- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Hvordan Madam tvinger mig til sex med tyk dame 2
Pias fisse fyldes og efterhånden presser hun spermen ud lige ned i min mund. ”Synk Slave nyd det ..
Forfatter: Ssbbwdreamer
Fredag kl. 14.50 holder jeg foran adressen. Har inden været i bad, glatbarberet og lige et snert af min maskuline deo. Været forbi for at købe en buket blomster. Tænder lige en smøg og venter til kl. bliver 15.
Præcis kl. 15 ringer jeg på døren. Ingen åbner. Jeg ringer på igen. Venter. Så åbnes døren.
Der står Pia i et rødt læder corset med halvskåle hvor brysterne presser på for at hoppe ud, sådan som det er spændt ind og giver en flot talje. De blanke skinnende nylonstrømper og de 12 cm høje stiletter fuldender synet. Hun kigger på mig og siger at jeg kan komme ind i entreen.
”Smid alt dit tøj, jeg kan lugtede du har brugt parfume. Her i huset er det kun den ægte duft der er tilladt. Du kan lægge dit tøj i kurven som står over i hjørnet. Når du er nøgen, kan du komme ind i stuen for enden af entreen.”
Jeg smider tøjet og nærmer mig døren, det er en fin varme i huset, men føler lige som om huden fryser. Banker pænt på. Der svares ikke. Prøver igen.
Pia åbner døren og knalder mig et par hurtige lussinger. ”Skal fandeme lære dig at vide hvem der bestemmer hvad og hvornår. Er det forstået?”
Jeg er rystet men får vist nok fremstammet et klart JA. Nok 2 hurtige lussinger og et spark i skridtet fra stiletterne får mig til at falde ned på knæ.
”Fra nu af og til på søndag er du min slave og som bare adlyder. Og for dig er jeg nu Madam. Er det forstået?”
Ja
2 lussinger kom straks…..”Glemte du ikke noget?”
Jo, jeg glemte Madam. Undskyld Madam
”Det var bedre Slave. Men nu skal du få lidt at vide om mig og mine planer
• Jeg hader hvide mænd og deres sperm. De tror de er maskuline, bare fordi de har noget mellem benene som de tror den kan tilfredsstille en kvinde.
• Jeg hader parfume. Jeg tænder på den ægte duft eller lugt. Afhængig hvor sart man er.
• Jeg hader fede kvinder og endnu mere mænd som kan se noget i dem og blive tændt.
• Jeg er ejer af en fuldtidsslave.
• Jeg tænder på perversitet og fetich. Hele kælderen er indrettet til at kunne udleve disse ting.
I alle de her punkter kommer du til at indgå på den ene eller anden måde. Er det forstået Slave?”
Jeg var på en eller anden måde blevet fuldstændigt overrasket. Nåede slet ikke at tænke..Javel Madam.
”Fint. Tag og åben skuffen under det lille sofabord, tag indholdet ud og ifør dig tingene.”
Jeg rejste mig for at gå derhen..promte kom der et nyt spark lige op i skridtet. ”Hvem fanden har givet dig lov til at rejse dig. Fra nu af kryber eller kravler du. Er det forstået?” Javel Madam
Jeg kravlede hen til sofabordet og åbnede skuffen. Der lå manchetter til håndled og ankler samt et bredt og tungt halsbånd. Hurtigt fik jeg taget dem på. Pia roste min hurtighed og pointerede at det var min påklædning til den første akt. Pia satte en hundesnor i halsbåndet. ”Så går Madam en tur med sin lille Slave ned i kælderen. Kom” Jeg huskede at jeg kun måtte kravle eller krybe. Så jeg kravlede pænt efter Pia. Eller prøvede. Det er besværligt at kravle ned af en trappe og det kunne jeg mærke at det irriterede Pia. Hun nærmest trak mig ned og det betød at jeg nærmest blev kvalt. Nede for enden af trappen fik jeg et spark i siden ”Kravl ind i rummet og ind i buret der står midt på gulvet”
Jeg kravlede ind og hen til buret. Det var ikke særlig stort men forsøgte at masse mig ind…så ramte der et eller andet på min røv Det sved ad helvede til. ”Jeg bad dig kravle ind i buret, jeg bliver ved med at piske din røv indtil du er helt inde og jeg kan lukke lågen”
Jeg ved ikke hvor lang tid det gik, men jeg fik mig mast ind. Røven gjorde hammer ondt. Mit hoved var mast op i øverste hjørne uden mulighed for at dreje det.
Pia trillede et stort 60 tommer tv hen foran mig. ”Jeg har inviteret til aftensmad om lidt. Dessert og natmad indtages hernede sammen med dig. Helt snydes skal du ikke” Tak Madam..jeg kunne se Pia smilede ondt.
”Og i mellemtiden kan du se en af mine yndlingsfilm som giver et lille hint om hvad der kan ske i aften og i weekenden. Vi ses på et tidspunkt”. Døren blev knaldet i.
Der sad jeg med følelse af total afmagt i buret, ondt i kroppen og uforstående. Nul film. Hvad har Pia gang i?
Tanken havde kun strejfet mig, så bemærkede jeg at lyset dæmpede sig. Sluttede med at være helt mørkt.
Ved ikke hvor lang tid men begyndte at blive bange. Hvad sker der?
Efter en rum tid tænder fjernsynet med et stort tal 60. Lyd kommer på…tydeligt et ping hver gang der tælles ned 59,58,57……1 og NUL og tekst ruller hen over skærmen……SSBBW i gangbang med 50 mænd.
Filmen viser en fed kvinde i en stor sort latexkjole. Det virker helt vulgært. De kæmpe bryster flyder lige som inden under kjolen, alle deller der vises tydeligt og så har hun en maske på hvor der kun er huller til næse og mund.
Hendes ben er pakket ind i tykke brune nylonstrømper med søm. Mændene får kvinden lagt op i en gynækolog stol, med benene op i holderne og helt spredt ud til siderne.
Det går ikke lang tid, så er de alle nøgne og klar til at ordne kæmpekvinden. Hun sutter alle pikkene, alle knepper hende. Op og få den suttet igen. En vælger at krænge brysterne ud af kjolen og så at sperme på dem, andre følger med.
Andre knepper hende igen. Nogle spermer hende i ansigtet. Sådan kører det i lang tid….tror jeg. Jeg har ingen tidsfornemmelse mere.
Billedformatet ændrer sig pludseligt. Skærmen deler sig op i 4 felter. Man kan nu se på det ene hvor hendes maske og næse er spermet til, det andet fra brysterne der er helt hvide af sperm, det tredje viser en sø af sperm på gulvet.
Man er ikke i tvivl at det er fra kvindens fisse og de gennemvædede nylonstrømper. Og på det sidste er der stillet skarp på fissen…..Jeg er ved at kaste op. Skamlæberne er helt fyldt med ringe. I dem er det sat klemmer i som så igen et sat i hendes nylonstrømper. Virker som en slags hofterholder. Gør at skamlæberne bliver trukket helt ud til siderne og nedad. Må gøre mega ondt på den stakkels kvinde.
Jeg kan stadig ikke røre mig, kroppen gør meget ondt men et eller andet er der sket med min pik. Den er mærkeligt nok blevet påvirket af filmen. Den ligger nu lidt akavet og klemt. Det begynder at gøre en smule ondt.
Kan høre en kvindestemme der kommanderer noget, og alle mændene gør sig færdig i fissen, munden eller brysterne for sidste gang. Scenen bliver tømt for mænd, dog kommer der et par tilbage. Med sig har de noget der ligner en klar plastikpose.
De får brysterne pakket ind under kjolen og benene ud af bøjlerne. Man kan ikke se hvad de laver med plastikposen, men virker som de sætter hendes tykke ben ned i posen. Jeg ligger faktisk er lidt irriteret over ikke at kunne se hvad de laver.
Kan høre trin på trappen. Døren åbner op og Pia kommer ind og går hen og slukker for tv. ”Nå Slave, nød du pornofilmen? Den indeholdt jo både fed kvinde og masser af sperm”. Pia forsvinder bag mig. Pludselig har hun fat i min halvstive pik. Hun klemmer og drejer så jeg skriger højt da det gør ondt. ”Nå Slaven bliver spurgt om noget forventer Madam straks et svar” Pikken får endnu et vrid. ”Er det forstået Slave?” Jeg skriger nærmest..Javel Madam.
”Madam kunne se at Slavepikken var en smule begejstret efter at have set filmen med Kæmpen og alt det sperm. Slaven bliver åbenbart tændt på sådan noget svineri. Er det rigtigt?” Jeg tænker mig ikke om, så jeg svarer nej trods at pikken var halv stiv. Pia vrider nok en gang, men denne gang hårdt og brutalt.
”Kan Slaven huske hvad Madams holdning omkring fede kvinder og mænd som tændte på dem var?”
Øh ja. Madam hadede de mænd. ”Det er rigtigt Slave. Jeg glemte da jeg præsenterede mig, at jeg hadede når man lyver.
Så nu har du efterhånden tjent noget straf op som Slaven har til gode i Madams sorte bog. Bliver alt afregnet inden søndag middag” Jeg skyndte mig at takke for mit tilgodehavende til Madam.
”Gutter, når i er klar til desserten foregår det hernede i kælderen. I kender vejen. Jeg anretter lige Slaven imens”.
Jeg er slet ikke med. Hvad mente Pia med det?
Pia åbner lågen i buret og tog fat i hundesnoren for nærmest at trække mig baglæns ud. Knap var jeg kommet ud af buret, før jeg blev trukket ind i et nyt rum. Det var svært at kravle, benene var ømme efter lang tid i buret. I rummet var der en kombination af en gynækolog stol/bænk med en lang udtrækshylde neden under som er fyldt med læderstropper. ”Stop og sæt dig op på knæ” Jeg får med møje og besvær rejst mig op på knæene, mens Pia går hen efter en lædermaske. En lædermaske som magen til den man brugte i gamle dage når man kørte på motorcykel. Forskellen er bare, at der er mange ringe hele vejen rundt på ydersiden.
Pia kommer tilbage og stiller sig lige foran mig ”Har Slaven ikke glemt noget? Inden jeg når at svare, har Pia plantet hælen på min pik og trykker til. ”Tro mig Slave, om den pimmel falder af inden jeg er færdig, så er jeg skide lige glad. Jeg forlanger prompte af Slaven svarer når jeg befaler noget. Er det forstået?” Jeg nærmest skriger, men får det til at lyde… Javel Madam. Pia sætter læderhjelmen på mit hoved og spænder den stramt til. Pia flytter foden og dermed trykket på min pik, så det faktisk gør nok en gang ondt da blodet nu kan løbe frit rundt igen ”Er Slaven klar til at nyde desserten sammen med Madam og hendes gæster” Ja tak Madam, får jeg fremstammet
”Det var godt. Kravl over på pladen med remmene og læg dig på ryggen med hovedet ned i fordybningen her ud i mod.”
Jeg svarede hurtigt og kravlede over og lagde mig på ryggen. Havde kun fået lagt mig, så gik Pia i gang med at spænde alle remmene. Tror det tog under 2 minutter. Så lå jeg fastspændt, jeg kunne ikke røre mig en millimeter. Pia sluttede af med læderhjelmen. Jo mere hun spændte, jo mere blev hovedet presset ned i fordybningen uden mulighed for at flytte eller dreje hovedet.
Nu kan jeg høre at der kommer en eller flere ned ad trappen. Da jeg ikke kan flytte hovedet, kan jeg ikke se om det er mere end en person. ”Så Slave. Nu er der tid til dessert, og jeg lover at vi 2 deler lige over. Er Slaven glad”. Jeg når ikke helt at tænke over hvad Pia lige havde sagt og ment. Men for ikke at få noget skrevet i den sorte bog skyndte jeg at takke Madam for hendes venlighed.
Pia skubber pladen ind under gynækologstolen. Min hage flugter lodret op med kanten på gynækolog stol. Pia kravler op i stolen og lægger benene op i bøjlerne. ”Er Slaven tilfreds med hvad han ser?” Dertil kunne jeg kun rose en flot udsigt til Madams glatbarberede fisse.
”Hvis Slaven kan huske hvad Madam har sagt om at hade sperm, så var det sperm fra mænd med Slavens hudfarve. Derfor er mine gæster 5 store negere med et værktøj der kan tilfredsstille Madam. Jeg kan fortælle Slaven at de er meget huskendte og Madam bruger dem tit. De er meget udholdende og kan flere gange. Når de spermer i min mund, så kan jeg ikke nå at synke. Så meget kommer det. Men i dag skal de komme i min fisse”. Jeg ligger og lytter efter hvad Pia fortæller. Som jeg ligger der med hovedet spændt fast lige under hendes fisse kan jeg efterhånden forstå det med at dele sperm. Begynder at løbe mig koldt ned ad ryggen.
Pludselig hæves pladen jeg ligger på. Den stopper akkurat som min mund er lige ud foran Pias fisse. Hun rykker sig så fissen ligger hen over min mund. ”Slik Slave og jeg mener slik. Tungen skal helt ind og rundt. Jeg vil slikkes et hurtigt tempo i 5 minutter. Kom i gang”. Jeg kan af gode grunde ikke svare, så jeg går i gang. Tungen begynder at blive træt. Det mærker Pia åbenbart. ”Fortsæt din fisseslikker. Det er kun gået 2 minutter” Jeg fortsætter men samme seance sker 3 gange mere hvor Pia skælder ud og nærmest skriger ud i rummet at det bliver noteret i bogen.
Pludselig sænkes pladen 5 cm. ”Nu er Madam våd og vil have pik”. Jeg var godt klar over at det ikke blev min pik der fik fornøjelsen. Nu henvender Pia sig til sine gæster. ”Slavens arme er desværre spændt fast for ellers skulle han have ført pikkene ind med hånden i min fisse” Pia fortsætter ”Det roder vi bod på og bruger Slavens hoved til at hjælpe jeres pikke ind. I placerer nosserne foran Slavens næse. Så ordner jeg resten således i kan kneppe mig. I sprøjter bare når I er klar og trækker jer ud hen over hovedet på Slaven”
Jeg er ved at gå i panik. Hvad skal der ske?
Nu står der en stor neger med en enorm pik. Tyk og lang. Og STIV. Han stiller sig som Pia havde sagt, nosserne lige foran næsen. Nu kan jeg kun trække luft med åben mund.
Aaaahhh…Bordet hæver sig. Op, lidt mere op. En smule ned. Hvad sker der? Jeg kan ikke se noget. Pludselig bevæger negerens nosser sig frem og tilbage hen over hovedet. ”Ja bare kom med din pik nu da Slaven har placeret den ud foran min fisse.” Jeg kan ikke sige noget, ville nok også rage Pia så lidt. Men kan nu regne ud at mit hoved og pladen virker som en lift til at løfte pikken op i det rigtige leje ud foran Pias fisse. Nosserne kører frem og tilbage hen over min mund og næse i et hidsigt tempo. Som Pia havde sagt, så skulle de bare sperme og trække sig baglæns. Jeg kan mærke den er klæbrig da negeren trækker sig. Uvilkårligt bliver der noget sperm hængene på min mund og næse. Mærker bordet sænkes!
”Næste. Kom, jeg vil have meget mere pik.” Den næste placerer sig. Samme ritual, bordet placeres i den rigtige højde og der kneppes og spermes. Pias fisse fyldes og efterhånden når der er et skift, presser hun spermen ud lige ned i min mund. ”Synk Slave nyd det. Der kommer mere flere gange endnu”
Det bliver en rytme i det. Cirka hver anden gang skal jeg modtage en ladning. Og jeg får mange. Aner ikke hvor mange gange de har kneppet Pia og hvor meget jeg har slugt. Men hele min hals virker som den har drukket salt. Og næsen og munden føles som de har været med i en boksekamp, så mange gange nosserne har klasket hen over.
Efter lang tid, tidsfornemmelsen er helt væk, så sænkes pladen meget. ”Tak for i havde tid til at kneppe mig. Jeg ringer snart igen når jeg er trængende”
”Nå Slave. Nu har Madam fået fissen godt og grundigt kneppet igennem af store pikke og fået masser af sperm.” Pia hopper ned af stolen og sætter og sig på min mund. ”Slik min fisse og sug min clit så jeg kan komme i Slavens mund med en ordentlig sprøjteorgasme og få fissen renset for sperm.”
Min mund og tunge er ødelagt efter alt den sperm der allerede er kommet. Tør dog ikke vente mange sekunder før jeg har takket og er i gang. Jeg kan høre Pia nyder det her spil. Efter en rum tid hopper og gnider Pia sig på min mund og næse. ”Åben munden og drik det hele eller jeg slår dig gul og blå” skreg Pia.
Der kom en kaskade af sperm, sprøjt og fissesaft så jeg næsten var ved at kvæles men det lykkedes at sluge det hele.
”Madam takker Slaven for et godt arbejde. Nu kan Slaven ligge og slappe af inden der serveres natmad. Madam går lige hurtigt i bad. Næste gang slaven skal slikke er det en hel anden lugt fra fissen, ja fra hele kvindekroppen” ”Madam har set frem til natmaden i lang tid, håber Slaven vil nyde anretningen og smagen med de krydderier der er tilsat”
Jeg svarede hurtigt Madam, at Slaven vil glæde sig til at nyde al den natmad som Madam ville servere.” Og det var faktisk ikke løgn. Ikke spist noget siden madpakken til middag.
Historien fortsætter under reklamen
Som jeg ligger der, stadig fastspændt, bliver min pik af en eller anden grund halv stiv, ved ikke om det er dagens oplevelse eller jeg måske skal lade vandet efterhånden.







Ole
25/05/2022 kl 14:34
Hvor er det en fantastisk historie. Ville elske at lægge der fastlåst og tage imod og sluge spermen fra Fruens fisse, og slikke og sluge rent.
er ganske misundelig
ole22222@mail.com
Anonym
24/05/2022 kl 20:08
Lad endelig slaven møde den fede dame med ri
ngene i fissen
Damernes Ven
24/05/2022 kl 14:35
TAK – “Den svære 2’er ER virkelig lykkedes”..!!
“skal” gennemlæses ord/ord efter dejlig virkningsfuld let skimning!!
“skal da…” følges op af afsnit 3… til sex… mener afsnit 6!
TAK fra “Damernes Ven” og brevven69@yahoo.dk