Christina – 8. del – Ofringen

bdsm brystklemmerJeg trak lidt i remmen og Sigrid ømmede sig da klemmerne pludselig klemte hårdt…

Forfatter: Sanne
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Christina var panisk over det hun lige havde oplevet, hun havde troet hun skulle være sammen med Sanne og Betina.

At de skulle bruge hendes krop så hårdt at hendes masochistiske drømme ville blive levet ud og hun nok de næste fjorten dage ville være øm.
Det hun så nu, hendes lille datter der hang i kæder ligesom hun selv gjorde og blev misbrugt af Sanne, det var over hendes grænse.

”Jeg vil ikke være med mere, det er ikke aftalen af Sigrid skal blandes ind i vores leg” Kom det bestemt fra Christina.
Historien fortsætter under reklamen

Mie stillede sig foran Christina.
”Det er heller ikke jeres leg, det er en leg jeg har med Sigrid”

Christina kikkede op på Sigrid.
”Hvad har jeg dog gjort” Kom det svagt fra Christina.

”Mor, du har gjort det helt rigtige, du har ladet mig få lov til at leve min vildeste drøm ud”

”Hvad er det du siger”
”Er det ikke bedre jeg gør det sammen med dig, end med din onkel”

Christina sukkede, så havde han altså prøvet med hende også, hun havde ellers gjort det klart for ham at det aldrig kunne komme til at ske.
Christina kikkede på mig.

”Jeg er med igen, men vær god ved min datter” Jeg nikkede.

”Vi starter med en lille leg” Betina stod med to metalklemmer af den slags som strammer mere og mere jo mere der trækkes i de ved hængte kæder.

Mie stillede sig foran Sigrid, tog den ene brystvorte i munden og suttede den hård, hun bed blidt i den og Sigrid peb lidt. Mens hun suttede den anden klar, satte Jeg klemmen fast omkring den lille men hårde brystvorte. Sigrid kikkede ned på klemmen, men sagde intet, heller ikke da den anden kom på.

Hun så rigtig sød ud, hængende i kæderne med japanske klemmer på brystvorterne.

Jeg satte kæderne sammen med et øje hvor i der var en lang læderrem. Trak lidt i remmen og Sigrid ømmede sig da klemmerne pludselig klemte hårdt på hendes små brystvorter.

Jeg trak remmen over til Christina, bandt den til et af øjerne på hendes hals.
Hvis Christina bevægede sig, ville remmen strammes og Sigrids brystvorter ville blive klemt hårdt.

Nu var det så et spørgsmål om hvor meget Christina kunne klare ellers ville det gå ud over hendes datters små bryster.
Sigrid stirrede på sine udspændte brystvorter og fulgte remmen ned til halsbæltet på hendes mor, hun var klar over at hvis hendes mor bevægede sig for meget ville det være hendes bryster der fik smerten.

Hun var lidt skræmt ved tanken om at hun ikke kunne bestemme hvornår og hvordan smerten ville komme, til gengæld var hendes lille fisse vildt tænkt på tanken. Den første smerte hun havde følt da Sanne havde trukket i klemmerne var gået direkte i fissen som en flodbølge ind i en lille lagune.

Hun glædede sig til at være en rigtig fræk tøs.
Christina viste at hun måtte holde smerten ud om lidt for ikke at påføre Sigrid mere smerte end nødvendigt.

Lige nu var det roligt, Betina var i gang med at smøre hendes baller og inderlår med en blød creme, der duftede af aloe vera.
Hendes bryster blev også smurt god ind, det føltes dejligt kølende og hun nød Betinas bløder hænder der kærtegnende gned cremen ind i huden. Til slut mærkede hun hånden på sit glatte skød, cremen blev gnedet godt omkring klitten, ind i mellem skamlæberne og på stykket mellem hendes to huller.

Allersidst pressede Betina en stor klat ind i hendes røv og med en finger gned hun hullet godt.
Christina sukkede og hun mærkede hendes fisse var klar.

Jeg nikkede til Mie og hun hånden glide ned over skaftet på pisken.
Der var helt stille i rummet. Sigrid stirrede på pisken, hun viste at når den svingede ville det helt sikkert gøre ondt i hendes brystvorter lidt efter.

Betina satte klædet for Christinas øjne igen, så det kun var lydene og smerten hun kunne fokuserer på. Jeg undlod at gøre det samme med Sigrid, hun skulle have muligheden for at se piskens bevægelse, så hun viste at smerten ville komme lige bagefter.
Stilheden blev brudt at et højt smertende skrig, Mie havde lagt det første slag lidt oppe på Christinas balle. Det havde været lyden at pisken der havde fået Christina til at skrige, men den voldsomme svigen der kom bagefter fik hendes krop til at fortsætte skriget. Men hun havde holdt kroppen stille.

Betina stod bag og hun pegede på de steder hvor Mie skulle slå, det gælder om at flytte smerten til nye områder hele tiden ellers bliver det ikke en dejlig oplevelse.

De omkring 10 slag der blev lagt i fine baner ned over Christinas stramme baller, var begyndt at vise nogle flotte røde striber side om side på hende.

Betina pegede på Christinas venstre brystvorte. Mie nikkede og hun svingede pisken ind under Christina og ramte med spidsen af pisken lige oven på brystvorten, hun var slet ikke forberedt på at smerten kunne komme på brysterne. Smerten fik hende til at vride sig hårdt i kæderne og løfte hovedet, straks mærkede hun det strammede i læderremmen og et nyt skrig kom gennem lokalet da Sigrid små brystvorter blev trukket vildt hårdt.

Betina fugtede hånden med aloe vera lagde den blidt op omkring Christinas pisket bryst, det kølede og en lystfølelse gled gennem hendes krop. Hun var overrasket over at en så vild smerte kunne ændres til en følelse som fik hendes fisse til at løbe.

Hendes brystvorte blev klemt mellem Betinas kølige fingre og da hun følte allermest lyst ramte pisken med stor nøjagtighed lige oven på hendes klit. Hun røg op og det smertede nu både i klitten og i den brystvorte Betina havde klemt hårdt på.

Igen måtte Sigrid tage imod sin mors lyster og hun mærkede hvordan der blev trukket i hendes nu ømme brystvorter.
Jeg førte en finger op i Sigrids fisse bagfra, hun var stadig tændt og liderlig, så fingeren blev udskiftet med en lille oppustelig dildo.
Hun var så våd at den nemt gled en tre fire centimeter op i fissen, helt op til hende mødom.

Jeg holdt omkring pumpen og ventede til Mie igen slog. Hvert slag på Christinas skamlæber gav et tryk på pumpen, Sigrid kikkede overrasket på mig med blanke øjne og jeg hviskede roligt til hende.

”Den kan blive meget stor, det er op til din mor, hvor meget du skal tage”

Mie forsatte med at straffe Christinas krop og hun var nået til det punkt hvor Christina enten ville bukke under og bede om tilladelse til at stoppe eller også ville hun glide ind i en verden hvor smerten på hendes krop ville forstærke hendes trang til lyst.

Mie lod pisken bevæge sig rundt på baller, bryster og skamlæber. Christina lå på knæene hun stønnede vildt mens hun rykkede sig i kæderne, så Sigrid hver gang måtte tage for med sine bryster, men jeg kunne mærke at hun var en ligeså stor masochist som sin mor, for Sigrids støn og suk var på højde med Christinas nu, selvom jeg havde presset dildoen op i en størrelse hvor jeg var lidt nervøs for at den ville trække hendes lille fisse fra hinanden så mødommen ville sprænges.

Betina fjernede klædet fra Christina så hun kunne se hvordan hendes datter nød at blive brugt og hendes bryster blive pint når hun selv skulle have nydelse af pisken.

Christina var så tændt at hun var lige glad med at hun påførte sin datter smerte hver gang pisken ramte hendes krop.
Hun var så tæt på sit livs forløsning at hun ofrede Sigrid for sin egen lyst.

Pludselig blev Christina helt tavs for så at hyle højt, mens en stråle stod ud af hendes skød, hendes orgasme kom så kraftigt at hun ikke kunne holde sig, men måtte give slip med alle muskler i underlivet.

Orgasmen stod på en lang tid inden hun til sidst med nogle rallende lyde fandt ned, hængende i kæderne. Betina begyndte at smøre hende på alle striber med kølende creme inden hun blev løsnet og lagt på briksen.

Sigrid der stadig var opspændt kikkede forundret på sin mor, hun forstod ikke rigtigt det der var sket, hun kunne se hun virkelig havde fået med pisken, men hun havde også hørt hvor vildt hun var kommet. Hun kunne mærke på sin egen krop at hun tændte meget på smerten i brysterne og især det at hun ikke viste hvordan smerten kom.

”Må jeg også lege med Mie” Kom det fra Sigrid.

Jeg rystede på hovedet.
”Nej, du er mit legetøj og jeg vil bruge dig senere”

Da Betina havde smurt Christina på alle striber, fik hun lov til at ligge på maven og puste ud.
I mellemtiden kunne jeg få Sigrid gjort klar til hende nye oplevelse.

Med et højt skrig fik hun klemmerne taget af de ømme brystvorter. Denne smerte havde været hårdere end når hendes mor havde misbrugt dem til sin egen fordel.

Jeg kyssede blidt hendes ømme brystvorter, lod tungen blødgøre dem inden jeg sugede skabte vakuum omkring dem, der kom et stille suk fra Sigrid.

Vi løsnede Sigrid og hun blev lagt på ryggen ved siden af Christina. Mie lagde sig på knæ foran hende og kyssede hendes lille klit lod den glide ind i munden mens hun sugede den hård.

Stille slikkede Mie så Sigrid igen nåede toppen af sin nydelse, denne gang en blid nydelse som var frembragt ved bløde kys og våde slik. Det var den totale modsætning til den nydelse hun lige havde følt, men en nydelse hun lige nu elskede for hun viste at den også ville give hende glæde, en glæde der kom i en stille orgasme.

Mens jeg havde siddet i baren og nydt Mies arbejde med Sigrid havde Betina fået hængt to sæt remme op ved over for hinanden.
Det var ophæng der kunne spænde arme, ben og krop fast.

Betina gik hen til Christina fik hende op på benene, hun så stadig dejlig stribet ud. Hun blev bedt om at lægge sig på knæ og hænder under remmene. Et sæt blev spændt omkring hendes overlår med en rem ned til en ankelrem, der ville holde hendes underben oppe senere.

En rem kom rundt om hendes mave lige over hofterne og til sidst remme på hendes overarme. Betina fæstnede alle remme til to sæt kæder i loftet og langsomt blev Christina løftet fri fra gulvet og hængt på maven med meget spredte ben og ingen mulighed for at bevæge sig.
Historien fortsætter under reklamen

Mie stillede sig bag Christina som havde underlivet i højde med Mies ansigt. Der kom nogle kraftige støn fra Christina da Mies våde læber rørte hendes stadig ømme skamlæber.

Mie slikkede hendes fisse på samme blide måde som hun lige havde gjort med Sigrid og stønnene ændrede sig til sukkende lyde, der om lidt ville give Christina endnu en orgasme.

Betina hang Sigrid op på samme måde foran Christina så de havde øjenkontakt til den næste leg

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Elskov

    21/01/2022 kl 11:39

    Fantastisk godt skrevet, en lækker, lækker liderlig historie. Den går lige ned i pikken på mig, Uhm.

    1+
  2. Den Liderlige Bedstefar

    30/07/2018 kl 21:18

    At læse dine noveller, er som at sidde på første parket, og nyde forestillingen. At nyde at se, og ikke mindst høre, hvordan deres udløsninger fyldte rummet, og endnu mere fyldte deres kroppe.

    Ser virkelig frem til næste del af forestillingen.

    Hvornår får Marie og Maria, og måske også Lotte, lov til at deltage?

    Sigrids storebror, får han også kun lov at indtage tilskuerens plads, hvor han kan betragte synet af sin søster og sin mor, og derved lære hvordan han skal behandle de foreløbigt eneste kvinder i sit liv.

    5+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *