Christina på besøg hos Sanne

to piger slikker fisse pigesex lesbisk”Slik mig, eller du få en røv der bliver så rød at du ikke kan sidde normalt i flere dage”

Forfatter: Sanne

Christina, min søde veninde var på besøg. Hun kommer en gang i mellem og så får vi en hyggelig sludder og et par glas rødvin.
Vi sad ude på terrassen og nød samtidig at solen var kommet op på himlen.

Christina er ikke særlig stor, så et par glas vin til hende får hendes kvindelige tale-gen til at fungere hurtigere. Hun kender mig ganske godt og er bekendt med min seksuelle præference, men har aldrig kommenteret den. Det har været som om hun ikke rigtigt turde spørge til det, måske kunne hun ikke få det ud af hendes søde mund, eller også afskyede hun kvinder som var til begge køn.

Vi sad i solen og pludselig var flasken tom, jeg undlod af spørge Christina, men hentede blot en ny flaske.
”Er du ude på at drikke mig fuld, søde Sanne” små lo Christina.

”Nej, du må selv drikke det, den slags tvang er jeg ikke til” Jeg smilede frækt til hende og hun kikkede underfundigt på mig.

Med det ene øje halvt lukket og rødvinsglasset løftet mod mig. ”Jeg har hørt lidt om dig Sanne” Jeg smilede sødt ”Og” ”Har hørt om din kælder og det du laver dernede” Jeg kikkede blot på Christina og tænkte, hvor fanden ved hun det fra. Der er jo ikke nogen af dem som kommer i kælderen der fortæller om deres oplevelser dernede, for så kommer de aldrig mere.

”Når er det noget spændende du har hørt” Jeg kikkede hende intens i hendes blå øjne.

”Øh, nej ikke rigtig noget, bare at du holder nogle fede parties dernede” Jeg smilede. ”Du vil måske gerne med til et party” Jeg tænkte på hvordan det ville se ud, Christina spændt op på bukken og brugt flittigt af aftenens deltagere. Men slog det hen, Christina har jo altid været søde Christina.

”Nej det er ikke rigtigt noget for mig, jeg har jo også min søde kæreste og han forkæler mig rigtigt godt” Hun kikkede ud over græsplænen og jeg fornemmede at noget var galt.

”Det er da super med sådan en sød kæreste, du ligner også en der elsker ham højt”
Christina drejede sit søde ansigt mod mig. ”Ja han er sød, han er bare for sød”

Historien fortsætter under reklamen

”Hvad mener du” Jeg viste godt hvad hun tænkte på, men hun skulle selv for lov til at sige det. Jeg skænkede et glas mere, skulle hun i kælderen gjorde det ikke noget hun havde drukket sig mod til.

”Det er bare sådan, at han er så blid og kærlig ved mig, når vi elsker er det altid sådan noget romantisk noget. Vi kysser og kæler, krammer og nusser hinanden. Når han så endelig trænger op i mig er det så forsigtigt og blidt at det næsten er pinligt”

”Han lyder da kær” Jeg smiler til hende og hun stirrer på mig ”Kær” Hun ryster på hovedet så hendes lange lyse krøller svinger rundt i luften ”Han er bare for meget”

”Er det ikke skønt med sådan en sød fyr, en som forstår dig og elsker dig” Jeg smilte frækt mens jeg fokuserede vores øjne.
Christina kikkede længe på mig. ”Sanne, jeg drømmer om at blive taget, få en ordentlig røvfuld og en stor pik langt op i røven, så jeg kan mærke at det er en mand”

Jeg smilede til Christina. ”Nu har du vist fået for meget rødvin søde”

”Nej, det er faktisk et stort problem for mig, at han er så blid” Sukkede Christina og tog endnu et glas fra flasken.

”Din stakkel, er du en lille forsømt husmor” Jeg smilede og var begyndt at gennem tænke en plan for hvordan jeg kunne udnytte hende senere.
”Jeg er ikke nogen husmor” Kom det hurtigt fra Christina. ”Jeg er bare ligesom til lidt mere end kys og kram”

Jeg rejste mig op, gik om bag hende, Hun kikkede undrende på mig, men gjorde ikke noget.

Hurtigt lagde jeg en arm omkring hendes hals og pressede hendes hoved bagover. Holdt hovedet fast mod stoleryggen og jeg kyssede hende voldsomt med våde læber.

Christina prøvede at undgå mit kys, men kunne ikke få hovedet væk. Mens jeg med tungen tvang hendes læber fra hinanden førte jeg en hånd ind under hendes T-shirt, skubbede hendes bh væk fra hendes ene bryst og jeg fandt hendes lille brystvorte.

Christina vred sig i stolen og hun svingede med armene, men mit faste tag under hendes hoved gjorde hun ikke kunne gøre andet end at lave mig kysse hende, mens jeg hårdt klemte hendes brystvorte mellem mine fingre.

Det gjorde ondt og hun ville skrige, hvilket blot gjorde at jeg fik min tunge ind i hendes mund og hun måtte tage i mod mit våde kys med tungen.

Jeg vred hendes brystvorte rundt og mærkede hvordan den blev hård af mine berøringer.

Hun begyndte at gengælde mit kys og jeg slap langsomt hendes hals og lod hånden finde den anden brystvorte.

Her stod jeg bøjet ned over Christina, kyssende intens med hænder placeret på hendes små faste bryster. Det måtte blive en god dag.
Jeg løftede mit ansigt og kikkede på Christina. ”Du er jo vildt fræk søde”

Christina kikkede på mig, mine hænder klemte stadig omkring hendes bryster, men hun virkede som om hun kunne lide mine smertefrembringelser.
”Sanne, jeg har aldrig kysset en pige før, det var dejligt” Hun smilte med sit søde smil.

”Du er til mere end du tror søde” Jeg tog mine hænder op af hendes T-shirt, bukkede mig lidt ned og tog fat i stoffet og trak T-shirten op over hendes hoved.

Christina gjorde modstand. ”Nej Sanne, det må du ikke”

Jeg holdt fast i stoffet og kikkede blot på hende, mens jeg rystede på hovedet.

”Christina, du har ikke nogen mening” Jeg trak til og Christina sad nu med bar overkrop og en bh der hang som en slags push up under hendes små bryster.

Hun prøvede at få bh’en på plads, men jeg lagde en hånd på hendes skulder.

”Nej Christina” Hun kikkede på mig. ”Hvad hvis der kommer nogen” Hun kikkede sig omkring i haven, den er lukket til siderne men er fuldt åben ud mod søen.

”Tag den af” Jeg sagde det med en kommanderende tone og Christina begyndte at tage bh’en af.

”Dygtig pige. Vis mig dine skønne bryster, vis mig hvordan du elsker at de bliver rørt” Christina kikkede op på mig. ”Hvad skal jeg”
”Du skal lege med dem, mens jeg ser på”

”Jamen det kan jeg da ikke” Begyndte Christina. Men hun begyndte alligevel at kærtegne sine bryster, lege med brystvorterne som straks blev hårde igen. Hun havde nogle store brystvorter i forhold til hendes bryststørrelse.

”Knap dine bukser op”

Denne gang sagde hun ikke noget, men lod blot en hånd glide ned over maven til buksekanten. Hun åbnede sine bukser.
”Lyn dine bukser ned, så jeg kan se din frække fisse”

Christina sad som forstenet, med den ene hånd på brystet og den anden i gang med at lyne bukserne op.
Hun lynede ned og pressede sine trusser ned. Jeg kunne se en kraftig hårvækst og tænke at det var sjældent at sin en pige med så meget hår på fissen.

Jeg satte mig tilbage i stolen, skænkede et glas rødvin. Sad lidt og betragtede Christina som sad topløs og lignede en som gerne ville flygte hjem, men hendes hjerne ville ikke give hendes ben lod til at gå.

”Christina”
”Ja” Kom det svagt fra hende.

”Tag du bare alt tøjet af, så jeg kan se om du er til mere en blot lidt kys”
”Her ude i haven” Hun kikkede forskræmt på mig.
”Hvis du vil lege med, må du gøre som jeg siger”

Hun rejste sig op og jeg nød at se hende trække sine bukser af. Hun kikkede på sine trusser og jeg nikkede blot.
Nu stod hun nøgen foran mig.

”Kom herhen søde” Kommanderede jeg, hun gik forsigtigt over til mig.
”Spred dine ben lidt, jeg kan jo ikke se noget for alt det hår”

Hun stillede sig med let spredte ben og jeg kunne se en lille fin fisse med nogle til hendes størrelse store skamlæber.
”Buk du forover, så jeg kan nyde din fine røv”

Christina havde smidt al skam bort og hun bukkede sig.
”Tag fat i bordkanten og spred benene igen”

Hun gjorde det og jeg kunne se direkte op i hendes fisse. Den var våd, hun tændte altså på denne form for ydmygelse.
Jeg rettede mig lidt op, så jeg kunne nå hende. Langsomt nærmede jeg mig hendes skamlæber med min mund.
Blidt med tungen fremme, kyssede jeg hendes skamlæber. Det gav et ryk i Christina og hun slap bordet.

”Det må du ikke Sanne” Hun vendte sig om og ville sige noget mere.
”Buk dig ind over bordet igen” Jeg rejste mig op.
”Du må ikke Sanne, jeg vil ikke have det” Begyndte hun igen.

Hurtigt lagde jeg en hånd på hendes nakke, pressede hendes hoved ned mod duggen på bordet og samtidig fik hun et hårdt slag på hendes bare røv.

Christina skreg op, men hun kunne ikke rigtig gøre noget og lige nu måtte hun affinde sig med at hendes røv blev spanket hårdt med flad hånd.
Jeg stoppede og slap hende.

”Sæt dig på plads tøs” Christina stod og holdt sig på sine ømme og røde baller. Langsomt gik hun om til sin stol og hun satte sig med nogle små suk og støn.

”Jeg havde nok forventet at en tøs som dig havde forstået lektien”
Christina sad blot og kikkede på mig. ”Jeg har aldrig fået smæk før”
”Du har jo også altid være den søde Christina”

Hun nikkede og tog en tår af vinen.

”Nu syntes jeg vi skal lægger os ned til søen og nyde den dejlige sol”

Jeg rejste mig og rakte ud efter Christina, der tog imod min hånd og rejste sig.
”Hvad med mit tøj”

”Det kan du tage, når du skal hjem, nu vil vi to nyde solen”

Vi gik ned til søen hvor der er indrettet et område med solvogne.
”Christina, kom her”

Christina kom over til mig, hun er lavere end mig, så det må udnyttes.
”Tag mit tøj af” Christina begyndte at løfte min top af og hun var meget fokuseret på mine fyldige bryster, men nok mest af mine bjælker i brystvorterne.

”Kys mine bryster, lad mig mærke at du er tændt”

Forsigtigt begyndte hun at kysse brysterne og langsomt nærmede hun sig brystvorterne. Hun suttede blidt på dem og jeg mærkede hvordan hun lod tungen undersøge bjælken. Det gav en vildt dejlig følelse i brystet når bjælken blev bevæget og brystvorten voksede i hendes mund.

”Fjern mine jeans mens du sutter mine brystvorter hårdt”

Hun fik mine jeans åbnet og jeg hjælp dem ned så jeg kunne træde ud af dem.
Ingen trusser der var i vejen.

”Leg med min fisse mens du bider mig lige bag bjælken”

Jeg mærkede en forsigtig hånd røre mine skamlæber, mærkede at hun blev urolig, der er ingen hår, så hendes fingre rørte min våde fisse straks.
”Før en finger op i mig og lad mig mærke du er en tøs”

En finger gled op i mig og jeg holdt hendes hånd så den ikke kunne komme ud igen.
”Kys mig”

Christina løftede hovedet og jeg bukkede mig ned mod hendes læber. Vi kyssede med åben mund og vores tunger legede med hinanden.
Mine hænder fandt hendes bagdel. Jeg klemte hendes balle og hun gav sig lidt, de var stadig ømme. Blidt trak jeg hendes baller fra hinanden og lod en finger glide ind mellem dem. Lod den ligge oven på hendes ende inden jeg lod den glide ind i hendes våde fisse bagfra.
Sådan stod vi kyssende og med en finger i hver sin fisse.

Historien fortsætter under reklamen

Vi lagde os på solvognene og nød solens varme stråler på vores nøgne kroppe.
”Jeg har aldrig taget sol nøgen, nu kan jeg blive solbrændt over hele kroppen” Kom det munter fra Christina.
”Nej ikke hele kroppen” Svarede jeg stille.
”Hvorfor ikke”
”Det kræver vi fjerner den store dusk du går rundt med”
”Det tror jeg ikke min kæreste vil kunne lide” Kom det hurtigt fra Christina.
”Har du spurgt ham”
”Nej”
”Når vi kommer tilbage, fjerner vi den”
”Er det klogt” spurgte hun svagt.

”Ja, jeg nægter at slikke din fisse før den er fri for hår” Jeg spredte mine ben lidt og hun kunne se mine bare fisse glinse i solen.
”Vil du da slikke mig” Kom det undrende fra Christina. ”Det er jeg ikke sikker på jeg kan lide”

”Har du noget valg” Spurgte jeg hurtigt.
”Måske ikke, men jeg er ikke sikker”
Jeg løftede mine ben og lod dem glide ud til siden. ”Kom søde, slik mig, så du kan lære det”
”Nej, det gør jeg altså ikke” Kom det fra Christina, hun satte sig op på solvognen og kikkede på mig.
”Slik mig, eller du få en røv der bliver så rød at du ikke kan sidde normalt i flere dage”

Christina vred sig lidt, hun kunne stadig mærke smerten på sine baller. Langsomt rejste hun sig op og lagde sig foran mig på solvognen.
”Kom slik mig, vis mig at du som kvinde ved hvor det er dejligt”

Forsigtigt begyndte hun at slikke mine skamlæber, lod tungen glide op over klitten. Hun var ikke særlig god til det, men jeg var liderlig, så der skulle så meget til for at få mig tændt.

”Brug dine fingre i mine huller mens du sutter på klitten”
Hun prøvede med en finger i fissen, så to fingre og mens hun suttede min hårde klit mærkede jeg tre fingre der meget øget pres åbnede min fisse og fik mig til at stønne af liderlighed.

”Det er dejligt søde, lad mig mærke dig i min røv”

Jeg slappede af i røven og det endte med at de tre fedtede fingre fra fissen blev presset op i min røv.
”Ååhh, det er skønt, knep min røv søde”

Christina brugte fingrene som en lille pik og jeg mærkede at jeg snart kom, så jeg pressede hendes ansigt mod min fisse så hun kunne mærke min orgasme.

Jeg kom og Christina løftede forpustet sit kønne ansigt, hun smilede sødt til mig. Hun var helt indfedtet i mine safter, jeg trak hende op over mig, så jeg kunne gnubbe min våde fisse mod hendes mens vi liderligt kyssede med hinanden.
Vi lå lidt og nød solen, jeg gennemtænkte en plan.

”Kom søde, lad os gå tilbage til huset og vores vin” Jeg rejste mig og Christina fulgte pænt med.
På vej op mod huset opdagede hun at der sad en person ved terrassebordet.
”Sanne, der er en ved bordet. Vi har ikke noget tøj på”

Jeg smilede til hende. ”Det er bare min mand”
”Jamen” Begyndte Christina.
”Rolig søde, han har set en nøgen pige før” Jeg gav hende et lille dask i hendes ømme bagdel.
”Jamen, da ikke mig” Fortsatte hun.

Vi var næsten nået op til terrassen og Christina ville gå hen til sit tøj.
Jeg tog hende bestemt under armen og trak hende væk.

”Hej tykke, er du allerede hjemme” Jeg viste udmærket at han var kommet hjem, havde hørt AMG’en på grusvejen.
”Han er da ikke tyk” Hviskede Christina og jeg smilede frækt til hende. ”Jo, men det kan du ikke se når han har bukser på”
”Jeps, har du fået en ny legekammerat” Grinede han, mens han betragtede Christina åbenlyst.
”Det er Christina, hun har været en slem tøs, så jeg måtte lære hende lidt om hvordan rigtige piger opfører sig”

Christina kikkede på os. ”Jeg er da ikke nogen slem pige”

Min mand kikkede på Christina og betragtede hendes røde bagdel, han smilte til hende. ”Lidt slem må du have været, med den bavianrøv du har fået”

Christina stod og viste ikke hvad hun skulle gøre ved sig selv, hun var så skamfuld at hun kunne have løbet skrigende tilbage i søen.
”Kom Christina, vi skal i bad” Jeg skubbede blidt til hende og hun var hurtig til at gå, komme væk fra min mand.

Jeg kikkede tilbage på ham. ”Vil du med ind og hjælpe mig med at bade Christina”
Christina stivnede. ”Nej Sanne, der sætter jeg grænsen”

Han rejste sig tog under Christinas ene arm og begyndte bestemt at gå mod huset.
”Tror det er Sanne der sætter grænserne her i huset”

Christinas hjerne kæmpede igen en kamp, den ville fri og hjem, men også denne gang kunne den ikke få forbindelsen mellem fornuft og underliv til at samarbejde.

Hun fulgte med ind gennem stuen og ud til baderummet.
Jeg tændte for bruserne og mærkede om vandet var tilpas.
”Kom søde, du skal i bad, så vi kan få mine fissesafter vasket af din frække krop”
Som i trance gik Christina med mig ind i brusekabinen.

Jeg gjorde hende våd og begyndte kælent at indsæbe hendes krop, undlod ingen steder.
Hun havde svært ved at stå stille mens jeg kælede med hendes krop, men jeg undlod at kæle så meget at hun vil komme. Det skulle hun havde til gode.

Vi kom ud af kabinen og min mand stod nøgen med badelagner til os. Han hjalp os meget erotisk med at blive tørret.
Jeg pegede på massagebænken der stod i rummet.

”Læg dig godt tilrette, så jeg kan glæde dig søde”
”Hvad vil du” Kom det spørgende fra Christina.
”Jeg vil fjerne din dusk, kan jo ikke slikke dig før du er bar”
”Jeg ved ikke rigtigt, hvad vil min kæreste sige”

Min mand kikkede på hende og hun så at han heller ikke havde noget hår omkring pikken og hans nosser.
”Han vil bliver fuldstændig vild og kneppe dig i flere dage når han ser hvor lækker og fræk du er blevet”
”Kom” Jeg skubbede til hende og hun lagde sig op på briksen.

Jeg kom med skum og skraber.
Blidt spredte jeg hendes ben så hendes fisse blev fri og tilgængelig for mig.

Min mand stod ved siden af os og han lod blidt en finger glide hen over hendes mave og op mellem hendes bryster.
”Du er en flot pige” Sagde han med en rolig stemme mens han lagde en hånd på hendes ene bryst, klemte det svagt og jeg lod skraberen tage den første række af pubeshår.

”Så Christina, nu er der ingen vej tilbage” Jeg førte et par fingre op i hendes våde fisse, brugte dem til at holde skamlæberne ude så jeg kunne skrabe dem tæt.

Hun lå helt stille, lod mig fjerne hendes hår, dem hun havde levet med i snart 20 år, lod min mand kærtegne hendes små bryster lod ham klemme hendes følsomme brystvorter, lod sådan set os gøre hvad vi ville, hun var i vores hænder nu.

”Tykke, hold lige hendes ben op og spredt” Han tog omkring hendes ankler og løftede dem op så hendes røv blev fri.
Jeg smurte skum omkring hendes ende og forsigtigt fjernede jeg de hår der var omkring hendes ende.

Med en fugtig og varm klud fjernede jeg sæberesterne og hun var nu lige så hårløs mellem hendes ben, som hun havde været til hendes 10 års fødselsdag.

Jeg bukkede med ned og kyssede hendes klit, suttede blidt og lod tungen gøre den hård.
”Christina, velkommen ind i de voksnes erotiske legeplads”

Hun rettede sig op og lod en hånd glide ned over hendes skamlæber.
”Det er jo faktisk ret frækt at være så bar”
”Du har været en dygtig pige, så jeg vil nu glæde dig”

Jeg lod en finger glide op i hende og lod den dreje rundt i hendes våde fisse.
”Mens jeg slikker dig til din første rigtige pige til pige orgasme, kan du glæde min mand med at give ham lov til at bruge din søde mund til andet end at kysse med”

Christina satte sig op.

”Nej og atter nej. I er vældige søde og jeg har nydt det, men jeg kan aldrig sutte din mand. Det er simpelthen langt ud over min grænse”
Jeg kikkede på Christina og derefter på min mand. Så gik jeg hen til et skab bag hende, hentede to bomuldsreb.

Min mand forstod mig og hurtigt fik han Christina vendt om på maven og holdt ned til madrassen med hans krop.
Christina skrig op og prøvede at komme fri.

Roligt bandt jeg hendes ankler til massagebænkens ben. Gik tilbage til hendes hoved og min mand rakte mig hendes arme.
Jeg tog fat i hendes håndled og holdt dem strakt over hendes hoved.

”I er sindssyge, hvad helvede har I gang i”

”Christina, du fortalte mig tidligere i dag du var træt af din kæreste fordi han er så blid ved dig”
Christina vred sig men mærkede at hun sad fast hen over bordet.
”Nu skal du få det du gerne vil have, en rigtig mand som du ønskede”
”NEJ” Skreg Christina.

Jeg strammede grebet omkring hendes håndled kikkede op på min mand.
”Giv hende den røvfuld, som hun sukker efter”

Historien fortsætter under reklamen

Det første slag faldt med flad hånd og skriget fra Christina var ikke forsvundet fra baderummet før de næste hårde slag ramte hendes baller og ind i mellem hendes lår, der hvor skamlæberne er ømmest.
Efter lidt tid blev skrigene til nogle dybe suk og klagen.

Hun fik lov til at sunde sig lidt, mens min mand hentede et reb mere og en flaske creme.
Vi bandt hendes håndled sammen over hovedet, nu var hun fri men kunne ikke rejse sig da armene tyngede over hendes hoved.
Jeg så hvordan han smurte godt med creme på pikken og jeg tog fat i rebenden, trak den så hendes krop blev strammet og hun ikke kunne bevæge sit underliv.

”Christina, nu skal du få dit andet ønske opfyldt”

Der kom et langt smertende nej fra hendes mund inden hun gik over til en dyb skrigende lyd.
Han trak forhuden tilbage satte pikhovedet lige oven på hendes jomfruelige stjerne, begyndte roligt at presse mens han så hvordan hullet åbnede sig og cremen gjorde det muligt for han at trænge op i hendes meget stramme røv.

Han holdt presset indtil han var så langt oppe i hende han kunne nå med pikken. Lod den blive deroppe et stykke tid.
Christina skreg og hun kikkede bedende på mig.

Jeg smilede tilbage, nussede hende blidt på kinden.
”Slap af Christina, det er jo dit største ønske, der er gået i opfyldelse”

Min mand begyndte af trække pikke tilbage og mens han igen stødte op i hende lod han creme løbe ned over pikken så modstanden blev lidt mindre.

Roligt forsatte han med at kneppe hendes ømme røv og jeg lagde mig på knæ under ham så jeg kunne nå at sutte på hendes klit mens jeg førte tre fingre op i fissen og mærkede hvordan han trængte ind i hendes røv.

Christina begyndte svagt at stønne og små sukke når jeg suttede hendes klit hårdt.

Det var frækt at se min mands pik forsvinde op i hendes for lidt siden meget jomfruelige hul, han havde fået hende løftet så meget i overkroppen at han kunne klemme hendes brystvorter hårdt hver gang han trængte i bund.

Christina var nu fuldstændigt overgivet til hendes erotiske del af hjernen og hun stønnede og peb af liderlig, jo voldsommere vi brugte hendes krop.

Jeg løftede mit hoved.

”Skal vi kneppe din røv færdig eller er du bare en lille husmor”

”Knep mig for fanden, brug min røv til jeg kommer” Skreg Christina, mens hendes orgasme ramte hendes krop så det sprøjtede ud af fissen på hende.

Hun forsvandt væk fra denne verden og kom først tilbage da en ekstra orgasme ramte hendes forpinte og til spermet røv.
Vi flyttede os væk fra hende, stod og betragtede hvordan hendes ringmuskel arbejdede på højtryk for at få lukket det vidt åbne og fedtet hul.
Jeg løsnede rebene, satte mig op på bordet krammede hende ind til mig, kyssede blidt hendes søde mund.

”Christina, du har været en meget dygtig pige i dag. En pige din kæreste kan være stolt af”
Christina kikkede ømt på mig. ”Ja, men han er jo for sød til den her slags sex”
Jeg klemte hende blidt.

”Tag hjem, giv ham et blowjob og sæt dig op på ham, rid ham vildt og når det går bedst så skifter du til dit frække og stramme røvhul”
”Måske” Kom det svagt fra Christina.

”Jeg må heller komme hjem nu” Hun rejste sig og gik i bad.

Historien fortsætter under reklamen

Vi stod på trappen vinkede kærligt til Christina, som forsøgte at sidde på cykelsadelen. Der kom nogle hyl fra hende, men til sidst blev hun siddende og cyklede ud over brostenene.

Min mand stod bag mig tog et hårdt greb omkring mine bryster, mens han hviskede til mig.
”I dag er en ren masochist født, hun kan klare meget og hende vil vi få meget glæde af”
Jeg nikkede og tænkte, bare hun ikke skal være sammen med kæresten den næste uges tid, det holder hendes røv ikke til.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

11 kommentarer

  1. Den Liderlige Bedstefar

    28/06/2018 kl 0:17

    Stod det til mig, så fik du et rent 5-tal HVER GANG, for uanset om du skriver om voksne kvinder sammen, eller du skriver om erotiske småpiger, så gør du det fabelagtigt. Så lækkert, at jeg hver gang ønskede at jeg var en del af historien ….

    2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *