Hunden (dyresex)

Efter et stykke tid hvor hendes fantasier løb af med hende omkring dyresex, besluttede hun sig for at prøve det. Hun stillede sig på alle 4 og kaldte på King.

Forfatter: Shadowangel1981

Maria er 17 og går på gymnasium, hun er 170 høj pæn krop og faste bryster og lyst hår. Det var en fredag middag, hvor hun tog hjem til hendes forældre, men de var ikke hjemme, så Maria låste sig ind. Hun gik ud på badeværelset, for at låne hendes forældres spabad, hun lå bare og slappede af i vandet og faldt i søvn, efter et stykke tid vågnede hun og tørrede sig.

Hun satte en dvd på og lagde sig under et tæppe og så film, her skal det sige at Maria ligger nøgen , hun havde ikke hørt at King (forældrenes hund labador) var kommet ind i stuen til hende.

Maria var meget opslugt af filmen så hun ænsede ikke at hunden var begyndt at slikke hende op af benene, det var først da King nåede hendes barberede fisse at hun lagde mærke til hunden, først skubbede hun King væk.

Efter et stykke tid hvor hendes fantasier løb af med hende omkring dyresex, hun besluttede sig for at prøve det.

Hun stillede sig på alle 4 og kaldte på King.

Hunden stod bag hende med snuden oppe mellem hendes baller og slikkede hendes kønsåbning. Hun kunne se den lange røde tunge glide over hendes klitoris, ind mellem hendes skamlæber, hvor den skilte de lyserøde kønslæber og næsten forsvandt op i hende, for så at komme ud og slutte af med at stryge over det bagerste hul i det mørke område imellem balderne, hunden slikkede hende med rytmiske bevægelser.

Hun begyndte at blive urolig – hendes underliv arbejdede op og ned for at komme hundens ru tunge i møde. Hendes mund stod mere åben nu, og hun begyndte at trække vejret hurtigere og kom i en kæmpe orgasme.

Marias ene hånd bevægede sig ind under hunden og hun opdagede hans store stive hundepik. Hun begyndte at gnide på den og så var det som om hendes liderlighed igen overtog. Hun talte stille til hunden; ” Nåh, skal du også have noget ud af det”. “Det er også lang tid siden jeg har fået pik.” Hun gned ham lidt mere på pikken.

Det var tydeligt at hunden ikke var tilfreds. Den trippede lidt rundt bag hende, og sprang så resolut op og plantede et forben på hver side af hendes spinkle krop, lige bag armene.

Hunden havde fundet den perfekte stilling, og gik nu i gang med at bedække hende. Den bevægede sin lange, tykke mørkerøde pik ud og ind af hendes skede i lange, smidige bevægelser – helt ud og helt ind. Den fandt hurtigt ind i en malende rytme. Den tykke, vædeglinsende stang forsvandt dybt op i hende, for så at komme ud igen – glidende, rytmisk , glinsende af hendes safter. Jeg kunne se hvordan hendes baller og kønslæber blev skubbet til side og gav plads for pikken.

Knuden ved roden af hundens pik havde vokset sig stor, og hamrede mod hendes skamlæber og klit ved hvert stød. De store nosser dinglede frem og tilbage.

hundepik-dyresex-billederHunden begyndte at nærme sig klimaks. Dens bevægelser blev hurtigere og kortere, og efter en serie af korte, huggende stød, kom orgasmen med stor kraft.

Dens ryg spændtes, underkroppen blev bøjet ind under hende, og hun blev løftet fra gulvet, hængende på pikken. Hundens underkrop, der nu var mellem hendes ben, huggede i små krampagtige bevægelser medens den pumpede sin varme sæd op i hende.

Hendes orgasme kom et øjeblik efter. Den var ikke så voldsom som den første, men mere intens og pinefuld. Hendes ben spjættede i luften i takt med de krampagtige sammentrækninger i hendes underliv, og hænderne greb endnu en gang hårdt om bordkanten. Et uartikuleret skrig undslap hendes læber da hun mærkede knuden trænge ind i sin kusse, presset op af hendes egen vægt, og det så ud som om hun et kort øjeblik mistede bevidstheden.

Hunden var holdt op med at sprøjte. Den stod lidt, tungt åndende, medens en tynd stribe savl hang fra dens mundvig og ned på hendes ryg. Så trak den sig tilbage og gled langsomt ud af hende. Den varme sæd fossede ud mellem de ophovnede skamlæber, løbe ned af hendes lår, og bredte sig til to søer på gulvet omkring hendes fødder. Hun lå stadig ind over det lille køkkenbord med lukkede øjne, medens hun hev efter vejret, totalt udmattet.

Historien fortsætter under reklamen

Hunden snusede lidt til hendes baller, mistede så interessen og lagde sig ned på gulvet og begyndte at slikke sig selv ren.

Maria nød denne nye følelse af dyresex og besluttede sig for at det var noget hun måtte gøre igen, om aftenen hyggede hun med forælderen og lod som om intet var sket.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

33 kommentarer

  1. Hans

    07/02/2017 kl 19:27

    er helt vildt horny
    bare jeg var kvinde!!!

    1+
  2. Hundeejer

    04/08/2013 kl 15:46

    Jeg har dog en passende str hund. Men ved ikke om han kan finde ud af det 🙂

    2+
  3. Fristet

    31/08/2012 kl 19:52

    er vild fristet på og prøve en hundepik… har en tæve selv, som jeg nyder, når hun slikker mig 🙂 men er bare så tændt på og prøve en rigtig hundepik…. nogen der kan anbefales ? nogen der har en hanhund de stiller til rådighed i jylland… gerne på hverdage… kom frisk

    7+
    • liderligfyr 26

      31/08/2012 kl 20:15 - som svar på Fristet

      ville sku rigtig gerne jeg kunne tilbyde men har ingen hund desværre. tænder vildt på det. ville rigtig gerne se på.

      1+
    • Hundeejer

      04/08/2013 kl 15:48 - som svar på Fristet

      Det er vel et forsøg værd at prøve.

      1+
    • Anonym

      16/01/2014 kl 23:14 - som svar på Fristet

      Hej
      jeg har en villig hanhund som har god erfaring med kvinder-
      kan kontaktes på SMS –

      7+
      • Anonym

        13/02/2025 kl 20:52 - som svar på

        Uuuha bliver total våd.

        Ville være en drøm at prøve

        1+
  4. Jms

    08/05/2012 kl 12:11

    Jeg vil også godt hjælpe en eller fler damer men vil da også godt prøve en hund

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *