- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Rosa stille og rolig
Du væmmes måske ved det jeg var i gang med, men tænk på det næste gang du ser en

Forfatter: Kristian P
Den stadig kliniske aroma af kemikalier kradsede svagt i næsen, og latexhandskerne var begyndt at irritere mig. Normale situationer hvor andre var involverede ville kræve brug af handsker, men da jeg var den sidste der så Rosa, besluttede jeg for mig for at fjerne handskerne.
Temperaturen var omkring de 12 grader, men jeg frøs ikke, og det var dejligt vejr udenfor kunne jeg høre på radioen, som jeg slukkede. Jeg trak forsigtigt klædet af Rosa og kiggede på hende. Hun var virkelig smuk, og jeg var trist over at jeg først skulle møde hende nu.
Mine hænder mærkede hendes skarpe kindben og røde fyldige læber, hendes slanke ben, og pæne arme, og måske klaver-fingre der lå foldede over maven. Hele dagen havde jeg gjort hende klar,og populært sagt tømt hende for væsker. Selv hendes skede var tømt.
Jeg stirrede på hendes bryster, der lå fladet lidt ud til siderne. Jeg vurderede dem til at være en D80 størrelse, fyldige, store, tykke brystvorter.
Pletterne var begyndt at sætte ind, huden ved neglene var begyndt at trække sig tilbage, blikket var tomt og hun var kold i huden.
Du væmmes måske ved det jeg var i gang med, men tænk på det næste gang du ser en vampyr eller zombiefilm. De døde har altid været til stede i livet.
Jeg lod en finger glide henover hendes bryster – de var bløde, og pludselig tog jeg mig selv i at mærke min pik vokse. Jeg tog den ud og begyndte at onanere den hårdt, og bukkede mig ned over Rosa og slikkede hende på brystvorterne, tog dem ind i munden, småbed og suttede – skiftevis. De smagte lidt at salt.
Min pik var stor. Jeg trak nu bukserne helt af og lagde dem på stolen. Så spredte jeg hendes ben, og med to fingre spredte jeg hendes store skamlæber. De afslørede en lyserød kusse som jeg kendte alt for godt synet af.
Jeg lod pikhovedet ligge lidt mellem læberne og pressede mig så op i hende. Det var som om der kom en sugende lyd da jeg stødte i bund og mine nosser ramte hendes baller. Min pik er ikke ret lang, men den er en tyk pik.
Jeg gled ind og ud af hende, og lod min pik banke hårdt og blødt. Jeg bukkede mig ned og legede med hendes bryster samtidig, og kyssede røde læber. Så kom jeg. En tyk fed stråle op i hende. Det løb ud bagefter og jeg tørrede hende ren, og foldede hendes hænder igen. Men jeg kunne ikke holde mig.
Min pik var stadig hård og jeg lod mund åbne, og pressede mig helt ned i halsen på hende. Der lå hun bare og tog i mod. Pikken kom helt ned og jeg kunne blive der så længe jeg lystede. Jeg klemte på hendes patter, og igen inden længe tømte jeg mig i hende. Det var dejligt, og jeg skammede mig ikke over det jeg havde gjort.
Historien fortsætter under reklamen
Så gjorde jeg hende klar igen den dag, og rullede kisten med Rosa ind i kølerummet, slukkede og dørene efter mig lukkede.







Jørgen
17/01/2023 kl 7:33
Tja hvem ved hvad der sker når “lyset” er slukket.