra hans åbne bukser. Stine sukkede træt, og fik trukket sine trusser af. Hun lagde sig tilbage i køjen og spredte benene.

Paolo gryntede noget, og hun så op på ham. Han stirrede mod hendes bryster, og hun satte sig modstræbende op og trak kjolen af over hovedet. Så snart hun lænede sig tilbage igen, kravlede Paolo op i køjen. Han fik placeret pikken udfor hendes åbning og pressede sig op i hende, mens han æltede hendes bryster og suttede begærligt på hendes brystvorter.

Stine lå passivt på køjen, men tykkelsen på Paolos pik begyndte at have sin effekt på hende. Hun kunne mærke sin puls stige. Paolo lyste op i et bredt smil, da han fornemmede, at hun blev våd. Han gled lettere frem og tilbage i den stramme fisse, der omsluttede ham tæt.

Paolo nærmede sig klimaks, han greb om det ene af Stines små faste bryster og omsluttede vorten med sin mund. Da han blidt satte tænderne om den stive brystvorte, udstødte Stine et lille skrig. Paolo kunne mærke hendes fisse trække sig kraftigt sammen, så han nærmest blev malket. Han pressede sig helt i bund og kom i store sprøjt dybt oppe i den spinkle smukke pige.

Stine lå helt udmattet på køjen. Hun smilte åndsfraværende, og da Paolo bøjede sig ind over hende for at give hende et kys, åbnede hun selv munden og tilbød ham sin tunge. De kyssede passioneret. Paolo var et stort forelsket smil, da han tog sig sammen til at bryde kysset. Han kom i tøjet, sendte Stine et luftkys fra døren og skyndte sig tilbage til sine pligter.

Stine lagde sig tilbage i køjen med er saligt smil. Det var den bedste og mest tiltrængte orgasme, hun havde haft siden… hun kunne faktisk ikke huske, hvornår hun sidst havde følt sig så tilfredsstillet.

Det var først nogle timer senere, at Peter så stille som muligt, kom tilbage til kahytten og kravlede op i overkøjen. Stine opdagede det ikke, da hun sov tungt.

Døren gik op til kahytten og en stribe lys voksede langsomt, mens døren gik op. “Stine?” Stine åbnede øjnene og missede mod skikkelsen døren. Peter snorkede let i køjen over hende. Stine skubbede dynen til side og rejste sig.

Hun holdt en finger op foran munden, for at tysse på skikkelsen, så Peter kunne få lov at sove videre. Hun gik ud på den smalle gang, og lukkede døren bag sig. Roberto ventede på hende. Han spærrede øjnene op og hans blik var fastlåst på hendes krop.

“Er det morgen? Skal jeg begynde på morgenmaden?” gabte Stine. Først da fik hun øje på Robertos blik og huskede, at hun stadig var nøgen. Tanken, at hun burde skamme sig, strejfede hendes bevidsthed, men hun var for træt til at handle på den.

“Morgenmad?” Hun så søvnigt og spørgende på Roberto, der rystede på hovedet, mens han blev ved med at stirre på hendes krop. “Jeg har nattevagten, og tænkte om du ville med op og se stjernerne? Der er den flotteste stjernehimmel i nat” Roberto så endelig op og gav hende et gavtyveagtigt smil.

“Behøver jeg klæde mig på?” Roberto rystede på hovedet og smilte bredt “Nej, nej slet ikke, der er ikke koldt” Han vendte sig og ledte Stine op på dækket.

Han havde ikke løjet. Himlen var helt klar og alle stjernerne funklede. Roberto stod bag hende, og nærmest ubevidst lænede hun sig lidt tilbage og lagde hovedet mod hans bryst. Roberto lagde armene om hende, og de stod samme og så på nattehimlen.

Stine drejede hovedet og så op på ham, så løftede hun ansigtet op mod ham, og han tog imod hendes kys. Roberto førte hende frem pæ dækket, han fandt nogle sække og han hjalp hende blidt ned på dem.

Stine lå på ryggen og stirrede op i universet, mens Roberto langsomt bevægede sig ned mellem hendes ben. Hans tunge skilte hendes skamlæber og fandt hendes klit. Hun åbnede munden og stønnede lydløst.

Hun følte det, som om hun svævede og kom tættere og tættere på stjernerne. Da hun var helt oppe, gled Roberto blidt op i hende. Hun kom, mens hun holdt øjnene vidt åbne, og det var som om, stjernerne fløj omkring hende.

De lå sammen på dækket. Stine kunne stadig mærke varmen fra Robertos sæd i sit indre, mens hun langsomt vendte tilbage fra sin tur ud i universet. Hun lukkede øjnene og kunne stadig se stjernerne for sit indre. De glimtede og funklede, i en pulserende rytme, der vækkede noget i hendes indre.

Hun kyssede Roberto godnat udenfor døren til kahytten. Da hun kom ind i det lille rum, kravlede hun op til Peter i overkøjen. Hun kunne kun lige presse sig ind ved siden af ham. Han rykkede sig lidt i søvne og gjorde plads, så de kunne ligge i ske.

Stine kunne mærke varmen i sit skød, der pulserede i takt med stjernerne, hun havde set for sit indre. Hun greb ned mellem sin egen og Peters kroppe og fandt hans lem, der lå slapt bed langs hans lår. Hun gned den, indtil den begyndte at vokse. Så førte hun den op i sig.

Stine begyndte at presse sig frem og tilbage over Peters pik. Han vågnede langsomt op, da hun greb om hans hånd og lagde den på sit bryst. “Hvad sker der?” Lød det søvndrukkent bag hende. “Shh bare knep mig!” Hviskede Stine.

Hun satte tempoet op, og langsomt vågnede Peter op til dåd. Han begyndte at støde imod hende, og fandt hurtigt ind i hendes rytme. Sengen bankede mod væggen, men ingen af dem tog sig af det. De fortsatte det vilde ridt, til de ramte orgasmen sammen. Peter stønnede højt, og Stine udbrød et højt skrig. De blev liggende og faldt i søvn, som de lå, stadig forenede.

Stine vågnede tidligt, men overraskende frisk. Hun tog en kjole på, men droppede undertøjet, og gik i kabyssen. Hun lavede kaffe og gik op i styrehuset med en kop, som hun gav til en klatøjet men taknemmelig Silvio.

Den gamle mand nød den friske kaffe, men vågnede helt op, da Stine lænede sig ind mod hans bryst, og han kunne se hendes bryster i fri dressur under kjolen. Han lod en hånd køre op langs hendes lår og smilte bredt, da hans fingre uhindret fandt hendes revne. Da han trak hånden til sig, glinsede den af hendes safter. Han lo og så spørgende på hende, og hun blinkede til ham, før hun gik tilbage til kabyssen.

Mændene kom i kabyssen og spiste i stilhed. Fabio afløste Silvio, som gav Stine besked om at vække Peter. Han kom modstræbende på benene og slæbte sig hen til kabyssen. Silvio gik tilbage til sin plads, og Fabio hentede Peter.

De andre mænd rejste sig for at gå op på dækket og begynde dagens arbejde. “Åh Dino, kan du ikke lige hjælpe mig med noget, inden du går op?” Stine så op på den store skaldede mand, der smilte “selvfølgelig”.

Roberto og Paolo forlod kabyssen med skulende blikke, der lyste af misundelse. “Hvad kan jeg gøre for dig?” Spurgte Dino. Stine så op på ham, hans store skikkelse tårnede sig op over hende, og hun følte sig meget lille ved siden af ham. Meget lille og meget ophidset.

Stine satte sig op på bordet og så på Dino, der fulgte hende med øjnene. Hun sendte ham et drilsk smil, og løftede op i kjolen, så hun blottede sit nøgne underliv for ham. Hun var sikker på, at han kunne se, hendes safter løbe. “Kan du hjælpe mig med at fylde den her?”

Dino grinte og trådte hen til hende. Stine trak kjolen ned over sine skuldre og blottede de små faste bryster, med brystvorterne strittende. “Du kan holde i dem her!”

Dino fik hurtigt sine bukser ned om anklerne. Stine spærrede øjnene op. Hans pik var kæmpe, den største hun nogensinde havde set. Et øjeblik tvivlede hun på, om hun overhovedet kunne få den op i sig, men hun mærkede også sine safter flyde, som for at gøre hendes snævre hul klar til det store monster.

DIno lod sin pik glide op og ned langs hendes revne, så den blev smurt godt ind i safterne, før han langsomt pressede det store violette hoved mod hendes lille fisse. Stine bed sig i underlæben, mens hendes fisse langsomt tog imod det store lem.

Dinos hænder havde gramset på hendes små strittende bryster. Men nu greb han om hendes balder, for at kunne trykke sig helt i bund. Stine udbrød et halvkvalt skrig. Den store mand så i hendes øjne og bøjede sig frem for at kysse hende.

Stine tog grådigt mod hans tunge, og den dæmpede hendes klynken, da Dino begyndte at pumpe i hende. Så snart han kunne mærke, at hendes fisse var klar, satte han tempoet op og begyndte at kneppe hende for alvor.

Stine kom. Det var som om hvert stød af den gigantiske pik i hendes indre, sendte elektriske stød gennem hendes underliv og videre gennem hele hendes krop. Hun væltede bagover på bordet og hele hendes krop rystede, mens Dino med et brøl sendte sin ladning op i hende.

“Hold da kæft! Det er det vildeste jeg nogensinde har set. Troede ikke din lille fisse kunne tage det store dyr!” Stine så over mod trappen op til dækket, hvor Silvio stod på nederste trin med et stort grin og sin telefon i hånden. Han gik tættere på og filmede, da Dino trak sig ud af hende, og en blanding af sæd og hendes safter stod ud i et sprøjt, der langsomt blev til en lind strøm ned mellem hendes balder.

Dino spændte sine bukser, sendte Stine et smil og gik op ad trappen. Silvio trak sine bukser ned og pressede sin pik ind mellem Stines læber. Pikken havde knapt ramt hendes tunge, før han kom i store sprøjt, der ramte hendes gane, fyldte hendes mund og løb ud ad hendes mundvige.

Da Stine lidt senere stod under bruseren, forstod hun ikke, hvad der var gået af hende. Hun havde aldrig været løs på tråden, men her til morgen havde hun selv lagt op til sex med en fremmed. Hun kunne stadig huske følelsen af Dinos store pik i sit indre, og hendes brystvorter blev stive, mens hendes safter begyndte at flyde igen.

Peter og Stine blev holdt travlt beskæftigede på hele turen. Peter arbejdede konstant på dækket. Han skrubbede og skurede, så han var helt udkørt, når han ramte sin køje om aftenen.

Stine lavede mad, men først og fremmest stod hun til rådighed for besætningen. Efter hvert måltid blev et eller to af besætningsmedlemmerne som regel hængende i kabyssen, indtil Peter var ude af syne. Derefter var der straks grove hænder overalt på Stines krop.

Stine havde aldrig følt sig så begæret, og hun var i en konstant følelse af spændt liderlighed. Hun åbnede villigt munden, når hun blev presset ned på knæ, foran et strittende lem, og hendes våde skød tog velvilligt imod sømændenes hårde stød og de varme sprøjt, som fyldte hendes indre, og fik hende til at stønne i orgasme efter orgasme.

Peter så hun næsten kun til måltiderne, og når han væltede om i sin køje om aftenen og faldt i søvn med det samme, hans hovede ramte puden. Men hun savnede ham ikke. Hun havde fem andre mænd, der gav hende masser af nærvær.

De nåede igennem Suezkanalen, før Peter opdagede, hvad der foregik lige under næsen på ham. Han var ved at skrubbe dækket, da han passerede koøjet til deres lille kahyt. Han havde næsten passeret det, da hans øjne registrerede bevægelse i rummet.

Peter vendte hovedet og kastede et blik ind i den lille kahyt. Han standsede mit i en bevægelse med gulvskrubben. Hans øjne spærredes op og al spyttet forsvandt fra hans mund.

Stine lå nøgen på ryggen i underkøjen. Paolo lå mellem hendes ben og pløjede sit store lem op i hende. Hendes hoved hang ud over kanten af køjen, og den gamle Fabio stod og kneppede hendes mund.

Mens Peter så måbende på, trak Stine Fabios pik ud af munden og stønnede højt. Paolo stødte sig hårdt op i hende, og Peter kunne se, hvordan den store mands balder spændtes, mens han fyldte Stines lille krop med sin sæd. I det samme ramte et sprøjt fra Fabio Stines bryster, og hun tog hurtig den gamle mands pik i munden og slugte grådigt hans sæd.
Historien fortsætter under reklamen

De to mænd sundede sig lidt. De kyssede begge Stine, og forlod kahytten. Peter så på sin kæreste. Hun lå med lukkede øjne og et saligt smil, mens Paolos sæd løb ud af hendes hul. Hun greb om sine små faste bryster og slikkede Fabios sæd af dem, før hun igen lagde sig tilbage i køjen med et tilfredst smil.

Peter var i chok. Han vendte sig væk fra koøjet og så ud over havet…

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Felix

    08/11/2023 kl 12:40

    Et forfriskende, anderledes plot. – Let læseligt., frækt og sexet.

    Mon ikke Stine stadig nynner:  “For skibet skal sejle i nat.” indimellem.

     

    Velfortjente ⭐⭐⭐⭐⭐ herfra.

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *