- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min første gang med en ko
Lige nu havde jeg kun lyst til at min pik skulde blive i den dejlige kofisse så længe som mulig, dette var det fedeste jeg nogensinde havde prøvet
Forfatter: Carsten
carsten1972@jubii.dk
Dyresex med en ko
Denne beretning har fundet sted i det virkelige liv.
Det hele begyndte for Ca. 22 år siden og forgår i en lille landsby i Jylland. Jeg var på det tidspunkt Ca. 12 år gammel og arbejdede på en gård hvor der var Ca. 15 søer + opdræt. Så var der også 18 sort broget malke kør + kalve og kvier.
Der arbejdede også to drenge mere på 13 år. Hans, Erik og så mig Leif (alle navne er fiktive)
Vi var nået den alder hvor vi begyndte at forstå at den var til andet en at tisse med, og snakken var da også tit om piger og hvad vi ville bruge dem til. Vi havde dog ikke så meget held til at skogre nogle. I den sener tid var vi begyndt at snakke meget om fisse og var konstant liderlige.
En lørdag hvor ejeren af gården og hans kone skulde i byen om formiddagen og først ville være hjemme om aftenen, sad vi inde i stalden og snakkede om fisse og hvor dejligt det kunde være hvis vi kunde få noget.
Snakken var efterhånden blevet godt pervers og vi var alle 3 meget liderlige. Så fløj det ud af mig at, nu var jeg sku så liderlig at jeg snart kunde kneppe en ko.
Der blev stille en tid, så sagde Erik at det ville han gerne se, hvor efter han kikkede på Hans og smilede, hvor efter Hans også mente at det kunde være sjovt at se.
Nu sad jeg med et lille problem for jeg var stang liderlig, havde stadig min manddom og havde lyst til at prøve at kneppe en ko. Men på den anden side var jeg ikke så glad ved tanken om at Hans og Erik skulde se på, ikke fordi de ikke måtte for det var jeg enlig ligeglad med, faktisk lidt stolt hvis de så at jeg fik fisse. Men tanken om at hvis jeg kneppede en ko mens de så på og de så fortalte det i skolen. Ja så ville der gå lang tid før at jeg skulde prøve med en pige og den tanke var jeg ikke så glad for.
Så fik jeg en ide jeg skulde bare få dem til at kneppe en ko også og så kunde de jo ikke sladder da de jo så var i samme båd.
Jeg sagde til dem at hvis de vil se mig kneppe en ko så skulde de også gøre det.
Der blev stille en tid. Så kikkede de på hinanden og sagde at det var i orden. Nu var problemet bare hvem skulde starte?
Jeg fik den ide at vi skulde hukke om det og det blev sådan først Hans så mig og til sidst Erik
Vi gik ned i gangen mellem de to rækker kør. Så fandt vi en ko som lå ned og som var ren i fissen.
Hans kikket på os, tog bokserne af og satte sig på knæ lige bag ved koen og proppet pikken ind i fissen på koen. Så begyndte han at lave samleje bevægelser stille og rolig, jeg blev så stang liderlig af det syn det skulde simpelthen prøves. Vi spurte om det var godt, men han trak på skulderen og sagde at den var meget slap, han kneppede den lidt mere men efter 10 min. Stoppede han og så var det min tur. Og jeg glæde mig helt vildt da jeg var stang liderlig.
Jeg skyndte mig at tage mine bukser af og sætte mig på knæ bag ved koen og føre pikken ind i fissen på den og holdt da kæft hvor var det vidunderlig det var som at komme i himlen dejlig varm og blød. Jeg begyndte at lave samleje bevægelser det var helt vildt dejlig og jeg kunde mærke at dette kunde jeg ikke holde til ret længe før at jeg ville komme, så jeg satte tempoet lidt ned for at kunde nyde det noget mere. Lige nu havde jeg kun lyst til en ting og det var at min pik skulde blive i den dejlige ko fisse så længe som mulig, dette var det fedeste jeg nogensinde havde prøvet og det skulde nydes, men der gik ikke ret lang tid før at jeg kom og sprøjtede min sæd langt op i koen, det var total nydelse. Men jeg havde heldigvis kræfter til at fortsætte og da Hans og Erik ikke havde opdaget at jeg var kommet en gang kunde jeg fortsætte uden at de opdaget hvor glad jeg var for dyre sex.
Anden gang gik der lidt længer inden at jeg kom da den var bleven godt fedtet af min sæd men det gjorde ikke noget for jeg syntes bare at det var dejlig, efter Ca. 10 min kom jeg anden gang i en kæmpe orgasme og denne gang kunde de ikke undgå at bemærke det. Så sagde Erik nå du kunde da holde længer end Hans du kneppet den i 15 min. Hvordan var det spurte han sådan normalt løj jeg, de skulde ikke vide at dette skul jeg prøve igen ligeså tit det var muligt for det var bare det bedste der nogen sinde har sket for mig. Nå men så må jeg vel hellere prøve sagde Erik se om det er noget ved sådan noget ko fisse han tog bokserne af og fandt en ren ko satte sig på knæ bag ved den og begyndte at kneppe den.
Jeg spurte om det var godt han trak også på skulderne, han kneppede den Ca. 10 min så stoppede han og sagde at den var for slap, det gav Hans ham ret i, jeg sagde ikke noget til dem men smilede bare da jeg viste at dette skulde jeg prøve igen og denne tanke gjorde mig helt glad nu havde jeg mistet min manddom og det at det var til en sort broget malke ko gjorde ikke noget for mig jeg var bare lykkelig .
Læs næste del , den handler om sex med en so.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Robert Kristensen
05/03/2017 kl 15:06
Det vil være dejligt med flere historier om sex med dyr i stalden
incest er bedst
30/05/2012 kl 22:18
er det muligt at jer der har kneppet køer og grise kan hjælpe med at skaffe mig adgang til det? petersencarsten@rocketmail.com
Den nysgerrie
08/05/2012 kl 2:28
det var en go historie :o)
griseknepper
08/05/2012 kl 1:34
en gris er meget bedere,den er dejlig stram,og passer i pik højde,har prøvet mange gange det er bare skøndt
gersø
22/04/2016 kl 2:26 - som svar på griseknepper
man kan jo gøre som om at man boller dyrene tykke og de kan jo godt lide det.
manco
06/05/2012 kl 17:22
Det er vidunderligt at føle ens stive dunkende pik glide op i en ko’s varme slimede fisse
Anonym
07/05/2010 kl 15:30
en gris er bedere, den er mere stram,og den passer i pik højde,det er bare skøndt har prøvet mange gange
omg
07/05/2009 kl 13:16
OMG jeg SKAAAAAAAAAL prøve det. jeg kom i mine bukser efter jeg havde læst 3 ord.
carsten1972
12/05/2012 kl 17:48 - som svar på omg
kan hun anbeefale at prøve det. har desvære ikke adgang til kør eller for densags skyld søer mere men det er dejligt med kofisse
incest er bedst
31/05/2012 kl 15:21 - som svar på omg
omg. gad jeg virkelig også godt. skal vi se om vi kan finde ud af noget i fællesskab? petersencarsten@rocketmail.com