Speciallærerinden 3: Hjemmeundervisning

”Skal jeg sutte den af for dig, ligesom de frække piger gør i pornofilm?” spørger Erika drillende . .

Forfatter: C.K. Andersen

Læs del 1del 2

”Har du fået din mor til at skrive under på sedlen?” spørger Erika og lægger en hånd blidt på skulderen af Magnus. Magnus nikker og åbner sin skoletaske langsomt, mens Erika kan se en smule forventning i drengen, der tager et stykke papir op og giver det til Erika.

”Her Erika. Hun havde ingen problemer med at skrive under. Hun er bare glad for, at der endelig er en lærer, der tager sig af mig,” svarer Magnus og rødmer samtidig med, at Erika tager sedlen ud af hånden på sin elev med et varmt smil og et frækt blink med øjnene.

”Dejligt. Jeg tænkte, at vi så i dag skulle ud at køre. Jeg vil gerne vise dig nogle ting, men det kan jeg kun hjemme hos mig, så hvad ville du sige til at komme hjem til mig, og så skal jeg nok køre dig hjem, når jeg har lært dig nogle ting omkring dig selv og din krop,” siger Erika blidt og kærtegner drengens pik uden på hans bukser. Magnus dirrer af forventning og får efter nogle sekunder fremstammet et ja.

Erika fniser og kan se på Magnus, at frække tanker og fantasier banker rundt i hovedet på ham med lysets hastighed. Hun tager hans hånd og løfter ham op på benene, mens hun selv tager jakke på, inden Magnus får taget sin på uden at være i stand til at fjerne sine øjne fra Erikas meget stramme læderjakke, der krammer hendes velsiddende bryster perfekt.

”Kan du lide min jakke Magnus?” spørger Erika, da hun opdager, at drengens øjne brænder sig ind i det tynde og lettere blankpolerede læder. Magnus nikker uden af stand til at svare Erika med ord, og Erika flytter i stedet hurtigt hans hænder op på sine bryster, så han kan røre ved dem.

”Du har nogle dejlige og nysgerrige hænder, og du skal nok få lov til at se mig i en masse dejligt tøj, men vi må hellere komme afsted,” siger Erika, efter Magnus har udforsket hendes overkrop. Hun fjerner hans hænder fra sin barm, og de går sammen ned mod skolens kontor, hvor Erika afleverer den underskrevne seddel, inden de sætter sig i hendes bil og køre hjem mod Erika.

På vejen hjem til sit rækkehus, opdager Erika, at Magnus kigger rimelig stift ud ad vinduet og med vilje undgår at kigge på sin lærerinde. Erika fjerner en hånd fra rattet og lægger den på drengens lår, så Magnus spjætter ufrivilligt og får et voldsomt kuldegys.

”Magnus, har du nogensinde været hjemme hos en lærer før?” spørger Erika men er allerede klar over svaret ud fra, hvor anspændt Magnus opfører sig. Drengen ryster på hovedet, og Erika hører ham forsøge at holde et enkelt snøft tilbage, inden hun flytter hånden fra hans lår op til hans pik, som hun kærligt masserer uden på bukserne.

”Faktisk så har jeg aldrig været hjemme hos en anden alene. Ingen ville have mig på besøg, fordi jeg ikke har nogen venner,” hvisker Magnus og forsøger igen uden held at holde små hulk og snøft tilbage. Erika knapper hans bukser op og fører sin hånd ned i hans boxershorts, hvor hun blidt nusser drengens nosser.

”Det er okay Magnus. Bare kom ud med det. Jeg ved godt, alt er så nyt. Ikke kun med sex men også alt det andet. Jeg lover dig, at vi får det rigtig hyggeligt sammen, og jeg skal nok give dig alle de orgasmer, du ønsker,” svarer Erika blidt, som Magnus begynder at opdage, hvad hun gør ved hans nosser, og han begynder at slappe mere af, som de nærmer sig Erikas rækkehus.

Erika åbner hoveddøren og tager overtøjet af Magnus, før hun lukker døren bag dem og forførende tager sin egen jakke af, mens Magnus gør store øjne. Erika fniser over drengens ansigtsudtryk og kysser ham kærligt, inden hun blidt fører sin tunge ind i hans mund, hvor den danser med hans egen.

”Du er allerede blevet rigtig god til at kysse. Det er virkelig dejligt, og det er noget, alle piger elsker,” siger Erika med et sødt smil, da deres læber skilles. Magnus mumler noget, der kan tydes som et tak til hende, inden Erika uden varsel dropper ned på sine knæ og åbner drengens bukser for at vippe hans pik ud.

”Skal jeg sutte den af for dig, ligesom de frække piger gør i pornofilm?” spørger Erika drillende og begynder langsomt at spille pik på Magnus. Øjnene ruller tilbage i hovedet på ham, og han kæmper desperat for at holde øjenkontakten med Erika, som han lovede første gang, hun tog ham i munden.

Erika fniser blidt og tager derefter kælent Magnus i sin varme mund og begynder at sutte ham langsomt og kærligt. Magnus dirrer i nydelse og fremstammer komplimenter til Erika, der stirrer op på ham med sit mest sexede og underdanige blik, mens hun stille og roligt fortærer hver en centimeter af hans pik.

Efter kun få minutter bliver blowjobbet for meget for Magnus, der skælver over hele kroppen og uden held forsøger at hviske, at han kommer, men intet andet end uforståelige lyde forlader hans mund. I stedet begynder hans pik at vokse i Erikas mund og bagefter eksplodere i en kaskade af sperm, inden Erika lader den falde ud af sin mund, da den er færdig med at sprøjte.

”Kunne du tænke dig at smage lidt på dig selv?” spørger Erika forførende og stikker tungen ud af munden for at vise Magnus sin egen ladning. Drengen stivner, mens Erika stiller rejser sig op foran ham og nusser hans nakke med sin næse, mens hendes mund nærmer sig hans.

”Kan man godt det? Må man godt det?” spørger Magnus uden helt at vide, hvilket ben han skal stå på. På samme tid vil han rigtig gerne kysse med Erika, men han er skælvende nervøs for at smage sin egen sperm i det første kys. Med Erikas læber kun millimeter fra hans egne, lukker han øjnene og trækker vejret ind for at forberede sig på det værste.

Erikas læber møder hans, og Magnus kan mærke hende åbne munden. Et lyn går igennem hans krop, nu hvor han ved, hvad hendes tunge fører med sig, men han følger sin lærer og lader hende tunge komme ind. Deres tunger finder hinanden, og Erika afleverer spermen, inden hun bryder kysset, og de begge synker.

”Du er så fucking modig Magnus, at du tør sluge din egen sperm. Der er så mange granvoksne mænd, der er hunderæd for at gøre det, selvom de har prøvet så meget med piger, men du gør det bare som noget af det mest naturlige i verden, og det gør mig så stolt af dig,” siger Erika anerkendende og kysser igen drengen.

”Tak Erika. Jeg var lidt bange først, men jeg kunne faktisk godt lide det. Det smagte ikke af så meget, men det var dejligt at kysse dig, efter det du gjorde ved mig,” svarer Magnus med et smil. Erika smiler til ham og tager hans hånd, så hun kan føre ham ind i stuen og sætter ham i sofaen, inden hun henter en sodavand til dem begge.

”Erika, hvad mente du med, at der er mange mænd, der er bange for at kysse en pige med sperm i munden? Er der nogen, der synes, det er farligt?” spørger Magnus langsomt og åbner sin sodavand for at skjule ansigtet en smule.

”Nu skal du høre noget Magnus. Det er langt fra alle mænd, der er lige så åbne og modige som dig. Der er rigtig mange mænd, der kun tror, at sex er noget, der foregår mellem en dreng og en pige, og de har nogle meget stramme regler for, hvad drenge gør, og hvad piger gør. Jeg synes selv, det er lidt underligt, men jeg kan også selv både lide drenge og piger, og jeg prøver altid at være åben omkring sex. Har din mor før sagt til dig, når I skulle prøve noget ny mad, at du ikke kan sige, at du ikke kan lide det, før du har prøvet? Jeg har det på samme måde omkring sex, og jeg vil gerne lære dig det samme, men du må sige det til mig, hvis jeg gør noget, du ikke er tryg ved,” forklarer Erika og mærker Magnus gribe fat i hendes hånd og klemme den.

”Det skal jeg nok Erika, men jeg synes også, det lyder underligt, hvis nogen ikke vil prøve noget. Du er jo virkelig sød og gør rigtig meget for mig, så hvis du synes, jeg skal prøve noget, så vil jeg gøre det,” svarer Magnus og lægger sit hoved på Erikas bryst, der nu kun holdes fanget af et tyndt sæt lingeri, da hun har taget både trøje og bukser af, mens hun talte til Magnus.

”Du er så sej, og du har allerede prøvet mere end mange af de fyre, jeg har haft sex med, når du både kan lide at spermkysse med en pige og få analsex,” hvisker Erika og tager langsomt tøjet af Magnus, så han sidder nøgen i sofaen ved siden af hende, inden hun tænder for fjernsynet og spørger, om han har lyst til at se porno sammen med hende.

”Mmm ja, det lyder faktisk rigtig rart,” svarer Magnus og rødmer tydeligt, inden han tager endnu en slurk af sin sodavand. Erika kigger bare roligt på ham og ser, hvordan hans pik begynder at vokse, mens frække tanker roder rundt i hovedet på Magnus. Erika tager sin telefon og finder den playliste med porno, hun har forberedt og sender videoen op på det store fjernsyn til et tydeligt støn fra Magnus.

”Kan du lide, hvad du ser?” spinder Erika kælent og nusser Magnus bag øret, mens drengens øjne er fæstnet på tv’et, der viser en storbarmet blondine, der er i gang med at skamride en stor pik. Magnus prøver at fremstamme et svar uden held, inden Erika blidt lægger en finger på hans læber og fortæller, at det ikke gør noget, og han bare skal nyde synet.

”Hvis jeg leger med dig, vil du så prøve at røre ved mig, mens vi ser videoen?” spørger Erika og begynder langsomt at spille pik på Magnus. Magnus stønner højt og ryster let, mens hans ene hånd tøvende forsøger at finde ned imellem Erikas slanke ben for at røre ved hendes fisse. Erika fniser, da han finder hendes inderlår, og hun lader et lille klynk af liderlighed slippe ud, da Magnus endelig finder hendes klit og begynder at nusse den.

Imellem tilfredse støn fortæller Erika, at Magnus er fantastisk til at lege med hendes fisse, og samtidig med at drengens fingre bevæger sig mere og mere på opdagelse i hendes skød, hæver hun tempoet på sit pikspilleri. I videoen foran dem, er blondinen blevet vendt forover og bliver nu taget hårdt bagfra, hvilket får pikken til at dunke i hånden på Erika, inden Magnus grynter ud som et såret dyr og kommer ud over sin egen overkrop.

”Undskyld jeg kom så hurtigt Erika,” stønner Magnus imellem hurtige vejrtrækninger. Hans fingre er stoppet med deres nysgerrige leg med Erikas fisse, men hun tænker ikke over det og kysser bare Magnus blidt og lader deres tunger danse med hinanden.

”Det skal du da ikke undskylde for. Du må jo have trængt til det. Det var også en virkelig fræk video, og hvis du vil prøve noget mere frækt, så prøv at sut på dine fingre, nu hvor de smager af min fisse,” siger Erika, efter Magnus har fået vejret igen. Hun tager et blidt greb i hans håndled og fører hånden op til hans mund, hvor Magnus tøvende lader sin tunge komme ud for at slikke Erikas safter af sine fingre.

Magnus stønner, og Erika spørger, om han kan lide at smage på hende. Han nikker og instinktivt begynder han at sutte sine fingre rene uden at tænke på, hvad han laver. Erika smiler for sig selv over, at Magnus nu er blevet så komfortabel med sex, at han helt glemmer sig selv, når hun gør noget frækt ved ham.

”Jeg synes ikke, du skal nøjes med at smage mig på dine fingre, så hvis du kommer med her, så synes jeg da, at du skal have lov til at slikke mig til orgasme, for det ved jeg, du kan,” griner Erika og slæber Magnus op på benene. Drengen følger lydigt efter ind på Erikas værelse, hvor hun skynder sig over og åbner et klædeskab fyldt med frække kostumer af alle slags.

”Det her er mit frække udklædningsskab, og du skal vælge, hvordan jeg skal se ud, mens du slikker mig. Jeg kan være nærmest alt, hvad du har set på nettet, du skal bare vælge det,” hvisker Erika sukkersødt og i sit mest forførende tonefald. Magnus peger efter et par sekunder på et sort catsuit i latex, og hans pik afslører ham i, at tanken om Erika i latex fra top til tå tænder ham.

”Det der Erika. Det ligner noget af det, som jeg har set i de spil, jeg spiller og i de serier, jeg ser,” forklarer Magnus og rødmer en smule, inden han kigger ned i et øjeblik. Erika griner hjerteligt og tager catsuittet ud af skabet for at tage det på, mens Magnus forsøger at undgå at stirre for meget på hende.

”Kan du godt lide det her spionlook? Jeg elsker i hvert fald at have det her på, selvom det er lidt bøvlet at komme i det. Det får bare min krop til at se så sexet ud, og jeg føler mig endda en lille smule farlig,” siger Erika for at forsøge at få Magnus til at kigge på sig. Hun glider i et par lårlange støvler, der matcher det sorte catsuit, inden hun fører hænderne igennem latexhandskerne og til sidst kaster sig ned på sengen med spredte ben.

”Nu er jeg din superspion, så slik mig, til jeg kommer,” kommanderer Erika med et grin og åbner den nederste lynlås i catsuittet. Hun tager en diskret lille vibrator og lader den køre hen over sin fisse, indtil den glinser af safter, og så sender hun Magnus et legende luftkys for at invitere ham op imellem sine ben.

Magnus kravler langsomt op i sengen med dunkende jern på fra Erikas forførende leg med sig selv. Han placerer ansigtet imellem hendes ben og trækker vejret tungere og tungere, som han nærmer sig fissen, men han stopper lige inden, hans tunge rører ved Erikas allerhelligste, og lydløse tårer begynder at komme frem i øjnene på ham.

”Du skal ikke, hvis du ikke vil Magnus. Jeg skal nok ride dig alligevel. Du har allerede været så sej i dag, så hvis du ikke har lyst til at slikke mig, så skal du ikke tvinges,” siger Erika med tydelig bekymring i stemmen. Magnus trækker hovedet en smule tilbage og kigger sin lærerinde dybt i øjnene, mens tårerne løber ned ad kinderne på ham.

”Nej Erika, jeg vil rigtig gerne slikke dig, men jeg ved ikke, hvordan man gør, og jeg vil ikke gøre det forkert. Du har gjort så meget for mig, og jeg vil gerne gøre dig glad, men jeg tror ikke, jeg kan,” svarer Magnus langsomt og snøfter en enkelt gang. Erika sukker overbærende og tager drengens hånd for at føre ham op til sig, og så krammer hun ham så tæt, som hun overhovedet kan.

”Du har allerede gjort mig glad, fordi jeg kan se i dine øjne, hvor meget du kan lide at være her med mig, så du skal bare gøre det bedste, du kan, og så skal jeg nok komme for dig. Det lover jeg,” siger Erika og kysser Magnus, inden drengen nikker og kravler ned af hendes krop for igen at have hovedet begravet imellem benene på hende.

Magnus trækker vejret ind og så lader han sin tunge forlade munden og let kærtegne Erikas fisse. De stønner begge i liderlighed, og Magnus begynder at slikke Erikas safter i sig. Erikas øjne ruller tilbage i hovedet på hende, og et lyn af lyst slår ned i hende, da hun i overvældelse opdager, at Magnus faktisk er på vej til rent faktisk at slikke hende til orgasme.

”Du er et fucking naturtalent til det der. Jeg kommer Magnus. Du må ikke stoppe. Please,” skriger Erika nærmest og mener hvert et ord. Hele hendes krop spændes som en bue, før den går i orgasmekramper, og hun skriger som om, hun var med i en pornofilm. Magnus slikker hende hele vejen igennem orgasmen uden at sænke farten, og i et splitsekund mødes deres øjne, og Erika mærker en ny orgasme ramme hende, inden den første helt er aftaget.

”Nu skal jeg nok få dig til at komme. Bare læg dig her og lad mig forkæle din pik igen,” stønner Erika hæst og med en krop, der skælver svagt efter de voldsomme orgasmer. Hun havde egentlig planlagt, at hun bare ville fake sit klimaks for at gøre Magnus glad, men det var på ingen måde nødvendigt.

Magnus lægger sig i sengen, og Erika sænker sig lynhurtigt ned over hans pik og begynder at ride ham så dybt og inderligt, som hun kan. Hun kan se i hans øjne, at hun lige nu er alle hans fantasier, der er kommet til live, og der går ikke mange minutter, før Magnus mangler at finde et sted til sine hænder. Erika mærker igen Magnus sprøjte denne gang dybt oppe i hendes silkebløde indre, og imens hendes fisse bliver fyldt med sperm, brøler Magnus af sine lungers fulde kraft, mens Erika malker hver en dråbe ud af ham.

Erika lader sig falde ned ved siden af Magnus og tørrer sveden af hans pande, inden de blidt kysser og nyder efterskæret i nogle minutter, inden Erika tager sit catsuit af, og de begge går i bad for at vaske sig selv og hinanden rene.

”Hvis du har lyst, så kan jeg hente dig hos dig i morgen, og så kan vi lege endnu mere. Du har stadig meget at lære omkring sex, og jeg vil rigtig gerne lære dig det hele,” siger Erika, mens hun kører Magnus hjem.

”Tak Erika, det vil jeg rigtig gerne,” svarer Magnus, som Erika parkere foran drengens hjem. Hun giver ham et farvelkys, inden Magnus tager sin skoletaske og med lettere røde kinder stiger ud af bilen og åbner hoveddøren.
Historien fortsætter under reklamen

VAGINAL KUGLER SEXDUKKER SEXGYNGER DILDO

Erika følger ham hele vejen med øjnene og tænker på, at det her ikke ligefrem var planen, da hun blev speciallærer for Magnus, men skæbnens veje er uransagelige, og hvis ikke andet, så har hun i hvert fald fundet ud af at få Magnus til at få tillid til hende. Hun sætter bilen i gear og smiler for sig selv, mens hun kører hjem efter endnu en lækker og fræk arbejdsdag.

Læs næste afsnit

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (82 har stemt 4,28 af 5)
Loading...
SKRIV EN KOMMENTAR
KLIK HER!

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *