Min vens mor var en MILF

Jeg blev helt flov over situationen og prøvede at stoppe hende, men Norma begyndte og knappe mine bukser op. Da mine bukser kom af, kunne man rigtig se min stive pik i mine underbukser, Norma begyndte at masere på den store bule

Jeg vil fortælle jer en historie som jeg oplevede for omkring 5 år siden. Min bedste kammerat som hedder Jens, som jeg altid har været meget sammen med, siden tidernes morgen.

Denne historie foregår da jeg var omkring 17 år, Jens bor selv sammen med hans mor som hedder Norma. Norma som var omkring de 45 år har jeg altid haft det utrolig godt med, man kunne altid snakke med hende, og hun var bestemt ikke bange for at sige hendes mening. Norma er en kvinde som er rimelig høj hun ser rigtig godt ud af hendes alder, og går næsten altid i nederdel, og så har hun disse her store patter som jeg altid har kunne huske hende for. Jeg skulle op og sove ved Jens og hans mor Norma, som jeg havde glædet mig til. Da jeg ringer på døren er det Norma som åbner, hun har et nederdel på samt en jakke, vi tager om hinanden og jeg kan rigtig mærke hendes store bryster mod min krop.

Min kammerat Jens var syg og han lå og sov, så Norma og jeg fik aftensmad selv. Vi sad og snakkede og havde det rigtig hyggeligt, jeg begyndte at fokusere mere og mere på Normas patter. Hun havde taget jakken af, og havde knappede op i skjorten, da vi var færdige vaskede vi op, og satte og så ind i stuen og så noget fjernsyn. Vi sad i hver sin sofa, og Norma havde lagt sig ned så jeg lå rigtig og beundrede hendes dejlige patter. Jeg sad og fantaserede om hvordan det ville være at slikke Normas bryster, jeg kunne mærke at min pik havde hørt hvad jeg tænke, for den var rigtig stiv nu. Norma kiggede over på mig og sagde et eller andet, hun så den store bule i mine bukser og grinede, hun spurgte om hun skulle give en hånd med. Jeg vidste slet ikke hvad jeg skulle sige, og sagde et eller andet mærkeligt noget, Norma rejste sig og kom hen og satte sig på knæ foran mig.

milf-sex-blowjobJeg blev helt flov over situationen og prøvede at stoppe hende, men Norma begyndte og knappe mine bukser op, og sagde at hun havde prøvede det før, så jeg kunne være helt rolig. Da mine bukser kom af, kunne man rigtig se min stive pik i mine underbukser, Norma begyndte at masere på den store bule, derefter begyndte hun at tage mine underbukser af, jeg sad nu i deres sofa helt nøgen med en stiv pik, og med en kammerats mor som var ved at spille min pik af. Norma tog hendes erfarne hånd om min pik og begyndte at kører stille og roligt, jeg nød hver eneste sekund, hun satte tempoet mere op og jeg blev helt vild, min udløsning kom, og Norma slikkede spermen op hun begyndte at slikke min pik af ved at hun tog fat om pikken og førte den hen mod sin mund.

Liderlig MILF

Hun lod tungespidsen køre på undersiden af pikhovedet og op og ned ad skaftet. Norma lo lidt af min genvundne stivhed og lod så læberne omslutte det følsomme pikhoved og sugede den langt ind i munden. Norma rejste sig op og begyndte at tage hendes skjorte af hun lagde sig over i sofaen og sagde at jeg skulle blive siddende. Hun begyndte langsomt at tage hendes bh af der så jeg så hendes store bryster for første gang. Og så tog hun hendes nederdel af, og lå over i sofaen i trusser, jeg var helt vild. Norma rejste sig op og lagde sig på sofabordet lige foran mig, jeg trak hendes trusser af stille og roligt. Normas fisse var våd hun førte mit ansigt ned mod sin åbne fisse, spredte skamlæberne helt ud.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg lod tungen køre mellem hendes skamlæber og slikkede hende våde fisse, Norma begyndte at reagere på det, og jeg lod to finger komme med i spillet, og hun små skreg og hele hendes krop rystede. Jeg stoppede og tog min pik op mod Normas fisse, jeg tog fat i hendes ben og stak min pik helt i bund og følelsen var simpelthen helt vidunderlig, Jeg kneppede vildt, hårdt og hurtigt Norma skiftevis sukkede, stønnede og gispede når jeg stødte dybt, safterne fra hendes våde fisse drev ned ad skaftet på min stenhårde pik. Da jeg var færdig sad jeg mig tilbage i sofaen, Norma kom hen til mig, hun tog fat om min pik igen og begyndte at spille den, Norma kunne simpelthen ikke få nok, lige noget for en 17 knægt som mig.

Hun ville have at jeg lå mig ned på sofaen så hun kunne bestemme farten hun satte sig hen over mig, tog fat i min hårde pik, førte den mod sin fisseåbning og sank med et dybt suk ned over den. Jeg tog godt fat om hendes patter og nød at se de var i bevægelse, Norma begyndte at kysse mig og hendes patter kom rigtig mod min nøgne krop. Da det hele var færdig sagde jeg tak for en god undervisning.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

27 kommentarer

  1. MIG

    09/02/2022 kl 17:58

    meget dejligt at læse glæder mig til fortsættelsen

    0
  2. MIG

    07/02/2022 kl 14:18

    godt skrevet nyder at læse historien

    0
  3. 16 årig knægt

    16/01/2012 kl 23:04

    Lone hvis du er frisk på noget så skriv er 16 år 😉
    Add mig på Skype:
    Christian.fck

    0
  4. rene

    10/01/2012 kl 13:40

    fed fik stiv pik mangler bare en til a sutte min pik ugn som gamel

    2+
  5. preben

    18/12/2011 kl 12:51

    god dejlig klumme

    1+
  6. Simonemissen

    14/12/2011 kl 16:02

    Årh, skide liderlig nu 😮
    – mangler godt nok bare en fyr der kan undervise mig!

    2+
    • du ved hvem

      14/12/2011 kl 17:20 - som svar på Simonemissen

      kunne vi da godt finde ud af? hvor der du fra?:D

      0
    • SoegerUngLaerling

      14/12/2011 kl 17:30 - som svar på Simonemissen

      Og hvor gammel er du? 🙂

      0
    • densode buk @live . dk

      15/12/2011 kl 6:48 - som svar på Simonemissen

      simonemissen
      jeg vil gerne undervise dig i lidt af hvert..
      du skal bare sige hvad du gerne vil undervises i… 😀

      0
  7. bo

    12/12/2011 kl 16:37

    super fræk novelle blev sku godt tændt af den var nød til at snuppe en spiller *SF*

    0
  8. Lone

    12/12/2011 kl 13:57

    Uha <3
    Den var fræk. Hvis du vil have en lektion af mig så bare skriv ;*

    0
    • sexyboy

      12/12/2011 kl 14:59 - som svar på Lone

      jeg vil da gerne undervises 😉

      0
    • Mat

      13/12/2011 kl 11:02 - som svar på Lone

      vil meget gerne have lektion

      0
    • Lone

      13/12/2011 kl 14:14 - som svar på Lone

      Er i sikre? Er nok lidt for ung til jer :*

      0
      • brian

        13/12/2011 kl 14:37 - som svar på Lone

        lone hvad er din alder da SF

        0
      • k.buhl.nielsen@gmail.com

        16/12/2011 kl 23:47 - som svar på Lone

        Hvad er for ung, har prøvet at sskrive, jeg er blevet megaa lirlig efter dig

        0
      • dengodemand@hotmail.dk

        17/12/2011 kl 14:58 - som svar på Lone

        lone..
        hvor gammel er du og hvor kommer du fra..
        vil gerne undervises af dig… hvis du er frisk… hihi.. 😀

        0
      • Lone

        20/12/2011 kl 22:52 - som svar på Lone

        Er 15 og et halvt! :*

        0
    • David

      31/01/2012 kl 22:25 - som svar på Lone

      Hey Lone er selv 15. Men er Jomfru tror du jeg kan få en lektion ? så skriv til mig Swag13@hotmail.dk

      0
  9. ole.s4@ofir.dk

    11/12/2011 kl 19:01

    jamen skriv til mig måske vi kan finde ud af noget grrrr

    0
  10. freja

    11/12/2011 kl 17:58

    kommer<3

    0
    • brian

      11/12/2011 kl 22:22 - som svar på freja

      Skal man hjælpe dig med at komme SF

      0
    • densode buk @live . dk

      12/12/2011 kl 9:16 - som svar på freja

      uha freja
      er det man kan hjælpe dig med… hiih.. 😀

      0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *