- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Fanget i getto nr.2
Den fede trykkede frydefuldt, hans pik hoppede i tagt med hans anstrengelser med at få lorten ud. Langsomt sked han med en højlydt behagelig stønnen. -“Æd luder, æd for helvede”-.
Forfatter: Ole
Den fede var glad for den træning som den unge hvide pige havde fået. Han havde installeret hende med en rem om halsen, hvor der var en kæde der var låst fast i vægen. Dog var han så flink, at kæden var lang mok til at hun kunne gå på toilettet. Han morede sig eventyrligt meget.
Pigen mærkede at døren gik op, hun så ned i gulvet, rystede, var bange for den fede mand der grinende kom ind. Den fede havde stiv pik, den dryppede og savlede liderligt.
-“Så min lille yndige slavinde”- grinede han liderligt. De fede læber dirrede af liderlighed og han slikkede sig konstant omkring dem. Hans fede ansigt glinsede af liderligt sved. Hans inderste ønske var opfyldt takket være Flo og hendes far.
-“Hovedet tilbage luder og åben munden…jeg skal skide meget”-.
Pigen satte sig længere ned på knæ, grædende, med vidt opspilet mund med ansigtet vendt opad. Den fede spredte sine vældige baller så pigens hovede var mellem dem.
-“Og så æder du fandeme luder…hvis ikke kalder jeg sgu på Flo og så ved du hvad der sker??”-
Den fede trykkede frydefuldt, hans pik hoppede i tagt med hans anstrengelser med at få lorten ud. Langsomt sked han med en højlydt behagelig stønnen. -“Æd luder, æd for helvede”-.
Pigen mærkede lorten komme i munden, den stank, hun sank og gylpede så hurtigt hun kunne, mens hun ventede på mere der helt uvægerlig ville komme.
Den fede grinede højt og rungende og rejste sig og stog med den ene hånd på sin stive pik og grinede vildt.
-“Så er det ned med det forbandede hvide luder….og jeg skal sgu pisse”- han hylede af grin da han oplyste hende om det.
Han stillede sig med let spredte ben og tog fat i sin pik -“Åben den ludermund for fanden”- hun gjorde som han sagde og han begyldte at pisse ind i hendes smukke,- men belortede mund.
Da han var gået ud hørte han bræklyde,-
Det tog ham 3 min. at komme i kontakt med Flo, der meget hurtigt kom anstigenes med en lille post.
-“Hvad har du nu deri”- grinede den fede, da han så posen i Flo`s hånd.
-“Mad sgu da…hun kan da ikke leve af dit lort altid vel…har du overhovedet givet hende noget at spise mens du har haft hende”-. Flo så streng ud.
-“Jooee lidt da”- Den fede følte sig lidt flov.
-“Godt, så må jeg sgu hellere træde til og hjælpe dig, ikke??”- Flo grinede forsorent til den fede og gik klaprende ind i entreen i sine flade sandaler.
Hun stak hovedet ind på wcèt -“gå i bad”- råbte hun til pigen, der ikke var sen til at følge hendes ordre.
Et stykke tid efter åbnede Flo døren til pigen. Hun så med stor tilfredshed, at pigen var lænket og sad ydmygt i krogen op ad wc-kummen,- grædende og rystende.
Flo gik ind, grinende og tømte sin pose med mad på gulvet. -“Her er der noget at spise til dig”- Flo grinede højere. -“Det er enda katoffelmos med sovs ikke,- og ikke noget lort som ham derinde vil give dig”- Flo stod hoverende med hænderne i siden, grinende.
-“Kom så og spis din luder”-
Pigen kom sultent nærmere og opdagede at det var rigtigt mad.
Flo sparkede sine sandaler af hendes beskidte fødder, vrikkede grinende med tæerne, og gav sig til at knuse og ælte det godt op mellem de beskidte tæer.
-“Slik dem rene”- Hun grinede hvinende da pigen begyndte at slikke hendes tæer rene for den mad der var blevet knust op mellem Flo`s tæer -“Rene…rene…rene..”- næsten sang Flo liderligt…-” ellers kommer min faaarrraa”- sang hun lystigt, mens hun knuste mere op mellem tæerne og betragtede den hvide piges ivrige tunge rense dem.
-“Færdig…godt??”- Flo grinede.
Den fede åbnede forsigtigt døren til wcèt. Flo så grinende hen på ham. -“Hun er da god hva??”- Den fede nikkede ivrigt -“Ja hun er sgu god…gad vide hvor lang tid hun holder”- den fede så spekulativ ud.- hans pik var dalet lidt.
-“Kan du lide hendes patter?”- Flo så spørgene på den fede, der syntes at blive lidt forbløffet over spørgsmålet. -“Du ved at jeg godt kan lide patter”- Grinede Flo -“Må jeg få dem??”- Flo så nu lidt mere streng ud og så hvast på den fede.
-“Ja, jo…det må du vel”- Den fede så en smule skuffet ud, men samtidig begyndte han at blive liderlig igen. Han elskede Flo, hun var sgu så dejlig pervers – pervers som få her i gettoen.
Her slog de bare hinanden ihjel med pistoler og knive…men Flo…ja hun elskede at mishandle.
-“Så hent de to remme som jeg har lagt inde på bordet”- grinede hun nu forventningsfuldt. Den fede gjorde hurtigt som hun sagde.
-“Godt så….sæt dem stramt om hendes store hvide patter…og stramt ved patroden mener jeg…enkeltvis ikke…så de er stramme og stritter..patterne altså”-
Den fede gjorde hurtigt hvad Flo sagde, og med nogen besvær fik han begge remmene sat omkring pigens patter, der nu stod store og meget hårde ud i luften.
-“Bind hendes hænder bagpå”- Flo stod og betragtede ceneriet,- og lidt efter var den fede færdig.
-“Hent så det lille bord inde fra din stue”- grinede Flo, og den fede kom meget hurtigt med det.
-“Så lige dit reb ikke…det skal du da spænde omkring det øverste af bordets ben og omkring hendes ryg…hun skal sgu da ikke trække sig tilbage vel..”- Flo`s ansigt lyste af liderlighed og hendes vejrtrækning var tung og hivende af liderlighed.
-“Sådan”- grinede Flo, og så på den hvide pige der sat hjælpeløst fastspændt med brysterne langs bordet.
Flo bukkede sig ned så hendes egne brune tunge bryster vuggede i takt med hendes hivende vejrtrækning.
-“Nu luder….nu knuser jeg dine fine hvide luderpatter under mine sorte tæer”- Flo grinede astmatisk og vildt liderlig mens hun rejste sig op.
-“Hjælp mig lige op?”- Den fede hjalp beredvillig Flo op på bordet.
Flo spredte sine lange fede tæer,- de lange røde negle skinnede og glimtede i lyset fra loftet. Hun trådte først forsigtigt på pigens store hvide bryster, så lagde hun mere og mere vægt under,- hvor til sidts hun stod på det ene – nu blåviolette – bryst med hele sin vægt på 120 kg.
Flo grinede vildt astmatisk, pigen skreg vildt og grædende. Flo humpede en smule for at øge vægten, mens hun smågrinende slikkede sig om de fede læber af liderlighed. Med tæerne søgte hun efter kirtler i pigens bryster,- og når hun fandt en, satte hun sin storetå på den og brugte hele sin vægt til at knuse den.
Efter denne ståen på brystet, brugte Flo sin brede ru hæl. Hun trampede med hele sin vægt på brystet. Slagene-eller trampene,- gav genlyd på wcèt blandet med fortvivlede skrig fra den hvide pige.
-“Sådan…”- Flo pustede af anstrængelse.
-“Det andet nu”- Og den fede lå det andet bryst til rette med et liderligt smil og grin,- på bordet.
Det samme skete med det andet bryst….dog tog det lidt længere tid, da Flo af og til skulle slappe lidt af ovenpå anstrengelserne…men det højnede bare hendes sadistiske nydelse.
-“Sådan din hvide luder….flade knuste bryster ikke”- Flo stod nede nu med begge hænder i siden og betragtede den løsnede pige, der vred sig af smerte på gulvet.
Flo hylede af grin -“Her luder…slik mine tæer rene…ellers henter jeg min far”- Pigen begyndte forpint at slikke flo`s sorte lange tæer rene.
-“Nå, men jeg går nu…men skid hende endelig istykker ikke…måske skulle du bruge kussen…”- Flo grinede frydefuldt til farvel til den fede.
Vi ses.






Anonym
23/10/2014 kl 18:59
Hey jeg kan godt lide denne her slags historier bliv endelig ved med at skrive, der er ikke mange som skriver historier om lort/urinsex so keep up the good work 😀