Min frække hotwife blev logens midtpunkt

Imens jeg kører får jeg et billede…Du har 2 pikke i fissen og kigger liderligt ind i kameraet

Forfatter: PapaT

Det er fredag eftermiddag først i november, jeg har tidligt fri, og har friweekend fra jobbet, du har også en børnefri weekend og er på vej hjem til mig.

Du har en veninde aftale i Horsens, så du kommer forbi hos mig og gør dig klar. Vi har savnet hinanden, så det er dejligt at nyde et glas vin med dig og sludre, men jeg fornemmer at du virker lidt nervøs, hvilket jeg spørger ind til, du skjuler det med at det bare har været en stressende morgen og at du jo skal nå at gøre dig klar til en hyggelig og festlig aften med nogle gamle veninder.

Du bruger en lille time alene på badeværelset og da du kommer ud, bliver jeg sku lidt misundelig på de veninder, damn du ser dejlig og fræk ud, du har virkelig gjort noget ud af dig selv, med kort nederdel, selvsiddende nylonstrømper med blonder og en fræk body, derudover en blazer … bare vauw…

Jeg kommentere da også og siger “skal du godt nok imponere veninderne sådan ?”

Tiden er kommet til, at du skal køre, vi kysser farvel og du siger vi ses i morgen.

Jeg går i køkkenet og laver lidt mad, smider mig på sofaen med et glas vin og sætter noget tv på.

Efter ca 1,5 time ringer du, med FaceTime … jeg tager den og får mig en overraskelse … “hej skat, jeg har en overraskelse til dig, jeg er ikke taget til venindehygge, men er taget i et sommerhus ved Horsens fjord, hos en fyr jeg har mødt på scor.dk … han hedder Allan og er med i en loge med 6 andre mænd, i aften er det bare mig og Allan der skal lære hinanden lidt at kende, i morgen kommer resten af logen” …. Så siger du ikke mere, giver telefonen videre til Allan som filmer dig, du tager hans stive og særdeles store og tykke pik i munden og begynder at sutte ham… og i det, bliver der lagt på.

Jeg sidder nu tilbage, med hjertet der hamrer afsted, en voldsom liderlighed og spænding og nervøsitet over de ord du lige har puttet i mit hoved.

Der går ikke længe, så modtager jeg et billede af dig der får smurt røvhullet og sat en stor butplug i, kort efter en video hvor du bliver kneppet og stønner højt…. Jeg sidder derhjemme i sofaen, med den stiveste pik og er både rundt på gulvet og samtidig stolt af min hotwife. Jeg skriver til dig flere gange, men får ikke svar, kun at jeg kan se at du har set dem… da det er ved at være sidst på aftenen, får jeg et billede, af din fedtede fisse, opsvulmet og brugt, men sperm løbende ned af inderlårene.

“Godnat skat, håber du er liderlig af tanken om hvor meget pik Allan har givet mig i aften – nu går vi i seng… jeg ringer i morgen”

Jeg havde lidt svært ved at falde i søvn den aften!!!

Dagen efter ved 10 tiden ringer min telefon, du er ude at gå en lille tur.

Du fortæller at du har fået pik både i nat og til morgen og at Allan er virkelig rar og en gentleman, men at han også tager godt fat når han knepper.

Ligeledes fortæller du om hvad der kommer til at ske op af eftermiddagen….

Når du kommer tilbage til sommerhuset, skal i en tur i spaen, så skal i have lidt frokost… og så skal du gøre dig klar til logen kommer op af eftermiddagen, du kommer ikke til at have din telefon da Allan tager den og sørger for at jeg får glimt af hvad der sker.
Men du beder mig kører til en parkeringsplads i Horsens by, kl 17.30 , hvor din bil holder, der blev du samlet op igår af Allan…. Han vil så skrive adressen på sommerhuset hvor du skal hentes, når Logen er færdige med dig.

Vi siger farvel og så begynder mit hjerte for alvor at banke…. Jeg hører ikke fra dig de næste mange timer.

Timerne går og jeg er nervøs og spændt, jeg har kun fået ét billede af dig, bagfra foran spejlet der ligger makeup, kun iført et frækt sæt undertøj, og aner Allan i jakkesæt stående bag dig med et glas i hånden.

Klokken er 15.30 da jeg modtager det næste billede, en flok mænd, alle i jakkesæt, 6 stk der står rundt om eller sidder i sofagruppe, og dig imellem dem, du har fået en kimono på og i får alle en drink.

Et kvarter efter kommer næste …. Denne gang en video… mændene har nu åbnet deres bukser op og står alle omkring dig, med pikken ude, du har en i munden og spiller den af på 2 andre, samtidig er der hænder på dine bryster og i dit skridt….

Så går der 20-25 min mere… så kommer næste video, du ridder en stor pik i fissen og har en butplug i samtidig med at du sutter pik og spiller af på andre.

Jeg er på vej i bilen, jeg nærmest ryster og er helt oppe at køre, så liderlig jeg er.

Imens jeg kører får jeg igen et billede, du har 2 pikke i fissen og kigger liderligt ind i kameraet… jeg kan se at du virkelig er i himmelen

Da jeg endelig parkerer ved din bil, kan jeg se at der er kommet en video mere… den er lidt længere end de andre, den starter ud med at du står op og bliver taget virkelig hårdt bagfra, du stønner og skriger højt… så trækker han sig ud og kameraet fokusere nu på en fyr der ligger på kanten af sofaen, du sætter dig på ham, pikken forsvinder op i fissen, du får hurtigt serveret en pik i munden… så stiller en fur sig op bag dig, ligger sin pik i dit hul nummer 2 og kameraet zoomer ind på dine huller, der nu bliver kneppet begge to….

Jeg sidder der i min bil, på en mørk parkeringsplads med bankende hjerte, og ser min kæreste blive kneppet på skift af 6 mænd i slut 40’erne start 50’erne

Et kvarters tid efter kommer en video mere, der ser jeg hvordan de bytter pikkene ud i dine huller, og når de gør det, drypper din fisse og røv med sperm, samtidig sutter du en pik, der kommer udover dine læber og bryster.

Så kommer den… adressen, GPS’en siger 16 min.
Jeg kører med det samme….
Historien fortsætter under reklamen

Da jeg ankommer til huset, ser jeg at folk er kommet i jakkesættene igen… du hilser pænt farvel og bevæger dig imod min bil… med uglet hår og det mest uartige smil på læben…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *