- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Sex for malwarebytes – Liane II.
”Nu vil jeg malke din pik tom i mit bagerste hul. ” hvorefter hun gled ned af mig og lagde sig på sine knæ
Forfatter: Nørden
Læs forrige afsnit
Der blev tavshed et øjeblik, hvorefter 0 sagde: ”Ved du, hvad jeg godt kan li´ hos mænd, ” ”Nej da, ” svarede jeg. ”Jeg elsker at se dem spille pik af, ” Vi skrupgrinede begge to et øjeblik inden 0 fortsatte med at sige, ” og så synes jeg helt ærligt at sutte pik af er noget af det bedste der findes,
Jeg havde siddet på en lænestol i hendes stue og ventet på hende i en rum tid, inden stuedøren åbnedes sagte og hun kom ind iklædt en morgenkåbe i Frotté. Ud over at jeg tydeligt så at hun havde sorte nylonstrømper på under kåben var hendes krop ellers tildækket. Hun kom hen til mig i lænestolen, satte sig på mine knæ og sagde med besnærende stemme. ” Knap morgenkåben op og se om du kan lide, hvad jeg har på inden under. ”
Jeg blev både overrasket og chokeret, da jeg fik knappet morgenkåben op og så, hvordan hun havde klædt sig om – eller måske afklædt sig. Hun var iført et rødt blonde korset, røde halvgennemsigtige trusser, sort stay-ups med en rød blondekant. ”Det er nutidens skoleuniform for gymnasiepiger – altså efter skoletid – hvis du forstår hvad jeg mener. ”Jeg lagde min hånd på hendes lår og kærtegner hendes nøgne hud hvor hendes stay-ups blonde sluttede.
Hun smilede forførende til mig og der kom et næsten lydløst suk fra hendes læber, hvor hendes tunge kørte fra side til side. “Du gør mig så inderlig ophidset, ” sagde hun til mig jeg følte hendes hånd let kærtegnede min piks tiltagende rejsning som gjorde en svulmende udbuling i mine bukser.
Hun lod morgenkåben glide af sig og krøb op i en sofa og stillede sig på alle fire med bagdelen rettet mod mig. Hun vrikkede sexet med sin bagdel, kiggede på mig og slikkede sig forførisk om munden. Hun førte tillige sin ene hånd ind i hendes trusse og hendes hånd begyndte at kæle med sin fisse og hun stønnede elskovssygt og så forførende på mig. ”Træk trusserne ned – jeg vil se din fisse, ” sagde jeg til hende.
Historien fortsætter under reklamen
Der blev tavshed et øjeblik, hvorefter 0 sagde: ”Ved du, hvad jeg godt kan li´ hos mænd, ” ”Nej da, ” svarede jeg. ”Jeg elsker at se dem spille pik af, ” Vi skrupgrinede begge to et øjeblik inden 0 fortsatte med at sige, ” og så synes jeg helt ærligt at sutte pik af er noget af det bedste der findes, ” Medens vi havde snakket havde jeg kunnet føle, hvordan min pik havde vokset sig stiv.
Jeg åbnede gylpen, tog pikken frem, samtidig som jeg trak forhuden op og ned af skaftet på pikken. Jeg gned tommelfingeren rundt på glansen til tommelen blev helt fedtet af præspermen. Liane trak sine trusser ned så de hang halvvejs ned på hendes enormt sexede nylonklædte lår. Hun førte hånden over den helt åbne, glinsende fisse. Et par af hendes fingre gled in i hende, når hun trak hånden hen over fissen, hun øgede takten og jeg så, hvordan hun lukkede sine øjne, da hendes krop blev ramt af en orgasme.
Da jeg på et tidspunkt så på hendes ansigt og at det så helt fredfyldt ud rejste mig op på mine knæ bare for at se dette unikke kunstværk, jeg havde foran mig. Lianes unge pigekrop, der snart tidsmæssigt ville tage form af en kvindekrop, men som lige nu lå og ventede under mig. Jeg kyssede og kærtegnede hendes dejlige krop. Langsomt nærmede min tunge sig hendes varme og fugtige skedeåbning. Hun roterede ned fissen af bar nydelse og hviskede liderligt: ” Ååhhhh – ggmm – hhmmm – skøøøønt – tungen – er såååå skøøøn. ”
Jeg gjorde min tungespids meget spids og satte den imod hendes glatbarberede, følsomme fisse. Jeg lagde mærke til at hendes ben sitrede let og hun sagde med dirrende stemme: ”Din tunge er som ladet med statisk elektricitet for jeg føler at jeg fik elektriske stød helt ud i mine ben. ” Jeg begyndte nu med flad tunge at slikke hende opover og derefter nedover i fissespalten. Lod tungen ind imellem lege hidsigt med klitoris før jeg igen slikkede op og ned i sprækken. ”Mmmmh, ” stønnede hun igen lavt, ” herligt – fortsæt med at slikke mig – slik min tøsefisse – ahhh – så dejligt. ”
Medens jeg slikkede brugte jeg mine hænder til at lege med hendes bryster. For at sige det lige ud så æltede jeg patterne lidt hårdhændet. Hun stønnede og gispede utålmodigt under mine kærtegn, spredte sine ben og hviskede hæst: at hun ønskede at blive kneppet nu. Endelig kunne jeg ikke længere modstå, men lad min tunge forsigtigt smage hendes salte skamlæber. Hun prustede højlydt, greb mig om baghovedet og pressede mit ansigt imod hendes våde fisse.
Hendes blodfyldte skamlæbers drypvåde tilstand udtrykte tydeligt hendes ønske, om at blive udboret af en stiv pik og hun vred sig utålmodigt foran mig. Jeg slikkede hende dybt, og når min skeformede tunge fandt vej dybere ind i hendes fisse blev hende klynkene til højlydt støn. Hun spredte benene endnu mere, og når jeg forsigtigt sugede og slikkede hendes klitoris kom hun med en liderlige jammer: “ Mmh – ahh – ikke stoppe – oh – oh – slikke mig – ohhaaiieeee – nice – gi´ mig pik – stiv varm pik. ”
Hendes fisse var så stramt, at der næsten ikke var plads til min pik i hende. Da halvdelen af glansen var inde stoppede legen. Hendes fisse var sjaskende vådt, men alligevel utroligt stramt, selv om jeg havde fingerpulet hende. Hun klynkede af velbehag. Jeg hviskede til hende: ”Åhhh – så snæver din unge fisse er, men jeg skal nok være forsigtig, ” Hun så mig ind i øjnene og sagde lavmælt: ” Din stådreng føles lige nu som en stolpe, men når den kommer ind skal missen nok slikke eller polerer den.
” Jeg lænede sig over hende og tilføjede lidt mere kraft til at trykke pikken ind i hende. En millimeter af gangen – mere gik ikke. Hun lå stille med hver muskel spændt i hele kroppen, medens glansen gled frem og tilbage mellem de ydre skamlæber og bare tirrede de indre skamlæber. ”Er du liderlig Liane, ” spurgte jeg og slikkede hende på halsen. ” Hvad tror du er din gedebuk, ” svarede hun næsten uhørligt og fortsatte, ” det er helt vidunderligt. Det er som en uro i hele underlivet – men en skön uro.
Hun beherskede sine fisse- eller skedemuskler til fuldkommenhed, således at når hun mærkede jeg trak pikken tilbage i hendes fisse strammede hun sine muskler sådan at hun trak forhuden op over pikhovedet. Det betød at hun også skubbede forhuden tilbage fra pikhovedet, når jeg stødte pikken ind i hendes fisse, hvilket gjorde at den blommefarvede glans blev totalt indsmurt i hendes fissesafter. Liane stønnede, når jeg trak pikken frem og tilbage: ” Knep – det er djævelske liderligt – knep mer´ – knep mig med hele elskovsbødlen – knep mig til du fylder min piksqueezer. ”
Jeg pressede pikken ind i fissen som lidt modvilligt strammede sig om den, men sagte gav efter for den indtrængende gæst. ”Aaaahhh… jjaaahhh… ååhh, den er næsten for stor – åååhhhh… skøøøønntt… mere… dy… bere… kneeeeppppeee… hele… vejen. ” Jeg tog hende på ordet og stødte kæppen helt i bund med et eneste hårdt stød. ”JJJAAAAA… åååååhhhhhhhmmm… uuuhh… piiiikkk… såååååå… heeerrliiiggtt… du… knepper sååå… skøøønt nu vil jeg kneppe dig – jeg vil ride dig. ”
Jeg lagde mig nu ned på ryggen og Liane kravlede op over mig, da jeg lå op ad det ene armlæn i sofaen og satte det ene knæ på sædet, medens det andet ben hvilede på gulvet. Hun rakte sin ene hånd ind mellem sine ben og tog fat om min pik med den. Hun gned skamlæberne med glansen et par gange, medens hun sukkede: ” Ridejernet skal smøres godt ind inden det skal bore sig højt op i min fisse, ” hvorefter hun lod glansen glide ind i hendes fisse.
Hun løftede det andet knæ op i sofaen og satte sig nu så pikken kunne borer sig yderligere op i hendes fisse så der bare manglede nogle få centimeter før pikken var inde helt til roden. Jeg lagde mine hænder under hendes baller og var behjælpeligt med at løfte hendes bagdel op og ned så hendes fisse gled bedre på min pik. ” Åh – min fisse bli´r så udmattet af den store bautapik, der fylder min fissen – godt der ikke inskriptioner i den – det er så himmelsk dejligt at blive fyldt sådan – fatter du, at jeg bli´r så ophidset af at ride den stilige pik – jeg bliver så liderlig skør.
Din pik er sanseløs vidunderlig at mærke dybt inde i mig. ”Hun rankede sig og kærtegnede sin klitoris og sine bryster medens hun gled langsomt op og ned ad pikken. Samtidig varierede hun sin måde at ride på. Først nogle løft til toppen af pikhovedet, så en kort sænkning – løft og derefter ned igen. Efter et stykke tid standsede hun og sagde: ”Nu vil jeg malke din pik tom i mit bagerste hul. ” hvorefter hun gled ned af mig og lagde sig på sine knæ i sofaen.
Inden da havde Liane taget en dåse vaseline frem som hun rakte mig uden et ord, men jeg vidste, hvad der skulle gøres. Jeg smurte omhyggeligt hendes anus ind og derefter min pik som rigtig lægtedes sig ind i hendes ungpigerøv. Ja – hele min krop dirrede af ophedning og forventningerne til hendes skønne anus steg inde i mig.
”Gi´ mig alt hvad du kan nu, ” stønnede Liane, ” vis du har byens bedste pik til en bagdrøner eller som min mor måske ville sige – en liderlig analfornøjeleskæp. ” <
”Guuuud – du er så stor i mig – så skøøøøønt – det går for mig, ” stønnede Liane, ” jeg kan ikke holde mig længere. ” ” Det kan jeg heller ikke – det gååååårr, ” prustede jeg. Liane bøjede sig forover og kastede bagdelen bagud, så pikken gled ind i bunden på hende, da min udløsning kom. Spermen piskede i kraftige stråler ind i hendes røv. Ved hvert sprøjt pressede jeg pikken så hårdt som muligt mod hendes livmoder.
Historien fortsætter under reklamen
Vi væltede sammen omkring på hendes sofa for at få pusten. Liane sagde sagte til mig: Ku´ sådan et mandfolk som dig drikke en kold øl sammen med en kneppedukke som jeg – det er det eneste drikkelige jeg har foruden almindelig postevand eller letmælk.
Da det blev over en enkelt pilsner til hver at vi sluttede aftenen.






Den Liderlige Bedstefar ?????
15/11/2018 kl 17:15
Hende Liane er da en skøn datter, der minder ret meget om hendes mor, sådan rent nydelsesmæssigt. Selv om det irriterede mig, at du i starten af dette afsnit ikke havde fået rettet “0” til Liane. Så var det igen en gang skøn sexhistorie fra din side.