Den unge barista hældte mælk i kaffen og sperm i Bodils mund

Ægtemanden onanerede til synet af sin nøgne kone, der blev knaldet op mod væggen af en fremmed . .

Forfatter: UngTyren

Læs første afsnit

Elias’ besøg var for længst blevet en fast, brutal rutine. Hver tirsdag og torsdag eftermiddag lugtede det store palæ i Rungsted af tung mandesved, klorin-agtig sæd og Bodils overvældende jasmin-parfume. Den allerførste oplevelse i biblioteket havde ikke bare slukket en tørst; den havde antændt en massiv, altfortærende ild i det aldrende ægtepar.
Henrik, der i årevis havde lignet en grå, falmende skygge, gik nu rundt med en rankere ryg og et perverst, hemmelighedsfuldt smil klistret til sine rynkede læber. Hans blodcirkulation var vækket til live, drevet af de ugentlige timer i lænestolen, hvor han lyttede til sin syvoghalvtredsårige kone skrige, mens hun blev strakt ud og fyldt op af den unge, senede bagerdreng. Bodil var forvandlet til ukendelighed. Hendes hud glødede konstant, hendes tunge bryster syntes at strutte med en ny stolthed, og hendes gang var blevet doven og vuggende, mættet af konstant, brutal fysisk tilfredsstillelse.

Men ilden i dem var grådig. Den ugentlige ration af Elias’ attenårige kød var pludselig ikke længere nok til at holde mørket på afstand. De havde brug for noget vildere. Trangen til at eksperimentere, til at trække det tabubelagte ud i det åbne, voksede i dem begge som en ustyrlig feber. De savnede den elektriske spænding ved det ukendte, den berusende frygt for at blive opdaget, og frem for alt: den absolutte, altødelæggende magt over en fuldstændig fremmed dreng.

Kaffebaren lå på et travlt hjørne tæt på Nørreport, fyldt med travle mennesker og en blød, pulserende bas fra højttalerne. Luften herinde var tæt og ekstremt varm, mættet med den skarpe, ristede duft af knuste espressobønner, den sure, varme sødme fra fordampet mælk, og den umiskendelige, tunge aroma af Bodils jasmin-parfume, der langsomt, men usvigeligt sikkert, var ved at overtage hele rummet.

De havde siddet ved det lille barbord i to stive timer. To timer, hvor Bodil systematisk og koldblodigt havde nedbrudt den unge barista bag disken.

Han hed Noah, var nitten år gammel, og han var reduceret til et dryppende nervevrag. Han havde mørkeblondt, rodet hår, der konstant faldt ned i hans isblå, paniske øjne. Hans ansigt var ungt med en markeret kæbe, men hans krop bar tydeligt præg af tusindvis af timer bag en maskine. Hans underarme var slanke og senede, dækket af små, hvide ar fra det kogende damprør, og hans talje var smal under det sorte, kaffeplettede lærredsforklæde.

Hver eneste gang Noah forlod sin trygge plads bag den store espressomaskine for at samle tomme kopper sammen, sørgede Bodil for at fange hans blik. Hun sad på en høj barstol lige over for udleveringsskranken, klædt i en stram, knælang sort nederdel og en hvid silkebluse med en dyb udskæring.
Hun bar ingen trusser. Det havde været Henriks absolutte krav, inden de forlod deres dyre hotelværelse.

Hver gang drengen nærmede sig bordene med sin fugtige klud, rykkede Bodil bevidst sine bløde, modne lår et par centimeter længere fra hinanden. Første gang han så det, tabte han næsten en tyk keramikkop på gulvet. Det blottede, modne køn, der svulmede mørkt og vådt i skyggen under bordkanten, var et syn, der fik hans unge hjerne til at kortslutte totalt. Han havde forsøgt at kigge væk, kigge ned på gulvet, kigge ud af vinduet, men Bodils intense, mørke rovdyrøjne holdt ham fastlåst. Hun havde slikket sig langsomt om læberne, mens en tyk, skinnende dråbe af hendes egen kvindelige smørelse langsomt formede sig mellem hendes kønslæber og faldt lydløst ned på barstolens læder.

Nu, to timer senere, svedte Noah tran. Hans sorte t-shirt klistrede til hans blege, senede brystkasse. Hans hænder rystede så voldsomt, at han knap kunne stampe den malede kaffe ned i filtret, og hans åndedræt var overfladisk og hakkende. Bulen foran på hans sorte jeans var massiv, stenhård og fuldstændig umulig at skjule under det tynde forklæde. Stoffet spændte smertefuldt over hans tykke, dunkende lem. Han var fanget i et klistret spind af panik, forbudt, dyrisk lyst og den rædselsslagne frygt for at andre kunder skulle opdage det.

Henrik sad skråt over for Bodil. Han læste ikke i den Weekendavis, der lå slået op foran ham. Hans otteogtresårige øjne registrerede alt. Han så drengens febrilske, flakkende blikke, han så sin kones drivvåde, blottede skræv, og han mærkede sin egen puls dunke hårdt og insisterende i halsen. Han elskede det over alt på jorden. Han elskede at bruge sin kones krop som et åbent, saftigt lokkemad mod de unge, uerfarne hanner i det offentlige rum.

Henrik foldede avisen sammen med en langsom, overlagt bevægelse, der brød hans to timer lange stilhed. Han glattede sin dyre, mørke tweedjakke, rejste sig langsomt op, og gik direkte over mod disken.

Noah bakkede instinktivt et helt skridt, da den ældre, velklædte mand nærmede sig maskinen. Drengens isblå øjne flakkede rædselsslagent fra Henriks alvorlige ansigt og ned mod Bodil, der stadig sad med spredte ben og et dovent, lummert smil på læberne. Noah var fuldstændig sikker på, at han ville blive slået ned. Han var sikker på, at manden havde gennemskuet det hele, at han havde set, hvordan baristaen havde stirret på hans kones blottede fisse i to stive timer, og nu ville have ham fyret.

“G-goddag,” stammede Noah. Hans stemme knækkede over i et lyst, skræmt hvin. Han greb krampagtigt om en våd karklud med sine arrede hænder. “Kan… kan jeg hjælpe med noget andet, sir?”

Henrik lænede sig ind over den høje trædisk. Han duftede af dyr cerutrøg, gammel uld og stærk pebermynte. Hans furede ansigt var roligt, fuldstændig blottet for den vrede, Noah havde forventet. I stedet var der en kold, perverteret autoritet over ham, der var langt mere skræmmende.

“Min kone,” begyndte Henrik. Hans stemme var utroligt lav, men den bar over lyden fra espressomaskinen som en tung sten hen over et glat gulv. Han løftede sin rynkede, leverplettede hånd og pegede langsomt tværs gennem lokalet. “Min kone vil rigtig gerne kneppes af dig. Mens jeg kigger på.”

Noah frøs fuldstændigt. Han holdt op med at trække vejret. Karkluden gled ud af hans senede hænder og landede med et vådt smask på gulvet bag disken. Hans isblå øjne spærredes vidt op, og han fulgte automatisk Henriks udstrakte finger over mod det lille bord.

Bodil sad stadig på den høje barstol. Da hun så, at drengens blik endelig var låst fast på hende, og at hendes mand stod bøjet ind over disken for at orkestrere det hele, tog hun fuldstændig over.

Hun holdt Noahs blik fast. Med en langsom, glidende bevægelse rykkede hun sine bløde, modne lår endnu længere fra hinanden. Den stramme, sorte nederdel gled længere op. Der var intet overladt til fantasien længere. Skyggen under bordet kunne ikke skjule det. Hendes kønslæber var mørkerøde, hævede af den to timer lange, konstante ophidselse, og fuldstændig blottede for trusser. Noah kunne tydeligt se den tykke, skinnende kile af hendes kvindelige smørelse, der dækkede hendes kød, en våd, glinsende overflade, der reflekterede lyset fra cafeens små lamper.

Bodil stoppede ikke der. Hun førte sin højre hånd op til brystet. Hendes hvide silkebluse havde tre knapper åbne i forvejen, men med to fingre trak hun stoffet resolut til side. Hun blotlagde halvdelen af sit tunge, syvoghalvtredsårige venstre bryst. Brystvorten var enorm, mørkebrun og stenhård, struttende direkte ud i den varme luft. Hun sad der, midt i den pulserende cafe med klirrende kopper og sludrende gæster kun få meter væk, og flashede ham med en skamløshed, der slog luften ud af lungerne på den nittenårige dreng.

Noahs adamsæble huggede voldsomt op og ned i hans hals. Gulp. Han forsøgte at sluge, men hans mund var tør som aske. Bulen i hans sorte jeans dunkede så hårdt mod hans lynlås, at det gjorde fysisk ondt. Han var overvældet af en dyrisk, altfortærende lyst, der brændte alle hans rationelle tanker væk. Duften af hendes jasmin syntes at materialisere sig direkte inde i hans næsebor, tyk og kvælende.

“Nå?” raslede Henrik og lænede sig en anelse tættere på drengen. “Er du interesseret i at fylde hende op?”

Noah kunne ikke få et eneste ord frem. Hans brystkasse hævede og sænkede sig i hurtige, paniske ryk. Han kiggede på den blottede, våde fisse, op på det tunge, blottede bryst, og derefter ind i Henriks mørke, perverterede øjne. Noah nikkede. Et langsomt, rystende, men dybt desperat nik. Han ville gøre det. Han ville knalde hende i smadder.

Henrik lod et tilfreds smil glide over sine rynkede læber. “Kan vi være helt alene herinde, når du lukker?”

“Ja,” fremstammede Noah. Hans stemme var tør og hæs, nærmest bare et vindpust. “Jeg låser hoveddøren klokken atten. Der er ingen andre på vagt. Kun mig. Jeg slukker lyset forrest i butikken tyve minutter over.”

“Tyve minutter over atten,” gentog Henrik roligt. “Det er en aftale.”

Henrik vendte sig om og gik tilbage til bordet. Noah stod paralyseret bag disken og så, hvordan Henrik hviskede noget i Bodils øre. Bodil lukkede øjnene og strakte halsen vellystigt. Hun rettede på sin silkebluse, så hendes bryst igen var gemt væk, men hun samlede ikke benene.

I stedet tog hun en af de små, hvide papirservietter fra holderen på bordet. Hun holdt stadig øjenkontakten med Noah. Hendes blik brændte sig ind i hans unge hjerne. Langsomt førte hun hånden med servietten ned under bordkanten, ned mellem sine egne, spredte ben. Noah kunne ikke se hendes hånd, men han kunne se, hvordan hendes skuldre hævede sig, og hvordan hun bed sig hårdt i underlæben. Hun gned papiret direkte mod sin våde, blottede fisse. Hun tog sig god tid, kørte hånden frem og tilbage et par gange, før hun trak den op igen.

Servietten var nu krøllet og tydeligt plettet af en tyk, gennemsigtig væske midt på det hvide papir. Bodil førte den helt op til sit ansigt. Hun pressede sine rødmalede læber mod et tørt hjørne af servietten og efterlod et perfekt, knaldrødt kyssemærke.

Hun lagde servietten fladt ned på bordet, lige ved siden af sin tomme kaffekop.

Henrik hjalp hende i hendes dyre, sorte uldfrakke. De forlod cafeen uden at kigge sig tilbage. Klinten smækkede bag dem med en blid, syngende lyd.

Tilbage stod Noah. Så snart de var ude af syne, nærmest løb han ud fra sin plads bag maskinen. Hans sorte forklæde flagrede om hans senede ben. Han nåede ned til deres bord, stak hånden ud og greb servietten. Den var kold og klam af hendes safter. Han førte den instinktivt op til næsen.

Stanken ramte ham som en hammer. Det var den rå, salte, fuldstændig ufiltrerede lugt af en moden kvindes drivvåde skræv, blandet med hendes tunge jasmin-parfume. Noah udstødte en lav, klagende lyd dybt nede i halsen, mens han stoppede den våde, plettede serviet dybt ned i lommen på sine jeans, lige ved siden af sin hamrende stive pik. Der var ingen tvivl. De mente det.

Tiden sneglede sig afsted for Noah. Hvert eneste minut føltes som en time. Han hældte kaffe op forkert, spildte mælk ud over sine hænder, og hans øjne dartede konstant op mod det store ur på væggen.

Klokken slog syv minutter i atten. Cafeen var næsten tømt, kun et par enkelte gæster var ved at samle deres tasker sammen. Udenfor var himlen begyndt at blive mørk og blå.
Klokken fem minutter i atten gik døren op.

Noah tabte næsten vejret. Ind trådte de. Henrik gik forrest i sin tweedjakke, Bodil lige bag ham. De kiggede slet ikke over mod disken. De drejede bare skarpt til højre, ned ad den smalle, mørke gang bagerst i lokalet, der førte ud til kundetoiletterne. Noah hørte lyden af døren til handicaptoilettet blive åbnet, og derefter det tunge, metalliske klik, da låsen blev drejet om fra indersiden. Klik.

De gemte sig derude. De ventede på ham. Noah stod bag kasseapparatet, hans svedige hænder knugede om bordkanten. Hans hjerte bankede så voldsomt, at han frygtede, det ville flække hans brystkasse. Han skulle bare have de sidste to kunder ud. Han skulle bare dreje nøglen om. Og så skulle han ned ad den mørke gang.

Noah anede ikke, hvordan han overlevede de sidste ti minutter. Hans hænder rystede så voldsomt, at mønterne i kasseapparatet klirrede hysterisk mod hinanden, da han febrilsk talte kassen op. Han spildte tyveere ud over disken, skovlede dem op igen og smækkede skuffen i med et højt brag. Hver eneste lyd i cafeen føltes forstærket til det tidobbelte.

Han løb nærmest ned til hoveddøren. Hans sorte, kaffeplettede forklæde slog mod hans lår. Han drejede nøglen om i låsen med et skarpt klik, der gav genlyd i det tomme lokale. Med rystende arme trak han de tunge, grå rullegardiner ned for de store vinduer ud mod gaden, ét efter ét. Mørket faldt over kaffebaren. Han trykkede på hovedafbryderen bag disken. Den bløde jazzmusik og den varme belysning forsvandt øjeblikkeligt, og efterlod kun det kolde, hvide nødlys over udgangsdørene.

Cafeen var forvandlet. Fra at være et pulserende frirum af sludder og kaffeduft, var det nu et stille, indelukket gravkammer, der lugtede intenst af brændte espressobønner, sur mælk og spildt klorin fra gulvvasken. Og nedenunder det hele, svag men insisterende, hang Bodils jasmin-parfume og trak ham mod den mørke gang bagerst i lokalet.

Noah slugte en enorm klump i halsen. Hans nittenårige krop var en spændt bue af rædsel og dyrisk lyst. Han gik langsomt ned ad den smalle gang mod toiletterne. Hans gummisko knirkede skingert mod linoleumsgulvet for hvert skridt. Han stoppede foran den hvide dør til handicaptoilettet. Han løftede en svedig, senede hånd og bankede to gange på træet.
“I… i kan godt komme ud nu,” stammede han. Hans stemme lød hul og spinkel i mørket. “Jeg har låst og slukket.”
Låsen klikkede øjeblikkeligt. Døren gik ikke bare op; den blev flået op indefra.

Noah trådte et skridt tilbage, og et kvalt, pibende gisp undslap hans læber. Han var forberedt på at se kvinden i sin pæne silkebluse og manden i sin tweedjakke. Han var ikke forberedt på dette.

Bodil stod i døråbningen. Hun var fuldstændig nøgen, med undtagelse af en stram, sort hofteholder af blonder, der klemte om hendes modne, brede hofter, og et par tynde, sorte nylonstrømper, der forsvandt ned i hendes høje hæle. Hendes syvoghalvtredsårige krop var et overvældende syn af blødt kød og skamløs lyst. Hendes store, tunge bryster hang frie, brystvorterne var enorme, mørkebrune og stenhårde. Hendes mave buede blødt over hofteholderen, og mellem hendes ben var hendes kønslæber så mørkerøde og opsvulmede, at de nærmest krængede ud af sig selv, glinsende af et tykt lag kvindelig smørelse.

Bag hende, siddende henslængt på det lukkede toiletbræt, sad Henrik. Han havde stadig alt sit tøj på, jakken var knappet, og han sad med spredte ben og et veltilfreds, nærmest jovialt udtryk i sit furede ansigt. Toilettet lugtede kvælende af en blanding af industri-sæbe, Henriks cerutrøg og den utroligt stærke, salte lugt af Bodils åbne fisse.

“Du var hurtig, Noah,” sagde Bodil. Hendes stemme var mørk, hæs og dryppende af begær.

Før drengen overhovedet kunne blinke, trådte hun frem. Hendes tunge bryster hoppede voldsomt op og ned for hvert skridt, huden klaskede blødt mod hendes brystkasse. Hun greb fat i nakken på ham med begge hænder, hendes lange, rødlakerede negle borede sig ind i hans mørkeblonde hår. Med en rå, brutal kraft trak hun ham frem og pressede hans ansigt direkte ind i sin blottede barm.

Noah udstødte en dæmpet, panisk lyd, da hans næse og mund blev begravet i det bløde, varme kød. Uumph. Duften af hendes sved og jasmin fyldte hans lunger og slettede enhver tanke om modstand. Hendes brystvorter skrabede ru mod hans kinder. Han forsøgte at trække vejret, men hun holdt ham nådesløst fast, mens hun rullede sine hofter mod hans forklæde, hendes våde køn tværede sig mod hans stenhårde bule.

“Fremragende service på den her cafe, må man sige,” lød Henriks stemme inde fra toilettet. Den ældre mand rømmede sig let og lænede sig frem med albuerne på knæene. “Jeg håber, du har gemt noget energi, unge mand. Min kone har ventet på det her hele dagen.”

Bodil slap Noahs nakke med et ryk. Drengen snappede efter vejret, hans ansigt var blussende rødt, og hans isblå øjne var spærret op i chok. Han stod limet til gulvet. Bodil spildte ikke et sekund. Hendes hænder fløj ned til knuden på hans sorte forklæde. Hun flåede den op, så stoffet faldt til jorden med et blødt svirp. Hendes fingre fandt metalknappen på hans sorte jeans. Klik. Lynlåsen blev flået ned med en skarp, skærende lyd, zzzzzzip, der gav genlyd i de klinkebeklædte vægge.

Hun greb fat i linningen af hans jeans og underbukser på samme tid og flåede dem ned om anklerne på ham, så han knap kunne holde balancen.

Noahs lem sprang frem i den varme, indelukkede luft. Den slog tungt mod hans mave. Bodil spærrede øjnene op og slikkede sig omhyggeligt om læberne, mens hun kiggede sultent på sit bytte.

Pikken var markant anderledes end Elias’. Den var kortere, kun lige under gennemsnittet i længde, måske fem og en halv tomme, men den var absurd tyk. Omkredsen var massiv, næsten som en tung, kødfuld dåse, og skaftet var blegt, dækket af et netværk af dunkende, lilla blodårer, der kæmpede for at pumpe blod helt ud i det bredde, flade glanshoved. Fordi den var så tyk, strammede forhuden ekstremt meget om kronen, og et tykt lag glinsende, krystalklar pre-cum lå allerede som en klistret hinde over spidsen.

Den lugtede intenst. Det var lugten af en ung mand, der havde løbet rundt i en varm cafe i otte timer; en sur, skarp stank af gammel sved, indelukket skridt og en overvældende, rå feromon-eksplosion, der fik Bodils pupiller til at udvide sig. Den var brændende varm at se på. Noahs nosser hang tungt under den, mørke og rynkede, skinnende af hans egen sved.
Bodil faldt tungt på knæ på de hårde, beskidte fliser. Hendes bryster svajede, og hofteholderen strammede over hendes lår. Hun kiggede op på Noah med et blik, der var så perverst og underkastende, at drengen begyndte at ryste.

“God proportion,” kommenterede Henrik tørt fra toilettet. Lyden af en tændstik, der blev strøget mod en æske, ridsede gennem luften, efterfulgt af den skarpe lugt af svovl og cerut. “Korte og tykke er ofte de bedste til at strække tingene ud. Lad os se, hvad han smager af, Bodil.”

Noah kiggede i rædsel ind over Bodils skulder og så Henrik sidde der i mørket, pustende en tyk sky af røg ud, mens han betragtede dem som et teaterstykke. Det var absurd. Det var vanvittigt.

Bodil lænede sig frem. Hun åbnede munden, hendes læber var våde af spyt, og hun pressede sit ansigt direkte mod den tykke, svedige stamme. Hun slubrede. Sluuuurp. Hun tog hele det brede glanshoved ind i munden og slugte ham, indtil hendes læber stødte mod hans rodede, mørkeblonde kønshår.
Noah brølede. Oaaaahhh, fuck. Hans stemme brød helt sammen. Følelsen af hendes hede, drivvåde mund, der omsluttede hans enorme omkreds, var så intens, at hans knæ bukkede let. Han greb instinktivt fat i dørkarmen for ikke at falde. Bodils mund var spændt til det yderste. Hendes kinder bulede ud for at rumme tykkelsen, og hun begyndte at suge med en voldsom, skamløs kraft.

Smæk, smask, gllllk.

Hendes hoved kørte frem og tilbage i et frenetisk tempo. Noah kiggede ned på hende. Hendes ansigt var begravet i hans skridt, hendes øjne var slået vidt op og kiggede direkte op på ham. Det var et insisterende, dominerende blik, der fastlåste ham, mens hun voldtog hans mundhule med sin tykke pik. Hendes tunge piskede hysterisk rundt om strengen under hans glanshoved, fordelte hans pre-cum og sved ud over hele skaftet, indtil lyden af hendes blowjob blev et vådt, sjasket kaos.

“Jeg… åhhh gud, jeg dør,” gispede Noah. Hans brystkasse huggede op og ned. Han kastede hovedet bagud og lukkede øjnene, hans fingre borede sig ind i det hvide træ på dørkarmen. Han havde aldrig prøvet noget lignende. Aldrig nogensinde.

“Sikke en kaffepause, hvad dreng?” sagde Henrik muntert, ledsaget af et hæst, røgfyldt grin. “Dejligt at se ungdommen arbejde for føden. Trækker hun vejret for dig? Hun har ikke suttet sådan på mig i fyrre år.”

Henriks ord burde have fået Noah til at løbe skrigende væk. Men at høre den ældre mand sidde to meter væk og nedgøre sig selv, mens hans nøgne kone gav Noah hans livs mest beskidte blowjob på et koldt flisegulv… det sendte et stød af pervers magt direkte ned i Noahs nosser. Hans pik svulmede endnu en brøkdel af en millimeter, sprængte næsten forhuden, mens den dunkede arrigt i hendes hals.

Bodil kunne mærke ændringen i ham. Hun trak sig tilbage med et højt, vådt smæld, der efterlod en lang streng af spyt mellem hendes læber og hans glanshoved. Hun tørrede sig over munden med håndryggen, hendes øjne lyste af en mørk, eksperimenterende sult.

“Du er så dejligt tyk, Noah,” hviskede hun. Hun rakte sin venstre hånd ned mellem sine egne ben. Hun gned sine fingre hårdt ind i sin egen fisse, gravede dybt i den tykke, skummende mængde af smørelse, der dækkede hendes kød. Da hun trak hånden op, dryppede hendes fingre af klistret, kvindelig saft.

Hun smurte det ud over hans våde glanshoved, blandede sin egen smørelse med hans spyt og sved. Men hun stoppede ikke der.

Uden forvarsel lod hun sin hånd glide om bag hans lår, ned under hans svedige balder. Noah spændte op med et ryk. Inden han nåede at reagere, pressede Bodil sin langemand, glinsende af hendes egen fissesaft, direkte mod hans lukkemuskel. Med et fast tryk borede hun fingeren op i hans stramme, forbudte hul.

“FUCK!” skreg Noah. Hans øjne fløj op, og hans hofter skød ufrivilligt fremad af ren chok og ekstrem, overvældende stimulering. Shhhluck. Hendes finger gled dybt ind i ham, smurt ind i den tykke, velduftende væske fra hendes skridt.
Bodil tog ham i munden igen i samme sekund. Sluuurp, gllllk. Nu suttede hun rasende på hans ekstremt tykke, korte skaft, mens hendes finger stødte ind og ud af hans ass i et rytmisk, klamt tempo – plap, plap, plap.

“Ja,” klukkede Henrik fra toilettet. Den ældre mand lænede sig længere frem, øjnene var spærret op og stirrede på Bodils hånd, der arbejdede sig ind i drengen. “Giv ham det hele, Bodil. Lær den lille barista, hvordan man virkelig åbner op for tingene. Han kan lide det. Kig på hans mavemuskler.”
Noah var fuldstændig ødelagt. Kombinationen af at få sin tykke pik suget med et intenst vakuum, mens en kvinde dobbelt så gammel som ham knaldede ham i røven med sine egne kønssafter, kortsluttede alt i hans krop. Han gispede, stammede, og tårer af ren, ufiltreret nydelse samlede sig i øjenkrogene. Hans isblå øjne mødte Bodils, der kiggede op på ham nede fra gulvet, hendes blik fuld af pervers, dominerende triumf, mens hun tvang hans unge krop ud over alle grænser for anstændighed.

Kombinationen af det fugtige, intense vakuum om hans tykke glanshoved og den glatte, saftsmurte finger, der masserede hans lukkemuskel, var dråben. Den nittenårige drengs hjerne slukkede for alt, der hed frygt, konsekvenser og anstændighed. Tilbage var kun et rent, brændende instinkt. Et urinstinkt, der skreg på at erobre det bløde, modne kød, der lå på knæ foran ham.

Han åbnede øjnene. Isblå og nu formørkede af en dyb, dyrisk sult. Han kiggede ned på kvindens ansigt, der arbejdede utrætteligt over hans skridt. Han kiggede på hendes store, tunge bryster, der hang i den sorte hofteholder, badet i det svage lys fra toilettets nødlampesystem.

Drengen løftede sine senede hænder. Han greb ikke fat i dørkarmen længere. Han flettede sine fingre ind i hendes tykke, perfekt opsatte hår og greb fast. Ikke voldeligt, ikke brutalt, men med en tung, uomtvistelig autoritet. Han trak langsomt opad.

Kvinden udstødte en våd, overrasket lyd, da hendes mund blev tvunget væk fra hans massive, blege skaft. Spyttet trak lange, glinsende tråde mellem hendes røde læber og hans mørkerøde kronrand, indtil de bristede og faldt som små, varme dråber ned på hans lår. Hun kiggede op på ham. Hendes øjne var store, pupillerne udvidede af den pludselige ændring i magtbalancen.

“Rejs dig op,” sagde han. Hans stemme var ikke længere et lyst hvin. Den var hæs, tyk af testosteron og rungede dybt i hans brystkasse.

Kvinden tøvede et splitsekund, et lille smil spillede i hendes mundvig, før hun adlød. Hun trak sin finger ud af ham med et blødt, vådt smask, og rejste sig langsomt op i sine høje hæle. Hendes syvoghalvtredsårige krop var et mesterværk af kvindelig modenhed og lyst. Hendes duft af jasmin og dyb, moskusagtig smørelse slog mod ham som en murværk af varme.
“Sådan, unge mand,” kom det nede fra toilettet. Den ældre mand sad stadig i mørket, cerutten glødede rødt hver gang han tog et sug. “Vis hende, at du ikke bare er en kaffebrygger. Brug hende.”

Drengen kiggede ikke engang på manden i mørket. Hans fulde opmærksomhed var rettet mod kvinden. Han lod sine hænder glide fra hendes hår, ned over hendes bløde, varme skuldre, ned over hendes overarme, indtil han greb fast om hendes brede hofter. Den sorte blondehofteholder var ru under hans fingre, men huden nedenunder var blød og brændende varm. Han trådte et skridt frem. Han pressede hende baglæns, ud af det trange toilet og ud i den smalle, mørke gang.

Hendes ryg ramte den hvide, kølige væg med et blødt dask. Hun gispede blidt, hendes tunge bryster hoppede opad. Han pressede sin krop helt ind mod hendes. Hans brystkasse mødte hendes brystvorter, og under bæltestedet blev hans absurd tykke, kødfulde pik presset direkte ind mod hendes drivvåde, opsvulmede fisse. Han var kortere i længden, men omkredsen var så voldsom, at selv den lette berøring udefra fik hendes kønslæber til at dele sig over hans varme glans.

“Du er så våd,” hviskede drengen. Hans ånde ramte hendes hals, varm og duftende af den kaffe, han havde smagt på hele dagen. “Du lugter af det i hele butikken.”

“Så fyld mig,” hviskede hun tilbage, hendes stemme sitrede af forventning. Hun løftede sit højre ben og krogbede sin ankel, iført den sorte nylonstrømpe og den høje hæl, op omkring hans smalle talje. Hendes fisse åbnede sig fuldstændigt for ham som en dryppende, mørkerød orkidé i mørket.

Han tøvede ikke. Han bøjede let i knæene, fandt den perfekte vinkel, og pressede sine hofter fremad med et jævnt, glidende stød.

Lyden af hans tykke glanshoved, der brød igennem hendes stramme indgang, var øredøvende våd. Sluuuurp-shhhluck. Kvinden udstødte et langt, skingert støn, og hendes fingre borede sig ind i hans rygmuskler. Det var ikke en smertefuld indtrængen, for hun var smurt ind i ufattelige mængder af sin egen lyst, men tykkelsen af hans lem var chokerende. Hans fem og en halv tomme lange, men utroligt brede skaft strakte hendes skedevægge ud til siderne, glattede hver en fold ud i hendes modne kød. Han pressede sig helt i bund. Hans mørke, svedige nosser klaskede blidt mod hendes balder.

Han fyldte hende ud på en måde, hun ikke havde mærket i årtier. Det var en tæt, kvælende udfyldning, en massiv prop af pulserende, ungt kød, der sad urokkeligt fast i hendes indre.

“Åhhh, himmel,” stønnede hun og lukkede øjnene, mens hendes hoved rullede tilbage mod væggen. “Du er så tyk… min gud, du strækker mig fuldstændig ud.”

Drengen begyndte at bevæge sig. Han knaldede hende ikke med brutal, flænsende vold, men med en dyb, sensuel og insisterende rytme. Han trak sig næsten helt ud, så hans tykke glanshoved akkurat holdt hendes våde læber adskilt, før han rullede hofterne fremad og begravede sig i hende igen. Smæk, shhhck, smæk. For hvert stød smurte hendes tykke kønssafter hans pik, indtil det føltes som at glide ind og ud af kogende, våd silke. Hans sved dryppede fra hans pande og landede på hendes blottede brystkasse.

Fra døråbningen til toilettet trådte den ældre mand ud. Henrik stod i mørket og betragtede dem. Han lænede sig op ad dørkarmen, cerutten i den ene hånd, mens hans anden hånd langsomt og rytmisk begyndte at massere hans eget skridt uden på de dyre uldbukser.

“Det er smukt,” mumlede manden, og hans øjne fangede drengens. “Mærk, hvor blød hun er omkring dig. Mærk, hvor meget hendes krop har hungret efter en tyk, ung pik som din.”
Drengen kiggede på manden. At have en ægtemand stående få meter væk, rygende og onanerende til synet af sin nøgne kone, der blev knaldet op mod væggen af en fremmed, sendte en bølge af pervers elektricitet direkte gennem drengens nerver. Han trak vejret dybt ind, slap hendes hofter og greb i stedet fat om hendes tunge bryster. Han klemte dem, masserede dem, lod sine tommelfingre rulle hårdt over hendes stive brystvorter, mens han fortsatte sin seje, våde rytme i hendes underliv.
“Vi skal ind i cafeen,” knurrede drengen pludselig. Hans stemme var fuld af selvtillid nu. Han ville have mere plads. Han ville bruge sit territorium.

Uden at trække sig ud af hende, slap han hendes ene bryst, greb hende om taljen og begyndte at gå baglæns ned ad gangen. Kvinden fulgte med, hoppende på sit ene ben i den høje hæl, mens det andet stadig var viklet om hans ryg. Shhhck, slask, shhhck. Deres kroppe var låst sammen i en svedig, klaskende omfavnelse, mens han trak hende ud i det store, mørkelagte serveringslokale.

Cafeen lå badet i det svage skær fra gadelamperne udenfor, der sivede ind gennem små sprækker i de nedrullede gardiner. Espressomaskinen stod som et stort, sovende alter i rustfrit stål. Drengen førte hende direkte derhen.

Han løftede hende op. Med et blødt støn landede hendes bløde, modne baller på den kølige ståldisk lige ved siden af den store maskine. Kontrasten mellem det kolde metal og den brændende varme i hendes underliv fik hendes muskler til at trække sig krampagtigt sammen om hans tykke pik, hvilket tvang et hæst støn ud af drengen.

“Spred dine ben,” beordrede han.

Hun adlød øjeblikkeligt. Hun lænede sig tilbage, støttede sig på albuerne mod den kolde disk, og lod begge sine ben, iklædt de sorte nylonstrømper og hofteholderen, falde ud til hver sin side. Hun var fuldstændig blottet for ham, badet i skyggerne, hendes fisse våd og åben, hendes bryster strunke og dirrende.

Drengen trådte ind mellem hendes lår. Han greb fat om hendes knæ og pressede dem opad, indtil hendes lår hvilede oven på hans senede skuldre. Han stod oprejst foran disken, og hun lå med blottet, spredt skræv. Vinklen var utrolig intim. Han kunne se direkte ind i hendes mørkerøde indre. Han styrede sit tykke, spytvåde glanshoved mod hendes våde indgang og stødte fremad.

BAM.

Stødet var dybere denne gang, fordi hendes ben var løftet. Hans brede, kødfulde pik hamrede ind i hende, og ståldisken gav et svagt metallisk ekko fra sig. Kvinden skreg en lang, vellystig tone ud i det tomme lokale, og hendes hænder famlede bagud og greb fat i kanten af espressomaskinen.
Han begyndte at knalde hende her. Rytmen var hurtigere nu. Han brugte sine stærke ben, der bar ham frem og tilbage på cafeen hele dagen, til at drive sin tunge pik ind og ud af hendes modne fisse. Klask, klask, klask. Hans blege, svedige lår smækkede mod hendes baller og den kolde disk. Lyden af deres våde køn, der stødte sammen, var et slubrende, smaskende orgie, der blev kastet rundt mellem de hårde vægge.
“Ja… åhh ja, dreng,” stønnede kvinden og kastede hovedet fra side til side. “Fyld min kuss, gør mig helt udvidet. Brug min krop.”

Den ældre mand var fulgt efter dem. Henrik trak en høj barstol hen foran disken, kun en meter fra dem. Han satte sig ned, lagde sin cerut i et lille askebæger, og knappede sine bukser op. Han trak sin egen halvlappe, blålige pik frem i nattemørket og begyndte at onanere systematisk, mens han stirrede på sin kone.

“Se på hende,” raslede manden begejstret. “Se, hvordan hendes kød svulmer op om din pik. Hun har aldrig været så våd for mig. Hendes safter løber jo ud over hele din disk. Det er din disk, ikke sandt? Det er dit bord, og hun er din servering.”
Drengen kiggede fra den onanerende ægtemand og ned på kvinden. Mandens perverse ord var som benzin på bålet. Han kiggede på det tykke lag af hvidlig smørelse, der blev pisket op til skum omkring hans mørkerøde glanshoved for hvert eneste tunge stød. Hendes fisse dryppede bogstaveligt talt. Store, tunge dråber af hendes saft løb ned over ståldisken og landede med små plet-lyde på gulvet. Det var en fuldstændig ubeskrivelig følelse af magt. Han, en simpel barista, stod og knaldede en rig, elegant kvinde på sit eget arbejdsbord, mens hendes mand sad og gned sig selv til synet.

“Du er så dejligt våd,” knurrede drengen og bøjede sig ind over hende. Hans svedige brystkasse lagde sig oven på hendes, og han fangede hendes læber i et dybt, sjasket kys. Hun smagte af sin egen dyre læbestift, kaffe og lyst. Hendes tunge mødte hans, mens deres underkroppe fortsatte den ubarmhjertige, våde friktion.

Han klemte hende hårdt ind mod sig, og hans korte, men ekstremt tykke lem strakte hendes indre grænser. Hun klynkede ind i hans mund. Hun var på kanten af en orgasme, han kunne mærke hendes muskler sitre og spænde sig krampagtigt om hans kød, malke ham med bløde, sugende bevægelser.

Men drengen trak sig tilbage. Han brød kysset, slap hendes ben og trak sig ud af hende med et højt, vådt svup, der gav ekko i cafeen.

Kvinden gispede og åbnede øjnene, tydeligt frustreret over at blive forladt lige på kanten. Hun kiggede op på ham, hendes brystkasse huggede op og ned, og hendes lår dirrede.
“Vi er ikke færdige,” hviskede drengen. Han tørrede sveden af panden med bagsiden af sin hånd. Hans blik var draget mod de store panoramavinduer forrest i butikken. Gardinerne var trukket ned, men et af dem, lige ved siden af det store, glasindfattede kagemontre, hang skævt og efterlod en sprække ud til den oplyste, travle gade. Der gik stadig mennesker derude. Folk med indkøbsposer og paraplyer.

Drengen greb hende i hånden. Han trak hende ned fra ståldisken.

“Kom herhen,” sagde han og trak hende med sig over mod fronten af cafeen.

Kvinden forstod øjeblikkeligt, hvad han havde i tankerne. Da hun så sprækken i gardinet og lyset fra gaden, der ramte den glatte overflade af kagemontren, spærrede hun øjnene op. Hendes hjerte sprang et slag over af ren og skær ekshibitionistisk rædsel og glæde. Dette var det ultimative tabu. At stå helt blottet, meter fra forbipasserende mennesker, kun adskilt af et tyndt lag glas og et stofgardin.
Den ældre mand, Henrik, rejste sig langsomt fra barstolen. Han glemte helt at stoppe sin pik tilbage i bukserne, han gik blot efter dem, tryllebundet af drengens perverse initiativ.
Drengen førte hende helt op til kagemontren. Toppen af den var en bred, solid glasplade, der normalt fungerede som udstillingsvindue. Han løftede hende let op ved hofterne, og hun kravlede op på alle fire på den glatte overflade. Glasset var iskoldt mod hendes varme hud.

“Ryk helt frem,” hviskede han, hans stemme dirrede af en mørk, intens spænding.

Hun kravlede frem, indtil hendes ansigt og tunge bryster var blot få centimeter fra vinduesglasset ud mod gaden. Hun kunne høre den svage rumlen fra en forbikørende bil. Lyset fra gadelygten faldt ind gennem sprækken i gardinet og skar en lysende stribe tværs over hendes nøgne ryg, hendes sorte hofteholder og hendes høje hæle.

Drengen stillede sig bag hende. Synet var bjergtagende. Hendes modne, fyldige baller stak op i luften, spredt en anelse af hendes stilling på alle fire. Mellem dem lyste hendes mørkerøde, opsvulmede og dryppende køn mod ham. Hendes safter løb ned over hendes lår og efterlod fugtige spor på glasmontren. Han kunne se, hvordan hendes lukkemuskel sitrede svagt, afslappet efter hans tidligere fingring.

Han lod sin stenhårde, tykke pik glide op og ned i den kløft af våd smørelse, der dækkede hendes fisse.

“Du vil gerne ses, vil du ikke?” hviskede han tæt ved hendes øre.

“Gud, ja,” stønnede hun. Hun pressede sit ansigt mod den kolde rude og kiggede ud ad sprækken. Udenfor, kun et par meter væk, gik en kvinde forbi med en barnevogn, fuldstændig uvidende om den orgie af perversion, der udspillede sig lige på den anden side af ruden. Tanken om, at nogen kunne kigge ind, at gardinet kunne glide til side, sendte et stød af brændende lyst direkte gennem Bodils underliv. Hendes fisse krampede og sendte endnu en tyk bølge af smørelse ud over hans glanshoved.

Drengen greb fat om hendes hofter. Hans hænder var stærke. Han lagde sit tunge, våde glanshoved mod hendes indgang og pressede sig langsomt ind.

Shhhllll-uck.

Bagfra var det endnu strammere. Hans utrolige tykkelse tvang hendes baller fra hinanden. Han stødte sig helt i bund med et dybt, rungende dask mod hendes kød. Kvinden svajede i ryggen og klemte sine øjne i. Hendes bryster blev mast fladt mod kagemontrens glasplade, hendes stive brystvorter trak våde spor over den kolde overflade, hver gang han stødte ind i hende.

“Åhhh, det er så dybt,” klynkede hun ind mod glasset.
Drengen begyndte at knalde hende hårdt. Den mørke cafe blev fyldt med den skamløse, rå lyd af hud, der smækkede mod hud, og den våde slubren fra hendes oversvømmede fisse. Klask. Klask. Klask. Han hamrede sine senede hofter fremad med en kraft, der fik glasmontren til at knirke svagt. Hans hænder klemte så hårdt om hendes hofter, at han helt sikkert ville efterlade mærker.

Bag dem stod Henrik. Han var trådt helt tæt på. Han kiggede på drengens blege, svedige rygmuskler, der spændte sig for hvert stød, og på sin kones brede, modne røv, der blev rystet brutalt for hvert eneste af drengens fremstød. Henriks hånd arbejdede rasende op og ned ad hans egen rynkede pik. Hans åndedræt var højt og rallende, han var helt opslugt af scenariet.

“Knæk hende midt over,” hviskede manden, en lille tråd af savl hang fra hans mundvig. “Få hende til at skrige, så dem ude på gaden kan høre det.”

Drengen knurrede. Han øgede tempoet. Hans tykke pik arbejdede som et bredt stempel, der pumpede hendes fisse fuld af sved og lyst. Hendes skedevægge var så mættede, så bløde, at hun fuldstændig indordnede sig hans tykkelse. Han trak sig næsten ud, hans mørkerøde krone smuttede over hendes kønslæber, før han brutalt borede sig tilbage i hende med et vådt smæld. Hendes krop blev kastet fremad, hendes ansigt stødte blidt mod ruden.

Pludselig stoppede en skikkelse ude på gaden. En ældre herre med en hund stillede sig lige foran vinduet, kun få centimeter fra den sprække i gardinet, hvor Bodil kiggede ud.
Bodils hjerte stoppede. Hendes muskler frøs. Hun kiggede direkte ud på den fremmede mands jakke gennem den tynde sprække. Hvis manden bøjede hovedet en anelse, ville han se direkte ind i cafeen. Han ville se hende ligge splinternøgen på et bord, kun iført hofteholder, med ansigtet mast mod ruden, mens en fremmed drengs tykke lem arbejdede ubarmhjertigt i hendes underliv.

Denne ultimative risiko fik Bodils krop til at eksplodere.
En voldsom, ufrivillig orgasme flåede gennem hendes nervesystem. Hendes indre muskler trak sig sammen i et smertefuldt, krampagtigt greb om drengens massive pik. Klem. Klem. Klem. Hun udstødte et kvælt, lydløst skrig mod ruden, hendes tænder bed så hårdt i hendes egen underlæbe, at hun smagte blod. En enorm skylle af tyk, skummende kvindelig smørelse fossede ud af hende, sprøjtede ud over kagemontrens glas og smurte drengens lår.

“F-fuck,” gispede drengen. Han mærkede hendes indre klemme om hans følsomme skaft med en kraft, der var umulig at modstå. Det ekstreme pres fra hendes orgasme var mere, end han kunne klare.

Han var lige på kanten. Han ville ikke komme indeni hende. Han ville male hende.

Han trak sin tykke, røde pik ud af hende med et massivt, vådt svup. Hendes indre læber fulgte med ud, trukket lange og mørkerøde, før de klaskede sammen i en våd pøl.

“Vend dig om,” beordrede han hæst, hans ansigt forvredet af liderlighed.

Bodil rullede over på ryggen på glasmontren. Hun lå badet i lyset fra gaden, hendes ben spredt vidt åbne i hofteholderen, hendes bryster hoppende, og hendes ansigt svedigt og ekstatisk.

Drengen stillede sig over hende. Han greb fat om sin tykke, dunkende pik med sin højre hånd og begyndte at runke sig selv med hårde, hurtige træk. Hans senede krop var spændt som en fjeder, han svedte overalt. Hans kugler var trukket helt op mod kroppen, tunge og fulde.

Samtidig, lige ved siden af ham, udstødte Henrik et hæst klynk. Den ældre mand faldt på knæ foran glasmontren. Han havde nået sin egen grænse. Med lukkede øjne og et svedigt, rynket ansigt rykkede manden voldsomt i sin egen blålige lem.
Det var et fuldstændigt kaotisk, perverst klimaks.

“Jeg kommer!” brølede drengen.

Hans ryg flammede i en bue. Det første skud af hans unge, ufiltrerede sæd skød ud af urinrøret med en enorm kraft. Den tykke, hvide væske fløj gennem luften og ramte Bodil direkte i ansigtet, klaskede vådt mod hendes kind og pande. Hun lukkede øjnene og åbnede munden, hendes tunge slikkede sig grådigt om læberne for at fange dråberne.

Drengen stødte hofterne frem igen. Et nyt, massivt skud forlod ham. Klat efter klat af brændende varm, tyk sæd regnede ned over kvindens overkrop. Det landede på hendes hals, det dryppede i tykke strenge fra hendes store, stive brystvorter, det klistrede sig til hendes mave. Han pumpede abnorme mængder af væske ud, resultatet af hans nittenårige testosteron og den intense, perverterede oplevelse.

Og nede på knæene nåede Henrik også sit mål. Manden stønnede ynkeligt, mens en tynd, vandig stråle af sæd sprøjtede ud af ham og ramte gulvet og kanten af glasmontren, dryppende patetisk ned over fliserne.

Drengen faldt næsten sammen af udmattelse. Han støttede sig med den ene hånd mod kagemontren, mens hans pik, der stadig var stenhård og ualmindeligt tyk, dryppede de sidste hvide dråber af sæd ned på hendes mave. Hans brystkasse kørte op og ned.

Bodil lå helt stille. Hendes ansigt, hendes bryster og hendes mave var dækket af et skinnende, klistret lag af den unge drengs sæd. Hun duftede af klorin, kvindesaft og jasmin. Hun åbnede langsomt øjnene, slikkede lidt af den hvide væske væk fra sin overlæbe, og sendte drengen et dybt, mørkt og dovent smil.

“Fremragende betjening,” hviskede hun ud i den mørke cafe.
Det var det ultimative spermorgie. Et perverst, svedigt kunstværk, malet på en glasdisk i en nedlukket kaffebar i Indre By, mens byen levede sit uvidende liv lige på den anden side af ruden.

Den unge barista stod længe i mørket, efter den tunge dør var lukket bag det ældre ægtepar. Han støttede sig til kagemontrens kolde glas, hans ben rystede ukontrolleret, og hans sorte forklæde lå stadig i en krøllet bunke nede på det beskidte flisegulv ved toiletterne. På glasmontren foran ham, badet i det svage lys fra gaden, lå en tyk, skinnende pøl af hans egen sæd og kvindens muskusagtige safter. En tyk bunke tusindkronesedler lå smidt skødesløst ved siden af det våde kaos. Han rørte ikke ved pengene endnu. Han løftede blot sine senede, kaffeduftende fingre op til ansigtet og indåndede den stærke, salte lugt af en 57-årig kvindes skamløse lyst. Han vidste, at han aldrig ville blive den samme igen. Kaffebaren ville for altid stinke af hendes jasmin.

Overgangen kom ikke snigende. Den kom som en tørst, der var umulig at slukke.

Oplevelsen i cafeen havde sprængt alle dæmninger for Henrik og Bodil. Den offentlige fornedrelse, den paniske unge energi, og frem for alt magten over fremmed, ungt kød havde ændret deres ægteskab til et lukket, perverst økosystem. Men København var for kold. Der var for meget tøj, for mange lukkede døre, for mange hurtige flugtveje. De havde brug for at spærre deres bytte inde.
Historien fortsætter under reklamen

De havde brug for varme, der fik sveden til at pible frem, før legen overhovedet var begyndt. De havde brug for absolut isolation og flere unge kroppe på én gang.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *